Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mérges vagyok a pasimra, 7 év, szakítás vagy sem? fórum

Mérges vagyok a pasimra, 7 év, szakítás vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. TimikeGy (válaszként erre: 36. - Csajszika890721)
2011. dec. 3. 17:04

Ebben nagyon igazad van, az elmúlt félévem arról szólt,hogy megismerjem önmagam, határokkal és korlátokkal együtt. Érdekes volt,mert sohasem beszéltem a problémáimról, magamba folytottam, azt hittem mindenre képes vagyok amit csak akarok, és ami fájt arról nem vettem tudomást, egyszerűen tovább léptem. De a múlt sosem hagy nyugodni. Egész nyáron azon szenvedtem valyon miaz amit feladhatok,mert besokkaltam, a történtek után félévvel később. Munka, párkapcsolat, család (szülők,testvérek) Ti melyiket adnátok fel?

Mostmár lassan megtalálom az utat és minden rendbe fog jönni.

42. timycat (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 16:56
Nálunk is 7év után borult ki a bili; na nem összeköltözés, családalapítás miatt, mert akkor még nekem eszem ágában sem volt feladni a szabadságot, csak befáradt a kapcsolat... aztán pár hét egymás nélkül és mindjárt máshogy látja az ember a világot, már ha tényleg szereti a másikat.
41. e705905164 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 3. 16:34

nem szerelem a részedről sem,ha képes voltál megcsalni:)


amúgy mit tennék? ha ennyire nem jó valami akkor fejezd be vele..

40. hpkati (válaszként erre: 36. - Csajszika890721)
2011. dec. 3. 16:02

Képzeld, soha nem voltam híve az első látásra meglátom és megszeretem kapcsolatnak.

Mi párommal megláttuk egymást és rögtön összeköltöztünk, egy percet sem akartunk a másik nélkül eltölteni:))) Éjszakákat átbeszélgettünk, másnap úgy mentünk dolgozni:))) És ami a legfontosabb, 14 év után is ugyanúgy imádjuk egymást.

39. Noarashi (válaszként erre: 38. - Csajszika890721)
2011. dec. 3. 15:36
és a válás...
38. csajszika890721 (válaszként erre: 12. - Simple)
2011. dec. 3. 14:37
Hát igen 7 év azért nem kevés...sokaknál ennyi idő alatt megvan az összeköltözés, (esetleg házasság) gyerek(ek)
37. csajszika890721 (válaszként erre: 4. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 3. 14:32
Úgy van. Ez nagyon igaz.
36. csajszika890721 (válaszként erre: 2. - Hpkati)
2011. dec. 3. 14:31
Nekem is ez jutott eszembe. Mi 3 éve vagyunk együtt, mondjuk a nálunk úgy alakult, hogy kb. 1 hónapja ismertem és azóta együtt is lakunk. Szerencsés vagyok, mert működik az együttélés vele. De járhattam volna másképpen. Lehet hülyeséget fogok írni, de szerintem hiába van két ember 7 éve együtt, úgy, hogy együtt sem laknak, mert nem ismerik igazán egymást... Lakva ismeri meg két ember egymást...S talán lényegében, két ember sosem ismerheti meg egymást teljesen, mert sokszor az ember saját magát sem ismeri igazán... na kicsit elkalandoztam...
35. 35731024e4 (válaszként erre: 34. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 21:22
Picit hasonló helyezteben vagyok...
34. TimikeGy (válaszként erre: 33. - 35731024e4)
2011. dec. 2. 21:08

Én sem érzem elpocsékoltnak, mert a közös emlékek szépek. A vitáinkat sem mondanám veszekedésnek csak vicces piszkálódásnak. Ha valami bántott, azt nagyjából eltudtam neki mondani hisztik nélkül.

Olyan szempontból biztos,hogy el kell hogy engedjem, hátha megérti mire lenne szükségem és képes lenne nekem megadni, viszont ha meg nem így történik, akkor meg azért kell,hogy elengedejem.

33. 35731024e4 (válaszként erre: 31. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 20:41

Nem értek avval egyet,hogy elpocsékoltad az idődet. Én azt gondolom egy kapcsolat sem elpocsékolt idő.Ameddig tart,annak addig valami oknál fogva tartania kellett.Ezt senki nem mondhatja meg Neked mi volt a hozama,főleg nem egy fórum....ezt te legbelül tudod vagy ha most nem is tudod idővel kikristályosodik.

Én azt tanácsolnám próbáljátok meg külön...ebben az időben el lehet dönteni kinek mi fontos, hogy gondolja a jövőt. Néha el lehet a másiktól távolodni,én ezt a helyedben jelen pillanatban nem húznám vonnám.

2011. dec. 2. 19:47
nekem 6 és 8 honapos kapcsimat síratom már szerda óta! 5 éves fiammal! nyitottam is eg yfórumot róla Hoyg mentsem meg a házasságomat? cimen :(
2011. dec. 2. 19:40

Azt mondják 7 év egy választóvonal, ennyi idő alatt változik meg a gondolkodás módja. Már akinek! Cikis volt ilyen szempontból ez az év. Kb. 1 éve gondolkodom rajta és valószínűleg ezért is volt az a kis kalandom, mert lélekben haragudtam rá nagyon. Nem tudtam mi lesz apukámmal, ezért nem akartam belemenni ilyen dolgokba.

5 év okés volt, mert addig főiskolás voltam, de ennek már 2 éve, ő meg már több mint 5 éve dolgozik.

2011. dec. 2. 19:20
A fiam 3 évi együtt járás után küldte el barátnőjét, mert az nem akart összeköltözni vele. Igaz, azóta egyikőjüknek sincs komoly kapcsolata, de legalább fölöslegesen nem rabolják egymás idejét.
29. bnedora (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 19:17
Amennyiben ennyi idő után sem jöttetek össze annyira, hogy együtt éljetek, kár tovább húzni a dolgot. Ebből a kapcsolatból ki kell lépni.
28. TimikeGy (válaszként erre: 26. - A562121d55)
2011. dec. 2. 18:52

Tavaly az anyja mondta neki, hogy vegye meg a melletük lévő házat közösen a nővérével, belement volna."Akkor értékesebb lett volna a családi telek". Bár valami miatt a végén a nővére egyedül fizette ki. Én akkor mondtam neki,hogy te hülye vagy ezzel a saját ház vállalásáról mondanál le kb. 20 évre.

Ő Pesten lakik én meg vidéken kb. 40 km-re, munkába is Pestre jár. Ezért így olcsóbb a benzin, ha mondjuk heti egy-két napot otthon tölt, de cége a 9 ft fizeti utána mert ide van bejelentve. Kb. ezt szánja rám, talán egy picivel többet. Az apja egész életében külön kasszán volt az anyjától, ő ezt a mintát látja, de így nem lehet előre haladni.

Apum beteg, a szüleim nyugdíjasok és nehéz arra gondolnom, hogy ha ő nem lesz (apum) akkor nekem kell gondoskodnom anyumról cirka 100-120 ezer forintból.

Erre meg most telefonon azzal jött, hogy biztos társkeresőzők és keresk magamnak egy pénzes pasit. Hülye ez? Eszembe sem jutott. Pedig, tényleg vonzódnak hozzám a pasik, leginkább a természetem miatt, az előző munkahelynél, ami a másik ok volt,hogy eljöttem, 3-4 pasival is lefeküdhettem volna, de ezt azért nem mondom neki. De pont nem érdekelt, mert másra nem lett volna jó, csak alkalmi kapcsolatra. De ennyi erőből tudok magamnak normális pasit is találni, pénzzel vagy pénz nélkül a lényeg, hogy legyen egy közös célunk.

27. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:48
Ha nem érzed, hogy elég neked amit nyújt, akkor veszett fejsze nyele.
26. a562121d55 (válaszként erre: 23. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:38
Na tessék....nekem is volt olyan akivel érdekes módon mindig szakítottak a barátnői....na meg mindig a nő volt a bűnös, és mindig a nők tették tönkre...ő sosem volt hibás....vannak akik képtelenek vállalni saját érzéseiket. Érdekes játszmákat űznek néha...
2011. dec. 2. 18:36
Ha ennyire ezt mondogatja, az nagyon úgy hangzik, hogy lemondott a kapcsolatról.
2011. dec. 2. 18:35

Inkább én szakítok, minthogy engem hagyjanak el...

Az előbbi jobban hangzik, és legyen az ember lányában ennyi önérzet.

23. TimikeGy (válaszként erre: 21. - A562121d55)
2011. dec. 2. 18:31
Ezzel raktam ma le a telefont, hogy ezt mondtam neki, te mesélted, hogy az összes barátnőd szakított veled, te nem szakítottál senkivel, most ezt akarod kiharcolni tőlem is, mert addig mondogatod, hogy tényleg így lesz! és ezzel befejeztem a témát.
22. bbfd1052c7 (válaszként erre: 18. - Pahet a vadász)
2011. dec. 2. 18:31
Idegen tőlem ez az egész..:)
21. a562121d55 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:28
A helyedben nem bírtam volna 7 évig...tuti kidobnám, főleg hogy azzal cukkol hogy úgyis külön leszünk....ez milyen már? Semmi harcolás? Nem a nőnek kell mindig a pasit körbeugrálni! Nekem nagyon úgy tűnik mintha ő eldöntötte volna már azt hogy külön lesztek, csak mivel pasi, fél kimondani hogy szakítsatok, mert akkor ő lesz a bűnbak....én már tapasztaltam hogy vannak gyenge férfiak akik nem akarják vállalni azt hogy kidobják a nőt, inkább kiharcolják hogy a másik szakítson....ez számomra rettenetes....
20. TimikeGy (válaszként erre: 16. - Pahet a vadász)
2011. dec. 2. 18:25
hát ez az amit nem értek!
19. TimikeGy (válaszként erre: 12. - Simple)
2011. dec. 2. 18:24

Félig meddig együtt élünk a családunk óvó karjában. De ez nem ugyanaz, mint amikor minden este mellette fekszel le és kelsz fel és együtt oldjátok meg a napi problémákat.

De a mai napig is adott is azért ez a kapcsolat, a rengeteg közös kirándulások, a bevásárlások, a bulik, ilyen szempontból oké, ráadásul az ágyban is figyelmes. Állítom, valamiért ő jobban szeret engem mint én őt, legalább is ezt érezteti amikor velem van. De akkor ez az idő beosztás nagyon nem stimmel?

18. Pahet a vadász (válaszként erre: 17. - Bbfd1052c7)
2011. dec. 2. 18:23
Engem a volt páromra emlékeztet... Szinte szóról szóra azt írta a lány, amiket anno Ő nekem mondott... kísérteties a hasonlóság....sajnos... de Ő szerintem beteg volt... érzelmileg... meg agyilag is... na mindegy :D
17. bbfd1052c7 (válaszként erre: 16. - Pahet a vadász)
2011. dec. 2. 18:21
Szerintem ez maximum csak egy baráti kapcsolatnak is alig nevezhető valami.
2011. dec. 2. 18:19

Mi a párommal majd hogy nem az első találkozásunk után-tól együtt élünk. Nem volt kérdés, hogy Mi Egy Pár vagyunk, minden értelemben. Pedig ő sem volt az a típus, aki gondol egyet és összeköltözik egy nővel, sőt. Azt mondta, hogy neki az összeköltözés felér egy házassággal, éppen ezért igen rég volt hogy valaki mellett letette a voksot....mert ebbe ugye nem ugrik bele az ember rögtön , csak akkor, ha VALÓDI SZERELEM VAN a MÁSIK IRÁNT, elfogadás, és maximális tisztelet. Sőt, azt kell hogy mondjam, akiben egy év alatt nem fogalmazódik meg a dolog, hogy veled szeretne élni/tervezni, azt megette a fene...nemhogy 7 év után sem tudod hányadán álltok...ennyi idősen már valami halvány fogalma csak kellene hogy legyen, mit szeretne...

Vagy rosszul gondolom?

15. hpkati (válaszként erre: 14. - TimikeGy)
2011. dec. 2. 18:19
Ja nem!!! A mi közös családunkkal:))
14. TimikeGy (válaszként erre: 6. - Hpkati)
2011. dec. 2. 18:18

Veled, vagy a saját családjával?

Mert ő is inkább elvan otthon, nincs rezsi, ilyen egyszerű, amivel nem is lenne gond, ha a közös lakásunkra sporólnák, de ez nem így van.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook