Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mért nem akar a férfi gyereket? fórum

Mért nem akar a férfi gyereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. simple (válaszként erre: 5. - Dorka29)
2009. okt. 22. 11:27

Nem ismerem őket, nem tudom. De a környezetemben láttam nem egy esetet, amikor azért házasodott a férfi mert túl nagy volt rajta a nyomás. Nem lett gyerek, aztán válás, a férfi az új nőjével pedig azonnal vállalt babát. Akkor ez nem az jelenti, hogy az előző párjával voltak gondjai?

Persze nem ezt állítom, hiszen nem ismerem őket, de ezen is kéne gondolkodni, ezt ők érzik csak.

5. Dorka29 (válaszként erre: 3. - Simple)
2009. okt. 22. 11:23

Szerintem ha nem lenne biztos a kapcsolatban, akkor nem házasodtak volna össze, nem?



(Mi nem házasodtunk össze, de van gyerekünk, szóval, tudom, hogy ez nem egy az egyben függ össze.:)

4. 7402d91a49 (válaszként erre: 1. - D029ea20ca)
2009. okt. 22. 11:20

Szia!

Sztem a felelősségtől fél,és a szabadság elvesztésétől.A barátnőméknél 10 együtt töltött év után jött a baba és az apuka most jött rá hogy neki ez még nem "buli".Beszélgessetek sokat róla és várd ki amíg ő is akarja,hogy igazán boldogan fogadhassátok a kis jövevényt.

Üdv,egy 10 hós baba anyukája

3. simple (válaszként erre: 1. - D029ea20ca)
2009. okt. 22. 11:20
Vagy nem készült fel még rá lelkileg, mert ez hatalmas felelősség, vagy nem biztos a kapcsolatban. Te érzed melyik a helytálló a ti esetetekben.
2009. okt. 22. 11:20

Nem minden apa vagy apajelölt lelkesedik látványosan,attól még nem kevésbé jó szülők!

Nem csak várni kellene ugy a babát ha mindketten akarjátok,ideális esetben tervezni is ugy kellene,persze vannak "véletlenek"....

konkrétn beszéltetek már arrol ő miért,mikor szeretne vagy ép nem szeretne?nem számonkérősen hogy kötelezőnek érezze nem ugy hogy közben mondod te mennyire szeretnéd,hanem egy megfelelő pillanatot elkapva tényleg ugy hogy érdekel a véleménye....

2009. okt. 22. 11:17
5 éve vagyunk együtt a párommal, tavaly össze is házasodtunk. Pár hónapja költöztünk be a házunkba, ami még nincs teljesen kész, de már azért jól állunk. Eddig azt mondta, hogy azért nem szeretne gyereket, mert még nincs kész a ház, és gyerek nélkül könnyebb megvalósítani. De most sem hozza fel, és érzem amikor szóba kerül, legszívesebben kimenne a szobából. Persze tagadja, de látom rajta. Azt mondja szeret és majd akar gyereket, de majd később. De 6 éve egyszer sem mondta,hogy majd ha egyszer lesz gyerekünk, vagy de jó lesz ha lesz stb.. És én eléggé elvagyok szomorodva. Mert hát csak jobb lenne úgy várni a babát, ha mind a ketten akarják. Bár annyira már nem fél hiszen egy-két hónapja nem vigyázz annyira, de a lelkesedését nem látom. Szerintetetek mi lehet az oka?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook