Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


7463. egykisma (válaszként erre: 7459. - Hajini)
2014. jan. 23. 21:18
1,5 mi volt? :)
7462. tacsi87 (válaszként erre: 7458. - Egykisma)
2014. jan. 23. 13:00
a norcolutot is szedni kell ha jól emlékszem jó pár napig mire meghozza a várva várt (vagy nem) vérzést.szóval tuti hogy pár hétig még nem tudod elkezdeni szedni a következő havit.én most már a 42. napon járok,és sehol semmi...persze a hangulatom az nagyon durva,napjában ötször el tudnám magam sírni és este mikor hazajövök,sikerül is :) :(
7461. tacsi87
2014. jan. 23. 12:58
Nem is tudtam hogy el lehet menni csak úgy meddőségibe konzultációra...azt hittem oda mindenképpen a doki küld.egy hónapot még mindenképpen várok,mert a párom eredményét is szeretném látni mielőtt túlságosan elkezdenének engem vagdalni meg varrogatni.csütörtökön azaz ma nem rendel a dokim ugyhogy marad a hétfő..
7460. Vukk1985
2014. jan. 23. 12:06
Sziasztok! Megvolt a vérvétel, megkaptam az újabb adag clostymat! Jövőhéten csütörtökön megyek ultrahangra! Ha most sem sikerül akkor nem tudom mikor mert a férjem utazik vissza Németországba dolgozni és csak havonta 1 hétre jön haza!
7459. hajini (válaszként erre: 7458. - Egykisma)
2014. jan. 23. 10:27
egy kis biztatás :) 1,5 volt a max :)
7458. egykisma
2014. jan. 22. 22:35

Az első closty hónapom eredménye, hogy a progreszteronom kritikán aluli lett (5,34), megjegyzem closty nélkül volt 20 és ráadásul nem is jön meg napok óta... Kivagyok! Újabb hónapot szeretnék már elkezdeni! Holnap felhívom a dokimat, hogy adjon nekem is mielőbb Norcolutot - ha jól látom, ez hozza meg -, amitől megjön, mert nem szeretnék napokat, heteket várni.. :(

Ez tényleg normálisnak számít, hogy nem jön meg magától a closty miatt?

Kitartás Mindenkinek!

7457. Niko86 (válaszként erre: 7450. - Tacsi87)
2014. jan. 22. 22:13
Nagyon rendes dokid van!!! Legalább téged bíztat! Velem közölte kerek-perec, hogy hiába szedem a closty-t ne várjak csodát, mert nem fog segíteni... Jelenleg én is Norcolut-ot szedek... És ha a Norcolut megtette a hatását akkor kezdem a closty-t... De így ez az egész eléggé lehangoló....Akkor miért nem küld további vizsgálatokra kérdem én??? Felírta a Closty-t de közölte a tényt hogy nem fog hatni, pedig csak állítólag peteérés problémával küzdök....
7456. Niko86 (válaszként erre: 7449. - Hajini)
2014. jan. 22. 22:05
Szia! Köszönöm a választ mindenképp megnézetem!! Na és persze gratulálok... Már mi is nagyon várjuk a baba áldást, és nagyon reménykedünk... Én egyenlőre még bizakodó vagyok,mert sok sikertörténetet olvastam... :)
7455. beaviki
2014. jan. 22. 13:44
Sziasztok! Van két lányom, egy 9 és egy 13 éves. Megérett bennünk a párommal hogy szeretnénk még egy kisbabát. Mivel elsőre nem jött össze, így elkezdtem magam figyelgetni. Sehol nem láttam ovu környékén tojásfehérjés váladékot. Szorgosan pisilgetem az LH teszteket, de sosem lesz egyforma erős vagy erősebb a teszt csíknál. Ebben a hónapban szedtem a Clostit,(életemben először), de a tapasztalataim ugyan ezek voltak. Régebben védekezés mellett is jött a baba a legrosszabb időpontokban, sőt másnak is adtam nem egyszer petesejtet, hogy babája lehessen. És most meg semmi. A tüneteim alapján nincs peteérésem? Mit gondoltok?
7454. hajini (válaszként erre: 7451. - Tacsi87)
2014. jan. 22. 11:58

szio. kitartás, ne add fel.

ugye tudod, h nem kella dokid ahhoz, h egy konzultációra menj a meddőségibe

7453. hajini (válaszként erre: 7452. - Vukk1985)
2014. jan. 22. 11:57
SAJNÁLOM, ha van tb-d, akkor ingyenes
7452. Vukk1985
2014. jan. 22. 11:06
Sziasztok! Sajnos tegnap este megjött, úgyhogy nekem sem sikerült! Most beszéltem a dokimmal, holnap reggelre vár a kórházba vérvételre! Azután meglátjuk mi lesz! Sok helyen azt olvasom, hogy ezért a hormonvizsgálatért fizetni kell nem is keveset de a kórházban is? Előre is köszi a válaszokat! Boldog babavárást mindenkinek! :D
7451. tacsi87
2014. jan. 21. 22:27
Elvileg multkor felírta a 3 havi clostyt is de nem vagyok hajlandó ezek után beszedni.csúny dolog de arra gondoltam hogy azt hazudom hogy beszedtem,mert azt mondta hogy ha nem jár sikerrel a closty akkor elküld a meddőségibe.nagyon szeretnék már ott lenni,mert szeretném végre megtudni hogy hol van a baj,és hogy lehet e kezelni.nem szeretném tovább húzni az időt felesleges körökkel,mikor egyértelmű hogy nálam probléma van....elég gáz hogy ezzel én tisztában vagyok,de az orvosom meg állítja hogy minden rendben van...férjem jövő hónapban megy sperma vizsgálatra,nem gondolom hogy nála lenne a hiba,de legalább azon is túl leszünk végre.
7450. tacsi87
2014. jan. 21. 22:24
sziasztok.egy éve és 3 hónapja próbálkozunk a babával...de igazából az én kálváriám a fogamzásgátló abbahagyása óta tart.azóta rendszertelen a menzeszem ( ez már 6 éve történt) és igazából egyik orvost se érdekelte különösképpen hogy mi áll a dolgok hátterében...mikor nem jött meg,megkaptam a szokásos Norcolut adagomat,és ezzel ők el is rendezték.az évek során állandó partnerem lett a ciszta is,hol a jobb petefészkemben,hol a balban...de mmindig felszívódott magától.Szóval nem volt pénzem magándokira( most sincs) ezért a mai napig nem lett ez a dolog kivizsgálva.aztán férjemmel úgy döntöttünk itt az ideje h babánk legyen...naná hogy én is azt vártam hogy már az első hónapban teherbe esem...naná hogy nem így történt!kb fél éve próbálkoztunk amikor elmentem orvoshoz,hogy nem jön össze,aki akkor talált a méhszájamon egy sebet,és azt lefagyasztották.persze ezután ezerrel reménykedtem hogy most majd biztos sikerül...nem sikerült.egy év után mentem el hozzá hogy most már csináljunk valamit mert nem akar jönni a baba,ekkor írta fel a clostit,amiről sok jót olvastam,és ezerrel bíztam benne.első hónapban a peteérsékor azt hittem hogy szétreped a petefészkem annyira fájt,de baba nem lett belőle.most a másokdik hónapban nem fájt egyáltalán...lehet mert nem is volt peteérésem.A dokimnak jeleztem hogy szeretném ha néznék ultrahaggal mivel olvastam hogy az úgy eredményesebb,de ő" megnyugtatott" hogy ne aggódjak teherbe fogok esni.N a hát itt tartok most hogy már másfél hete késik,teszt negatív.Csütörtökön elmegyek hozzá,ahol valószínüleg megkapom a Norcolut tablettámat,és várhatok továbbra is az én csodámra...
7449. hajini (válaszként erre: 7446. - Niko86)
2014. jan. 21. 12:32

szio. én 2x2 clostit szednék, nekem a 2*1től majd 20napra jött meg. a 2*2től az abbahagyás után 1 héttel.

én nagyon sok clostyt beszedtem, de sosem 2db naponta.. az első hónapban peteérésem sem volt tőle, a másodikban ugyanannyitól terhes lettem, csak nem volt életképes... tavaly júniustól ismét clostiztam.. féllel kezdve. első hónapban 2tüszőm lett, de nem lettem terhes.. utána bármennyit szedtem még peteérésem sem lett, ebből következik, h closti-norcoluton éltem...aztán feladtuk a dokimmal, h irány lombik, volt egy hsg-m, és abban a hónapban minden bogyó nélkül terhes lettem. 16.hétben vagyok :)

nézess mképp d vitamin szintet, mert nekem a béka segge alatt volt,

7448. Zebra25 (válaszként erre: 7444. - Tacsi87)
2014. jan. 21. 11:17
Azt az orvost nagyon gyorsan ott kellene hagyni.
7447. Niko86 (válaszként erre: 7440. - Egykisma)
2014. jan. 21. 11:13
Nagyon sajnálom. Én még csak most kezdem...:(
7446. Niko86
2014. jan. 21. 10:19
Sziasztok! Kb 1 éve próbálkozunk a párommal a baba projekten. Mindeddig sikertelenül. Menstruációm szinte napra pontos volt egészen novemberig, azőta semmi. Vissza mentem a dokimhoz aki Norcolut 5 mg-t írt fel 2x1-et. Aztán ha megjött a mensim akkor 2. naptól Clostyt. 5 napig 1 szemet. Szeritetek ez nem kevés, mert ahogy olvasom nagyon sokan 2x1-et szed... Remélem összejön, mert nagyon szeretnénk a babát, de peteérés hiányában ez sajnos nem megy!!!
7445. hajini (válaszként erre: 7444. - Tacsi87)
2014. jan. 20. 14:47

BASSSZUS... UH NÉLKÜL NE SZEDD, egy ismerősöm túlstimulálódott, és majdnem szétrobbant a petefészke :(


egyébként van peteérésed? 3. 21. napi vv-n minden ok?

a norcolutot minimum 2*2naponta, különben heteket vársz mensire.. sajna tapasztalat

7444. tacsi87
2014. jan. 20. 13:11
ma csináltam tesztet,negatív lett.csütörtökön megyek dokihoz,gondolom felír akkor nekem is gyógyszert.nem nézi amúgy ultrahangon a peteérésem...olvastam több helyen is hogy kell,mondtam is a dokinak hogy esetleg...de ő azt mondta szedjem csak a gyógyszert,és majd teherbe esek...úgy érzem ebből orvos váltás lesz így...
7443. hajini (válaszként erre: 7441. - Tacsi87)
2014. jan. 20. 11:06

szia. hogy a clostitól nem lesz rendszeres ciklus, az tuti :D sajna.

elvileg uh-on látták, hogy mikor van peteérésed +14nap akkor kell megjönnie. ha nem volt peteérés, akkor nem fog megjönni, max 40-45nap körül.

nekem a clostival (ha volt) peteérésem, akkor is csak a 17. nap körül, így 31-32napos ciklusaim voltak, de volt olyan is, hogy nem volt p.é. így a dokim egyből írt fel norcolutot, h megjöjjön.

drukkolok, h baba miatt késsen, mert különben nem jó :(

7442. szöszi78 (válaszként erre: 7441. - Tacsi87)
2014. jan. 20. 08:39
szia, nekem rövidítette a ciklusomat a closty
7441. tacsi87
2014. jan. 19. 20:09
Sziasztok!Beszedtem 2 havi Clostilbegyt tablettát,és most már 5 napja késik a menzeszem.azt szeretném megkérdezni tőletek hogy volt másnál is olyan hogy nem volt babás és mégis késett neki?Csak mert elvileg ez a gyógyszer arra is van,hogy a menstruációt is rendszeressé tegye.Múlt hónapban 27 napra jött meg,most már a 35.en vagyok...tesztet holnap este a párommal csinálok,de nem élem bele magam.Semmi jelem nincs :(
7440. egykisma
2014. jan. 15. 17:01
Most beszéltem a dokimmal, azt mondta elment ez a hónap, nincs mit tenni. Következő hónapban majd próbáljuk meg 3x1-el... Én már komolyan nem tudom mit gondoljak... Elegem lett... Most fogyott el minden hitem... :(
7439. egykisma
2014. jan. 15. 16:44
Jajj CSajok, teljesen magam alatt vagyok!! 5,38 a progreszteronom a 21. napon!!! De hogy lehet ez?! A Clostytól elvileg jobbnak kéne lennie, nem? Tehát magyarul kuka ez a hónap is... Teljesen kivagyok! :(
7438. egykisma (válaszként erre: 7437. - Hajini)
2014. jan. 14. 16:34

Tavaly nyáron teherbe estem spontán ultro nélkül és 5 hetes koromtól kezdtem el szedni a napi 4 ultrot, de sajnos mint utóbb kiderült, késő volt már akkor pótolni a sárgatestet és így csak 10 hétig maradt velem... :(

Épp emiatt rettegek, hogy most "csak" clostyt szedek és milyen lesz a sárgatestem... :(

7437. hajini (válaszként erre: 7436. - Egykisma)
2014. jan. 14. 15:03

nekem utro nélkül volt annyi. viszont napi 2-vel, ha szar a progeszteronszinted alapból sokra nem mész.

én most az nélkül estem teherbe, a doki mégis napi 4dbot írt fel.


kíváncsian várom mizu lesz :)

7436. egykisma (válaszként erre: 7430. - Hajini)
2014. jan. 14. 13:38

Köszönöm!

Nekem múlt hónapban közel 60 volt a 21. napon a progi szintem és nem estem teherbe... :(

Még nem kaptam meg az ehavi -tegnapi vérvétel eredményét -. Múlthónapban mondjuk napi 2 ultrogestant szedtem a ciklus második felében, gondolom az dobta meg, ebben a hónapban nem kellett ultrogestant szednem, így még kíváncsibb vagyok, hogy mennyi lesz... Jelzem majd!

Köszi mégegyszer a gyors választ!

7435. feszterkem17 (válaszként erre: 7434. - Hajini)
2014. jan. 14. 10:29
:)
7434. hajini
2014. jan. 14. 10:21
köszi Eszterkém <3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook