Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megmenthető egy házasság? fórum

Megmenthető egy házasság? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2969. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2961. - Júliusi)
2016. máj. 2. 21:57

Ebben a szituációban az apa, már nem igazán figyelmezteti a gyerekeit, az anya ünnepeire.


Viszont, az a kérdés foglalkoztat, hogy az anyai nagymama sem lett felköszöntve?


Akkor a nagyobbaknak eszükbe kellett volna jutni, hogy édesanyákat ünnepeljük.

Sőt, a nagymama is figyelmeztethette volna az unokákat, hogy köszöntsék fel az Édesanyjukat.

2968. liliom10 (válaszként erre: 2956. - Bobe212)
2016. máj. 2. 21:50

Örülök, hogy lesz segítséged a nyáron ! :)


Csodálkozom én is,hogy óvodában, iskolában nem ünneplik az Anyák Napját.

A (volt)férjedtől már semmi jóra ne számíts, így ha valami jót tenne, meglepődhetsz, hogy maradt valami benne a régi személyiségéből.

2967. liliom10 (válaszként erre: 2966. - Petikee)
2016. máj. 2. 21:44
Tudja a feleséged, hogy megcsaltad ? Miért kellene pszichológus ?
2966. Petikee
2016. máj. 2. 20:26
Tud segíteni egy pszichológus ha megcsaltam a feleségem de nagyon szeretem és szeretném megmenteni a házasságom?
2965. aszparagusz (válaszként erre: 2956. - Bobe212)
2016. máj. 2. 17:30
A gyerekeidnek kellene tudniuk, hogy anyák napja van, nekik vagy az anyukájuk, nem a férjednek. Egy tizenéves gyereket miért kellene erre figyelmeztetni.
2964. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 2963. - Bobe212)
2016. máj. 2. 17:30
Máskor, amikor lenne valamilyen évforduló, írdd ki magadnak, hogy a szemed elôtt legyen: nem fog köszönteni... felkiáltójelekkel...; hidd el, idôvel majd megszokod.
2963. bobe212
2016. máj. 2. 17:15
Aranyosak vagytok, nincs nagy gond, semmi baj, csak hát mégis az van benne, hogy kivel éltem együtt, aki ennyire minimális mértékben sem tisztel...
2962. csikil4ny (válaszként erre: 2961. - Júliusi)
2016. máj. 2. 13:52
A kicsi majdnem 4 evesemnek amikor mondtam, hogy anyak napja van megolelt es azt mondta: boldog anyuci napot, szeretlek. Kell ennel tobb? A mi tortenetunk teljesen mas, de elfogadtam, hogy semmit nem varhatok el a volt ferjemtol, igy megbantani sem tud. Idovel minden jobb lesz Bobe!
2961. júliusi (válaszként erre: 2956. - Bobe212)
2016. máj. 2. 11:15

Igen ez nagyon rosszul tud esni.Pláne hogy ilyenkor a face is árasztja magából a feltett képeket az ajándékokról,virágokról, idézetek stb. néha már túl sok... pláne hogy a fele nem is igaz ennek a nagy szeretetnek.Énse a facen írom ki ,hogy szeretem a gyerekekeimet..


Volt, hogy engem is elfelejtett a fiam köszönteni...:(Rosszul esett, az biztos nekem is...


A kicsiket az apjuk dolga lenne figyelmeztetni...

De oviban ,suliban nem volt anyáknapi ünnepség ahol felköszöntöttek? Már nem divat?Bocs, de az én gyerekeim már 23, 26 évesek, régen volt...

2960. csikil4ny (válaszként erre: 2956. - Bobe212)
2016. máj. 2. 08:55
Örülj a jó dolgoknak! A gyerekeid meg minden nap szeretnek téged, nem jelent semmit, ha pont a tegnap nem köszöntöttek fel. Nem várhatod el a férjedtől, hogy ha alapvető udvariassági szinten sem beszél veled, akkor egy ilyen gesztust megtegyen. Az élet olyan amilyennek látni akarjuk, fel a fejjel, nagyon jól csinálod!
2959. puritan (válaszként erre: 2956. - Bobe212)
2016. máj. 2. 07:50
jézusom :(
2016. máj. 2. 07:10
Igen,ha van kompromisszumkészség,tolerancia, tisztelet a másik fél iránt.
2957. Dodi44
2016. máj. 2. 07:06
Igen, de csak akkor, ha a hazassag is akarja.
2956. bobe212
2016. máj. 1. 23:00

Találtam szittert a nyárra.:-))) Éljen, ez a mai napi jó hír.:-)


A kevésbé jó meg az, hogy a hétvégén a gyerekek apjuknál voltak, aki bizony nem gondolt arra, vagy nem akart gondolni rá, hogy ma anyák napja van, szóval úgy jártam, hogy hiába vagyok 5 gyerek anyukája senki nem gondolt rám. Nem vert a padlóhoz, de azért megint csalódtam egy kicsit benne.

2955. Imisz (válaszként erre: 2952. - Bobe212)
2016. ápr. 28. 11:10
Ha jobban belegondolok 2 óra még kevés is. Neked is kell pihenni, kikapcsolódni, felnőttekkel beszélgetni mert ugyan 4 gyerek folyamatosan csacsog, de valahol nem társaság. Nyilván nem tudsz velük olyan dolgokat megbeszélni mint egy barátnővel, szülővel, felnőttel. Még a házimunka is más egy üres házban, gyorsabb, könnyebb. Nem utolsó sorban pedig a gyerekeknek is jobb ha egy kipihent anyuhoz mennek vissza. Azért a pici 2 éves még leszívja az energiát rendesen :) Én komolyan elfáradok agyilag ha az unokahugom 3 gyerekére vigyázok (9-7-3 évesek) pedig nekem is 3 van, és jöttek mint az orgonasíp :)
2954. Imisz (válaszként erre: 2953. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 11:03
és még erre fenyegetőzik....no comment.
2953. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 2949. - Bobe212)
2016. ápr. 28. 10:05
Az nem igazán láthatás, kapcsolattartás, hogy elmegy hozzád és még osztja is az észt neked, mintha a férjed-apad-fônököd lenne. Neki ez így kényelmes, no meg olcsóbb is.
2952. bobe212 (válaszként erre: 2951. - Imisz)
2016. ápr. 28. 10:05

Papíron lesz, amint végre el tudunk válni. Azért mondom, hogy ez nem jó senkinek, hogy így elhúzzák, mert olyan dolgokon is van vita, ami egy jogerős bírósági határozattal egyszerű ügylet lenne.

Amúgy meg az a 2 óra, amire elviszi őket nekem is kell, szükségem van arra, hoyg egyszer én is normális időben, egyedül megvacsorázzak, meg elmenjek egyedül WC-re (komolyan!).

2951. Imisz
2016. ápr. 28. 10:01

Húú, ez nehéz lesz. Mindig, mindennek Te leszel az oka. Ügyvéddel meg Te is fenyegetőzhetsz éppen....(tudom, nem az a fajta vagy)

Egyszer és mindenkorra le kell szögezni, ha láthatás van az nem azt jelenti, hogy apa meglátogatja őket nálatok, hanem ELVISZI őket! Papíron legyen!

Otthoni látogatás majd, később, ha tud normálisan viselkedni.

2950. bobe212
2016. ápr. 28. 10:00
Tényleg úgy látom, hogy a kicsinek nehéz, akinek rohadtul hiányzik az apja, és ráadásul nem érzékeli még úgy a napokat, hiába jelöljük naptárban filccel, akkor sem. A két középső teljesen elvan így, a nagyot meg inkább lelkileg viseli meg a dolog, ugye pont bekapta a kezdődő kamaszkorba ezt is. Nagyon nehéz msot vele, nem igazán akar tanulni sem, pedig rohadt jó képességű, nagyon okos. Mindezt ezt mos le kell nyelni val.szeg, ez az év a suliban elúszik a válás miatt. Majd lehiggadunk és rendeződnek a dolgok.
2949. bobe212 (válaszként erre: 2948. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 09:56

Az egészen biztosan így lesz, mert most is ügyvéddel voltam megfenyegetve, hogy korlátozom, holott csak annyit kértem, hogy láthatáskor vigye el őket, ne itt legyen velük, mert a sok vita és feszültség nem tesz jót a gyerekeknek.

Amúgy most is van, hogy valamelyik gyerek nyafog, hogy nem akar menni, mert éppen benne van valamiylen játékban, vagy a kertben szeretne maradni, de eddig aztán azért mindig elmentek. Később nem tudom mi lesz.

2016. ápr. 28. 09:50

Mi lesz majd akkor amikor az egyik beteg a látogatós hétvégén, a másik osztálykirándulásra megy, a harmadik közli, hogy már ugyan nem megy sehova!

Akkor mi lesz? Habzó szájjal fogja verni a nyálát, hogy Böbe nem biztosítja a láthatást!

2947. Imisz (válaszként erre: 2946. - Bobe212)
2016. ápr. 28. 09:38

elszállt az éterbe amit először írtam......


Hát még mindig tud újat mutatni! Nincs ideje? Szegény, még a végén sajnálni fogod. De a gyerekek megjegyzik...ezt nem tudja?


Azt gondolom jobb ha megpróbálsz felkészülni, berendezkedni arra, hogy soha semmiben nem fog segíteni. Akkor nem ér váratlanul. Ő úgy gondolja a gyerektartás összegével le van minden apai felelősség tudva.


Ismerem a dolgot, hogy apával csak a móka, kacagás, semmi feladat -főleg házi feladat- nem kell elpakolni maguk után stb. Majd beletanulnak, kinél mit lehet, mit nem. Persze, hogy gyerekként csak ezt látják, hisz azért gyerekek. A végeredmény a fontos, hogy normális, lelkileg is egészséges felnőttek váljanak belőlük.

Én már megkaptam, hogy milyen jó, hogy rákényszerítettem őket dolgokra de csak így, felnőve látták be. Meg a nagylányomtól, hogy milyen jó, hogy nem engedtem 14 évesen discoba, most ő is olyan liba lenne mint az akkori barátnői, akiket elengedtek?? Akkor bezzeg nekem is lelkiismeret furdalásom volt a "keménység" miatt :) Mert anyából vagyok :)Viszont mellettem állt egy apa is, akinek a szerepéből Neked valahol át kell venni.

2946. bobe212
2016. ápr. 28. 08:30

Szeretnek az apjukkal lenni, főleg a kicsi nagyon várja már a találkozásokat mindig.

Csak egyszerűen hétköznap suli, bölcsi, utána hétvégén apjuknál, korlátozott játékokkal, és amikor végre itthon vannak velem, akkor élvezik a játékaikat, a kertet, a nyugit. Valahol ez természetes. Ne féljetek, aztán persze visszakapom, hogy bezzeg apával játszóház van, meg kirándulás.:-)))) De ez a szokásos, az apukáknak jut a szórakozás, az anyukáknak meg az összes gond és probléma, a hétköznapok.


Amúgy tegnap megint kiakasztott, le is raktam a telefont (mondtam neki, hogy le fogom rakni, nem csak rávágtam). Mert valamire megint azt mondta, hogy nem csinálja meg (a gyerekek kérték rá, nem én), mert neki is szüksége van időre, hogy elintézze a dolgait. Mindezt úgy, hogy a múlt héten összesen 2 órát töltött velük. Az agyam eldobom. Most persze mondogatja, hogy nyáron majd heti kétszer elviszi őket, de hát majd kiderül. Nem építek ilyesmire.

2945. Imisz
2016. ápr. 27. 19:03
Böbe gyerekeinek nem kényszer de az jelenthet valamit,ha az otthon maradós hétvégén nem akarnak sehová menni. Vagy tényleg csak pihenni, lazulni "semmittenni" vágytak.
2944. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 2943. - Imisz)
2016. ápr. 25. 17:38

Kényszer nem ajánlott.

Ismertem kislányt, akit annyira megviselt a kéthetenkénti találkozás az anyjával, hogy teljesen lelkibeteg volt. Késôbb néhány órára korlátozták a találkozást.

2943. Imisz
2016. ápr. 25. 17:02

Böbe, neked mindig is egyel több gyereked volt ezek szerint. Eddig tudta leplezni, hogy nem nőt fel az apaságra úgy, ahogy kellene? Bánni fogja még de az már nem a te problémád lesz, küzdjön vele ő.

A nők....ennyire rátört a középkori válság?

A gyerekeket sajnálom, azért nem mindegy, hogy 2 hetente ha akarnak ha nem, menni kell apával. Nem csodálom, hogy most otthon érezték jól magukat, nem akartak sehová menni.

Mikor az én szüleim váltak már 13-14 éves voltam, nem volt apás hétvége, akkor jöttem mentem amikor akartam. De a te gyerekeid még messze vannak ettől. Főleg a kicsike.

Isten malmai meg lassan őrölnek -szokták mondani-, főleg a bíróságoké. Nekik nem sürgős, meg hát hátha meggondolod magad addig....vagy nem tudom mire vélni a hosszú szüneteket.

2942. Lili 1001
2016. ápr. 25. 13:12

Igen , és tényleg...

Az ember azt hiszi hogy ismer valakit, és rájön, hogy mégsem. Én ugyanígy voltam a férjemmel...Anyukám mindig azt mondta, hogy akkor ismersz meg valakit igazán kislányom, amikor elválsz tőle.És úgy látom igaza volt.

2941. bobe212 (válaszként erre: 2940. - Lili 1001)
2016. ápr. 25. 13:11

de van újabb, az is fura...

Mondom, mintha nem 41 lenne, hanem 21...

2940. Lili 1001 (válaszként erre: 2939. - Bobe212)
2016. ápr. 25. 13:01

Na igen..

És azért milyen viharos gyorsasággal véget ért...nekem az is fura..

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook