Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mérlegfüggők ide! :) fórum

Mérlegfüggők ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2006. dec. 28. 18:46
Tereza...igazat adok neked..de mien segítség? orvos? áhh...inkább öngyilkos leszek mint h orvos segítsen..
216. 7130b15964 (válaszként erre: 215. - Nightmare)
2006. dec. 28. 18:37

Nightmare vannak dolgok, amikkel nem mindenki tud egy maga megküzdeni. Aki ezt felismeri és felvállalja az tiszteletet érdemel, amit általában meg is kap a segítséggel együtt.


Ha tényleg úgy van, ahogy mondod valamelyik hozzászólásodban, anyukád elkeseredésében, frusztráltságában esik neked. Ami persze csak magyarázat és nem megoldás. Mentségére legyen mondva valószínűleg keveset tud ezekről a problémákról, illetve, hogy ilyenkor mit is lehetne/kellene tenni. Ilyen régen nem volt vagy csak elenyészően kis számban fordult elő és nem is beszéltek róla. Éppen ezért nincs egy öröklődő kultúrája, hogy mit kellene a szülőnek ilyenkor tenni (illetve mit kellett volna, hogy ezt megelőzze).


Fruzsinak pedig igaza van, a legfontosabb, hogy szeresd és tiszteld magad. Ebbe viszont beletartozik a tested szeretete és tisztelete is!


Ha te nem tiszteled, nem szereted magad, akkor más se fog. Pontosan ahogyan mondod is, hogy elmenekülnek, amikor észreveszik, hogy nincsenek rendben veled a dolgok.


Remélem, hogy az új évvel egy új életet tudsz megalapozni, amivel megerősödik a lelked és megnő az önbizalmad!

215. Nightmare (válaszként erre: 214. - D77e128ed9)
2006. dec. 28. 18:03

igen ez majdnem így van velem is...de én ezt nem azért csinálom h kitűnjek illetve más dolgok miatt.

egyszerűen mert nekem ez jó..hidd el..nekem is sok magánéleti problémám van...és ehh..nekem a csuklóm ki van kockázva:D de ez hosszú...köszi h ezt így leírtad:)

214. d77e128ed9 (válaszként erre: 207. - Nightmare)
2006. dec. 28. 17:32

szia!

Én közel olyan magas vagyok mint te.176 centi.Jelenleg 66 kiló és fogyózom.Voltam 56 tavaly de nem az a cél.Addig amíg meg nem híztam azt hittem szpé vagyok úgy.Minden jól állt semmi sem volt szűk.Meztelenül már nem annyira tetszettek a kiálló bordáim és a cicieim is eléégé furán álltak.De én még fogyni akartam.Kövérnek láttam magam(depressziós voltam).Nagyon ki voltam készülve,mindenkivel veszekedtem és senkinek sem adtam igazat.És egyszercsak nekiálltam hízni.Egyik hónapról a másikra átfordult minden 20 kilót szedtem fel.Megunta a testem a sanyargatást és elrakta azt a keveset is amit adtam neki.A lelkem rendbe jött ugyan talán a depi is elmúlt viszont én egyre jobban útáltam magamat amiért egy lufi lettem.És kezdődött minen előről.Diéták,léböjtök...és semmi nem használt.Egészen addig amíg rá nem ébredtem,hogy így nem jutok előrébb!Elkezdtem magam szeretni és ha bántottak hogy hogy nézek ki én csak azt válaszoltam hogy nekem tetszik.Volt minden cici,popsi,comb...Hál isten arányosan.És ahogy megkedveltem magam elkezdtem fogyni.Egészen 72kilóra a 78 ról.Akkor nekiálltam *zni és most 66 vagyok 20 nap után.És nem érdekel.Mert csak így rakhato magam össze.És már nem akarok kevesebb lenni mint 56...Szeretnék még 3-4 kilót leadni mert már tudom hogy úgy leszek elégedett.De ez csak úgy megy ha szereted magad.És hidd el az én kezem is szépen néz ki.Nekem magánéleti zűröm volt.Csak egy üvegajtó ami miatt 8 helyen van varrva.Köztük a csuklómon vagy 10 centi...Tudom milyen ha nem értenek meg és tudom milyen ha ellenségnek gondolod az egész világot...de csak akkor tudsz teljes életet élni ha ezen felül emelkedsz és önvizsgálatot tartasz...Ha kell vegyél egy papírt és írd ki magadból ami bánt...aztán tépd össze hogy ne lássa senki aztán írd le azt is hogy mi tenne boldoggá és minek kellene igazából változnia azért hogy jól érezd magad.Ha sanyargatod magad azzal csak magadnak ártasz.Nem akarlak ántani,de úgy érzem hogy legbelűl nem ezt akarod.Ezt csak a külvilágnak akarod,hogy másként nézzenek rád és foglalkozzanak veled!!!De ha nem olyan a környezeted akkor csak magadra számíthatsz és csak a magad barátja lehetsz!És magadnak akarj bizonyítani!És hidd el ha kibékülsz magaddal az egész világ másként fog rádnézni...

213. Nightmare (válaszként erre: 212. - 93a74b44ea)
2006. dec. 28. 14:36
hát pedig komolyan gondolom. Hát nem vitatkozom. Vannak dolgok amik nincsenek rendben velem...nem tagadom..voltak már velem súlyosabb gondok..de az ana az pont nem ide tartozik
212. 93a74b44ea (válaszként erre: 211. - Nightmare)
2006. dec. 28. 14:34

Ezt nem gondolhatod komolyan, hogy nem vészes...

Az, nagyon is. És nincs rendben minden veled! Bárcsak rájönnél!

211. Nightmare (válaszként erre: 210. - 93a74b44ea)
2006. dec. 28. 14:31

én úgy érzem h minden rendben van velem. a közérzetem kicsit ingadozó de az nem ez miatt van. a sok feszűltség meg a gondok amik bennem vannak..és nem hiszem h belehalok. Nem fogok kórházban kikötni és anorexiában meghalni. a 30 kg egyáltalán nem vészes még hidd el. Vki 19évesen 30 kg.

Kösz letty. Hát ezek a szavak is sokat segítenek de ez már belémivodott..bennem vannak a mozdulatok h mikor mit kell tennem

210. 93a74b44ea (válaszként erre: 209. - Nightmare)
2006. dec. 28. 14:29

Továbbra is azt mondom, h tönkre teszed magad és bele fogsz halni, ha sokáig folytatod...

Viszont kezdelek megérteni...

Szeretnék segíteni, de nem tudok, az a baj.

209. Nightmare (válaszként erre: 208. - 93a74b44ea)
2006. dec. 28. 14:25
ehh..köszönöm. Próbáltam érthető magyarázatokat adni a gondolkodásomra. nem csak ilyen pár szót odavetek. Hátha jobban érthető. És kösz letty még 1x:)
208. 93a74b44ea (válaszként erre: 207. - Nightmare)
2006. dec. 28. 14:15

Na ez már egy teljesen normális hozzászólás volt.

Nem hiszem, hogy ezért most támadna téged valaki.

2006. dec. 28. 14:02

Elöször is..válaszolnék minden egyes gondolatra...támadásokra illetve megértésekre.

Az én szemszögemből persze h az anorexia nem egy betegség számomra. De ezt talán jobban megértenétek ha látnátok a mindennapjaim tudnátok a múltam és élőbe ismernétek..de ez most lényegtelen

Szóval...

195. Tereza: szerintem az anorexia nem betegség. De erről mást nem nyilatkoznék. én így érzem. lehet másnak mást jelent persze...de ez van

196. gergőke: hozzáfűzném hogy nem akarok kitűnni a tömegből. Hogyan is tünnék ki? mikor senki sem tud arról h mit gondolok és mit követek. A bő ruhák alatt meg nem látszik semmisem. Szánalmasság az ott kezdődik h ha mondanám h így ana úgy ana és semmit se tudnék pedig jóval többet tudok..hülyeség amit írtál :)

198. Lilo50: mien igazad van. csak tudod orvos tudna tanácsot adni de nekem nincs szükségem orvosra. Most itt meg télleg hiába támadtok mert ér vmit? nem..."egy lelki eredetű betegség"..ezen megakadt a szemem. nah az anorexia már közelebb áll ehhez mint egy egyszerű betegséghez. ha végig gondolom a múltamat akkor lehetséges h ez okból kifolyólag követem ezt az anorexia életstílust. Nekem életstílus.

Titkolás az egyszerű dolog h mért kell..mindenki elhagyna illetve orvoshoz vinnének. itthon feszültséget szűl stb. nekem ez nem hiányzik.

És nem szokásom viccelni..egyszerűen kiváncsi vagyok más véleményére aki semennyire sem ismer. ebből én rengeteg mindent lemérek..és lehet nem vagyok teljesen normális de az anorexia ehhez képest semmiség én nem ezt nevezném nem normálisnak de ebbe most ne menjünk bele.

Tereza: már leüvöltötték a fejem sok mindenért..és itt vagyok nem? semmit sem változtam sőőt..lehetséges h rosszabodtam..

Kfheni: magamnak szeretnék. 30kgval nem az a lényege h lesz-e vki mellettem vagy sem. Ezzel egy kitűzött cél. amit el kell érnem^^ barátok, barátnőim nincsenek. Próbáltaam még anno egy naplót írni de anya megtalálta és elolvasta és leüvöltötte a fejem. Utána próbálkoztam h bnömmel levelezek egy füzetbe és anya azt is elvette és kidobta a kukába. Minden probléma bennem van. Illetve a karomon de erről sem kivánnék beszélni.

Apukám ugye nincs, nővérem van akinek ha elmondok vmit elmondja anyunak és akkor anyu újra és újra leüvölti a fejem, kiabál, felpofoz. nekem erre nincs semmi szükségem remélem megértitek..

Tejóég most mennyi támadást fogok én kapni..

2006. dec. 28. 08:12

Helyesbítek, megnéztem az adatlapodon, hogy 175 cm magas vagy, akkor ahhoz az 50 kg-mal nagyon vékony vagy!

Azért mert most nincs párod, vagy nem mindig volt, nem a súlyod függvénye! Ha ehhez a magassághoz 150 kg lennél, akkor azt mondanám, van benne valami, de ha 30 kg leszel, szerinted nagyobb sikered lesz? ugye ezt te sem hiszed?

Fiatal vagy még, biztos vagyok benne, hogy megtalálod még a párod. De addig is jó lenne, ha találnál egy rokont, barátnőt, vagy bárkit, akiben megbízol, mert a magány egészséges emberből is depresszióst csinál, egy lelki problémákkal küszködőnek meg még inkább rossz!

205. 18235c4fc5 (válaszként erre: 190. - Nightmare)
2006. dec. 28. 07:48

Kedves Nightmare!

Mégis kinek szeretnél bizonyítani? Nekünk nem kell! Nem tudom, milyen magas vagy, de ha 1[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]50 cent[{[{[/A]}]}]is lennél, az 50 kg akkor is jó súly! Ne tedd tönkre magad!

Utánaolvastam a témának, és a szervezet, ha már minden zsír eltűnt a testről, önmagát emészti fel, ha nem eszel! A szerveid, a bőröd, a csontjaid emésztődnek! Hiányzik ez? Gondolkozz el rajta egy picit!

2006. dec. 28. 01:06
nemtom, lehet... csak ha vki így veri a mellét akkor egyértelmű hogy a provokáció miatt és még élvezi is ha visszaszólnak neki. ezért írtam amit írtam. na mind1, tényleg nem tudhatjuk. csak kicsit felháborított ez az egész amit itt olvastam.
203. 7130b15964 (válaszként erre: 202. - E399e02287)
2006. dec. 28. 00:57

Lehet, hogy pont az hiányzik neki, hogy valaki leüvöltse a haját a fejéről. Ahhoz ismerni kellene, hogy egy picit is meg tudjuk ítélni, mi lenne rá hatással; szakember valószínűleg egyelőre nincs, mert akkor nem itt pörögne.


Valószínűleg fogalma sincs mi a baja, illetve, hogy egyáltalán baja van...

202. e399e02287 (válaszként erre: 201. - 7130b15964)
2006. dec. 28. 00:46
már visszaolvastam. össze-vissza beszél (vagyis ír), egyértelmű, hogy nincs tisztában a dolog súlyával. azt írja, hogy titkolnia kéne aki anorexiás, aztán elkezd arról írni hogy ő 30 kilós akar lenni és őt erősíti, hogy csak azért is megcsinálja. most ő vagy viccel vagy vmi nem tiszta nála, de az ilyenhez felesleges is hozzászólni. ahogy már írtam, ezzel neki kell megküzdenie, és valószínüleg csak szakember segítségével tud. ezen normális esetben az emberek megrökönyödnek, de nem "leüvöltik" a beteg fejét. de ezt egyébként nem neked írtam, hanem azoknak akik durván támadták szegényt.
201. 7130b15964 (válaszként erre: 199. - E399e02287)
2006. dec. 28. 00:16

Drága, azt a betegséget nem én nem veszem komolyan, hanem ő. Olvass utána! Szerinte titkolni kellene!


A többi hozzászólásában meg, na mindegy...

200. nayloon (válaszként erre: 199. - E399e02287)
2006. dec. 28. 00:10
egyetértünk!
2006. dec. 28. 00:09

jéézusom mi van itt...

egyetértek nayloonnal...

Tereza, kicsit idegesítő a grammos dekás okoskodásod!

na és azokat akik szimpatizálnak az anorexiával, akár azok akár csak azok akarnak lenni, nem bántani kellene őket, hanem ha nem tudtok tanácsot adni akkor inkább ne írjatok semmit, ha annyira okosok lennétek ahogy azt mutatjátok akkor tudnátok h az anorexia lelki eredetű betegség. elég nagy probléma ez nekik, nem kéne őket bántani. ez szakember feladata lenne de amint látom ti nem vagytok azok, persze én sem, ezért nem is tudok ehhez hozzászolni, de irtó szemétség lealázni őket, mikőzben ők maguk szenvednek a legjobban.

198. nayloon
2006. dec. 27. 23:41
Nyomi????Hogy mondhatsz valakire ilyet , hogy nyomi!!!!!! Valaki szemében ezzel a hozzászólással te is az lennél!
2006. dec. 27. 23:30
Én megértem őt. Így akar a tömegből kitűnni, lenni valaki. Csakhogy azt nem veszi észre, hogy szánalmas próbálkozás így felhívni a figyelmet. És teljesen fölösleges. Ígyis-úgyis nyomi marad
196. 7130b15964 (válaszként erre: 194. - Nightmare)
2006. dec. 27. 18:02

Úgy dobálózol ezzel az anorexiával, mintha nem is egy betegségről lenne szó.


Egyébként nem is értem, hogy mire fel kattantál rá erre a mérlegfüggő topikra. Ez teljesen egyértelmű, hogy a topik indítója által kreált szó, amit arra a szokására talált ki, hogy ahelyett, hogy az életmódjával kontrollálná a testét, helyette a mérlegen nézegeti a testsúlyát. A napi többszöri mérésben semmi veszélyes nincs, inkább csak felesleges, időrabló cselekvés.

195. 93a74b44ea (válaszként erre: 194. - Nightmare)
2006. dec. 27. 18:00
bármikor szívesen
2006. dec. 27. 17:55
mert h? vmi nem tetszik? tudom túl sok az 50^^...köszönöm letty^^
193. 7130b15964 (válaszként erre: 190. - Nightmare)
2006. dec. 27. 17:53
50 kilóval? Ne röhögtess!
192. Romlás Virága (válaszként erre: 191. - 93a74b44ea)
2006. dec. 27. 17:40
ez az üzenet szerintem enyhén cinikus volt, de semmi baj..
191. 93a74b44ea (válaszként erre: 190. - Nightmare)
2006. dec. 27. 17:30

épp ez a célom

hogy erősítselek

hajrá, csak ügyesen!!!! veled vagyok!

2006. dec. 27. 17:22
hidd el letty h nem:) de amint mondtam már ezek erősítenek h már csak azért is megcsinálom h megmutassam^^
189. 93a74b44ea (válaszként erre: 188. - Nightmare)
2006. dec. 27. 17:07
pedig ha eléred a 30 kilót(de szerintem addig se kell várnod), sikerülni fog
2006. dec. 27. 16:30
kicsoda akar meghalni? én nem és sztem Romlás sem
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook