Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mérlegfüggők ide! :) fórum

Mérlegfüggők ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2006. nov. 3. 22:29
èn naponta kèt mèrlegen is mèretszkedem:)egy hagyomànyoson ès egy digitàlison.Mind a ketto teljesen màst mutat ùgyhogy gozom sincs igazàbòl hàny kilò vagyok:)))
2006. nov. 3. 15:19
akár hova megyek,az az első kérdésem:van mérlegetek??:-))))és rögtön rá is állok!!
2006. nov. 2. 21:55
Merlegfüggö vagyok.Tusolas,majd automatikusan merleg.
2006. nov. 2. 16:10

Helló lányok!


Én mérlegfüggő vagyok :) Ha lehet, minden reggel lemérem magam... de már a második digitális fürdőszobai mérlegem döglött ki (nem vagyok 150 kiló felett, szal nem azért) és fogalmam sincs, hol javíttassam.


Van valami ötletetek?

93. 991217
2006. szept. 19. 19:17

Sziasztok !

Érdedekelne ki mennyire méri magát, vagy a kinézet a mérvadó? Van aki folyamatosan méri a százalékos adatait, mint pl. a mérlegen kimutatható testzsír stb..Most készülök venni egy normélis mérleget magamnak, de félek csak felidegesítem magam vele!

92. Kathy (válaszként erre: 91. - Rózsa74)
2006. aug. 14. 20:49

Szia Rozsa74!


Ha -17 kg-ot le tudtal fogyni, akkor az mar azt mutatja, hogy van akaraterod. Most egy kicsit lazits es Te se torodj a kilokkal. Majd a megerdemelt nyaralas utan ujult erovel ujra belevaghatsz. Jo pihenest kivanok Neked!

91. rózsa74 (válaszként erre: 90. - Kathy)
2006. aug. 14. 17:20
Én 1 hete ugy döntöttem pihizek a fogyiba,/-17nél/Hát sajna nekem is naprol napra jönnek vissza a kilók!Eddig 4kg és most megyek nyaralni ahol se mérleg és nagy kajálás!!Jajj!!
90. Kathy
2006. aug. 13. 21:10

Hol vagytok Lanyok?


Most mindenki baratsagban van a merlegevel? En sajnos nem. Most, hogy abbahagytam a dietat, szepen lassan kusznak vissza azok a csunya kilocskak. Most megint ujra szeretnek belevagni a jol bevalt *hoz, de meg gyujtom hozza az energiat.

89. Kathy (válaszként erre: 87. - Kathy)
2006. aug. 9. 23:04
Koszonom Emilia a kedves soraid, en is hasonlo jokat kivanok Neked.
88. emilia
2006. aug. 9. 22:48

Kedves Kathy!

Köszönöm a soraidat és én is így vagyok vele. Mivel mindenkinek szabad választási és döntési joga van, hogy mi mellet dönt és teszi le a voksát a lelkiismerete szerint, és azt tiszteletben tartom, mert az az ő választása. Ezért sok sikert kivánok neked az életben a továbbiakban. Azt látom a *d jól sikerült. Amihez külön gratulálok neked!!

87. Kathy (válaszként erre: 86. - Emilia)
2006. aug. 6. 23:54

Kedves Emilia!


Elolvastam a velemenykifejtesedet es tisztelettel adozom az altalad leirtakkal kapcsolatolatosan. En magam nem vagyok hivo ember, sot a csaladom sem az, igy nem tudom befogadni az ezzel osszefuggo dolgokat.

Mindenki vallasat, hitet tiszteletben tartom, de elsosorban a magamban valo hitet.

Sosem vitatkozom senkivel, akinek mas a nezete, hiszen szabadon donthet mindenki arrol, hogy kiben es miben higgyen, ez a sajat privilegiuma.


Koszonom a valaszod es tovabbi jo forumozast kivanok Neked!

86. emilia
2006. aug. 6. 22:55

Igen sokat gondolkodtam miképpen irjam le ezt a nyilvánvaló dolgot, mert nem szeretnék provokálni senkit se, aki olvassa az írásomat, vagyis ne érezze úgy, hogy az.

Most hosszabb lére kell engednem a dolgot.

Nem tudtam sokáig, hogy kereső vagyok (élet értelmét) Sok mindent elértem az életemben, azt is mondhatni viszonyításhoz képest sikeresnek mondják ezt ma. Még is boldogtalannak éreztem magamat. Elkezdtem foglakozni a lelki életemmel. Ma úgy mondják spirituális fejlödésemmel. Beavattak erre arra. Különböző jogákkal, agykontrollal, energia átadás, New Age-vel és mindenből azt éreztem magyaráznak valamit, amiből van aki jól megél és van aki nem is tudja miről beszél. Az alapokhoz kell lemennem, amiből mindig idézgetnek, de ugyéreztem, mintha megvezetnének. Így eljutottam oda, ahol Teológiát tanítottak, ahol a szentírás magyarázatott tanultam és a lelkiismeret szabadságát tiszteletben tartva felekezett nélküli tanítás van.

Igy megértettem azt amiről írtam, mivel erről már az elözőleg leírt kereső utvonalam mellett is halottam, csak másként írják (mondják) pl. belsőhang, intuició, ráérzés, mmindig az első érzés az igazi stb. egyszóval a lelkiismeret.

A lelkiismeretet pedig, ha hagyjuk hogy müködjön nálunk akkor ott van mindig a segítség a Szentlélek által. A döntéseink határozottabbak lesznek és a jót kitudjuk fejleszteni magunkban ha rá hallgatunk és a jellemünk is formálódik általa. Így ha valami történik az életünkben arra is figyelmeztet, hogy a véletlenek nem véletlenek és a segító angyalaink is mindig mellettünk vannak. Ami igaz nem úgy müködik ahogy a mostanság halottam különböző angyal könyvekről. Hanem a Szentlélek által szól hozzánk, halk szelid hangon, és mivel szabad választásunk van , ha akarod meghallod és hallgatsz rá , de el is lehet hallgatattni. Eképpen biztossan hallotatok arról, hogy valaki hivő lett nagybaleset után vagy valami tragédia után mert akkor megértette ezt a dolgot.

Az is nyílván való hogy a nagy kutatók mind hívő emberek általában.

Igy ha valami történik az életünkben sokszor megjegyezzük a jó Isten velünk volt, csak nem gondolnak a méllyére , tulajdonképpen kimondta az igazságot. Én is ilyen voltam, remélem,csak voltam.

Ahogy Bea írja mostmár tudom minden ember szép és értékes. Magammal kellett megbékélnem és kell elöször megbékélnem és nem az egomat erősíteni, mert pont attól szenvednek az emberek, (öntudatosság, rátartiság, becsvágy, önteltség, irigység) és egyébb.

Kb úgy két hete beszéltem, 28-30 éves fiatalemberrel aki arról beszélt nekem, hogy elkezdett foglalkozni a hittel és a zárkozottsága eloszlott és már tud beszélgetni és hogyan jött rá az értékeire. Mikor én néztem külsőre egy igen jóképü fiatalember és jó megjelenésű volt és még is tele volt gátlásokkal régen.

Tudod Kathy nekem is két nagy fiam van és nálam is az egyik nyitotabb, mig a másik zárkozottabb, de lehet hogy ő hamarabb meg szólítható az Úr számára és eltudja fogadni a meghívást. Nem kell azt a hosszú utat megtennie, amit nekem is, mert az én szeretete igen erős az emberekbe és nem hagyja az, hogy a lélek kiszabaduljon a fogságából. Igy hogy én ezeken át mentem nem szólhatok bele az életükbe, de látom a lelki szenvedésüket , hiába a viszonylagos anyagi jólét. És azt is látom, hogy ők vannak magukkal egy 24órát, és amig nem kérnek nem segíthetek rajtuk, mert mindenki a maga bajából akar tanulni és nem a másik bajából.

Remélem nem voltam túl hosszú, de ezt az önvallomást megkellett tenni ahhoz, hogy hiteles legyen az amiről írtam. Bizom benne, hogy nem vita kavarásnak veszi valaki. Tisztelettel Emilia

85. bea533 (válaszként erre: 82. - Emilia)
2006. aug. 5. 23:14

Szia Emilia!!

Értem hogy mire gondolsz mi kövér émberek is ugy vagyunk szépek és értékesek az a lényeg hogy mi fogadjuk el saját magunkat minden ember annyit ér amenyire saját magát tartsa.Nekem soha nem volt kisebségi érzésem magamal szembe.nem éreztem hogy egy sovány ember tőbbet ére mint én .Az őn bizalom hiányába soha sem szemvedtem hiányt hála a jó istennek nem is vesztem el soha az élet sürülyébe soha sem peddig let volna miért.

84. Kathy
2006. aug. 4. 00:36
En sem ertem Emilia, hogy mire gondolsz.
83. fhybi
2006. aug. 3. 17:33
Ezt a segítő dolgot kifejtenéd bővebben?
82. emilia
2006. aug. 3. 15:56
Szerintem, úgy ahogy írod Kathy velünk született adottság, de meglehet tanulni is. Attól függ mennyire szeretné gondolatait átalkítani és átformálni az önismeret által valaki. Nem könnyü feladat, viszont nem lehetetlen. Van egy segítőnk az életben és arra kell megtanulni figyelni.
81. Kathy (válaszként erre: 80. - Fhybi)
2006. aug. 3. 02:31
Szerintem ezt nem lehet csak ugy kialakitani, ez vele szuletik az emberrel es termeszetes, hogy tudataban van vele, aki ilyen adottsaggal rendelkezik.
80. fhybi (válaszként erre: 79. - Kathy)
2006. aug. 3. 00:12
Szerinted el lehet érni,hogy valaki kialakítsa magában ez a kisugárzást, vagy születni kell hozzá? És ha valakiben meg van, az tudja magáról, hogy rendelkezik vele? Mi a véleményed?
79. Kathy (válaszként erre: 77. - Fhybi)
2006. aug. 1. 14:43

Igen, ha valakinek belso kisugarzasa van, az tobbet jelent annal, mintha "csak" szep lenne. Az ilyen ember a mozdulataival, a beszedevel, a megjelenesevel el tudja buvolni a kornyezetet.Elo peldat is tudok felhozni ezzel kapcsolatban, meghozza a szuk csaladi korbol.


Ket fiam van, akik teljesen kulonbozoek. A kisebbik fiam magas, izmos, barna boru, feltunoen jokepu, de tulzottan szereny, szegyenlos es maganakvalo. A nagyobbik fiam valamivel alacsonyabb, feherboru, nem tul kisportolt alkatu, atlagos kinezetu, de vagany, mindig a tarasasag kozeppontjaban levo, igazi kisugarzassal rendelkezo szemelyiseg. Mindenki imadja, keresi a tarsasagat.

Tapasztalatom szerint a nagyobbik sokkal jobban el tud boldogulni az elet utvesztojeben.

2006. aug. 1. 13:30

A belső sugárzás sokat jelent.Olyankor mintha nemis az embert látnánk egymásba,hanem valami szépet sugárzó energiát!arra figyel fel mindenki, és nem a külsőre! :)

Szerintem :)

77. fhybi (válaszként erre: 76. - Kathy)
2006. júl. 31. 19:59

Szerintem az a baj, hogy ma minden, de minden csak a külsőségről szól. Pedig az az igaszság, hogy ha valakire igazán jó ránézni az tuti biztos, hogy nem csak azért van mert szép, hanem azért is mert valamit belülről sugároz.

Remélem jól írtam le amit gondoltam, és sejted miről próbálok írni. Mindig nagyon irigyeltem azt, akinek igazi egyénisége volt.Az utolsó kis kiegészítő apróság is hozzá illik.

76. Kathy (válaszként erre: 75. - Fhybi)
2006. júl. 30. 22:16

Megint bolcsen szoltal, hiszen mindenkinek el kell tudnia fogadtatnia magaval a korat. En sem erzem magam annyinak, mint amennyi vagyok. Persze ez nem is jatszhat bele a fogyokura kerdesebe sem, hiszen ha fiatal, ha idosebb valaki akkor is fittnek, es csinosnak kell maradnia. A szepseg, az mar relativ dolog.

En nemcsak a fiatalokat latom szepnek, hanem egy idosebb, apolt, jol szitualt nagymama koru holgyet is szepnek tudok talalni, aki kedvesen tud mosolyogni mindenkire.

75. fhybi (válaszként erre: 74. - Kathy)
2006. júl. 30. 21:31

Kedves Kathy!

Kérlek ne ültesd be a fejedbe azt a gondolatot, hogy az én koromban.......!

Csak hátráltat a célodban, hisz láthatod mekkora eredményt értél el, tehát a kor nem ide tartozik.

Lehet, hogy közhely, de mégis igaz, miszerint az ember annyi idős amennyinek érzi magát. Szépülj, csinosodj, és maradj fiatal.

74. Kathy (válaszként erre: 73. - Fhybi)
2006. júl. 29. 01:37

Kedves Fhybi!


Koszonom az elismerest. Valoban nem erdemes gorcsolnom mar a kilokkal kapcsolatosan, inkabb a formalodas lesz a kovetkezo szempont. Bar mar ebben a korban ez igazan nehez, de azert nem adom fel.

73. fhybi (válaszként erre: 72. - Kathy)
2006. júl. 28. 21:16
Szerintem így a végén már ne görcsölj nagyon. Valószínüleg úgy is fogsz tornázni akkor is ha véget ér a fogyókúrád, és mostantól valószínüleg csak formálodsz. Különben láttam a fényképedet igazán nagyon csinos vagy.
72. Kathy
2006. júl. 28. 18:12
En mar teljesen paff vagyok! A merlegem a fogyokuram vegen nem lefele, hanem folfele ingazik. Olyan nagyon nem erdekel, hiszen mar csaknem az utolso kilokkal kuszkodok es jo sokat edzek, igy biztosan izmosodom is. A ferjem szerint ez mar onkinzas, amit en csinalok. Persze, hogy annak tunik az O szemeben, hiszen O a sportot csak a TV-ben szereti nezni, en meg csinalni szeretem.
71. fhybi (válaszként erre: 68. - Paczari.edit)
2006. júl. 27. 13:37
Nagyon ronda beszólás volt a párodtol, de én is azt gondolom, próbáld a hasznodra hajtani, és motiváljon, hogy azért is megmutatod, úgy fog állni a rózsaszín top rajtad, hogy a párod nyála ömleni fog.Utána akár törleszthetsz is egy kicsit vissza.
70. fhybi (válaszként erre: 67. - Zoja)
2006. júl. 27. 13:32
Nagyon jó volt olvasni, amit írtál, jól jönnek ezek a kis lökések.Biztosan fogom élvezni, mert szerencsémre már az egész picike változások is fel tudnak dobni. Pedig messze még a vége.
69. Kathy (válaszként erre: 68. - Paczari.edit)
2006. júl. 27. 02:58

Pont a parodtol nem volt szep ez a megjegyzes, hiszen biztosan ugyis tudja, hogy mennyire banthatott ez Teged. Mas szempontbol viszont talan ezek a kis apro megjegyzesek, szurkalodasok fognak arra kesztetni es erot adni, hogy raszanjad Magad egy sikeres fogyokurara.

En is voltam mar hasonlo helyzetben, amikor tudtam, hogy elszaladt velem a lo, de egyszeruen nem volt erom ahhoz, hogy valtoztatni tudjak az etkezesi szokasaimon. Egy-ket ilyen hasonlo megjegyzes aztan meghozta nalam a dontest, igy most mar lassan tul is leszek a tevezett fogyokuramon.

68. paczari.edit (válaszként erre: 65. - Nőszirom)
2006. júl. 27. 00:54
Azt hiszem, hogy énis így vagyok ezzel :( Mert sajna semmi sem úgy áll rajtam, mint szeretném.A héten vettem magamnak először rózsaszín, válpántos kis könnyi, divatos toppot. Persze, alig jöttünk el a boltból, a párom megjegyezte, hogy minek vetted meg ezt a cuccot, mikor olyan kövér vagy benne :( Na, okozott ezzel pár kellemes napot, és rugott még egyett az önbizalmamon :(
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook