Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehetett a gond és hogy viselkedjek vele ezután? fórum

Mi lehetett a gond és hogy viselkedjek vele ezután? (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - 55Judit)
febr. 16. 13:59

Mert ez nekem nem megy ilyen könnyen, nem tudok és nem is akarok egyik férfi ágyából ugrálni a másikba. Most úgy gondoltam, hogy 2 év kihagyás után (igen, ennyi ideje nem voltam senkivel) vele lefeküdnék, ráadásul csomó dologban passzoltunk szexuális téren, csak hát nem sikerült megvalósítani.

Ráírni meg azért nem mertem, mert félek a reakciójától, hogy bunkó lesz, vagy hasonló és akkor még kínosabb lesz a következő találkozásunk, ami pár nap múlva be fog következni.

febr. 16. 13:51

Én azt javaslom, igenis írj rá, és kérdezz rá arra, ami mitt Te vívódsz. Irásban úgy néz ki, könnyebben kommunikál, reméljük választ is ad. Szóval én egy az egyben megkérdezném, hogy velem volt a gond, nem tetszettem, vagy más van a háttérben? Természetesen biztosítva Őt is arról, hogy köztetek marad a dolog, de ezt szeretnéd tudni, mert nyugtalanít. A válasz függvényében meg majd meglátod a hogyan továbbot.

A férfiaknak sem könnyű...Akármennyire is mások, mint a nők. Biztos, hogy nagyon vonzódik Hozzád, ha a problémáia, vagy gátlásai, szorongásai ellenére megpróbált szexuális kapcsolatot létesíteni Veled. Kommunikáljatok, én is ezt mondom. Felnőtt emberek vagytok.

29. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 13:40
Persze hogy nem jelentkezett. Mert beégett. Ennél nagyobb ciki nem sok van egy pasinál mármint így első találkozásra csak szex kapcsolatban…. Én nem csodálkoznék azon sem ha nem jelenne meg a társaságban most jó ideig ha tudja hogy te is ott leszel. Ne kerüld látványosan mert azzal csak még tovább alázod szegényt. Így is elég megalázó ez neki. Ne akarj lelkizni vele, eleve csak szexet akartatok. Miért bonyolítod túl?
28. 55Judit (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 13:38
Jut eszembe, nem komoly kapcsolatot keresel, csak szexkapcsolatot. Miért nem lépsz akkor túl ezen? ha nincs a környezetedben "olyan", regisztrálj fel egy társkeresőre, ott a legtöbb férfi úgyis csak dugni akar. Válogathatsz kedvedre.
27. Alnisa (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 13:34

Férfival, akit igazából nem is ismersz megbeszélni a potencia gondjait?? Sztem álomvilágban élsz. Ne viccelj még családom belük, 20 év házasság után is tagadnak!!

Azért nem keresett, mert baromi kínos és könnyebb homokba dugni a fejét, mint beszélni róla.

febr. 16. 13:33
Hát ezt csak ő tudja, gondolom igen... Biztos ég a feje az eset után. Szerintem emiatt feleslegesen hánykódsz kételyek közt. Főleg ha szexkapcsolatot keresel, akkor szerintem ne olyannal akinek eltűnik a merevedése félúton.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - 55Judit)
febr. 16. 13:30
Nem olyan egyszerű ez, rengeteg a kétely bennem, ezért tettem fel itt a kérdést.
24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 13:23
Szerintem eléggé ki lett vesézve a kapcsolatotok. Te találkoztál vele személyesen, te beszéltél vele, sőt még orálszexeltél is. Nem ismerjük mi annyira ezt a problémát mint te. Tisztázzátok ha ennyire izgat. Mindennek a kommunikáció az alapja. ha az érintettel is annyit beszélnél a dologról mint velünk, biztos tisztábban fogsz látni.
febr. 16. 13:14
Akkor jól sejtem, hogy amennyiben akart volna még próbálkozni, akkor keresett volna?
febr. 16. 13:10
Mondjuk ez így eléggé megoldja a problémát, ha egyikőtök se keresi a másikat akkor nincs miről beszélni... Közös társaságban viselkedj vele úgy, mint mindenki mással. Ez az egész szerintem rá nézve "cikibb" mint rád nézve, neked nincs miért kínosan érezni magad. Azért írtam idézőjelbe, mert igazából neki sem, ez megesik, felnőtt emberek vagytok, szerintem nem kell ennek túl nagy feneket keríteni. Ha meg merevedési gondjai vannak akkor az az ő problémája, nem a tiéd.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Amaunet)
febr. 16. 12:57
Nekem nem lett volna ezzel gond, csak eltűnt teljesen azóta, én pedig nem akarom keresni. Szerintem ha akarna még valamit, írt volna. Pár napja volt az eset.
febr. 16. 12:56
Köszönöm a válaszokat! Azért is gondoltam arra, hogy mégsem tud hozzám vonzódni, mert nem is keresett, hogy megbeszéljük. Nekem úgy könnyebb lett volna később természetesen viselkedni vele. Így viszont tudom, hogy kínosan fogom érezni magam és feltűnően kerülni fogom, mert nem tudok rámosolyogni, mintha semmi nem történt volna.:(
19. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 12:55

Kérdés, hogy te mit akarsz?

El tudod-e képzelni a későbbiekben, hogy a pasival tartósabb ideig szexkapcsolatot tarts fent? Vagy annyira nem jön be neked, hogy segíts neki megkeresni a problémája okait, majd feldolgozni azt?

18. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 12:47
Nem. Ha nem tetszettél volna neki el sem juttok ide. Vannak pasiknak akinke vannak ilyen gondjaik mert rágörcsölnek. Régi rossz élmény megaláztatás stb. Szerintem semmiképp nem miattad volt. Már amikor megérkeztél akkor feszengett. Szóval ne vedd magadra. Ha meg talalkoztok én szerintem úgy tennék mintha mi sem történt volna. De ha beszéltek legyél kedves és viselkedj természtesen. Ez neki lesz ciki nem neked. Ha normalisan viselkedsz oldod benne is a feszkót talán.
17. 55Judit (válaszként erre: 16. - Angyal a hóesésben)
febr. 16. 12:32
Pont így kell!
febr. 16. 12:22

Szerintem egyáltalán nem a te hibád volt.

Ha már előtte is puhatolódzott nálad a témában, akkor ez neki visszatérő probléma lehet.

Egy cseppet se vegyen el ez a te önbizalmadból, vele van a hiba ebből a szempontból, még az is lehet, hogy fizikailag nincs rendbe nála minden, amiért nem tart ki az erekciója.


Egyetértek az előttem szólókkal, ha találkoztok viselkedj természetesen vele, kb. mintha mi sem történt volna, de amennyiben ő ezt folytatni akarja, úgy gondolkozz el, hogy számodra megéri e a küszködést (mert szerintem nem egyedi eset volt) és inkább csírájában folytsd el a további romantikus kapcsolatot vele.

15. Ervina
febr. 16. 12:07
Szerintem csak izgult :)
febr. 16. 12:07
tudok-tudom akart lenni
febr. 16. 12:06

Szerintem a férfiak ugyan úgy izgulnak az elsőnél, mint mi. Fel fog állni? Elég lesz a méretem? Bírok majd teljesíteni? Nem fogok hamar elmenni? Csúcsra tudok juttatni? És ha lelankadok közben? Bennük is van bőven gátlás.

Amúgy találkozásnál legyél ugyan olyan természetes , mint máskor.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 55Judit)
febr. 16. 11:56
Nem akarok gubbasztani, de volt mostanában 1-2 negatív tapasztalatom és most nem szeretném erőltetni az ismerkedést. Egyelőre jó lenne megérteni, hogy miért történt, ami történt és akkor túl tudnék lépni rajta. Nálam most nem a pasizáson van a hangsúly.
11. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 11:42
Akkor szedd össze magad! Mindjárt itt a gyönyörű tavasz, mindenki szerelmes lesz csak te akarsz magadban gubbasztani mert összeakadtál egy ilyen balfékkel?
10. Alnisa (válaszként erre: 8. - Liliom10)
febr. 16. 11:32
A férfiak nem így működnek.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Liliom10)
febr. 16. 11:28
Elvileg ez nála kizárható, amennyire én tudom.
8. liliom10 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 11:25
Olyan is van, hogy valaki nemrég szakított, de még szereti a volt párját, és ezért ha vágyik is a szexre, egy ideig nem megy neki.
7. liliom10 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 11:22
Veled nincs semmi baj ! Neki kellene orvoshoz fordulni !
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 55Judit)
febr. 16. 11:05
Köszi a biztató szavakat! Sajnos egy ilyen kudarc után semmi önbizalmam, nem érzem vonzónak magam.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 11:01
Ha nem lettél izgató számára, el se tudta volna kezdeni. Arra pedig te is rájöttél hamar, hogy másnál is így járt. Én a helyedben nem erőltetném vele. Van egy csomó egészséges jó pasi. Jön a tavasz, ismerkedjél! Ha nehéz neked, menj szingli túrázni. Keress rá a neten mi az. Tetszeni fog.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
febr. 16. 10:57
Nem lehet, hogy én nem voltam csak izgató számára, azért lankadt le?
3. 55Judit (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 16. 10:54
Innen úgy tűnik hogy neki nem szokott sikerülni, és mennél több nővel próbálkozik, annál stresszesebb lesz, ezért még úgysem sikerül neki. Ezzel orvoshoz kéne fordulnia.
febr. 16. 10:44
Még annyit, hogy az elején, mikor megérkeztem, nagyon hamar megkérdezte, hogy előfordult-e már velem olyan, hogy nem állt fel, vagy lelankadt a pasinak. Ebből rájöttem, hogy vele már volt ilyen. Meg előtte, mikor még csak írtunk egymásnak is, kérdezett olyasmiket, hogy mi van, ha nem lesz jó, stb… Tehát ott is úgy vettem ki, h kicsit rágörcsölt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook