Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mérges vagyok a pasimra, 7 év, szakítás vagy sem? fórum

Mérges vagyok a pasimra, 7 év, szakítás vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. hpkati (válaszként erre: 11. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:17
Kifogás, kifogás, kifogás ..... és még a vége is csak kifogás:(
12. simple (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:17
Ez egy hét éves kapcsolat?! Még az együttélésig sem jutottatok? Mire vártál eddig? Én lécelnék, illetve már rég léceltem volna...
2011. dec. 2. 18:15
Most épp kollégás vacsora csatán van, holnap a szobáját takarítja, hozzá teszem már 1 éve..., de akkor kérdem én mit csinált kedd csütörtökön, amikor azt csinálhatna amit akar, ja akkor edzésen volt. Közben hétvégi csapatépítő tréning, majd jövőhéten valami hétvégi konferencia amiért pénz is kapna. Szóval van ami oké, de van ami már nem. Neki kellene választania a programjai közül úgy, hogy ezzel ne bántson meg engem! De ezt láthatóan már hiába magyarázom neki. Nem folyton,mert nem szeretek senkitsem cseszegetni, de amikor besokkalok akkor azért elmondom évente egyszer-kétszer, de süket fülekre talál. Kivéve, hogy akkor pár hétig jobban szeret, vacsorázni visz, stb.
10. zsé58 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:15
December 13-án cuccolj neki össze. te cuccolj neki ne ő cuccoljon. Az ilyen nem hogy 7 évet, de 7 napot sem érdemel.
9. hpkati (válaszként erre: 7. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 2. 18:12
Egy ilyen jó családdal, csak jól járhat:)))))
8. bbfd1052c7 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:12
Eddig se kellett volna húznod, ezt maximum 1-2 évig, de hogy 7 évig nem csináltam volna az tuti.Kidobott idő ez a kapcsolat.
7. 31c1daa9fa (válaszként erre: 6. - Hpkati)
2011. dec. 2. 18:11
Jól teszi! :)))
6. hpkati (válaszként erre: 4. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 2. 18:11

És milyen igaz!!!:))

A párom 14 évi együttlét után is inkább a családjával tölti az időt, mint bármi mással!

5. hpkati (válaszként erre: 3. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:09

Én egy hozzád hasonló kapcsolatra két évet áldoztam. Szinte ugyanilyen volt a szitu...

Nem bántam meg!!! Megismertem álmaim pasiját. A legrendesebb férj a világon. Tenyerén hordoz, segít a gyerekek körül mindenben....(az egyik 9,5 éves, a másik 4,5). Nem tegnap volt a csere:)

Az a régi walaki, meg azóta sem nősült meg, nincs családja...

4. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:07
LÉCELJ LE! Tudod mit szoktam mondani? Mindenkinek csak arra van ideje, amire időt szakít magának, és mindenki csak arra szakít időt, amit fontosnak tart!
3. TimikeGy (válaszként erre: 2. - Hpkati)
2011. dec. 2. 18:06

Én sem értem, mert közben meg foggal körömmel ragszkodik hozzám és olyan mintha folyamatosan szerelmes lenne belém, ha velem van törödik velem.

De közben semmi célja nincs és ezt nem értem.

2011. dec. 2. 18:04

Szia!

Az én véleményem:

7 év után még nem akart veled összeköltözni???? Nem hiányzol neki, nem akar több időt együtt tölteni(inkább egyre kevesebbet)?

Akkor hagyni kell elmenni.

Szerintem nem gondolja ezt az egészet komolyan. Mikor szeretne családot?

2011. dec. 2. 17:59

Sziasztok!

Tanácsot akarok kérni tőletek.

Most beszéltem telefonon a pasimmal és nagyon felmérgesített. Ettől most nagyon kiakadtam!

7 éve vagyunk együtt, de már több éve megrekedt a kapcsolatunk azon a szinten, hogy hetente 3-5 napot találkozzunk. Eleinte utáltam is miatta, de most már rájöttem,hogy nekem is jó ez a szabadság.

Majd 1 éve kiderült apumról, hogy rákos és pár hónappal később megcsaltam, de erről ő sosem fog tudni. Több oka is volt: egyik hogy fiatalon jöttem vele össze (így összesen 4 pasival volt szexuális kapcsolatom), és 7 év sok idő, a másik, hogy meddig kell még rá várnom. Majd mivel munkahelyi kapcsolat volt otthagytam a munkahelyem és probáltam a kapcsolatomra koncentrálni. Miatta is mert azért szeretem, de kevés amit nyújtani tudd nekem. Vagy lehet, hogy elég. 1 hete ezen gondolkodom. Az utóbbi időkben már a pénteket is a hétvégéket is más programokkal töltötte, hol ilyen hol olyan indokkal, amit részben megértek másrészről nem. Ezzel úgy lennék probálja meg beosztani a saját idejét, amit függetlenül kap tőlem és ne a velem tölthető időből vegye el. Múlt héten elmondtam neki a problémámat, bár ez láthatóan a nem együtt töltött hétvégéken nem fog változtatni. Azt hiszi, hogy azt várom tőle, hogy gyűrűt húzon a kezemre. De én nem, vagy nem így, ha tudnám,hogy ez neki semmitsem jelent, nem érdekelne. Bár jelent neki valamit. De 7 év alatt nem jutott el ez a tudatáig. Bennem meg az fogalmazódott meg, hogy idővel családot, gyerekeket szeretnék, de egyszerűen képtelenek látom erre őt, hogy bármit is tenne érte. Egyszerűen csak azt várom, hogy felnőjön, pedig már 31 éves, hogy valamerre elmozduljon a kapcsolatunk. A "Nagy beszélgetésünk után" szerdán vacsorával, borral várt. De szabott nekem egy határidőt, dec. 14. és azóta akárhányszor beszélünk telefonon csak erről beszél, hogy mi már akkor nem leszünk együtt, most meg arról beszélt, hogy milyen sok cuccát kéne tőlem eltuccolnia. Én meg nagyon mérges lettem most rá emiatt és beolvastam neki, hogy mondogasd csak és tényleg elegem lesz ebből.

És közben azon gondolkodom ,mert tudom, hogy szeretjük egymást, hogy elég-e nekem az, amit nyújtani tudd nekem vagy lépjek tovább. Rengeteg sok közös szép emlékünk van, és meg tudd nevetetni és tudom,hogy tudna még adni, de közben meg lehet, hogy elvenném a lehetőséget magamtól, hogy valaki olyat találjak magamnak akivel közös céljaink vannak.

Ti mit tennétek helyettem?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook