Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtörve - család, háttér, szeretet nélkül.... Hogy lehet így élni? fórum

Megtörve - család, háttér, szeretet nélkül.... Hogy lehet így élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
69. 07c4794583 (válaszként erre: 67. - <Mona>)
2011. szept. 29. 23:19

Nincsen semmi komoly baj, sok pénzt elveszteni (illetve hagyni, hogy ellopják), az ugyan komoly hiba, méghozzá olyan hiba, aminek akár évtizedes következményei lehetnek, ugyanakkor gondolj arra, hogy az egyetlen dolog, amit nem vehetnek el az embertől, az az, ami a fejében van. Ha azt írod, értelmes, talpraesett csaj vagy, akkor valószínűleg így is van, most szereztél egy plusz tapasztalatot, annál jobb, ezt nem lehet tőled elvenni.


Csak szerintem ne húzzad ezt a szitut tovább, mert tönkreteszi az önbecsülésedet. Zsebeld be a veszteséget (ez már úgyis megtörtént, fátylat rá), indulj el egy másik úton. Egy olyanon, ami csak a tied, és nem szerepel benne a függés ettől a pasastól. Semmi tárgyi dolgokban, mint pl közös albérlet meg ilyenek, sem érzelmileg ne legyél kiszolgáltatva neki. Tehát el kell költözni és vagy teljesen megszüntetni a kapcsolatot, vagy csak olyan szinten kommunikálni, ami nem káros a számodra, mondjuk heti egy hogy vagy szintű email, vagy mikor törlesztesz egy részletet szintű :DD


De tényleg, váljál re róla is meg erről a szituról is, mert amíg ez van, betompult maradsz és nem fogod tisztán látni a lehetőségeid.

68. <Mona>
2011. szept. 29. 23:01
Ezzel.. stb.bocs ha felre irkalok...
67. <Mona>
2011. szept. 29. 23:00

Az a baj ezel,hogy amikor az emeber ilyen helyzetbe kerul elvesziti a realitast.En ezeket a dolgokat senkinek se mertem meg elmondani.Itt nev egyebek nelkul valamivel konnyebb leirni.Bar igy is szegyelem magam.

En amugy egy nagyon racionalis,viszonylag ertelmes,gyakorlatias csaj vagyok.De ezzel a helyzettel nem tudtam megbirkozni.Egyszeruen azt sem ertettem mi tortenik velem,meg miert?!


Ma mar mindezt ugy latom,hogy csoszhetem en a nagy racionalitasomat,ha erzelmileg labilis vagyok.Talan tarsfuggo is,de mindegy is milyen cimket aggatok a dologra,ettol nem lesz se jobb,se konnyebb.


Most mast nem tehetek,mint talpra allok.Vagy ugye felkotom magam,de kosz abbol nem kerek:)


Nagy pofon volt,es oriasi lecke,de bizom benne,hogy eleg eros vagyok innen is felallni,es a jovoben megfontoltabban elni!


Tarsat jo ideig nem akarok.Eleg lesz ezt kiheverni.Most inkabb egyedul szeretnek elni,es boldogulni.Mindezt azert,hogy ujra tukorbe tudjak nezni.Mert leginkabb magamra haragszok,es ez a legrosszabb...

66. <Mona> (válaszként erre: 62. - 07c4794583)
2011. szept. 29. 22:06
Amugy magamat se ertem.Szegyellem is magam rendesen,elhiheted.Szanalmas.Tudom en.
65. <Mona> (válaszként erre: 62. - 07c4794583)
2011. szept. 29. 22:05

Teljes mertekben igazat adok!


Kulfoldon elunk,ezt eddig nem akartam leirni.Itt a feljelentgetes sem olyan egyszeru,es ki is tudta volna magyarazni.


Oda mar nem vagyok erte,ez inkabb csak vegetalas volt.Es baromi nehez volt eldonteni,hogy menjek puci picsaval,vagy varjak e.Ezen orlodtem eddig.

64. <Mona> (válaszként erre: 59. - Artrium)
2011. szept. 29. 22:03

Koszonom,hogy ezt leirtad!Es azt is,hogy a penzt soha nem fogja visszaadni.En is ugy erzem,hogy azt hiszi,hogy ezzel "orokre" magahoz lancolhat.Adtam idot a dolognak,igy a lelkiismeretem tiszta,mar amennyire egy ilyen dolog utan meg tukorbe lehet nezni.Ez egesz tobb,mint egy eve tortent es azota se adott vissza szinte semmit se belole.Na akkor kerdem en,mi a garancia arra,hogy kesobb barmit is visszaad?Semmi!Es igy van ahogy irtad.Hulye lenne,hisz akkor tudja,sejti,hogy lelepnek.


Hat igy is lefogok.Az elmult jo egy ev,es az itt olvasottak alapjan ugy latom,hogy az eletem sokkal tobbet er a penznel.Marmint nem akarom igy leelni a hatra levo eletemet,hogy nem tudok bizni a paromban,orok ketelyek kozt,veszekdve elni,igy nem lehet es ertelme sincs.Azt a par evet amit a penzemre es a csodara varva eltoltenek mellette,azt senki se tudja megfizetni,meg visszaadni nekem.Es ez a lenyeg!!!Az elet.


Ma is lebukott,hogy hazudott.A lenyeg annyi,hogy nem ott volt,es ne azokkal akiket nekem mondott.Nem vette fel nekem a telefont igy felhivtam egy munkasat,es hopp,kiderult hogy ok nem is dolgoztak ma.Es nem is fizetett nekik mar 3 hete.(vallalozasa van ennyi a lenyeg)Nekem a penzre azt mondta,hogy azert nem hozott haza,mert az embereket fizette ki belole,es a mai napra meg,hogy dolgoznak.Hat egyik sem volt igaz.


Most epp hazavarom,hogy beszeljunk.Bar ezen marhara nincs mit beszelni.Minek?Hogy eselyt adjak neki a mosakodasra,a vegen megint en legyek a hulye hisztis p.csa?!

Atvittem a cuccait a masik szobaba.Ha hazajon targyilagos leszek,es higgadt.Igaz egyenlore nem tudok egyedul megelni,de mar ez sem erdekel.Majd lesz valahogy.Attol is tartok,hogy o nem fog innen kikoltozni,meg a szakitasba sem fog belemenni...Meg sok egyeb mastol is.Felek a jovotol,de mar elszant vagyok.Igy se jo,akkor nem mindegy?!


Bocsanat ha kicsit zavaros lett.Most elegge fel vagyok dulva.

A legjobban magamra haragszok,de nagyon!Majd talan egyszer meg tudok bocsajtani magamnak...

2011. szept. 29. 21:58
*fát*
62. 07c4794583 (válaszként erre: 61. - <Mona>)
2011. szept. 29. 21:57

hát nézd ez a hát vágnak a hátadon kategória, az biztos. én egy lendülettel feljelentettem volna, aztán zárcsere.

meg ugyanezzel a lendülettel ki is szerettem volna belőle. hogy tudsz odalenni valakiért, aki képes lopni? ráadásul tőled?

61. <Mona> (válaszként erre: 58. - Judith.budapest)
2011. szept. 29. 21:50

Hogy nyulta le?huu ezt nehez leirni.Naiv voltam(egy barom) es biztam benne.A kartyam es az adatok a szekrenyben voltak es ellopta.Roviden ennyi.Hogy mit csinalt vele azt pontosan nem tudom,csak sejteseim vannak rola.Kifizette belole az adosagait,azt vissza akarta rakni,de nem tudta igy a maradekot elkaszinozta,bizva abban,hogy visszanyeri a mar elkoltott penzt,visszarakta volna es en nem tudtam volna meg,de nem igy lett.


Kb ennyi a szomoru tortenet.Az igazsagot meg soha nem fogom megtudni,lehet elrakta maganak,kitudja...Az en szemszogembol mindegy is,nekem annyi a leneyg,hogy nalam nincs.A tobbi mar csak rizsa.

60. judith.budapest (válaszként erre: 59. - Artrium)
2011. szept. 28. 05:55
gratulálok! Itt egy ellenpélda, hogy igenis vannak jól működő, boldog kapcsolatok.....és a baba is csak megérkezett, bár egy jól működő kapcsolatban biztos más oka volt, hogy ilyen sokára jött, de jött, és ez a lényeg....legyetek nagyon boldogok, a kicsi megfiatalít azt mondják, biztos így is van, most egy más szemszögből lehetsz újra fiatal...és ez jó...
2011. szept. 27. 11:57

Drágáim!

Én úgy kezdtem a kapcsolatomat, hogy megmondtam a férjemnek, ha nem működik, azonnal kiszállok, mert nem teszem tönkre az életemet egy pasiért sem. Azt gondolom szerencsés vagyok vele (21 éve), de tapasztalataim vannak. Mona!Soha nem fogja visszaadni a pénzedet, készülj fel rá, ezzel magához láncol téged, mert neki így kényelmes az élete. Ne hagyd magad, kezdj új életet! Értékes ember vagy és eljön az a férfi, aki ezt meg is látja benned, a lényeg, hogy ne ugorj bele új kapcsolatba csak azért, mert nem akarsz egyedül lenni. A dolgok mindig akkor jönnek, amikor a legkevésbé számítasz rá. Légy nyitott mindenkire. Változtass az életeden! Hiába mondják, hogy a pénz nem boldogít, igen is számít, hogy van vagy nincs, de ez másodlagos dolog. Ha az életed egyébként rendben van, az anyagiak is megoldódnak. Pozitívan állj a dolgokhoz, ne stresszelj. Ha negatív dolgok jönnek az életembe, én kizárom a fejemből és eddig jól működött, de gondolom ez típus kérdése is. Én egyébként 43 évesen szültem az első gyermekemet. A terhesség szuper volt, semmi fájdalom, probléma. A fiam 5 éves, egészséges.

2011. szept. 27. 05:20
24 éve élek a férjemmel, a legtöbb időt ebből a nem tudok felnézni rá kategóriában.....szerintem sem kell feladni a harcot, én is sokat harcolok vele, azt nem gondolom, hogy mással jobb lett volna, mert bocsánat, de én úgy gondolom, ritka, mint a fehér holló, a normális pasi...csak úgy kezdj új életet, hogy a többi sem százas, és lesz erőd újabb harcokra...hogy lenyúlta a pénzed, az tényleg ritka patkányság...mit csinált vele?
2011. szept. 26. 18:14
Elnézésedet kell kérnem, az más volt, aki azt írta, hogy egyedül van, mert a férje kicsinosította magát és elment.
2011. szept. 26. 18:11
Persze, ha mindent elnéznél neki akkor biztos szépen élhetnétek... Nem kell ennyi idősen feladni a harcot. Honnét tudod, hogy nőhöz ment vmelyik nap? Bocs, ha elkerülte a figyelmemet.
55. <Mona>
2011. szept. 25. 19:43

Ja es meg azt mondta,hogy ha en nem cirkuszolnek annyit feleslegesen,akkor elhetnenk szepen.Mert en ujra meg ujra felhozom neki ezeket a dolgokat,es az rontja el a hetkoznapjainkat.

Rohej!Hat nehogy mar meg az en hibam legyen,hogy nem tudok megbaratkozni ezekkel a dolgokkal.


O szinte tisztara mosta magat a sajat lelkiismeretet azzal,hogy sokat dolgozik,o mindent megtesz a normalis eletert,en vagyok az aki folyton problemazik.Es azt sem erti miert nem bizok meg benne,mikor o nem csinal semmi rosszat.Magyarul en vagyok a hulye,meg a hisztis.


Az biztos,hogy nincs mar ezen mit beszelgetni.Ez van,vagy megszokom vagy megszokok.Ennyi.

54. <Mona> (válaszként erre: 51. - B4ca0947f4)
2011. szept. 25. 19:20

Koszonom,hogy ilyen oszintek vagytok hozzam!


Eddig ugyanezeket a gondolatokat porgettem at a fejemben,de latom masnak is ez a velemenye a dologrol,akkor csak nem vagyok hulye:)O sokszor azt mondta,hogy tul erzekeny vagyok,es az multam miatt vagyok ilyen amilyen,nem o tehet arrol ha bedepizek neha.Mert o rendes velem,meg kedves,meg nem bant meg.Ilyenkor ugy erzem,hogy 2 kulon

bolygon vagyunk.Ha meg felsorolom neki,hogy meglopni a masikat nem igazan a normalis kategorian,meg hazudni,akkor meg hogy na megint a multtal dobalozok,tegyem mar tul magam rajta,mert igy mindig csak veszekedni fogunk,az nem vezet sehova se,es hogy azert dolgozik ennyit,hogy vissza tudja adni a penzem.Csak latnam mar a nagy "igyekezetnek" az eredmenyet!


Jol latod Hello,ez a kapcsolat ledaralt engem,szoszerint.Arnyeka vagyok onmagamnak,es ez igy nagyon nincs rendben.A hangulatom most is nagyon valtozo,van hogy felbatorodok,van hogy megrettenek a ram varo dolgoktol.Ha elhagyom az nem lesz konnyu menet.

53. <Mona> (válaszként erre: 50. - Csiga1170)
2011. szept. 25. 19:11

Igen,velem is ez volt a baj,hogy az elejen egyreszt nem figyeltem a jelekre,meg annyira szerettem volna hogy ez a kapcsolat mukodjon,hogy sok mindent el is neztem,engedekenyebb voltam,es valoban a fejemre nott.Anyukaja mar nincs,csak apukaja,de ot nem erdekli ez a dolog.Ugy van vele,hogy oldjuk meg egymas kozt.

Ma beszelgettem vele errol az egeszrol,es mondtam neki,hogy el fogom hagyni,ha nem valtoztat(unk) a dolgokon.Nem vesz komolyan.Ugy van vele,hogy en ot,ugyse fogom elhagyni,meg tudja,hogy egyelore nelkule nem tudok megelni egyedul.


Most majd azon leszek,hogy ez valtozzon.Plusz melot keresek,es ha mar minimalisan is biztonsagban leszek,akkor lepek.Mert ez igy egyszeruen nem elet.Nem hogy boldog nem vagyok,de meg csak az elmegy kategoria se.Addig meg adok idot a dolgoknak,igaz nem sok remenyt fuzok hozza,hogy barmi is valtozna.Mar nem tudok ra felnezni,nem bizok meg benne ugy mint regen.Igy meg mi ertelme van?Hogy x evig itt depizzek,meg azon agyaljak vajon merre jar,vajon tenyleg ennyit dolgozik,vagy csavarog stb?

Az egyedul lettol nem felek.vegulis most is szinte allandoan egyedul vagyok itthon,akkor meg tok mindegy.Max az esti 1-2 ora talalkozas marad el.Legalabb nem kell annyit foznom,mosnom,pakolnom.

Annyit mondott meg,hogy o szeret,es probal valtoztatni,nem akar elvesziteni blabla de dolgozni muszaj.Ami igaz is,de mas is van az eletben.Most hetvegen is dolgozott,mind ket nap.

2011. szept. 25. 08:18
Végigolvastam, de még így se értem mire vársz..Nincs gyereked és nem vagy boldog a kapcsolatodban. Sőt. Igazából az jött le, hogy egyre többet árt neked ez a férfi azzal, hogy nem értékel, mint nőt. A legelső dolog szerintem, hogy szabadulj meg tőle. Új szerelem, baba ..bármi jöhet azután. De addig semmi.
51. b4ca0947f4 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. szept. 25. 07:38

Mona, remélem sikerült egy kicsit kipihenni magad. Nagyon sajnálom hogy a szüleid ilyen korán elmentek... A szülő elveszítése hidd el még jóval idősebb korban is fájó, sokszor érzi úgy az ember, hogy ezt meg kell beszélnem velük...

Váltakozó volt az este a hangulatod, néha érezni lehetett egy kis lendületet is... Szerintem légy nagyon dühös, ne elkeseredett... Húzd ki magad, hiszen van munkád, ha anyagilag el is úsztál, próbálj meg újra talpra állni... A pasiddal nem biztos, hogy érdemes babavállalásba fogni. Minek, ha már most sem ért meg? Lehúzott anyagilag? vajon megértő lesz később, amikor babás leszel és még érzékenyebb? Külső szemlélőként azt mondom, hogy " ledarált " téged ez a kapcsolat. Gondolj bele, mit tehetnél, hogy újra mosolygós és boldog lehess. Az életed felénél sem jársz még,fél évszázadod van boldog lenni:)

2011. szept. 25. 07:15

Sziasztok!

Én kicsit úgy érzem a hozzászólásokat olvasva és magamba nézve, hogy vannak emberek(köztük sajnos én is) akiken érzik a férfiak, hogy mindent meg lehet velük tenni. Nem elég kemények az elején, jók akarnak lenni, de a fejükre nő a kapcsolat.

Mindezek ellenére azt mondom ne félj változtatni. 34 évesen még lesz időd szülni, inkább most válts mint 2 év múlva...Egy baba szerintem is meghozná neked a boldogságot..Hány lombikon vagy túl? Vagy esetleg örökbefogadás?

Én talán adnék még egy esélyt a kapcsolatnak, hátha megijed a párod és összekapja magát...Tényleg anyukája neki van, mit szól a helyzethez?Állítsd kész tények elé, hogy ha nem léptek valamit gyerek ügyben, akkor keresel mást..

2011. szept. 25. 06:51

Sziasztok

nem akarok senkit elkeseríteni, én most harmadszor vagyok ilyen helyzetben. igaz már 57 éves vagyok. amíg fiatal voltam mind a kétszer sikerült elég hamar túllépni, fél-egy év alatt, először két gyerekkel, azután hárommal egyedül maradtam. beteg szülőkkel, munkám se volt, gyerektartást is a legkevesebbet kaptam, és persze mindenem elvitték, sőt az első folyamatosan a részéért a végrehajtót rendszeresen rám küldte. de felálltam, mind a kétszer sikerült. egyedül, mert közbe a szüleim is eltemettem, de ők is szegények voltak. a második férjemtől, már 7 éve el voltam válva amikor súlyos beteg lett és még visszahoztam és 8 hónapig ápoltam, mire eltemettetem, pedig amikor elzavartam még az utolsó szöget is elvitte. de most a harmadiknál ami megint nem jött be, 7 éve tart, de 2 éve készülök haza menni, már nagyon kikészít. itt még annál is jobban ki lettem semmizve, már egy éve beteg is vagyok. szinte képtelen vagyok lépni. igaz mindig megsajnáltam, de titokba azt is vártam hátha visszatudom szerezni a pénzem, de most teljesen úgy érzem itt a vég. nem vagyok egészséges és utazni nem tudok, dolgozni nem tudok nem vagyok tehetetlen, de idegileg teljesen ki vagyok készülve. már látom, hogy az életbe nem kapom meg a pénzem, hitelek, egyik napról a másikra kell élnem, számolom még azt is hogy a vécépapírból ? lapot használjak, hogy elég legyen táppénzig, de akkor befizetem a számlákat és kezdődik minden elölről.

na hát jól esett ezt leírnom, ne haragudjatok.

valami majd csak lesz. a gyerekeim se állnak éppen jól, tehát nem akarom őket terhelni a gondjaimmal, és ha segítséget kérek mégis, napokig sírok, annyira bánt, hogy nekem kéne őket segíteni, nem pedig elvenni.

de higgyétek el fiatalok vagytok, és nem szabad feladni. ha sikerül kigondolni a célt, akkor azonnal meg kell valósítani lépjetek és nem szabad hátra nézni, csak magatokra figyelni, az jó legyen és figyelni később, hogy a legfontosabb s z e r e t v e lenni, ne pedig ti szeressetek jobban, mert a baj mindig abból van.

legalábbis nálam mind a háromszor ez volt a legnagyobb hiba, mert a lelkem kitettem mindig, mindig azt lestem, hogy a másik mit szeretne, mivel tudok neki örömet okozni, és ez nem csak tárgyakra vonatkozik.

köszönöm hogy kiönthettem a lelkem.

2011. szept. 25. 05:15
Sziasztok! Én sem tudom, hogy megy ez, de a gyermekotthonokba biztosan nem lehet csak úgy segítőként bevonulni, ezt nem hiszem, de az állatmenhely kezdetnek jónak tűnik, egy cica otthon is biztosan sok örömet okozna, és nem kell sétáltatni, alomba csinálja a dolgát, nekem is van, és azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, vár, ha hazajövök, dorombol, éjjel a lábamon alszik...nagyon sok örömet ad, és van is kinek adni, és ez is nagyon jó cselekedet, én is befogadtam kiskorában, soha nem bántam meg...
47. <Mona> (válaszként erre: 45. - <Mona>)
2011. szept. 25. 02:21
Igyekszem,egyebek...mindegy is,elirok ezt azt a nagy sietsegben.
46. <Mona> (válaszként erre: 42. - Szila5)
2011. szept. 25. 02:10
Megvan a magam hite,es eddig meg sosem hagytak cserben az egiek:)En vagyok a magam ellensege.Ami rossz ert,ugye a halal eseteken kivul,azt csakis magamnak koszonhetem.A naivitasomnak.Tudom jol:(
45. <Mona>
2011. szept. 25. 02:03

El sem hiszem,hogy ennyi ember itt dekkol,es irogat nekem!!!:)Koszonom nektek!Sokat szamit am!En se vagyok mindig a beka sejhaja alatt,de jol esik,hogy itt vagytok velem es irtok,jeleket kuldok!:)

Igyekszek megfogadni a tanacsokat,es okasan cselekedni,csak nem egyszeru!

legalabb mar latom az alagut veget.Es oszinten szolva az elet szep!Nem csak a rosszat kell latni,tudom en.Csak ugye ha tornyosulnak a felhok,nehez meglatni a napot.Igyekszem okosnak lenni.

44. szila5
2011. szept. 25. 01:36
Míg írtam a sajátom, addig sokat hozzászóltatok, így már világosabb a dolog. Veled semmi gond nincs, a baj a kapcsolattal van. Huhhh... Azt meg neked kell tudni, érezni, mekkora a baj, és merre tovább?! Ennek eldöntésére adj időt magadnak, de ne célozgass rá neki, hogy min gondolkozol. Ha eldöntöttet tuttira, mi legyen, akkor beszéld meg vele. Tapasztalatból írom, még egy korábbi 3 éves kapcsolatból, szakításból. A házasságunk a párommal nagyon jó, hál Istennek. Nekem más területek a nehezebbek, ezek leküzdésében az előbb leírtak segítenek. :-)
43. csutkamano (válaszként erre: 41. - <Mona>)
2011. szept. 25. 01:24

Ha látsz még esélyt arra, hogy valamit visszakapj tőle abból, amit elvett Tőled,akkor légy még türelmes egy ideig, de ha veszett fejsze nyele, akkor nem érdemes várni. Én drukkolok Neked. Legyen minden úgy, ahogy Neked a legjobb.

Szép álmokat, jó éjt. Léptem.

42. szila5
2011. szept. 25. 01:14

Kitartást kívánok Neked, ne add fel! Nem könnyű az élet, mindenkinek megvan a maga keresztje. Igaz, ez nem vigasz.

Szerintem, próbálj meg tudatosan elkezdeni pozitívan gondolkozni, akár mantrázni, imádkozni...stb. A zene, a sport, a jóga sokat segít. Állíts fel célokat, ezeket írd le, pl: nyelvtanulás, tanfolyam, tánc tanulás, kézimunka... Gondolkozz el azon, hogy szívesen kimennél-e külföldre dolgozni, akár idős ember mellé segíteni, akár a szakmádban elhelyezkedni? Ez kizökkentene a mostani állapotodból, és anyagilag is tudnál spórolni. Ha saját magad rendbe szeded, megszereted magadat, akkor a párod is (akár a mostani, akár egy új) szeretni fog, a baba is beköszön. :-) Légy egészségesen önző! Néha ki kell kapcsolódni: buli, mozi, fürdő, kinek mi?! Én pl. szedek omega3-at, sokkal nyugisabb vagyok, sokat segít. Ha semmi sem jön be, akkor kérj segítséget pszichológustól, kineziológustól. Kívánom, hogy minél előbb rendbe jöjjenek a dolgaid, és fel a fejjel! Bátorság! :-) Tudod, ezt most saját magamnak is írtam, ergó, nem vagy egyedül. :-) puszi

41. <Mona> (válaszként erre: 39. - Csutkamano)
2011. szept. 25. 01:14

Beszeltem vele errol,nana'.Mondom ez a nagy hibam,hogy ha valami nem klappol en jartatom a szamat.Van hogy szebben,van hogy csunyabban,de mindig oszinte vagyok,ami a szivemen az a szamon.szerinte(es ez a rohej)mi szerelmesek vagyunk es minden oke.Hehhh?Ha mondom neki,hogy en mar nem vagyok szerelmes,max ragaszkodok hozza,mint kutya a jatekszerehez,csak nevet,de nem gunyosan,hanem akkora az onbizalma,hogy rafogja az menstruaciomra meg a rossz napomra,vagy akarmire,es ennyivel levan tudva.

Nem vesz mar komolyan.Na,ja.Ezt nem is igy kell,ahogy en csinalom!Turni,megbeszelni,ha nem valtozik kinyitni az ajtot...utana ha mar kint van jol beb...ni.Oszt jo napot!

Amugy elvette az onbizalmamat.Na meg a penzemet is.Egy elet megtakaritasa van ebben a hulyeben(ezert ne vessen meg senki,hogy igy irok rola,de ez az igazsag)Most az (is) varom,hogy ezt visszadja,hogy uj eletet tudjak kezdeni.Hogy ez hogy tortent,nem szeretem leirni,legyen eleg ennyi,hogy kiforgatott a vagyonombol.


Tyuuu,el sem hiszem,hogy ezt lemertem irni.

40. 07c4794583 (válaszként erre: 33. - <Mona>)
2011. szept. 25. 01:03

en is 34 vagyok, de most raktam ki a szuret a partneremnek negy ev utan nemreg. szamomra mondjuk elkepzelhetetlen indok lenne, hogy mi lesz, ha nincs jobb? nekem a nem jol simulo parkapcsolat kinyirja az onbecsulesem meg a lelki bekemet, es mivel hiaba mondtam el a feszkok utan, hogy x viselkedes az, ami nalam palya, o azert is y modon viselkedett, igy hat nagy meglepetes nem erhette, mikor ravagtam az ajtot. igaz, most honapok utan kapott a fejehez, meg irkalja a leveleket, de most mar keso. volt ido, amig akartam ezt a dolgot, meg tettem volna tobbet is erte, hogy mukodjon, de mara mar lesz@rom. utolag rohogk, hogy mit huztam ezen ennyit, teljesen egyedul elni partner nelkul szamomra egy elsore ijeszto vagy szinte ismeretlen allapot volt, de nem tartott sokaig megszokni, hogy minden ott van, ahova raktam :)))


az ilyen eletmegoldos konyvekben hogy csernus meg ilyenek nem hiszek, vannak altalanos hibak ugyan, amit a nok elkovetnek, de az alapveto dolog az onismeret meg a kuzdeni tudas lenne, hogy akkor kijelolom a celjaim es huzok egy vonalat, hogy most itt vagyok A-ban, es el akarok jutni B-be, es az ezen vonal mentem fellelheto felelmeimet, akadalyaimat gyozom le, de ehhez nem konyv kell, hanem a kuzdeni akaras meg az ember kimeletlen oszintesege onmagahoz.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook