Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtörve - család, háttér, szeretet nélkül.... Hogy lehet így élni? fórum

Megtörve - család, háttér, szeretet nélkül.... Hogy lehet így élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
99. 25d4b44717 (válaszként erre: 24. - 04e95f637a)
2011. okt. 2. 19:33
nem korai ez még?:(Én nem hagyom magam:))
98. 25d4b44717 (válaszként erre: 22. - <Mona>)
2011. okt. 2. 19:28
ha már így indulsz neki...Így is lesz!Ismét:légy pozitív!
97. 04e95f637a (válaszként erre: 93. - 25d4b44717)
2011. okt. 2. 19:20

teher alatt nő a pálma :))


egyet viszont nem értek(bár lehet,hogy nem túl ésszerű hsz lesz),de mikor így megtörik az ember,egyáltalán nem jut eszébe az,hogy csak,és szigorúan mással,más életének a jobbá tételét helyezze előtérbe!Sok rossz után én úgy gondolom,eljön az ember életébe az az időszak,mikor csak magának él,magával foglalkozik--->önzőbb lesz!Aztán lehet,hogy csak én vagyok ilyen?!

96. 25d4b44717 (válaszként erre: 18. - <Mona>)
2011. okt. 2. 19:20
na én már rég ott hagynám..:(
95. 25d4b44717 (válaszként erre: 15. - <Mona>)
2011. okt. 2. 19:17
ez már beszéd:)Elindultál felfelé!:)
94. 25d4b44717 (válaszként erre: 10. - <Mona>)
2011. okt. 2. 19:10
Szállj ki a gödörből.Légy pozitív MINDIG!És minden rendbe jön.Bízz!!
93. 25d4b44717 (válaszként erre: 9. - 04e95f637a)
2011. okt. 2. 19:05
Bravó,na látod!Ime a példa Mona..
92. 25d4b44717 (válaszként erre: 6. - Dbcsenge)
2011. okt. 2. 19:00
Egyszer valaki azt mondta:Ne azt nézd,mit ad neked a haza,hanem te mit adhatsz neki!Isten,haza,csalááád!
91. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. okt. 2. 18:51
Vállalj fel 1 idős embert.Még hálás is lesz neked..:)Neked se,neki se lesz"cudar"
90. 25d4b44717 (válaszként erre: 89. - 04e95f637a)
2011. okt. 2. 18:27
Szerrrencséd.))
89. 04e95f637a (válaszként erre: 88. - 25d4b44717)
2011. okt. 2. 17:01

jó nagy hülyeségeket :))

na jó,elfogadom :)

88. 25d4b44717 (válaszként erre: 2. - 04e95f637a)
2011. okt. 2. 16:59
Na ne mondj már ilyet4Én-is-szeretlek!olyan jókat irsz...:))
87. <Mona>
2011. okt. 2. 05:39

Sziasztok!


Most csak bejelentkezni,meg olvasni volt idom,meg erom.Holnap irok reszletesebben,hogy mi tortent azota.Roviden annyit,hogy megdobbento,bar az eddigi tortenesek utan talan semmi sem tud az lenni...

Igerem kifejtem!Es valaszolok is sok mindenre.

86. mikida
2011. okt. 2. 03:45
Nem szerencsejáték-függő? Azok viselkednek így.
85. 2caf8744b6 (válaszként erre: 84. - Féknyom)
2011. okt. 1. 21:29
Kezdetben nem látunk semmit és nem is hallunk semmit, mire ki nyílik a szemünk meg a fülünk addigra már nyakig benne vagyunk.
2011. okt. 1. 21:24
Na igen, főleg amíg nem ismeretesek eme tulajdonságai.
2011. okt. 1. 21:23
Látjátok még az alávaló haszonleső embert is képesek vagyunk mi nők szeretni.
82. féknyom (válaszként erre: 80. - Vadoc13)
2011. okt. 1. 21:19
Annyira szeretni, hogy elengedni, ez a nem semmi...
2011. okt. 1. 20:33
Hihetetlen változáson mentél keresztül ez alatt a három oldal alatt:) Csak légy elszánt és határozott. Innét könnyű tanácsot adni, mi az országbeli viszonyokat ismerjük, az itteni albérlet árakat, stb... remélem sikerül eldöntened és találnod másik albit, ahova egyedül költözhetsz és nem fog zaklatni. Nem fog zaklatni? Az, hogy lenyúlta a pénzed, az azért nem semmi én tuti azonnal föld körüli pályára küldtem volna! Ő nem fog elköltözni, neki jó ez a helyzet, ha csak nincs másik csaj valahol... Ha nem megy, akkor próbáld meg egyedül vagy hátha van másik magyar lány, akivel együtt bérelhettek lakást. Teljesen kiszolgáltatottá tett téged, magához láncolt, ez is a családon belüli erőszak egy formája. Reméljük más formája nálatok nem lesz. Vigyázz magadra és légy határozott, de azért óvatos is.
2011. okt. 1. 08:11

Üdv mindenkinek! Szintén végigolvastam az egészet és át tudom érezni mert volt benne részem 2x is. Most 38 vagyok, 25 éves koromban volt egy kapcsolatom 2 évig amiből 1 úgy telt hogy folyamatossan alázott(megcsalt, megvert, megerőszakol). Azt hittem soha nem kecmergek ki belőle de akartam nagyon és csak egyszer kellet megtennem. Sikerült, elmúlt, túl vagyok rajta. Most per pillanat pár napja lett vége a 8 éves kapcsolatomnak. Párszóban röviden a lényeg: az előző történtek miatt nem lehet már gyerekem ezt a mostani párom is tudta, elfogadta. Nem is volt gond mostanáig, beérett 31 lett és rájött neki mégis kell gyerek. Én már ezt sehogy nemtudom felvállalni nem tudom az álmait megvalósítani ezért elengedtem elküldtem. Most ott tartunk, hogy mind a ketten belepusztulunk mert nálunk még nem volt az, hogy már nem szeretjük egymást. Sőt...és így sokkal nehezebb. De ezt is meg kellett lépnem. Lehet, hogy most meghalok egy kicsit de tudom, hogy ez így tovább már csak megmérgezte volna létünket.

Mona! Mindíg van kiút és ha már agyban eldöntötted mit akarsz akkor ne habozz cselekedni is. Mert csak 1 életed van és az is nagyon rövid.

79. d78af6978e (válaszként erre: 73. - <Mona>)
2011. szept. 30. 21:24

Vegigolvastam az egeszet..Gratulalok ugyes vagy!!!Szerintem indithatnank egy klubut az lenne a neve:akik tul leptek a szemet pasijaikon...

Sok szerencset kivanok neked es irj mi tortenik veled!!!!Fantasztikus csajszi vagy kepes vagy a sajat hibaiddal szembenezni es valtoztatni:ehhez nagyon sok erore es batorsagra van szukseg..

Hajra mar a celegyenesben vagy!!!!

2011. szept. 30. 21:08
Én is elolvastam. Na erre mondom én azt, hogy nálam rosszabb helyzetben is élnek. Sajnálom mert sokat kell el viselnie.
2011. szept. 30. 13:23

Na végigolvastam..... micsoda szemét emberek vannak......


Remélem sikerül kitenned a szűrét és összeszedni magad. :)

76. csgybzs (válaszként erre: 14. - <Mona>)
2011. szept. 30. 13:14
Akkor miért vagy vele? Lehet, hogy sokat lendítene az érzelmi világodon, ha egy olyan férfi lenne melletted, aki szeret és figyel Rád. Ha ketten már egy "család" lennétek. Nem kell ahhoz gyerek.
2011. szept. 30. 09:46

Sziasztok!


Sajnos én is magányos vagyok, szeretethiányban szenvedek. Családom tulajdonképpen nincs(legalábbis a hagyományos formában) csak egy ember van akire talán számíthatok.

2011. szept. 30. 09:43

Na. Úgy látom, mozdultál! :)

Ha ehhez adtunk itt egy lökést, akkor már megérte itt fórumoznod.

Gyakorlatias csaj vagy - én nem féltelek!:)

A pénzed nagy valószínűséggel nem fogod tőle viszontlátni - örülök, hogy ezt valaki itt leírta neked, és elfogadtad tőle ezt a véleményt.


Szégyellni meg ne szégyelld magad! Nem neked lenne rá okod.

73. <Mona>
2011. szept. 30. 04:34

Jott most esti puszit kerni,mert atkoltoztettem a masik szobaba,es kulon alszunk.Most oszinten ez nem rohej?Vagy csak en erzem igy?Minek?Mi vagyok en az anyja?Nem is ertem.

Nem vesz komolyan.Azt hiszi ez is csak egy mulo szeszely,hiszti.Szerintetek?

72. <Mona> (válaszként erre: 69. - 07c4794583)
2011. szept. 30. 04:01

ha en elhagyom,soha nem fog torleszteni.Legalabbis nekem penzben nem,de az eletben meg biztosan,En ugy gondolom,hogy ilyet csak egy lelkileg gyenge,sekelyes,igazan szeretni,tisztelni nem tudo ember kepes egy masik ember ellen elkovetni.Ha az meg raadasul a "parja",akkor meg meg szomorubb a helyzet.Mert latszolagg ezzel engem a szerencsetlen kis hulyet jatszott ki,hol ott valojaban ugyan annyira magat is,meg a sajat eletet is meghazudtolta.Semmi emberi tartas,azt meg hagyjuk is hogy ferfi kent,tars kent,hogy leszerepelt.Na most ezt en tole mar nem is varom,hogy felerje esszel,lelekkel.Ha anno ezt nem neveltek bele,vagy ugy egyaltalan nincs erre indittatasa,es erzelmi,IQ nuku,akkor majd talan en fogom ezt vele megertetni igy joval 30-on tul?Hat biztos nem!O mar igy marad,es egy eleten at fogja cipelni a sekelyessegenek a kovetkezmenyeit.Ami valahol szomoru,de oszinten szolva tojok ra.En mindig oszinte,egyenes voltam vele.Csak nevet rajtam.Na akkor meg oke,legyen igy!Egyszer mindenkit utol er a vegzet,vagy a sorsa,mert a hurt nem lethet sokaig huzni,csak elpattan egyszer.Es lehet a kovetkezo "aldozat",mar nem adja ilyen konnyen magat.De nem kell ehhez feltetlen masik no az eletebe,eleg ellenseg o sajat maganak.Csinalja a bajt.Ugy erzem eddig ram tamaszkodott,holott a latszat az volt,hogy en ra.De lelkileg o nagyon sokat meritett belolem,na most ez meg fog szunni.Igy vagy ugy,ha kell harcolok is,de ennek vege lesz.O majd akkor fog kerek szemekkel a vilagra csodalkozni!

Persze en is,de en maskepp.


Tudom zavarosan irok,de remelem ertheto a lenyeg!

71. <Mona> (válaszként erre: 69. - 07c4794583)
2011. szept. 30. 03:46

Ma mar en is igy gondolok erre.Nincs semmi komoly baj.Elvegre van kezem labam,latok,hallok stb.Sok embernek ez sem adatik meg.Ok mit mondjanak?Es meg en panaszkodok,holott en csak siman hulye vagyok/voltam.En hiszek a sorsban,a karmaban.Nem vagyok bosszuallo.Majd szepen elrakom valahova magamban ezt az egeszet.De!Orulni akarok tovabbra is a napjaimnak,az eletnek.Es ezt mashogy nem lehet,csak ha ezt a mergezo tenyezot kiiktatom az eletmbol.Mert igy meg az orromnal se latok tovabb.Ja meg persze szornyen sajnalom is magam:)

Nincs miert!Hulye voltam,megkaptam erte a magamet?Meg!Na akkor ennyi,lehet tovabb ballagni.En meg bizok abban,hogy tartogat nemi szepet is az elet szamomra,es talan ennyi minden utan,meg a legkisebb dolog is sokkal ertekesebb lesz szamomra.Egy jo szo,egy oleles,egy naplemente...szep dolkok am ezek.Es hulyen szolva meg az eletben valo kuzdelem is az.Mikor este holt faradtan azt tudom mondani,hogy igen,megcsinaltam,es tul vagyok rajta,helyt alltam.Es igen,ami bennem van,a gondolataimat,a jo es rossz erzeseimet,tapasztalatimat soha senki nem veheti el tolem.Ja es ami a legfontosabb,a jo szivemet,a szeretni tudasomat sem.Azt amikor egy masik embert hallgatok,es ertem,megertem,es erzem amit mond,aterzem...Na ezek csak az enyemek.


Azon vagyok,hogy ezek a rossz dolgok ne rontsanak meg/el/hogy tovabbra is az a csaj tudjak maradni aki eddig voltam.Kell majd egy kis(vagy jo sok)ido,amig regeneralodok,de megeri.Ez is egy lecke,egy proba.Igyekszem kiallni!

2011. szept. 29. 23:22
Persze tudom, könnyű más f**val verni a csalánt, de én már egyszer voltam ilyen helyzetben, és meglepően gyorsan talál az ember munkát, pecót, regenerálódik, a legjobb az egészben a nyitottság megélése, az új társaság, szabadság. Utólag nem fogod érteni, mit húztál ennyi ideig. :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook