Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


7403. klio07 (válaszként erre: 7402. - Hajini)
2013. dec. 28. 11:38
Gratulálok!! :) Nem tudtam ezt a 72 napot, köszönöm! :)
7402. hajini (válaszként erre: 7401. - Klio07)
2013. dec. 28. 07:17

Nàlam :))))

Closty utani hònap sikerült, pedig clostyval meg peteèrèsem sem volt előtte hònapokig.

A closti elmeletileg az abbahagyas utàn meg 72napig hathat.


Ès a maximalis mennyiseggel 2*2vel max. 3 hot lehet szedni. Utana szunet.

7401. klio07
2013. dec. 27. 16:25

sziasztok!

azt szeretném kérdezni, hogy milyen arányban fordult az elő, hogy az első closty-s hónap sikertelen volt, és az utána lévő "pihenő" hónapban sikerült a kisbaba?

7400. Tünci 72
2013. dec. 27. 10:33

8 napos clostil kúra után 15.napon jobb petefészekben 21 és 24 mm-es tüsző, tegnap este choragon repesztő injekció beadva, méhnyálkahártya vastagsága 11 mm

Hátha most ... :)

Szerintetek igyak teát vagy milyen vitamint szedjek,hogy megtapadjon?

A dokim nem említette az utro-t sem ...

7399. egykisma
2013. dec. 25. 21:33

Sziasztok! Holnap fogom elkezdeni az első closti kúràt, minek után szenteste újfent megjött.. :-( Pedig úgy szerettem volna pozitiv tesztet tenni a fa ala... Lassan már begolyózok a várakozásba, a sikertelenségbe, de gondolom sokan vagyunk így... egy babát már sajnos elvesztettem - mint kiderűlt - a sargatest hiánya miatt, így ebben a hónapban mar a peteerestol elkezdtem ultrogestant szedni, de sajnos nem segített, sőt, még egy nappal hamarabb is megjött.. A prolactinom mondjuk magas volt a hónaoban, így amiatt a bromocriptin adagomat duplaznom kell, bár ez elvileg nem befolyásolja a fogantatast..

Szóval az eddig számomra ismeretlen clostilbegyt kell elkezdenem, napi 2x1 adagban, ciklus második felében pedig ultrogestant 2x1-ben.

Számtalan bejegyzést elolvastam a clostilbegytről, bevallom, egy kicsit meg is vagyok ijedve, hogy vajon milyen hatása, eredmenye lesz... Úgy szeretnek hinni benne, úgy szeretném, ha csodát tenne! 14.napon fogok uh-ra menni, ami 6.-an lesz.

Sok helyen azt olvastam, hogy fel évnél tovább nem lehet szedni, de egy helyen se láttam, hogy mi van utána, ha nem sikerül a fel év alatt sem? :-( Persze pozitív hozzáállással kell, pontosabban kellene nekivágni, de nem tudom az agyamat atkapcsolni és nem ragorcsolni... :-(

Jaj Csajok, teljesen kivagyok, főleg, hogy most januárban szültem volna és a dédelgetett álmom az volt, hogy azt az időszakot mar egy pocaklakoval fogom túlélni.. Bar ha elsőre osszejonne a clostival, még akár valóra is válhat... Ámen! :)

Drukkolok Mindenkinek és kitartást kívánok! Kívánom, hogy 2014-ben mindannyiunk álma teljesüljön!!!

7398. Tünci 72 (válaszként erre: 7397. - Hajini)
2013. dec. 20. 13:44
KÖSZÖNÖM hajini ! :)
7397. hajini (válaszként erre: 7396. - Tünci 72)
2013. dec. 20. 11:29

ez jó kérdés...én a pozi tesztnél kezdtem csak el, de abban a hónapban nem clostiztam pont :)

de ha nagyon alacsony a progid (nekem a 21. nap kb 1,5-2 volt) akkor a peteéréstől szedd. viszont, ha szeded, nem fog megjönni, akkor sem, ha nem sikerült a hónap. így mképp tesztelned kell a pé utáni 14. napon, h ne kavarja be az új ciklust, ha nem sikerül. ha nem sikerül, akkor 2-3 nap kell az utro abbahagyása után, h megjöjjön.

ha sikerül, akkor az 5-6. hétig (ha van annyi utród) ne menj dokihoz, mert nem látna semmit, csak a frászt hozna rád :)

drokkolok

7396. Tünci 72 (válaszként erre: 7395. - Hajini)
2013. dec. 19. 18:54
köszi a választ ! Még egy kérdésem lenne : mikortól kezdted el szedni az utrot? peteéréstől vagy már a clostil -lel együtt ???
7395. hajini (válaszként erre: 7394. - Tünci 72)
2013. dec. 19. 14:29
3*1et
7394. Tünci 72 (válaszként erre: 7393. - Hajini)
2013. dec. 18. 18:46

Kösziiiii

Te mennyi utrot szedtél naponta?

7393. hajini (válaszként erre: 7391. - Tünci 72)
2013. dec. 18. 12:18
szedjél minék előbb napi 2*1 e vitamint, ha barnázol meg irass utrot, mert nem fog megmaradni a baba, ha sikerül sem..én tavaly megszívtam vele..
2013. dec. 18. 06:14
van valakinek megmaradt clostija? Ha nincs szüksége rá megvenném.
7391. Tünci 72
2013. dec. 17. 19:04

Tegnap kezdtem el ismét a clostil kúrát de szét megy a fejem annyira fáj tőle...

Ti hogy vagytok ezzel?

Én most nem az 5 napos kúrát hanem 8 naposat fogok csinálni ...menszesz után 5.napon 6,5 mm-es a méhnyálkahártya...szerintem ez jó :)

Bár menszi után én még napokig barnázok...ti ?

7390. Márta82 (válaszként erre: 7387. - Dondi79)
2013. dec. 12. 07:46

Sajnalom :(

Csak 1 napig? De letesztelted? Valakiknek az elején még van vérzés.

7389. Márta82 (válaszként erre: 7388. - Yanett86)
2013. dec. 12. 07:43
Igen. Jövö héten nézetem meg azt is. De dokim azt mondta mivel rendszeres a ciklusom es bizonyitottan ovulalok is nincs szo pco-rol, de ettöl függetlenül természetesen a hormonvizsgálatokat is meg kell ismételnem. Valami miatt ugyanis csak varatott a baba magára. Majd meglátjuk milyenek lesznek az eredményeim. Amugy külön ki van hangsulyozva nálla hogy nögyógyászat, meddöség, pco kezelése. Gondolom akkor nem 1 esettel talalkozott már. Bízom benne mert jókat hallottam olvastam róla. Remélem minden rendben van.
7388. yanett86 (válaszként erre: 7385. - Márta82)
2013. dec. 11. 21:34
PCO-t csak akkor lehet biztosan kijelenteni, ha 2 hormon aránya (talán FS/LH) nem jó! Nekem azt mondta a doki h nem számít semmilyen uh, a hormonok mondják meg!
7387. dondi79
2013. dec. 11. 20:13
nos csajok nem jött össze a baba :( na meg a mensim is 1 napig tartott :((( pedig a hormonom jó most :(
7386. zadri07
2013. dec. 11. 12:13

Sziasztok!

Eladó Clostyja nincs valakinek?

Köszi!

7385. Márta82
2013. dec. 4. 15:39

Sziasztok csajok. Hu eleg reg nem irtam mar, mert semmi fejlemeny nem igazan volt. Tegnapra voltam elojegyezve Sapyhoz (Debrecen). Kerte valaki itt hogy irjam majd meg en is a velemenyem rolla, meg persze hogy mit mondott. Eleg okesnak tunt a doki, meg szimpatikus is volt.

Azt mondta nincs PCO- :)))) peddig az itteni dokim azt mondta policisztaim vaannak. Pont jokor sikerult mennem (kb felidoben)mert 20 mm-es erett tuszott latott a jobb petefeszkemben, azt mondta kb mara meg is kell repedjen :)

Hormon vizsgalatokat kell megismeteljem mert utoljara majusban voltak megcsinalva, akkor mar eleg jok lettek mert szedtem a gyogyszereket(pajzsmirigy, prolactin) amit azota mar abbahagytam (gondolom mostmar lehet nem tul jok megint, mivel abbahagytam a gyogyszert). Ferjem kell elmenjen spermavizsgalatra, a biztonsag kedveert hogy kizarjuk hogy nem e ott illetve ott is van a bibi. Aztan ha meg van minden eredmeny el kell kuldjem neki e-mailen es akkor az alapjan meglatjuk hogyan tovabb.

Meg jo hogy nem mentem vissza az itteni endokrinologusomhoz, mert o ferfihormonokat blokkolo gyogyszert akart felirni, a PCO miatt ami nincs. Nagyon fura ez az egesz, mert az itteni nodokim mikor megnezett azt mondta policisztas vagyok, illetve a petefeszkeim azok. Hogy most azota felszivodtak es helyre allt a dolog, nem tudom, de nagyon orultem neki mikor mondta a doki hogy nincs PCO-m. Mert rendszeres a ciklusom is es peteeresem is van. Azt mondta hogy szukseg eseten csinaltat egy atjarhatosagit, de azzal meg varunk. Masfel honapot kellett varjak a dokira, mert annyira be volt tablazva, de ilyen jo hirert megerte. Kivancsi leszek a vereredmenyeimre, hogy most milyenek lesznek. Ha szerencsem van nem lesznem annyira felborulva mint ev elejen.

Mindenkinek megy a drukk hogy sikerrel jarjon es hamar jojjon a babaaldas :)

7384. yanett86 (válaszként erre: 7380. - VendrinerPiroska)
2013. dec. 2. 13:01
Hú nagyon sajnálom, de ha összejön akkor érdemes mérlegelni egy hazaúttal, nehogy gond legyen!
7383. yanett86 (válaszként erre: 7381. - Szivárványocska)
2013. dec. 2. 13:00
Én is egyszer rosszul lettem PÉ-nél cllostil mellett, hánytam is.... tulstimu volt...
7382. yanett86 (válaszként erre: 7377. - Dondi79)
2013. dec. 2. 12:59
beagyazódás már aznap elindulhat :-) pihenjél, hátha összejött!
2013. dec. 2. 09:35
és én hiányoltam a tüneteket! Ma olyan erővel tört rám a görcs, hasfájás, hogy komolyan meg vagyok ijjedve. Ha ezek a fájdalmak most a peteéréstől vannak, akkor ki van zárva, hogy eggyütt tudjunk lenni. Nagyon nem vagyok jól!!
7380. VendrinerPiroska (válaszként erre: 7376. - Yanett86)
2013. dec. 2. 01:15
Erre itt magasról tesznek. A háziorvosnak sujtása sincs sok dologról, nőgyógyásszal meg itt nem találkozol, mert itt a terhesgondozást a szülésznő végzi. Sajnos nagyon más és sokkal rosszabb a rendszer, mint otthon, pedig jobbat várna az ember. Ezért kellett magánban menni uh-ra és ha meddőségi kezelést szeretnénk itt, akkor azt is csak magánban tudnánk igénybe venni több ezer fontért.
7379. klio07 (válaszként erre: 7378. - Szivárványocska)
2013. dec. 1. 09:39
én szoktam, nyilallgatásokat és húzásokat.
2013. dec. 1. 05:54
peteérés körül éreztek valamit? Nekem eddig semmi pedig már a 12. napon vagyok. Érdekes míg szedtem a clostyt addig éreztem kisebb görcsöket de azóta semmi hatását nem tapasztalom.
7377. dondi79
2013. nov. 30. 13:24
sziasztok csajok..na én a 2.üveg cloty után most ki hagytam 1 hónapot,mondván mert a párom kint dolgozik,és 24.én kezdődött volna el a peteérésem.A furi hogy mensitől számítva a 10-11. napon volt ovum,na akkor gyorsan gyúrtunk a babára,abba a 2 napban míg itthon volt.jött a rengetek tojásfehérje nyák.. most viszont a mellem iszonyatosan fájnak,de hónaljból is nagyon fáj,néha érzek kicsi nyilalást,a méhemnél a petefészkek néha lüktetnek,a derekam,le szakad,és az arcomon a bőr ki simulva :) és álomos vagyok állandóan.. tesztelni még nem tesztelek mert ha össze is jött a baba akkor hétfőtől kezdődik a beágyazódás..jajj nagyon izgulok.:)na de a jövőhéten kiderül minden.Remélem nem kell elkezdenem a 3.üveg clostyt,mert az volt a terv ha most nem jön össze akkor elkezdem mert apa itthon lesz decemberben és nyugodtan gyúrhatunk a babára :)
7376. yanett86 (válaszként erre: 7371. - VendrinerPiroska)
2013. nov. 29. 10:39
igen, de azzal is számolnod kell, hogy ha nem írják fel ha sikerül, akkor el is mehet a baba ezért!
7375. VendrinerPiroska (válaszként erre: 7373. - Szivárványocska)
2013. nov. 29. 09:35
Próbálunk még a nyálkahártyán javítani még így az utólsó pillanatban némi ösztrogén tapasszal, aztán majd meglátjuk....
7374. VendrinerPiroska (válaszként erre: 7372. - Yanett86)
2013. nov. 29. 09:28
Sajnos nem. Itt elég merevek a munkaadók ilyen szempontból és valamiből meg élni kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook