Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért sikerül egyre ritkábban elérnem az orgazmust? fórum

Mért sikerül egyre ritkábban elérnem az orgazmust? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. júl. 14. 18:58

Sziasztok! :)

Gondoltam írok, és nemtudom, szerintetek higgyek egy 24 éves pasinak? :)

Én úgy gondolom, h ő már sokkal tapasztaltabb... :(

2009. nov. 26. 17:42

Szia

megkérdezhetem azóta mi a helyzet?

Én 6 éve szedem ugyanazt a tabit, és nekünk időnként van pár alkalommal ilyen, most megint ilyen időszak van, és nagyon remélem, hogy most is csak átmeneti...

Én mondjuk soha nem gondoltam a tabira, hanem hogy néha van ilyen, vagy hogy tényleg érzem, hogy ne ott vagyok agyilag valamiért pedig kívánom, vagy alapban valami piszkál (egy kis betegség, akármi).

Tabival mit csináltál?

2009. máj. 30. 23:29
21 évesen nem hinném hogy az öregedésről van szó, amúgy meg a többi hozzászólásnak nem értem mi köze van a témához....
63. aca3f9e234 (válaszként erre: 62. - 60nov18)
2009. máj. 29. 20:57
Na, ez jó!
62. 60nov18 (válaszként erre: 61. - Aca3f9e234)
2009. máj. 29. 20:55
a válasz:A RÁNC!
61. aca3f9e234 (válaszként erre: 60. - 60nov18)
2009. máj. 29. 20:53

Lehet, hogy kívánni kíván, csak nem tud!

Akérdésre a válasz: egy nagy sóhaj.

60. 60nov18 (válaszként erre: 59. - Aca3f9e234)
2009. máj. 29. 20:46
Az öregség nem jár feltétlenül ritka orgazmussal,sőt van aki idősebb korára többet kíván.Egyébként erre van egy kérdésem:-Mi jön ki először egy felálló péniszből?
2009. máj. 29. 20:37
Talán öregszel...
58. schmetterling89 (válaszként erre: 56. - Zsuzsa68)
2009. máj. 29. 07:21
Meg azért is, mert össze-vissza menstruálok, simán 1-2 heteket is késik néha, és nem akarom minden hónapban hetekig streszelni az agyamat, hogy úr isten, most vajon mért nem jön meg, ugye nem csúszott be semmi baki, stb. meg mint az őrült csinálni hetente a terhességi teszteket, mert én ebből a szempontból nagyon parás vagyok, mert még jópár évig nagyon nem akarok babát.igy legalább napra pontos, sokkal nyugodtabb vagyok és sokkal jobb is mindkettőnknek.
57. schmetterling89 (válaszként erre: 56. - Zsuzsa68)
2009. máj. 29. 07:17
Mert a gumit utáljuk mindketten, én meg ráadásul allergiás is vagyok rá, az egyéb módszerek, kúpok, ilyesmik nem biztonságosak és a baba-projekt még nagyon nagyon nem aktuális. Ezért
56. zsuzsa68 (válaszként erre: 55. - Schmetterling89)
2009. máj. 27. 19:50
De mért használsz tablettát?
55. schmetterling89 (válaszként erre: 54. - 8a841d1669)
2009. máj. 27. 14:22
Most épp a 7 napos szünetet tartom még, de basszus, amióta kiváltottam az új tablettát, és még beszedtem a maradék kb 10 tabimat, azóta meg pikkpakk megy a dolog, egyetlen egyszer volt hogy nem sikerült, akkor azért mert elég fáradtak voltunk, amúgy minden megy probléma mentesen. Na most ilyenkor mi van...Rohadt gyógyszer, tudja az ember hogy mit csináljon. Most váltsak, azt lehet attól előjön egy csomó mellékhatás, vagy szedjem tovább, aztán kidobtam 6500Ft-ot feleslegesen az új bogyóra... :S
2009. máj. 22. 08:22
van már valami bíztató dologa témában, vagy továbbra is minden a régi medrében halad?
2009. máj. 6. 19:16

Elnézést, hogy eltűntem, de meghalt a vodafonos mobilnet egész Pécsen, itthon meg most jutottam géphez.


[link]

Ezt találtam, lehet érdemes megnézned.


Egyébként bevallom, nekem is úgy a legjobb, ha szex közben rásegítek, de ez nem zavarja egyikünket sem.

52. schmetterling89 (válaszként erre: 51. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 16:53

Kézrátétellel, ez jó :-))))

Lehet hogy addig is míg kiderítjük hogy mi a probléma, ez a megoldás marad. Csak jó lenne megint együtt :( Bosszant hogy nem tudom az okot és így tenni se tudok ellene:(

51. 8a841d1669 (válaszként erre: 50. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 16:48

Akkor kezdjétek úgy, hogy a párod téged kielégít mondjuk orállal, vagy kézrátétellel:-)).

Majd egy kis szünet után, amíg ismét ingertelhetővé válsz rátérhettek magára az aktusra úgy ahogy Neked is a legjobb elviekben. Ha így mégsem sikerül kielégülnöd akkor sem maradsz teljesen hoppon és kielégítetlenül.

50. schmetterling89 (válaszként erre: 49. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 16:42
Tudom, csak ahogy nekem a legkönnyebben szokott sikerülni, az a lovagló, mert akkor a hüvelyem is ingerli, meg a csiklóm is, és szegény 1 órás ingerlés után már túl érzékeny. Ha szeretkezés előtt simogat, vagy akkor van orál, akkor nincs semmi gond. Csak ha már előtte orál, közbe is ingerlődik, dörzsölődik, vagy nem tom hogy mondjam és még utána is csinál vele valamit, az már sok szegénynek lehet :D:D
2009. máj. 6. 16:37
Azért furcsálom ezt mert általában a nőknek a csikló szokott lenni az elsőszámú gyönyörközpont és anélkül is könnyen kielégülnek, högy közben a hüvelyüket nem izgatja belülről senki és semmi.
48. schmetterling89 (válaszként erre: 47. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 16:21
De úgy sikerül, de úgy is nehezen. Ugye kezdve azzal, hogy ő elment, én tünés a fürdőbe, gyorsan mosdi, azzal is megy az idő, izgalmi szint lejjebb megy, akkor van hogy azért kb 1 órás szeretkezés után addigra olyan érzékeny vagyok, hogy nem is kellemes ha hozzám ér, vagy orállal próbálkozik, ha igen, akkor is sok idő, mert akkor ugye másik inger hiányzik, hisz már nincs bennem, ergó kisebb az érzés, és azért így is küzdeni kell hogy sikerüljön. De ez olyan lehangoló... Korában sikerült szinte mindig úgy összehozni hogy teljesen egyszerre menjünk el, és hiányzik az az érzés amit az adott :( Az volt a "perfect"
47. 8a841d1669 (válaszként erre: 44. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 16:15
És úgy sem tudsz kielégülni, ha az aktus után a párod orállal próbálkozik vagy simogat?
46. schmetterling89 (válaszként erre: 45. - 9e7527505c)
2009. máj. 6. 15:59
Oké, azt nagyon megköszönném!
45. 9e7527505c (válaszként erre: 44. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 15:54

Ismerek egy nagyon jó pózt, amikor ő is vagy akár te is rá tudsz segíteni kívülről.Leírom privibe ha érdekel.

A hosszú simogatós előjáték is csodákra képes.

44. schmetterling89 (válaszként erre: 43. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 15:49

Ezt mondom is neki mindig. Mikor látom szegényen hogy még próbálkozik, próbálkozik, hogy nekem is örömet okozzon, de látom hogy ő már alig bírja visszatartani, mondom hogy engedje el nyugodtan, rámnéz ilyen kis szomin, hogy de biztos? Meg kérdezgeti, hogy de biztos nem baj? Én mindig nyugtatom, hogy nekem igy is jó volt, mert nagyon élveztem az egészet, meg boldoggá tesz a tudat hogy neki örömet okozhattam. Próbálja elfogadni, de néha kibukik belőle hogy hiába mutatja hogy elhiszi és megnyugtatja amit mondok neki, magába ott rágódik hogy mért nem sikerül ami korábban olyan egyszerüen ment. Úgy sajnálom én is az egészet főleg miatt, mert látom mennyire bántja, hogy mennyire szeretné ha nekem is ugyanolyan jó lenne mint neki, főleg így mégrosszabb hogy nem tudom az okot és nem tudok tenni ellene. :(

Rásegíteni nem szoktam, mert általában olyan pózokat használunk, hogy nem is férnék magamhoz.

2009. máj. 6. 15:41

Nem próbáltad, hogy az aktus közben rásegítesz a dolgokra?

Egyébként mindenképpen beszélj a pároddal és mondd meg neki, hogy továbbra is ugyanúgy kívánod és élvezed, ha vele lehetsz együtt. És ne hibáztassa egyikőtök se magát.

42. schmetterling89 (válaszként erre: 41. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 15:35

Hát igen, ez az, akkor hogyan tovább? Szakember gyógymódja hogy ismerjem meg magam: oké, kipipálva. Tapasztalatok a pasinak megtanítva. A probléma még mindig fennáll? Hát, akkor bocs így jártál...Akkor stresszes vagy. Ami nem igaz, mert tök nyugi van, minden okés.

Meg mivel nem vagyok egy hű de tapasztalt akárki, sajnos ötletem sincs hogy mivel trükközhetnék hogy kicsit rásegítsek a dologra...

41. 8a841d1669 (válaszként erre: 39. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 15:09

Én azért írtam, hogy a szakemberek sem tudják igazából, mi váltja ki ezt, mert rengeteg veled egy cipőben járő nő van. Bár a külföldi hasonló oldalakat nem olvasom, de úgy gondolom ez a probléma világszerte érinti a nőket. Ha lenne biztos recept ellene, akkor biztosan nem lenne ennyi tanácstalan nő.

Bárhol is olvastam a szakember mindenhol az nyilatkozza meg kell ismernie egy nőnek a testét. Ok, de itt vagy Te is aki ismered magad, tudod hogy jó Neked, de mégsem sikerül a partnereddel egy ideje az orgazmus, akkor hogyan tovább?

40. Erika25 (válaszként erre: 33. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 15:07

Nekem tetszik az őszinteséged. :)

Sztem magadnak azért könnyebb, mert csak jobban tudod, hogy hová kell nyúlni és hogyan, azért aktus közben ez másképp megy. Ez a csökkent libidó pont arra elég, hogy együttlét közben ne sikerüljön.

Esetleg kipróbálhatnád, hogy szedsz valami ginseng vagy hasonló vágyfokozó -természetes alapanyagú- készítményt. van állítólag ami direkt a női vágyfokozására való, de én még ilyet nem próbáltam. Ginsenget már szedtem fizikai és szellemi erőnlét fokozására és sztem a vágyra is pozitív hatással van.

39. schmetterling89 (válaszként erre: 38. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 14:51
Magyarán akkor fogadjam el, hogy ez van, korábban sikerült (tehát képes vagyok az orgazmusra) aztán egyszer csak hopp, nem megy többé? Ez elég lehangoló :S Jaj de nem tudom mit csináljak:( Pedig ez egyikünknek se jó így, már én is eljutottam oda hogy engem is bánt a dolog, nem csak a páromat és mindketten magunkban keressük a hibát :( Mért nem mehet csak egyszerüen minden olyan klasszul ahogy eddig is??:S
2009. máj. 6. 14:45
Véleményem , hogy ebben a témában mindenki csak a sötétben tapogatózik még az úgymond szakemberek is
37. schmetterling89 (válaszként erre: 36. - Marjann)
2009. máj. 6. 14:32
Hol találok ilyet?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook