Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges, hogy azért nem akar gyereket, mert sajnos elhunyt az övé? fórum

Lehetséges, hogy azért nem akar gyereket, mert sajnos elhunyt az övé? (beszélgetős fórum)


13. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 08:25
Ez nagyon rosszul hangzik. 42 éves koráig nem akart gyereket , mert ki nem állhatja őket, aki meghalt, lesz...ja, hogy te akarsz, azt is lesz...ja, te meg nagyon szereted? Olvasd már el, amit írtál róla! Mit is szeretsz rajta, te , egy fiatal nő, aki szereti a gyerekeket és házasságban akar élni hosszú távon?
12. rabankari (válaszként erre: 8. - Bichi)
2022. dec. 26. 11:01

Pont ugyanezt akartam írni....

Aki így nyilatkozik a gyerekekŕől,annak jobb,ha nincs.

FI nincs más választásod,mint elfogadni,hogy vele nem lesz,ha meg szeretnél,másik párt kell keresni.

11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 09:46

Még azt sem vagy képes megkérdezni tőle, hogy mi történt a 2 éves gyerekével. Ez alapján nem áll úgy a kapcsolatotok, hogy gyerekvállaláson gondolkodjatok.


Az eredeti kérdésre: igen, lehet, hogy a trauma miatt nem akar újra gyereket. De az is lehet, hogy másmiatt sem.

2022. dec. 26. 09:16

Mindegy, hogy miért nem akar.

Ha neked célod egy gyerek, akkor nincs más megoldás, mint befejezni a kapcsolatot és keresni mást, akivel gyereket vállalhatsz.

2022. dec. 26. 08:36
Nem is kellett volna belevágni a kapcsolatba, ha ő kijelentette az elején, hogy nem akar gyereket. Nem árult zsákbamacskát. Sok házasság megy tönkre azért, mert az elején biztosra veszik az emberek, hogy majd a másik megváltozik, ők megváltoztatják. Ha gyereket akarsz, lépj tovább, lehet nem ez a pasi az igazi.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 25. 22:22
Megmondta miért nem akar "nyígsak" (gondolom nyafogós, de ez bármi lehet), csak a baj van velük, meg sokba vannak. Aki ilyet mond, az nem az elvesztés miatti bánata miatt nem akar
2022. dec. 25. 22:18
Fiatal, de benne van a korban. Sokan nehezen adják fel az addigi életük egy gyerek miatt. 🤷‍♀️
2022. dec. 25. 22:03
Pont, pont vesszőcske, ide, oda, amoda jól jönne!
5. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. dec. 25. 20:25
Egy pillantás a hozzászólásra és egyből látni ki a fórumindító.
2022. dec. 25. 19:53
Ma este csak olyan fórumok indulnak, amikből kilopták a vesszőket. Érdekes.
2022. dec. 25. 19:17
Nem hiszem, hogy ez az oka. Benne lehet a pakliban, de azért ha valaki szeretne gyereket, akkor általában nem mond le róla, ha egyet elvesztett.
2022. dec. 25. 19:16
Nem valószínű hogy nem rázta meg és igen emiatt érthető ha nem akar. Keress olyan párt aki akar. Ez túl nagy áldozat ahhoz hogy kompromisszumot hozz.
2022. dec. 25. 18:54
Sziasztok a párommal másfél éve vagyunk együtt úgy értem hogy még nem élünk együtt tervezzük ahogy a házasságot is de nem is ez a lényeg, az én párom már 44 éves. Én még benne lennék a szülés korba és nagyon is vágyom gyermekre kapcsolatunk előtt amikor ismerkedtünk a párommal Egyből kitért arra hogy ő igazából nem szeretne gyereket azt mondta hogy nyígósak csak a baj velük és sok pénz elmegy rá. úgy voltam vele hogy hátha majd később meggondolja magát. Egyébként neki lett volna már egy két éves kisfia aki sajnos meghalt. Akkor amikor ő ezt mondta nagyon megrázott és nem kérdeztem meg tőle hogy miért hogyan és miben, Mármint úgy értem hogy írtunk neten csak azt mondtam hogy sajnálom . Aztán később mikor újra a gyerek Témánál tartottunk megkérdeztem hogy Neked tényleg lett volna egy kétéves kisfiad, mondta hogy igen de mindegy. Csak ennyit mondott. Szerintem nem akar róla beszélni de nem tudom hogy azért nem akar mert nem nagyon rázta meg a történtek És amúgy sem szereti a Gyermekeket, vagy pedig azért nem mert Rossz róla beszélni. Na de a fő kérdés az az lenne hogy lehetséges e hogy emiatt nem akar gyereket Mármint nem csak hogy tőlem de eddig sem szeretett volna a kapcsolataiban. És ezen lehet e változtatni illetve nektek van e olyan tapasztalatok hogy ilyen esetben változhat e az akarata vagy már késő mint változásban mint korban? ui nagyon szeretem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook