Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért sikerül egyre ritkábban elérnem az orgazmust? fórum

Mért sikerül egyre ritkábban elérnem az orgazmust? (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. Marjann (válaszként erre: 34. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 14:30
Próbálj a neten keresni egy szexuálpiszichomókust. Vannak ilyen kérdezz-felek oldalak, hátha ő tud valami okosabbat mondani.
35. 8a841d1669 (válaszként erre: 31. - Marjann)
2009. máj. 6. 14:25
Mindenki más, de ha én érzem, hogy hulla vagyok bele sem kezdek a dologba, kivárom azt az időt mikor teljes energiám arra tudom fordítani.
2009. máj. 6. 14:25

Abbahagyni azért lenne rossz a tabit, mert míg óvszert használtunk minden hónapban ment a para hogy úristen, ugye nem vagyok terhes, mert nagyon rendszertelen a mensim, össze vissza csúszkál nem is keveset, míg nem volt párom nem érdekelt, max szar volt hogy sose tudtam mikor számítsak rá. meg utáltam azt az érzést, hogy sex után gyorsan kipattanni az ágyból, zuhi, és addig hozzám se érhetett, nehogy oda kerüljön aminek nem kéne...

Így meg aztán pláne folyton stresszelnék, hogy nehogy becsússzon valami, nem egy ismerősöm szakított már ki gumit nem is egyszer, így se tudnám magam elengedni, és akor meg az gátolna valószínűleg

33. schmetterling89 (válaszként erre: 29. - Erika25)
2009. máj. 6. 14:19

Tudom, olvastam erről már én is és én is meg párom is úgy gondoltuk eleinte hogy biztos attól van, de sajnos már nem vagyok ebben ennyire biztos, mert egyrészt két tök eltérő hormont és hormonmennyiséget okozó tablettánál is fennált a dolog, ráadásul az alacsonyabb hormontartalmú szedése alatt jött elő jobban, másrészt meg csak úgy kíváncsiságból, mondom ebből már elegem van, próbáljuk ki hogy magamnak se megy-e (mert párom mellett nem igazán csinálom már, nem is szükséges)direkt az ég világon semmire nem gondoltam közbe, hogy egy szikrányit se izgasson semmi, és pár perc alatt megvan így. Ha a gyógyszer a hibás, azt mért nem késlelteti vagy akadájozza hogy magamnak jó legyen?

Bocsánat ha túl őszintén írtam le a dolgokat, csak gondoltam igy jobban átlátható és érthető hogy mért nem tudom már a gyógyszert okolni emiatt.

32. Marjann (válaszként erre: 31. - Marjann)
2009. máj. 6. 14:19
A vége schmetterlingnek ment, nem neked Omega:)
31. Marjann (válaszként erre: 28. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 14:18

Nekem volt olyan, hogy annyira hulla voltam agyilag, hogy egyedül se ment. Volt, hogy párommal sem. Furcsa, hogy a nőknél ez mennyire függ a lelkiállapottól a férfiaknál pedig mennyire nem.


Szerintem kérdezd meg a dokit, ha gondolod hagyd abba a gyógyszert. Addig pedig segíts a pasidnak a kezecskéddel. Ne légy szégyenlős, még tetszeni is fog neki:)

2009. máj. 6. 14:12
A dokival beszéld meg a fogamzásgátló hatásait, mert az is közrejátszhat, pl: van aki kevésbé kívánja a szexet a hatására!
2009. máj. 6. 14:12

Én csak a gyógyszerre fognám a dolgot... Állítólag pont ilyeneket csinál, hogy jó jó, csak éppen nem jut el az ember az orgazmusig. Pontosabban nehezebben jut el odáig, mint előtte...

De ezt csak akkor tudnád meg 100%-ra, ha abbahagynád a gyógyszert. Van akinek már az első hónapban visszaáll a rend.

2009. máj. 6. 14:11

Már az érdekes dolog, ha kívánja egy nő a szexet és fel is izgul, miért nem képes kielégülni.


Vagy ha valaki magának tud örömet szerezni, hogy a csiklóját símogatja, a párjával ez miért nem sikerül neki.

2009. máj. 6. 14:11
Meg mikor szegény párom már ugy van hogy neki nagyon kevés kel és kész, pár másodpercre leállunk, hogy pihenjen kicsit, mikor újrakezdjük mindig úgy érzem hogy na most fog sikerülni, tök intenzívek az érzések, de 20-30 mp után egyre kevesebbet kezdek érezni, szóval amit feltornáztam, el is veszik rögtön, ezért van hogy csak ott topogok egy helybe és nem megy a dolog.
26. schmetterling89 (válaszként erre: 24. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 14:08
Igen én is így gondolom, hogy akkor magamnak se menne. Tök tanácstalan vagyok. Szeretem a párom, kívánom is, néha már egy csókja is felizgat, nem ezzel van a baj, de akkor mivel? Mivel? Először csak azt hittem, hogy tabi miatt ugye elhagytuk az óvszert, biztos csak hozzá kell szoknom az új érzéshez. Akkor még nem is volt olyan gáz, mert menni ment, csak lassabban. Most meg végére már tök kipurcanunk, és még mindig ott tartunk, hogy "ott állok az ajtó előtt, és nem lépek be". Magyarán pont a csúcspont előtt leragadok, és ha még sokáig erőltetjük ott, akkor az izgalmi szint puttty... szépen kezd visszaesni, onnan meg már menthetetlen a dolog.
25. Marjann (válaszként erre: 24. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 14:07
Szerintem a női orgazmussal az a "baj", hogy nincs két egyforma nő, így gondolom nincs két egyforma orgazmus sem. Az egyik leírja, hogy ő kék csillagokat lát közben, a másik meg pánikol meg ő csak lila madarakat. :P
24. 8a841d1669 (válaszként erre: 17. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 14:05

Mindenesetre érdekes dolog amit írsz, mert ha a tablettától lenne ez a dolog úgy gondolom magadnak sem tudnál örömet szerezni


Ezt a női orgazmust szerintem legalább annyi rejtély szövi át, mint a torinoi halotti leplet

23. Marjann (válaszként erre: 20. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 14:00
Nem, én akkor is úgy éreztem, hogy megvolt a csúcspont. Később kiderült, hogy csak a Mecsekig jutottam, nem a Kékesig:D De akkor elég is volt, nem tudtam, hogy van magasabb hegy.
22. az álarcos (válaszként erre: 17. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 13:59
Óh, ezt Marjanntól kérdeztem, a megjelölt hozzászólásával kapcsolatban.
21. Marjann (válaszként erre: 17. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 13:58

Szerintem tőlem kérdezte:)

Nem, nem csináltam. Nem óhajtok belemenni a vitába, hogy egy nő ismerje meg a saját testét blabla. Egyszerűen nem éreztem szükségesnek, ennyi. De jó is volt így, mindennek eljött a maga ideje.

20. 8a841d1669 (válaszként erre: 14. - Marjann)
2009. máj. 6. 13:58
Ezt értem, de úgy gondolom, ha már az apró remegésekig eljut valaki, akkor az a személy már eléggé fel van izgulva, és ha itt megáll a folyamat akkor bizonyos hiányérzet, kielégületlenség marad az emberben, ezt soha nem érezted?
19. az álarcos (válaszként erre: 15. - Az álarcos)
2009. máj. 6. 13:57
Bocs, nem akartam személyeskedni, csak akkor nem igazán téveszthető el. Meg hát vannak testi megnyilvánulásai is, amikről elég sokat lehet olvasni. (és nem a remegésre gondolok)
18. schmetterling89 (válaszként erre: 17. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 13:56
ja, hupsz,látom ez nem nekem szólt, bocsánat!:D
17. schmetterling89 (válaszként erre: 15. - Az álarcos)
2009. máj. 6. 13:56
Már hogyhogy előtte? A párom orra előtt, vagy mielőtt összejöttünk? Párom előtt még nem, kicsit szégyenlős vagyok még, de korábban csináltam már magamnak, szóval pontosan tudom mi hogy jó, és megtanítottam már neki is.
2009. máj. 6. 13:54
Gyógyszert kb fél éve szedek, 3 hónapig szedtem az egyiket, aztán váltottam mellékhatások miatt egy jóval alacsonyabb hormontartalmúra, de a probléma megmaradt, sőt rosszabb lett. Libidóval nincs gond, nem az a probléma hogy nem kívánom a sexet, sőt talán jobban is kívánom mint a párom. Magamnak sikerül, pár perc alatt, pedig a párommal jóval izgatóbb, akkor vele mért nem. Tabi nem lehet akkor a hibás...:S És ha nem tudnám hogy mi az orgazmus, akkor nem írnék most hogy mostanában nincs!!! Mert az eszméletlen jóérzés meg a remegések most is megvannak, nagyon élvezem az egészet, csak a befejezés marad el,higgyétek el meg tudom különböztetni, pláne hogy ahogy Marjann írja, nekem általában az "eget rengető" fajta van, azt nem lehet nem észrevenni.
15. az álarcos (válaszként erre: 10. - Marjann)
2009. máj. 6. 13:54
Előtte nem csináltad magadnak?
14. Marjann (válaszként erre: 13. - 8a841d1669)
2009. máj. 6. 13:42
Úgy hogy az eget rengető orgazmuson kívül is vannak "jó" érzések, remegések. Amíg nem tudod milyen az orgazmus, addig simán összekeverheted.
2009. máj. 6. 13:41
Nem akarok kekeckedni senkivel, de nem értem, egy nő hogy nem tudja megkülönböztetni az orgazmust a nem orgazmustól?
2009. máj. 6. 13:41
A stressz és a fáradság vonatkozik a pasikra is....vagy ilyenkor ha az a pasival fordul elő,hogy lappang a libidója, akkor én lettem kevésbé érdekes????
11. az álarcos (válaszként erre: 9. - Marjann)
2009. máj. 6. 13:38
Igen, a stressz és a fáradtság is abszolút lehet ok. Amikor az ember nem tudja elengedni magát, ide-oda cikáznak a gondolatok... Brrr.
10. Marjann (válaszként erre: 6. - Eddit)
2009. máj. 6. 13:36

Na ez egy vicces dolog! Az első barátomnál én is azt hittem hogy "az" az orgazmus, amit vele éreztem. Nem is volt semmi baj, maximálisan megfelelt az igényeimnek, tök jó volt. Aztán a második páromnál rájöttem, hogy nem, az orgazmus teljesen más dolog. Vele sokkal jobb:) De ha az elsőnél maradtam volna örökkön s örökké, akkor nem tudnám ez milyen és így nem is hiányozna.

Na, ez nem tartozott szorosan a témához, de muszáj volt leírnom:)

2009. máj. 6. 13:34
Hát igen, vagy a gyógyszer a ludas, vagy az, hogy rástresszelsz. A dokit mindenképp érdemes megkérdezni, hátha ezen múlik. A párodnak pedig mondd el ezerszer, hogy nem rajta múlik. Ne idegeskedj rajta. Talán próbáljátok meg úgy, hogy ketten együtt vagytok, te mégis csinálod magadnak úgy, ahogy szereted. Ha így el tudsz menni, akkor talán oldódik a pánikhangulat is. No meg nincs azon semmi szégyellnivaló, ha használod közben a kezed.
2009. máj. 6. 13:29

Mostanában kezdted szedni a gyógyszert? Kérdezd meg az orvost, lehet, hogy ez a baj, mert némelyik csökkenti a libidót.

Itt egy cikk erről:

[link]

7. schmetterling89 (válaszként erre: 6. - Eddit)
2009. máj. 6. 13:13
Egyrészt tudom mi az orgazmus, mert volt hozzá szerencsém már nem is kevésszer, és azt érzem vele is, szóval ebben biztos vagyok. Másik dolog meg hogy szeretem a párom és eszemben sincs ezért otthagyni, vagy mással elérni. Nekem nem más kell, hanem megoldás. Pár hónapja semmi probléma nem volt, szal az összepasszolós dolog is kilőve, most kezdett nehézkessé válni a dolog
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook