Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


7433. feszterkem17 (válaszként erre: 7431. - Hajini)
2014. jan. 14. 09:53
AMH:)
7432. feszterkem17 (válaszként erre: 7431. - Hajini)
2014. jan. 14. 09:52
PCT vizsgálat(Huhner teszt)
7431. hajini (válaszként erre: 7429. - Tünci 72)
2014. jan. 14. 09:25

:(

ez nem jó. a szexhormonkötő fehérjédet nézték? illetve azt, ha szervezeted hogy reagál a férjed spermáira (ennek van vmi neve, de nem jut eszembe)

az a baj a sok stimuval, h így előbb kiürülnek a petefészkeid. ezt a vizsgálatot vérből nézetted? (ennek sem ugrik be a neve)


remélem veled is nemsokára megtörténik a csoda

7430. hajini (válaszként erre: 7428. - Egykisma)
2014. jan. 14. 09:22

39,4 asszem...

ha a progiszint 20felett van, akkor volt peteérés.

(2féle mértékegységgel mérnek)

7429. Tünci 72 (válaszként erre: 7427. - Hajini)
2014. jan. 13. 19:23

Én szedtem a D vit. is .

Jó a hormonom ,minden hónapban van vérzésem,szegény dokim sem tud mit mondani vagy adni .

Peteérésem is van mindig .

Szedem a vitaminokat és már mindenfélét kipróbáltunk....

Igen sokan mondják,hogy türelem....háááááát mi már 9. éve türelmesen várjuk a kiscsodánkat....

42 éves vagyok ....

Tavaly a 12-ből 10 hónapon át stimulálva voltam...

Most annyit kértem a dokitól ,hogy szeretnék pihenni és ebben is állapodtunk meg.

Kemény nőnek tartom magamat és kitartó is vagyok, de most eljött a pillanat ,hogy nem akarok a babaprojekttel foglalkozni ... belefáradtam én is és a férjem is.

Remélem a Jóisten azért mégiscsak megsegít... :)

7428. egykisma (válaszként erre: 7427. - Hajini)
2014. jan. 13. 14:18

Hajni, mekkora volt a 21.napon a progi szinted?

En ma voltam vervetelen pont a 21.napon es kiváncsi lennék, hogy mennyinel mondta a doki, hogy nagy a valószínűsége?

7427. hajini (válaszként erre: 7425. - Tünci 72)
2014. jan. 13. 07:16

Sajnàlom.. Tunci draga, egy honapra add fel az egeszet,se closti, se vitamin, csak e vitamin. Kiranduljatok, elvezzetek egymàst...

2

Evig kuzdottem azèrt, h terhes legyek, voltak 60napos, peteèrès nelkuli ciklusaim, pco-m katasztròfa hormonjaim, a dokim ès èn is feladtam... Bejelentkeztem lombikra.leszartam az egèszet... Csinaltattam a kotelwzo vizsgalatokat, kiderült, h k szar a D vitamin szintem.

Majd a 21.napi vv eredmenynel kozolte a belgyogyaszom, h Mit akarok lombikot, hisz a progiszintem alapjan terhes lehetek.. ès a 29 nap pozit teszteltem.. minden szar bogyò nèlkül.

Pedig èn voltam az, aki egyaltalan nem hitt magaban.

7426. egykisma (válaszként erre: 7425. - Tünci 72)
2014. jan. 12. 19:28
Tünci72, kitartás, ne adjátok fel! Előbb-utóbb eljön a mi időnk és boldog édesanyák leszünk!!!
7425. Tünci 72
2014. jan. 12. 11:36

Na nekem ez az év sem indul túl jól....megjött :(

3.hónapja szedem a clostilt és szép tüszők érnek meg, repi szurit is kaptam és.....hát ez van ,én lassan feladom.. :(

Orvosok szerint semmi bajom és a férjemmel is minden rendben van ....voltunk inszemináción,lombikon,szedtem millió vitamint,ittam gyógyteákat....rengeteget költöttünk már a projekrte.

Még genetikán is voltunk ott is minden rendben van.

Nem értemén ezt a természetet! Van aki nem akarja mégis terhes lesz és aki meg nagyon akargyereket.....ááááááááááááh igazságtalanság !!!

7424. Vukk1985
2014. jan. 12. 09:46
Sziasztok! Nekem a munkahelyemen a gyógyszerészek a Gravidát ajánlották, viszont a dokim meg azt mondta nehogy minden nap szedjem ahogy rá van írva, csak minden második napon! Nem tudom Ti hogy vagytok vele de nekem olyan lassan telik az idő! Már alig várom, hogy megcsinálhassam az első tesztet! Sok sikert mindenkinek :D
7423. egykisma (válaszként erre: 7422. - Hajini)
2014. jan. 11. 18:19

Köszönöm hajini, szedem, bízom benne, hogy segíteni fog!!

Remélem hamarosan jó hírrel szolgálhatok! :)

7422. hajini
2014. jan. 11. 12:01
szedjél napi 200as E vitamint, az építi a nyálkahártyát! nekem bevált :) drukkolok
7421. egykisma
2014. jan. 10. 21:06
Ráadásul most nézem, hogy 6mm, nem is 9.. :-(
7420. egykisma
2014. jan. 10. 15:29

Sci és Zsolti gratula Nektek!! Jó sikertorteneteket is hallani! :)


Megnéztem a leletemet, 9 mm volt a 14.napon az endometrium és 25 mm a dominans tuszo. Mennyi a jó?!

7419. Tünci 72
2014. jan. 10. 15:11

Érdekes ,hogy mindenhol azt halloom a clostil vékonyítja a méhnyálkahártyát...

Hááát akkor én kivétel vagyok :)

Volt már inszeminációm, lombikom de általában 8 mm volt a nyálkahártya ..

Most dec.ben voltam a 15.napon uh-on és már akkor 11mm-es volt !!! És p.é.után kazd még vastagodni azt mondta a dokim...

Szóval én most nagyon reménykedek :)

sci és zsolti GRATULÁLOK !! :)

7418. Vukk1985
2014. jan. 9. 21:36
Sziasztok! Amióta befejeztem a Closty szedését azóta nekem is szurkálgat a hasam alja! A nyálkahártya vastagságát azért nézte a doki mert a closty véknyítja és beágyazódáskor minnél vastagabbnak kellene lenni!
2014. jan. 9. 20:23
bocsi nem mondhatni hanem tutira kedden voltam hasi,és hüvelyi uhn!
2014. jan. 9. 20:21
sziasztok !!! én Oktoberben kezdtem el szedni a Clostylbegitet és novemer13 án volt z umensesem !! aminek nagyon örülünk!! szóval nekem egyből hatott mondhatom mostanra 2 hós és 4 napos terhes vagy ok <3 sok sikert!!!
7415. egykisma
2014. jan. 9. 19:16

Vulk1985, sok sikert Nektek is, akkor hasonló cipőben járunk... Érdekes, hogy nekem miért nem nézték a nyálkahártya vastagságát? Hmm, legközelebb, mikor megyek, rá is kérdezek.

Ma, a 17. napon érzek elöször szurdogálást, eddig semmilyen tünetem - a fejfájáson kívül - nem volt.

Drukk Mindenkinek!!

7414. Tünci 72
2014. jan. 9. 17:35

Sziasztok !

Hát nem tudom most mi van velem,mert dec. hónapban szedtem a clostilt ,most 8 napig és 26-án kaptam a repesztő szurit...Azóta nap mint nap szurgálgat a petefészkeim körül,környékén...

Járt már így valaki?

7413. Vukk1985
2014. jan. 9. 09:59
Sziasztok! Nekem is ez volt az első clostys hónapom! Dec.26-án volt az utolsó vérzésem első napja és a harmadik naptól 2x1-et kellett szednem 5 napig! Én rettegtem a mellékhatásoktól de szerencsére csak a fárdtságot tapasztaltam! Jan 3-án kellett visszamennem a dokihoz csinált egy ultrahangot majd visszarendelt jan.5-re is egy hüvelyi ultrahangra! A domináns tüsző 21,6mm-es a nyálkahártya 11,5mm-es! Hogy tutira menjünk a dokitól kaptam egy Ovitrelle szurit, és jan.6 estétől kellett elkezdenünk a "babagyártást"! :D Reméljük sikerrel járunk! Sok sikert mindenkinek!
7412. egykisma
2014. jan. 7. 22:08

Jelentem, voltam uh-n és egy domináns tuszom van, de még nem repedt meg, szóval a doki javaslatára este-reggel sex.. Hat rajtunk nem múlt. :) Mar csak két hét es kiderül sikeres volt-e az első closty hónap.

Nagyon reménykedem!! Szoritsatok, kérlek!! Köszönöm!!

Sok sikert es sok jó hírt mindenkinek!

7411. szöszi78
2014. jan. 3. 16:04

Sziasztok! Most találtam rátok, Nekem ez lesz a harmadik clostys hónapom, 2x1-et szedtem remélem segít(az első két hónapban csak 1x1-et szedtem)

jövő pénteken megyek uh követésre,az lesz a 17-ik ciklusnapom, 34-35 naposak a ciklusaim, remélem már fog látni valamit,

7410. czikaiera
2014. jan. 3. 16:03

Tegnap nagyon el voltam keseredve a babaprogram miatt,de párom épp ma reggel beszélte le a Tapolcai Kaáli Intézettel,hogy meg kell várni a februári eredményt és a mensi első napján kérhetünk is időpontot. És tavasszal elkezdhetjük. :) De tuti hogy a régi dokimhoz nem fogok visszamenni..Ezt leszámítva így hogy voltam itt is kórházba még mindig azt mondom, hogy jobban meg vagyok elégedve az otthoni orvosokkal. Csak otthon is nagyon nehéz kiszűrni a legmegfelelőbbet sajnos én is nagyon sok pénzt kifizettem és így jártam.

Clostyról szerettem volna még annyit mondani,hogy nekem is voltak tőle szúrkálások a petefészkemben,és a fejem is nagyon szokott fájni.A hormonok miatt. De nekem ilyen volt a fogamzásgátlótól is anno,kiderült hogy a migrént előhozták nálam a hormonváltozások. Még látászavaraim is voltak tőle.Dehát a cél érdekében kibírhatóak a mellékhatások szerintem.Kitartást kívánok Mindenkinek!!!

7409. egykisma
2014. jan. 3. 12:43

Czikaiera, teljesen igazad van a dokik terén. Sajnos én is saját bőrömön tapasztaltam meg - egy baba elvesztése során -, hogy akiben én maximálisan hittem éveken keresztül magánorvos - akinek mellesleg fizettem is bőven - nem volt sajnos elég "gondos"... Azóta már egy másik orvoshoz járok, aki sajnos alátámasztotta, hogy az előző dokim hibája vezetett oda, hogy "csak" 10 hétig maradt velem a babám... De persze új év, új lehetőségek, új remény és legfőképpen új doki és az első closty kúra, ami reméljük eredményes lesz!

Czikaiera, Nektek pedig kitartás, mindjárt itt a február, pikk-pakk eltelik az idő!!

7408. czikaiera
2014. jan. 3. 00:10
Sziasztok. Rég jártam itt,én is már 3 éve vágyok kisbabára. 1 éve külföldre költöztem,de előtte minden hónapban jártam nőgyógyászhoz,4 Clostykúrát csináltam sajnos eredménytelenül.Végül is abból a szempontból nem lett volna eredménytelen ha csak az én részemről nézzük a dolgokat...értek a petéim rendesen a Clostytól.A dokim 2 év és 2 Clostykúra után elküldte a páromat vizsgálatra,már akkor is voltak gondok az eredményével,de a doki továbbra is nekem turbóztatta a petéimet. Itt is elmentünk kivizsgálásra Németországban. Hát teljesen ledöbbentem amik kiderültek itt. Kiderült, hogy nem is velem volt a probléma,hanem a párom eredménye nagyon rossz 5 % jó katona van,amire azt mondták egyenlő a 0-val. Hiába szedett Maca kapszulát,sok vitamint azt mondták nem segít más csak a Lombikprogram.Közben nekem már otthon is P3 eredményem lett a rákszűrésen de a doki azt mondta nem kell vele kezdeni semmit. Itt most rá 1 évre kiderült hogy P4 CIN 3 eredményem van és sürgősen meg kell műteni,mert korai méhnyakrákom van. (Ja és hogy már a P3 eredménnyel is kellett volna otthon valamit kezdeni.) Megműtöttek,februárban lesz mégegy kontroll és ha jó az eredményem talán elkezdhetjük a Lombikprogramot. Ezt csak azért írtam le mert én sok évig jártam ugyanahhoz a magán nődokimhoz,teljesen megbíztam benne,de már rájöttem érdemesebb lett volna több orvossal is megnézetni a dolgainkat és nem kellett volna feleslegesen beszednem a Clostyt. Persze nem azt mondom hogy nem segíthet a Closty mert tényleg nagyon szép petéket sikerült vele alkotni. :) Szerintem ha a párommal nem lett volna ez a probléma sikerült is volna a baba,akkor mikor szedtem.Kitartást kívánok Nektek és remélem idén már mindannyian akik itt vagyunk babát várunk!!! :)
7407. klio07
2014. jan. 2. 17:27
Gratulálok Tniko! :) Én is most vagyok az első "pihenős" hónapban, majd meglátjuk, velem is megtörténik-e a Te kis csodád :)
7406. egykisma
2014. jan. 2. 12:33
Köszönjük TNiko28 a visszajelzést, ami reményt ad mindannyiunknak. Én túl vagyok az első closty szedésén, várom a fejleményeket, hétfőn kell mennem uh-ra. Ami viszont meglepő és nem tudom, hogy a closty hatása, hogy a ciklus 10. napján is még vérzek.. Pedig a menszeszem átlagban 6 napos szokott lenni.. Bízom benne, hogy minden rendben lesz...
7405. TNiko28
2014. jan. 1. 21:20
Ja, és még egy fontos info:mi másfél éve próbálkoztunk a babával, de én most már hiszek a Clostilbegytben, ha nem is azonnal volt hatása!
7404. TNiko28
2014. jan. 1. 21:19

Sziasztok!

Soha nem írtam még egy fórumra sem, de megfogadtam, hogy ha nekünk összejön a Clostilbegyt által a Babóca, akkor itt mindenképp megírom, ezzel is reményt adva azoknak, akik még várnak erre az öröm érzetre.

Nekem 2 adag Clostilbegytet írt fel az orvos(5X3db). A második adag beszedése után rosszabb volt az eredményem, miint mielőtt elkezdtem a gyógyszert. Nagyon elkeseredtem, hogy nem fog összejönni, a dokim mondta is, hogy most inkább védekezzünk, mert ha véletlenül teherbe is esnék,biztos elvetélek. Nagy elkeseredésembe be is jelentkeztem végül a Kaáli intézménybe,ahol beültetéseket végeznek, míg egy hónappal a Clostilbegyt szedése után összejött a Babóca! :-) Ekkor kerestem egy másik dokit, aki rögtön felírt nekem Utrogestant, amit a 12.hétig kellett használnom (hüvelykúp). Most már a 14.hétben vagyunk, így bátorkodtam megírni az én esetemet, és bízom benne, hogy sokaknak reményt adtam ez által! Kitartás minden babát várónak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook