Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtörve - család, háttér, szeretet nélkül.... Hogy lehet így élni? fórum

Megtörve - család, háttér, szeretet nélkül.... Hogy lehet így élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
9. 04e95f637a (válaszként erre: 5. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:41

Rólam sem gondolná senki!Talán,mert nem beszélek róla,nem mutatom!Utálnám ha sajnálnának,nekem sincs szükségem rá!Ne gondolkodj ezen!Zárd ki,és igyekezz olyan emberek társaságát keresni,akikkel jól érzed magad!Tudom milyen fos érzés,pláne ha olyan az ember hangulata,kitör belőle a fájdalom!Sokat sírtam emiatt,sokszor gondolkodok el ezen,hogy miért így történtek a dolgok?tudod mit?sírjon az,aki okozta a fájdalmat!Tanultam belőle,erősebb lettem,és emberibb!Én már tudom milyen nem leszek a családommal!Köszönöm neki,hogy korán megmutatta,hogy kell normális embernek lenni,hogy kell küzdeni,és örülni minden apróságnak!Ha velem marad,egy elkényeztetett liba lennék,aki segg hülye!De nem vagyok az!


Nézd erről az oldalról! :))

8. <Mona> (válaszként erre: 7. - Dbcsenge)
2011. szept. 24. 23:36

Nekem mar volt egy rossz hazassagom.Az akkori parom azert hagyott el,mert nem tudtam gyereket szulni neki.Pedig kijartunk amit lehet,inszem,lombik...Mast valasztott,azota van gyereke is.Nagyon fajt.Egy vilag omlott bennem ossze.

A mostani paromat nem erdekli a babatema.ugy van vele,hogy majd lesz ha lesz,ha nem meg nem.O a munkajanak el.Igy meg ez a remeny is kihalni latszik bennem,hogy egyszer sajat kis csaladom legyen,es az eltetne.

7. Dbcsenge (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:33
A babára pedig érdemes várni, mert onnantól, ha apa nem is tart mindig az anyával, attól ti ketten már egy család lesztek
6. Dbcsenge (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:31

Nekem is van anya, apa, tesó,de nem sok hasznát veszem.

Ma benézett a tesóm és közölte csak pisilni jött....normális az ilyen????????

Saját kis családom van!!! Apa, Zsezsi, 1-2 héten belül Csenge is velünk lesz....és utána bizony meggondolom, hogy kell e nekem olyan család, aki csak elvár, akar, követel.

Tudom legalább vannak...ez jogos..., de mit érek a nesze semmi fog meg jól effektussal?

5. <Mona> (válaszként erre: 2. - 04e95f637a)
2011. szept. 24. 23:31

Es hogy birod?


Az fura,hogy rolam a kutya nem gondolna,hogy igy erzek.Nem akarom hogy az emberek gyengenek lassanak.A szanalomra nincs szuksegem.Ez sok energiamat el is viszi.Nem szineszkedek,de nem is boritom a szembe jovo nyakaba a banatomat.Ezert is irtam le ide,nev meg egyebek nelkul.Meg olyan is van aki irigyel.Hat ez a "legszebb".Belefaradtam ebbe az egeszbe...

4. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - 04e95f637a)
2011. szept. 24. 23:31
e teljes szeretetnélküliség nem igaz, hiszen itt sokan szeretnek, tehát már nem vagy egyedül :)
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. szept. 24. 23:30

nehéz, de lehet, mindenki annyi terhet kap a vállára, amit még el tud viselni.


menj ki a temetőbe a szüleid sírjához és beszélgess Velük,

Hidd el, én megtettem a Mamikámmal. Megkönnyebbültem.

2011. szept. 24. 23:26
szarul,de büszkén...nekem van anyám,de a pasiját imádja...tesóm meg...hagyjuk!én totális szeretet nélkül élek évek óta...most mit csináljak?fejbe nem lőhetem magam!
2011. szept. 24. 23:22

Nem igazan tudtam ennek a forumnak milyen cimet is adjak.Semmi sem eleg kifejezo.Belevagok,majd lesz valami.

Reg meghaltak a szuleim,a rokonaim.Semmi hatterem nincs.Van egy parom,aki leginkabb a munkajanak el.Se ideje,se turelme nincs hozzam,meg az itthoni dolgokhoz.Van egy-ket baratom,akik meg regrol megmaradtak,de leginkabb telefonon tudjuk tartani a kapcsolatot.Az en eletemben nincsenek hetvegi szulolatogatasok,nagyi,papi,anyu stb.Ezek mar regota csak fogalmak szamomra.

A babaval probalkozunk egy ideje,de nem sikerul,valoszinuleg velem van a baj.


En igyekeznek normalis,tisztesseges felnott kent elni,vinni a hatamon az elet dolgait,de nem birom.Ugy erzem beleroppanok.Neha olyan jo lenne anyukamhoz hazamenni,megolelni,beszelgetni...de nem lehet.

Hogy lehet ezt ep esszel kibirni,ebben a cudar vilagban?


Most ez jo zavaros lett,tudom.Majd kesobb ha valakit erdekel,irok meg.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook