Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehetett a gond és hogy viselkedjek vele ezután? fórum

Mi lehetett a gond és hogy viselkedjek vele ezután? (beszélgetős fórum)


1 2 3
febr. 16. 10:41

Néha társaságban szoktunk találkozni egy férfival, igaz nem beszéltünk sokat, de láttuk már egymást számtalanszor. Nemrég írt nekem, beszélgetni kezdtünk neten és lényegében szexkapcsolatot beszéltünk meg. Mikor aztán először felmentem hozzá, olyan feszélyezett volt, nem úgy ment, ahogy elgondoltam, hogy egymásnak esünk és kész (írásban már eléggé egymásta voltunk kattanva), hanem feszélyezettnek láttam, a hangulat is az volt, sőt kínos. Órákig beszélgettünk, mert mint kiderült neki ez nem megy csak úgy (persze mikor írtunk nem említette, sőt, pont az ellenkezőjét mondta), kicsit olyan volt, mintha beijedt volna. Haza is akartam menni, de végül mondta, hogy ne és belekezdtünk, igaz nem voltam már hangulatban akkor. Mikor lekerült a ruha, neki már állt, sőt orál közben is végig, meg behatoláskor is. Aztán szex közben lelankadt és mondta is, hogy nem megy neki. Borzasztó kínos volt, felöltöztem és eljöttem, azóta nem kerestük egymást. Az van bennem, hogy biztos az én hibám, nem tetszettem neki eléggé, nem vagyok vonzó. Ilyen esetben ez állhat a háttérben? Rájöhetett, hogy mégsem tetszem neki?

Sajnos a közös társaság miatt fogunk nemsokára találkozni és nagyon stresszelek rajta. Hogy viselkedjek vele ezután?

Segítsetek, tanácstalan vagyok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook