Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalataitok a dr. Lenkei-féle vitaminokkal kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalataitok a dr. Lenkei-féle vitaminokkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1009. globus (válaszként erre: 1008. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 28. 09:10
Részedről megtörtént (980.), respektálom :) Semmi gond!
1008. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1001. - Globus)
2011. jan. 28. 09:07

"Erre mindketten félreolvastok, amit megmagyaráztok, és tereltek."


Ha ezt rám érted, akkor határozottan visszautasítom. Ha szerinted valahol hiányos vagy kitérő választ adtam, mutass rá, és szívesen korrigálom, ha belátom a tévedésemet.

1007. Várhegyi Márton (válaszként erre: 970. - Globus)
2011. jan. 28. 09:07

"Okvetlenül szükséges a gyógyszertár, mint láncszem a forgalmazásban?"


Igen, nem árulhatja a gyógyszereket nem hozzáértő.

1006. Picilány13 (válaszként erre: 1005. - Szimba)
2011. jan. 28. 09:01

Húha... látom kicsit ideges lettél :-)

Ha nem bírod a kritikát ne írj ide.

De ne felejtsd el hogy nem a seggedből rángattál ki hogy így beszélj. Kulturáltan kéne. Tudod mi az?


"Majd ha 32 évesen, két csípőprotézissel, egy elmerevedett bokával és néhány gyulladt ízülettel te így állsz az élethez, akkor beszélhetsz."

Ezt írtad. Hát elég szomorú öregem hogy ilyen fiatalon ide jutottál. Kérdezném hogy miért is? mi vezetett ide? mert biztos nem a vitaminok. De nem kérdezem, mert nem érdekel :-)

1005. szimba (válaszként erre: 1004. - Picilány13)
2011. jan. 28. 08:54

Olvasd már el a 932-es hozzászólásomat, te észlény! Ez neked nyavalygás és sebnyalogatás? :DDDDD

Majd ha 32 évesen, két csípőprotézissel, egy elmerevedett bokával és néhány gyulladt ízülettel te így állsz az élethez, akkor beszélhetsz. Addig meg pofa sutba.

1004. Picilány13 (válaszként erre: 1002. - Szimba)
2011. jan. 28. 08:45

Csak annak lehet segíteni aki AKARJA hogy jobb legyen neki. Te nem akarod ez nyílvánvaló. Nyalogatod a sebeidet, de nem teszel érte semmit, és mert neked nem jött be (mert szerintem nem voltál elég kitartó, mindent rögtön akarsz, pedig nem egy nap alatt jutottál el oda ahol most vagy és nem érzed jól magad)bicskanyitogatóan fogalmazol.

Én tiszteletben tartom hogy neked nem jött be és pont. De te meg fogadd el hogy sok embernek javított az állapotán. Nem vagyunk egyformák. Valakinek kevesebb idő alatt segít, valakinek kitartónak kell lennie. De ezt a tulajdonságot magadban keresd, és akard, csodaszert nem fogsz találni sehol. A gyógyszerek is csak enyhítik a tüneteket, de nem szünteti meg! Ez az ami nagyon fontos! Gondolj egy fogfájásra. Nem tudsz aludni, beveszel egy fájdalomcsillapítót, pár órára nyugit találsz, de a fogorvost nem kerülheted el...

1003. Picilány13 (válaszként erre: 997. - 06bfdda89d)
2011. jan. 28. 08:41

Mindig ezekkel a betegtájékoztatókkal jössz... azt se tudod mi van benne!:-) Egy egyszerű ember hiába olvassa el, a rövidítéseket nem tudja értelmezni a mellékhatásokat, pedig megdöbbenne ha tudná hogy pl. hirtelen halált jelent. :-(

Egy gyógyszernek van egy betegtájékoztatója, és van egy másik tájékoztató, ami az orvosoknak szól.

Miért nekik szól, mi olyan van benne amit MI, esetleges fogyasztók nem tudhatunk? a következményeit pedig mi viseljük.


Arról már ne is beszéljünk hogy mennyire megterheli a gyógyszer az ember szervezetét, és ha nem is most érzi az igazi mellékhatásait, majd idős korában... nem hiába mászkálnak a nyugdíjasok egy szatyor gyógyszerrel :-(

Én nem akarok ide jutni, ezért tartom fontosnak a megelőzést. Nekem még fejfájás csillapítóm sincs! :-) Minek vennék be mérgeket, ha máshogy, a természet gyógyító erejével is elérhetem ugyan azt a hatást?


".Kezdjük ott,hogy ha valami jó,akkor annak a sokszorosa nem biztos,hogy még jobb..." - ezt írtad.

Valóban jóból is megárt a sok. De hol van itt a JÓ? A gyógyszertári vitaminokban? amikbe szinte semmi sincs? vagy ha van is, horror áron. Tudom mert utánaszámoltam. Ha csak C vitaminban gondolkoztam, nem is multivitaminban, és szerettem volna venni C vitamint, olyan alacsony benne a tartalom, hogy beszedhetnék belőle 10-et, hogy elérjem azt a hatást, amit valóban jónak nevezhetünk, amitől érzem hogy tényleg jól vagyok, hisz ez a fontos, nem?

De egy dobozban van 30 db, de legyen 100 db, ha 10-et kell beszednem, akkor csak 10 napig tart ki! Ugyan ezért az árért akkor inkább megveszem Lenkeinél az 1000 mg-os 120 db-os C vitamint, és 2 hónapig elég! Ha befelezem az árát nem is költöttem sokat, hisz a következő hónapban nem kell vennem másikat.


Inkább vitaminra költök mint gyógyszerre. És ha már költök rá, elvárom hogy jó is legyen. Mért olyan nehéz befogadni a jót? elhinni hogy valakinek tényleg bevált? és egészséges? mért ilyen irigyek és önzők az emberek mikor a lehetőség mindenkinek adott? Ez az ami szomorú.

1002. szimba (válaszként erre: 1000. - Picilány13)
2011. jan. 28. 08:28

Ez szép érv, gratulálok.

Azt hiszem, ebből a hsz.-ból mindenki számára nyilvánvaló, milyen ember vagy.

1001. globus (válaszként erre: 997. - 06bfdda89d)
2011. jan. 28. 08:28

Mi nem igaz? Nem is arra válaszoltál.

A Milgamma betegtájékoztatóját tűzted ide. És? Erre kérdeztem, hogy vajon mitől az a gyógyszer hiteles, amit a gyógyszertáron keresztül lehet venni, nem mellesleg ezen hatóanyagokkal kapható X és Y nevű egyéb forgalmazóknál is szer, de nem, az nem jó :D

Erre mindketten félreolvastok, amit megmagyaráztok, és tereltek. A 995. hsz-ben majdnem elismerted a multivitamin hasznosságát, de azonnal legyártottál egy tucat de-t. Azért nem kedvelik az orvosokat, mert sokukban van egy kazal hasonló arrogancia. Nem tudom, ki fikázta le a Béres cseppet itt, akkor most közlöm, hogy az onkológus is ajánlja, ezek szerint nincs jobb ötlete. Többet lehet eladni kedvességgel, kisebb arccal, ez is az üzlet része. Inkább azon lenne érdemes elgondolkodni, hogy miért jutott rengeteg ember oda, hogy nem bízik az orvostudományban, mert lényegében ez a polémia alapköve.

1000. Picilány13 (válaszként erre: 998. - Szimba)
2011. jan. 28. 08:20

Szeretem az ilyen "okos" embereket mint Te! Akik nem előzik meg a bajt, csak akkor nyavalyognak hogy semmi se használ mikor már késő! :-) Minden ész érv süket fülekre talál, a csodákban reménykednek! :-) De az ilyen ember meg is érdemli a sorsát :-)

További szép napot neked is! :-)

999. 06bfdda89d (válaszként erre: 998. - Szimba)
2011. jan. 28. 08:14
:)
998. szimba (válaszként erre: 983. - Picilány13)
2011. jan. 28. 08:11

Más szemében a szálkát... :)

Pontosan ezt gondoltam tegnap rólad, ezért (is) szálltam ki az eszmecseréből.

997. 06bfdda89d (válaszként erre: 996. - Globus)
2011. jan. 28. 08:10

He-he...na,most jót nevettem!Nem inkább már a könyökünkön jön ki az összeesküvéses agymenés?Hm?

Amit írtál,az meg nem igaz.És ha vennéd a fáradtságot és végigolvasnád a topikot,találnál értelmes ellenérveket,én nem szeretnék újra végigmenni rajtuk,ha nem muszáj.Ész érvek meg nem csípőből születnek.De fogadok,még te sem nézted meg a linkjeimet,amit idebiggyesztettem!Pedig csak két betegtájékoztató...

De jó...Kezdjük ott,hogy ha valami jó,akkor annak a sokszorosa nem biztos,hogy még jobb...Van egy olyan mondásunk is,hogy "jóból is megárt,ha sok!"Ez alapján:nem a józan paraszti ész is mindenféle nagyobb ismeret nélkül,szintén mellettünk áll???

996. globus (válaszként erre: 995. - 06bfdda89d)
2011. jan. 28. 08:02

Ez azért lehet, mert mindketten ki vagytok hegyezve a csípőből elutasításra :))

Azért ajánlottam a vitaminkirály megnézését, hogy lásd, más árus is van a palettán, de őt nem bántja a hatóság. Nem érdemes parttalan vitát nyitni, aki szedni akarja, úgyis elégedett, ennél jobb reklám nincs.

995. 06bfdda89d (válaszként erre: 979. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 28. 07:39
Nyugi,első nekifutásra én is...:P Ami nem túl nehéz...Az ember már szinte megszokta,hogy ahol összeesküvéses dolgok repkednek,ott szinte kivétel nélkül előveszik őket is...:P
994. 06bfdda89d (válaszként erre: 993. - 06bfdda89d)
2011. jan. 27. 23:36

Ránéztem,de nem igazán értem az ellenségességét...Azok,akik a modern táplálkozástudomány szajkózói(khm...:D),nem ellenzik az étrendkiegészítőket,vitaminokat,nem erről van szó.Ez kb olyasmi,mint amikor megyek-mit megyek:rohanok!-az utcán és leszólítanak,hogy van-e két percem a környezetvédelemre.Két válasz lehetséges:

1.igen,de ekkor még magyarázkodnom kell,hogy de nem itt és nem most

2.nem,de nem úgy,ahogy ez most hangzik,de ezt meg ki a fene fogja elmagyarázni,épp rohanok...

Szóval valami ilyesmi...

Azt mondom:igen,vannak hiányosságok,de:

nem lopja ki senki a semmit az ételekből + maga a hatóság is küzd azért,hogy a helyzet javuljon + maguk a gyártók is belátók,főleg ha meg akarnak a piacon maradni.Senkinek nem érdeke az egészségtelenkedés,leszámítva az áltudományosokat...:P

Azt mondom:igen,hasznos lehet a multivitamin,de...És itt kezdődne sok-sok "de"...A belinkeltjeim épp hogy csak érintik a kérdést,de jó példák...Szerintem...:D

993. 06bfdda89d (válaszként erre: 991. - Globus)
2011. jan. 27. 23:24
Ja,jó.Mingyá' próbálkozom is...
992. Picilány13 (válaszként erre: 988. - 06bfdda89d)
2011. jan. 27. 23:21

Az öreg Béres tutira forog a sírjában mert az utódai a pénzhajhászás miatt eladták a gyógyszeriparnak a vitaminját, megváltoztatták az ő eredeti termékét. :-(


Ebből is látszik hogy Lenkeit nem a pénz hajtja. Ő egy becsületes ember, aki tényleg segíteni akar. De: "Szólj igazat, és betörik a fejed :-( "


Nem fog visszavenni az adagokból, mert akkor már nem segíthetne, nem érne az egész semmit. Ez a normál. Nem a gyógyszertári nevetséges mennyiségek. Az pénzkidobás, megvenni a semmit.


Ha Lenkeinek annyira számítana a pénz, reklámozná a termékeit. Te láttál már egy reklámot is? Nem láthattál.

Mert az ő híre szájról szájra terjed, (kár hogy olyanok is a szájukra veszik akiknek mocskos)


Őt keresik az emberek, és nem Ő az embereket! Nem tukmálja senkire a vitaminjait!!! Rád se. Ezért nem értem a kifakadásodat. Ne szedd és kész. De ne pocskondiázd, míg nem próbáltad, és a próba alatt se két napot értek, csodák nincsenek :-)

991. globus (válaszként erre: 990. - 06bfdda89d)
2011. jan. 27. 23:21
Csak a keresztnév is elég... :)
990. 06bfdda89d (válaszként erre: 989. - Globus)
2011. jan. 27. 23:19
Hát ezt nem írhatom be,hogy d-pont-pont-pont...:DDD
989. globus (válaszként erre: 988. - 06bfdda89d)
2011. jan. 27. 23:12
Pedig van, D....cs István, vitaminkirály. Kidobja google :)
988. 06bfdda89d (válaszként erre: 986. - Globus)
2011. jan. 27. 23:09
Én nem tudok másikról.Mármint ilyen megásról...De ez a Lenkei is egy akkor lökött!Hát mit harcol itt a megáival...Van már neve,vegyen vissza az adagokból,kvázi normál méretre,nyomjon mellé felőlem ideológiát,amit akar,aztán még így is lehet híres is,meg gazdag is!Lásd:Béres.Hát nem?
987. 06bfdda89d (válaszként erre: 985. - Globus)
2011. jan. 27. 23:07
Hát...igen...De mégis jobb onnan venni...
986. globus (válaszként erre: 976. - 06bfdda89d)
2011. jan. 27. 23:02
Nem zárják be a kiskapukat, mert akkor sokkal több zúgolódó ember lesz - túl a Lenkei-vitamin fogyasztókon. Ugyanis más termékeket is érinthetne a jogszabályváltozás. Tudtommal létezik egyéb vitaminkirály, de őt nem bántja senki.
985. globus (válaszként erre: 978. - 06bfdda89d)
2011. jan. 27. 22:59
Nem kell szélsőségekbe esni. Sem a benzinkút, trafik, vasútállomási resti nem illetékes, de patikus sem szükséges ahhoz, hogy egy kötszer méretét kisilabizáljuk, mint legutóbb. Pedig nem nem volt magas a léc, egy laparoszkópia hegére szeretettem volna vásárolni tapaszt. Csak nézett kifelé a lyukon. Ha nem konkrét tippel megyek a gyógyszertárba, hát jól hoppon maradok.
984. 06bfdda89d (válaszként erre: 983. - Picilány13)
2011. jan. 27. 22:55

Jó,hát struccpolitikázzál...

A két gyógyszer-tájékoztatót megnézted már?Mi mellékhatása van azoknak a vitaminoknak akkora adagban?Ajvé!

Ezt a topikot meg nehogy elolvasd...Még a végén megtudnál valami objektívet is a szubjektiveken kívül...:O

983. Picilány13 (válaszként erre: 982. - 06bfdda89d)
2011. jan. 27. 22:53
Nem fogok veled vitatkozni. Az ember lyukas vödörbe nem tölt vizet :-))))
982. 06bfdda89d (válaszként erre: 981. - Picilány13)
2011. jan. 27. 21:58

Szerintem a cikk prezentálja.Először is már megint ez az összeesküvéses agymenés,másodszor igen:háború folyik.A cikk egyoldalúan hoz fel információkat és úgy kb. van sejtésem,hogy egy-egy mondat mögött micsoda munka és érvrendszer áll az ÁNTSZ részéről.Lenkei meg üljön vissza az iskolapadba,mert sokat felejtett...:DDD

Senkit nem üldöz az ÁNTSZ hobbiból,az összeesküvéses részt meg nem kommentálom...

981. Picilány13 (válaszként erre: 976. - 06bfdda89d)
2011. jan. 27. 21:54

"valami nem stimmel a Lenkeivel, csak épp túl sok a kiskapu, nehéz megfogni. De majd meglesz. Ismét."


Ezt hogy érted?

980. Picilány13 (válaszként erre: 964. - 3e0ba54fb8)
2011. jan. 27. 21:44

Nem vagy eléggé jól értesült.


[link]


Előbb járj utána... :-)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook