Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért sikerül egyre ritkábban elérnem az orgazmust? fórum

Mért sikerül egyre ritkábban elérnem az orgazmust? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. eddit (válaszként erre: 5. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 13:06
Türelem. Ki fog alakulni. Mellesleg van olyan,hogy emberek nem passzolnak össze. Talán az amit orgazmusnak hittél, az nem is az, és mással fogod átélni....
5. schmetterling89 (válaszként erre: 3. - Eddit)
2009. máj. 6. 13:03
Szoktuk variálni is persze, de pl orálison nem nagyon lehet variálni, mert pont úgy tökéletes ahogy csinálja, szeretkezés közben meg csak egy pózban tudok elmenni, ezért köztes időbe variálunk persze, de a befejezésnek mindig abban a pózban kell lenni, különben meg amiatt nem sikerülne, de vicc az, hogy már ebben sem sikerül. Amúgy 9 hónapja vagyunk együtt és nekem ő az első, szóval úgymond nekem még minden újdonság kéne legyen, nem hiszem hogy ilyen hamar normális lenne ha már unnám...
4. schmetterling89 (válaszként erre: 2. - Marjann)
2009. máj. 6. 12:59

Az elején még csak úgy voltam vele, hogy sajnáltam hogy nem jött össze, de nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, meg az volt a fontosabb, hogy a páromnak örömet okoztam. Aztán elkezdte ő mondani, hogy sajnálja h nekem nem jött össze, aztán mikor egyre gyakoribb lett ez, akkor jött ilyenekkel, hogy már biztos nem kívánom, vagy nem izgat annyira, meg biztos meguntam, ami nekem elég rosszul esett, mert ez egyáltalán nem igaz. Akkor valóban volt pár alkalom mikor észrevettem magamon hogy azon kattog az agyam, hogy na a francba, megint az az érzés hogy mindjárt sikerülni fog, de úgyis tudom már hogy mégse, és szegény párom megint rosszul fogja érezni magát. Pedig ő tényleg mindent megtesz hogy nekem is jó legyen, még akkor is folytatja mikor ő már alig bírja visszatartani a magáét, de van mikor már én szólok neki, hogy hagyja, legalább neki legyen jó, mert érzem hogy tök fölösleges az egész, mert ebből nem lesz semmi.

Stresszre se igazán tudom fogni, mert valóban volt egy ilyen időszakunk, anyagi gondok miatt, akkor gyakrabban is veszekedtünk kicsit, de az hálistennek megoldódott, és az elmúlt kb 2 hónapban teljes a harmónia, munkám se olyan stresszes, vagy csak annyira mint eddig, de ez korábban sem zavart. Tényleg nem értem...:S

2009. máj. 6. 12:57
Szerintem változatosság is kell, hiszen ezt írod:"Ugyanúgy csinálunk pedig mindent, ezért nem értem." Miért kell ugyanúgy, ugyanott? Próbáljátok ki más helyzetben, máshol, és persze stressz mentesen. Mondjuk egy hosszú hétvége kettesben másik városban? És még valami: azért mert most stagnál, nem jelenti azt, hogy így is marad, viszont benned kialakulhat egy "teljesítménykényszer". Ne akarj mindenáron a csúcsra jutni és sikerülni fog!
2009. máj. 6. 12:51
Nem lehet, hogy pszichés? Stressz lehet ilyen hatással. Vagy talán már az elején attól félsz, hogy megint nem fog menni és ezért nem is megy. Utazzatok el, vagy csak úgy, minden elvárás nélkül kényeztessétek egymást.
2009. máj. 6. 12:45
Az utóbbi pár hónapban merült fel ez a probléma, és fogalmam sincs mi a fenét tehetnék ellene. Nagyon bántja a páromat, azt hisze vele van a baj, és persze engem is, mert korábban semmi gond nem volt ezen a téren. Nagyon szeretem a páromat és kívánom is, talán néha még gyakrabban is mint ő, mégis egyre csökken azoknak az együttléteknek a száma, amikor nekem is sikerül, és az kezd általánosabbá válni, amikor nem. Ugyanúgy csinálunk pedig mindent, ezért nem értem. Először csak sokkal több időbe telt az egész, mostanra pedig már legtöbbször egyáltalán nem jön össze. Korábban az volt az általános, hogy előjáték alatt nekem egy, meg szeretkezés közben is, most már előjátékkal sem megy. Mindig csak azt érzem hogy egy hajszál választ csak el tőle, hogy nagyon kevés kel már csak, de valahogy mégsem sikerül átlépni ezt a pontot. Körülbelül akkor kezdődött a probléma amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, de mégsem tudom ezt a problémát arra fogni, mert magamnak pár perc alatt sikerül, akkor mikor a szerelmemmel vagyok, mért nem? Ha valaki volt már hasonló helyzetben és tudna segíteni hogy mi okozhatja ezt az egészet és mégis mit tehetnék hogy minden újra olyan legyen mint régen, az kérem adjon tanácsot, mert míg egyáltalán az okra se bírok rájönni, fogalmam sincs mit tehetnék :S
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook