Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehetett a gond és hogy viselkedjek vele ezután? fórum

Mi lehetett a gond és hogy viselkedjek vele ezután? (beszélgetős fórum)


1 2 3
márc. 20. 17:14

Sokkal másabb olyannal szeretkezni, akivel már évek óta komolyan együtt vagy, mint akivel épp összefutottál. Nem mindegy, hogy összeszoktatok már, vagy először feküdtetek le.

Izgult, rágörcsölt, és nem nagyon ment neki, ennyi, ezért még nem kell orvoshoz küldeni, anyám! Nem mindenki oldódik olyan könnyen társaságban, én sem.

De nyugi, nem a te hibád. Meg kellett volna teremteni a hangulatot, amitől ellazultok, egy kis pia, egy kis zene, egy kis simi, egy kis tapi...

60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Ágio8405)
febr. 18. 22:56
Köszi!
59. Ágio8405 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 18. 21:42
Nincs mit nem érteni. Sokan megírtuk, nem veled volt a gond. Ha egy szupermodellel kéne lefeküdnie valószínűleg vele sem menne, mert van valami testi vagy lelki problémája.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - 8a5caeb182)
febr. 18. 07:48
Miért tiltanám le? Kicsit se lenne gyerekes megoldás.
febr. 17. 20:56
A mi Amandánknak van erre egy tök tuti megoldása, tiltsd le :D
56. srcrss (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 17. 11:14
Ha nem tetszenél, nem jutottatok volna az ágyig.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Srcrss)
febr. 17. 11:08
Igen. Egyébként azt mondta tetszem neki. Már végképp nem értem az egészet.😅
54. srcrss (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 17. 10:48
Elolvastad a 48-as hozzászólást? Egyetértek.
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Tulipán***)
febr. 17. 10:02

Azért írtam rá, hogy beszéljük meg, ne legyen kínos találkozni, mert ma fogunk és nem, nem tud otthon maradni. Nem azért írtam neki, hogy bármit is folytassunk, hiszen nem ment a dolog. Nem bánom, hogy tisztáztuk vele, szerintem így sokkal jobb.

Nyilván nem jöttem be eléggé neki, ezt nem is értem, hogy akkor miért akart velem szexelni, de végülis mindegy.

febr. 17. 07:12

Engem 15 év után hagyott el a volt feleségem. 1 hónap múlva már ismerkedett és 4 hónap múlva már szexkapcsolata volt. Nekem 9 hónap után sem. Volt akivel 10 randira is elmentünk és nagyon tetszett, de nem tudtam lefeküdni vele. Egyszer megpróbáltuk, jól indult, de én bedobtam a törölközőt. Soha nem volt merevedési problémám, nagyon tetszett a nő. Ennek ellenére még mindig a volt feleségemhez kapcsolódtam és végig egy piros lámpa világított a fejemben.

Szerintem nem vagyok egyedül ezzel. Sok férfinak kell egy minimális kapcsolódás és nem a volt kapcsolatához.

51. tulipán*** (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 23:07

Őszinte leszek, ne haragudj. Nyilván vannak merevedési gondjai de az is lehet, hogy nem jöttél be neki eléggé.

Most olvastam a sztorit és a hozzászólásokat és értem, hogy a többiek nyomására írtál rá de én ilyet az életben nem tettem volna és nem is javasoltam volna neked. Ha nem veszi fel veled a kapcsolatot szex után még te írsz rá? Nekem nem tudtak volna eleget fizetni, hogy üzengessek neki. Szeirntem ha egy pasas nem jelentkezik szex után, az az abszolút felejtős kategória. Mindegy, mindenki máshogy értékeli a témát.

Ez az ex duma amúgy általában a legjobb ürügy arra, hogy valakit finoman lekoptassunk.

Most nehéz lesz elengedni de idővel menni fog és elfelejtitek az egészet. Ismerkedj tovább és ha lesz más, már nem is fog annyira érdekelni. Amilyen gerinctelennek hangzik a pali én is el tudom képzelni, hogy nem jelenik meg majd a közös eseményeken egy ideig, de őszintén szólva az lenne a legjobb szerintem.

febr. 16. 21:02
Elég sokat beszélgettünk. Elvileg nincs túl az exén. Mondjuk nem értem, akkor tőlem mit akart.
49. Kacsahercegno (válaszként erre: 48. - Ágio8405)
febr. 16. 19:57
Egyértelmű szerintem is. Butaság ezen szomorkodni, FI. Felejtsd el, jön majd másik.
48. Ágio8405 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 18:06
Persze hogy ezt mondta. Nem fogja azt mondani hogy bocs de merevedési gondjaim vannak. Könnyebb erre fogni….
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - 80ASIQ)
febr. 16. 17:22
Hát igen, szuper. Elmúlt 10 év alatt sosem volt semmi ilyen gondom, mindig voltak jelentkezők. Most viszont a kihagyás után ő volt a második fiú, aki kb. visszautasít. Eggyel decemberben ismerkedtünk, de végül ő is úgy tűnt, beijedt. Utolsó randinkon összemelegedtünk, állt neki minden, majd közölte, hogy mégsem akar semmit, mert nem szerelmes. Most meg jön ez a srác….
febr. 16. 17:19
Úgy gondolod? Szerintem ha csak arra kellettél volna neki akkor nem gondolkodik hanem cselekszik és csak egy tárgyként kihasznál. De szerintem túl szép voltál neki vagy valami más valamivel fogtad meg. De szerintem tuti arra gondolt hogy nem ezt érdemled hanem jobbat. De lehet én látom rosszúl én az írottakból ezt vettem le. Egyébként te szeretnél valamit tőle?
45. 80ASIQ (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 17:14
Akkor kérdés megoldva.
febr. 16. 16:17
*volt
febr. 16. 16:17
Na most írta is, h nem működik a dolog. Szóval itt mégis a vonzalom, kémia hiánya holt szerintem a ludas.
febr. 16. 16:15
Dehogy, nekem az jött most le, h őt nem is érdekli az egész. Én meg itt lelkizek rajta. Tiszta hülye vagyok.
febr. 16. 15:56
Semmi baj nem történt nyugodj meg. Szerintem ő többet gondolt mint először. :) Ez jóóó akár több is lehet köztetek. Másnem már rögtön kapott volna az alkalmon, de nem mert először filózott és ez szerintem pozitív jel. :)
40. 55Judit (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 15:52
Mi fogott meg ebben az emberben annyira, hogy egész nap nem tudod elengedni a témát?
febr. 16. 15:45
Írtam neki, hogy nem fogjuk kerülni egymást, ugye? Szűkszavúan válaszolt és ennyi. Ebből nem lesz rendes kommunikáció.
38. Ágio8405 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 15:40
Akkor meg ne agyald túl és ne vedd magadra. Viselkedj vele természesen ha talalkoztok. Neki lesz nagyon ciki, nem neked.
febr. 16. 14:46
*hanem szexelni. Nekem ment volna, ha nem feszélyez a viselkedése.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Amaunet)
febr. 16. 14:45
Azért akartam távozni, mert azt láttam, hogy ebből nem lesz semmi és nem beszélgetni akartam órákig, hane
35. 80ASIQ
febr. 16. 14:40
Nagyon komplexusos figura lehet! Olyan szívesen mondanám azt, hogy mondd az illetőnek, hogy ne izguljon a történtek miatt! Esetleg szívesen lennél vele újra és ne izguljon az eredmény miatt, ha újra kudarc, az sem tragédia. Végül is ez nem lóverseny.
34. Amaunet (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 14:31

2 év kihagyás után szerintem benned is volt valami görcsösség, ugye? Nem véletlenül akartál távozni.


Mindkettőtökben volt egy nagy akarás az írásbeli kommunikáció után, de végül egyikőtök sem viselkedett olyan lazán, hogy a dolgok gördülékenyen megtörténjenek.

Szerintem ez sokaknál előfordul mindkét nem részéről az első alkalommal.


Egy dolog fantáziálni, hogy hú, mit csinálok veled és más dolog azt meg is valósítani.


Szerintem beszéljetek. Kezdetben újra írásban. Ha újra lesz egy légyott, akkor már tanultatok az elsőn elkövetett hibákból.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Ágio8405)
febr. 16. 14:25
Nekem menne, ment már kétszer. De akkor gördülékeny volt, nem ilyenek voltak a pasik. Inkább ő tette kínossá az egészet és neki nem ment.
32. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 14:12
Ez nem szex kapcsolat ahogy te hozzá állsz és ahogy ezt túl gondolod. Ha ennyire vivódós vagy inkább ne csak szex kapcsolatot akarj. Sokan alkalmatlanok rá. Pl én sem. Nem menne csak úgy ismeretlenül, érzelmek nélkül. Mondjuk tőle is butaság volt ebbe bele menni amikor egyértelmű, hogy nem először fordult ilyen vele elő.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook