Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? fórum

Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
33. Gixxi
2015. szept. 10. 10:49

És tudjätok mibaz érdekes??


Az hogy,amiko mèg nem laktunk együtt,akkor is fèltèkeny voltam, de nem ennyire.

Amiota összeköltöztünk,azota lett ez nälam ilyen beteges.

Azota gyanakszom... Ha pl mosok ës kènytelen vagyok ätnèzni a zsebeit,akkor is fèlek,hogy talälok.e valamit...

Szoval ez azota ilyen paranoid.


De mièrt????

32. Gixxi
2015. szept. 10. 10:47

Nos, még egy èrdekes eset:


A napokban voltunk vásárolni a kocsijával ès benne hagytam a sálamat.

Erre kivette. Tegnap pedig az autojával ment melozni ès kondiba.


Azonnal az van a fejemben,hogy biztos azért vette ki a sålamat,mert nővel találkozott,ès nem akarta hogy a csaj meglässa a cuccomat a kocsijaban.

31. algea (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 10. 10:13

Jaj.


Nekem erről most az jutott eszembe, hogy van egy férfi az életedben, aki szeret, aki számodra a tökéetes férfi, és nem tudod élvezni a kapcsolatot , mert annyira rettegsz attól, hogy vége lehet, hogy becsap, mint a többiek. Igazából már most véget vetsz minden szépnek és jónak.


Azt gondold át, hogy vajon tényleg rosszabb lenne-e most átengedni magad a boldogságnak, és _esetleg_ a végén ismét csalódni, mint ahogy most teszed, egy percig sem boldognak lenni, ráadásul úgy, hogy te és egyedül te leszel a felel ős azért, ha a férfi otthagy téged, még csak okolni sem tudnád utólag.


Amit művelsz, azt senki nem bírná,a nők sem, de a férfiak még kevésbé. Borzalmas lehet így élni Veled, ne haragudj. Tönkreteszed mindazt a jót, ami megadatott neked.


Amit én tennék: sürgősen bocsánatot kérnék a páromtól, és felkeresnék egy terapeutát, mert azt jól érzed, hogy valami nincs rendben, de elsősorban benned nincs rendben valami (aminek teljesen érthető okai az előző csalódásaid).

2015. szept. 10. 00:16

A megcsalást megérezheti nő, férfi egyaránt, nem nemspecifikus jelenség.

Ha te fokozottan figyelsz arra, hogy megtalálod-e ennek jeleit a párodnál, akkor ennek jellemzően önértékelési probléma áll a hátterében.

Úgy nehéz, fájdalmas folyamatosan élni, hogy rettegek attól, hogy vajon nem talált-e egy nálam jobb partnert a másik.

A féltékenység-szimptóma, ahogy a szakma nevezi, az annyira mindennapos dolog, mint pl. a félelem, és teljesen normális dolog.

Mikor válik kórossá?

Akkor, mint minden érzelem, amikor az életemnek egy olyan részévé válik, hogy uralkodik a mindennapi rutinjaim felett.

Ezt a szakma - elnézést, hogy picit száraz, didaktikus vagyok - érzelem-kényszernek nevezi, (régi meghatározása szerint valóban paranoia).

A fórumindító esetében a leírtak alapján ez fennáll.

29. Panna.33 (válaszként erre: 27. - Gixxi)
2015. szept. 9. 12:56
Mondjuk egész bátran elmehetnél vele, szerintem tejesen jó program mi is szoktunk együtt tornázni.
28. nefaria (válaszként erre: 27. - Gixxi)
2015. szept. 9. 10:46
Szerintem meg (és ismét könyörtelen leszek, a te érdekedben) erre az előadásra nem így kellene magadban reagálnod, hanem elolvadni, bekönnyezni, és megcsókolni. Nem pedig azon gondolkodni, hogy tuti nem hívna, ha nő lenne a dologban ... mindenről ez jut eszedbe, ha negatív történik azért, ha pozitív, azért. TEdd magadban ezt helyre, és éld meg a kapcsolatod minden szép (és kevésbé szép) pillanatát, mert ahogy írtam, így te magad fogod tönkretenni. Sok sikert ehhez (mármint a helyretételhez, nem a tönkretételhez :D )
27. Gixxi
2015. szept. 9. 10:39

Sziasztok.


Köszönöm szépen mindenkinek a választ!


Nos, tegnap ismét elmondta hogy egy angyal vagyok,mert mostanäban nem balhèzok vele ès nem zaklatom felesleges (a féltèkenységemröl szóló) bugyuta alaptalan kérdéseimmel.

Elmondta,hogy szeret, gyönyörű vagyok, ès hogy Neki akkor is tiszta a lelkiismerete,mert amiota velem van mèg csak nem is èrdeklődött más nők után,nem Hogy megcsalt volna...

Azt mondta nyugodjak meg, sosen bántott,nem is fog,mert eddig sem csinált ês továbbra sem fog olyat csinälno,ami engem bäntana,vagy nekem ne tetszene. :)


Amugy a kondira: millioszor kérte hogy menjek vele,legalább lesz tärsasága, ès addigis velen van.

szerintem ha lenne itt valami nő, tuti nem hivna

2015. szept. 9. 10:23
Könyörtelen leszek: ha ezt így folytatod, a párod hamarosan összecuccol és lelép.
25. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 9. 09:09

Az előző fórumaidból kiindulva, azért csinálod ezt, mert ő még nem akar esküvőt. Nem érted meg, nem akarod felfogni, hogy ő még szeretne anyagilag helyre rázódni és csak mikor biztonsággal szembe tud nézni egy esküvő költségeivel, akkor szeretne elvenni. Neked annyira el van borulva az agyad az esküvő miatt, hogy már semmi mást nem látsz. Nem figyelsz az ő valós magyarázataira, hanem ha nem akar elvenni, az csak azért lehet mert megcsal. Egy csomó más oka lehet, hogy nem akar még elvenni és akit szeretünk, arra odafigyelünk, vagyis te ne csak magaddal legyél elfoglalva, hanem próbáld meg megérteni, hogy a te álláspontod a nem normális, az övé pedig egy felelősségteljes. Nincs is mindig munkája, ha jól emlékszem.


Nos, ha mindenáron nyomozni akarsz, tedd, de tudd, hogy ha egyszer megcsal mégis, az miattad lesz, mert az őrületbe kergeted. Ne feszítsd túl a húrt nála! Már akkor is az esküvő volt a rögeszméd, amikor csak 10 hónapja voltatok együtt és pénz akkor sem volt rá.

2015. szept. 9. 07:20
A parfüm és új ruha dolgokat is max akkor lehet figyelmeztető jel, ha eddig nem használt soha parfümöt vagy sosem érdekelte az öltözködés és nem vett ruhákat magának. Egyéb esetben teljesen normális, hogy kipróbál egy másik illatot vagy másik ruha fazont.
2015. szept. 9. 07:16
Az ember egy kapcsolatban általában nyugalomra vágyik és nem arra, hogy hazamegy munka után és magyarázkodnia, veszekednie kell. Ha eddig nem csalt meg, hamarosan biztosan meg fog. Valószinű, hogy más karjaiba fogod üldözni. Épeszű ember nem áldozza az életét ilyen féltékeny nőre (ne haragudj). Biztos, hogy szeret hisz elviseli ezeket. Egyáltalán nem biztos, hogy megcsal, de talán tetszik neki valaki (kondi, új ruha, parfüm -ha ezek eddig nem voltak nyílván egy figyelmeztető jel) vagy már keresget, nézelődik. Veszekszel vele gondolom, hogy ne kondizzon, minek az új ruha stb, de ebben a kapcsolatban nem neki kellene változnia. Ha még nem késő akkor kapj észbe és vegyél vissza mielőtt végleg elveszited.
22. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 8. 23:04

Szia!


A leírásod alapján jó kapcsolatotok lehetne, szerintem ne rontsd el féltékenykedéssel, mert el fogod üldözni magad mellől a barátod.

Természetes, hogy ha valaki hízik, megpróbálja leadni a felesleget, új ruhát vesz, kipróbál más fazont, parfümöt használ.

Hidd el hogy ezek teljesen hétköznapi dolgok, csak mivel te félsz attól hogy hűtlen, többet látsz bele a helyzetbe.

Szerintem csak képzelődsz.

Tanulj meg bízni benne, meglátod hogy nagyon-nagyon jó érzés!

Próbáld meg, sok sikert!

2015. szept. 8. 22:09

A megérzés gyakran tudatalatti felfigyelés a jelekre.

Máskor meg tényleg csak paranoia.

2015. szept. 8. 21:11

Az előző 2 fórumod is a beteges féltékenységedről szól.

Nincs olyan ember, aki az ilyen fokú mániát hosszabb távon elviselné.


Készülj fel lelkileg a szakításra, mert hogy az lesz a vége, az biztos.

2015. szept. 8. 19:05

Ez nem normális dolog!NEked nagy baj van a fejedben!

Minden normális pasi fejvesztve menekülne az ilyen nő elöl,vagy már csak azért is megcsalná!!

Semmi bizalom?

Az én férjem soha nem akkor jön amikorra mondja,vagy órákat késik vagy előbb jön,mégis tudom,hogy nem csal meg és nem ellenőrizget!

Ha késik nem rontok rá hogy hol volt,úgyis elmeséli ha olyan kedve van,ha meg rossz a hangulata akkor sz.r napja volt ennyi....

BIZALOM!!

2015. szept. 8. 19:02
...jól működnek a szenzoraid, jók azok a bizonyos női megérzések.
2015. szept. 8. 19:00
Jól érzed, megcsal!
16. 76c87e32e1 (válaszként erre: 14. - Gixxi)
2015. szept. 8. 18:41
Ha úgy érzed, hogy megcsal, miért nem szakítasz vele? Az jobb lenne, akkor megnyugodnál, ha találnál bizonyítékot, és végre ott hagyhatnád? Mert mintha erre menne ki a játékod. Ha szereted, és nem akarod elhagyni, mi lenne, ha bizalmat szavaznál neki?
15. ancsika688 (válaszként erre: 13. - 76c87e32e1)
2015. szept. 8. 18:39

Igazad van.Előbb -utóbb belekergeti a megcsalásba.

Megette a fene azt a kapcsolatot,ahol nincs meg a bizalom egymás iránt.

14. Gixxi (válaszként erre: 12. - Fincsi5)
2015. szept. 8. 18:35

Abban igazad vqn,hogy ezt nem lehet birni.


De azt irod,hogy. ,,tuti megcsal,, ès erre mègis hogyan kellene räjönnöm,vagy hogyan keressek bizonyitékot.


Mert rendben, ezt a bizalmatlansägot nehéz elviselnie,de lehet az egyik fèl akärmilyen bonyolult, ez akkorsem mentsêg a megcsalásra

13. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 8. 18:24
Ahogy olvastalak, az jutott eszembe, hogy mindegy, ez a férfi hűséges-e vagy sem, mert sosem lesz egy jó kapcsolat és nem fog sokáig tartani. Te sem érzed magad jól benne, ha mindig nyomozol, gyanakszol, vádaskodsz, nem tudsz önfeledten boldog lenni, a férfit pedig hamar el fogod üldözni, mert hiába szeret, egy idő után elmúlik az érzés, ha a másik úgy viselkedik veled sokszor, mintha rosszat tennél.
12. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 8. 18:13

Drága kenyér!

Tuti, hogy megcsal; ezt nem lehet bírni egy évig.:

11. Gixxi
2015. szept. 8. 18:07

Köszi a sok választ.


Igen,az a fura hogy a végletek embere.. Ha rossz kedve van hozzá sem lehet szolni,ha jokedvű,akkor lehozza a csillagokat is.

Ès mêg räm mondja,hogy hangulatember vagyok...

2015. szept. 8. 17:39

Szerintem is csak te képzeled bele, nem szabad ennyire. Én megértelek teljesen, hogy miért vagy ennyire bizalmatlan, de ne üldözd el akit szeretsz és viszont szeret. Egyébként a férfiak ilyenek, egyszer bújnak, egyszer szabadságra vágynak stb, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeret vagy megcsalna.

Meg egyébként ha úgy is lenne akkor kiderül, de előre minek parázni. Foglald le magad ;)

2015. szept. 8. 17:33

Te betegesen féltékeny vagy.

Van kalapja, nincs kalapja, mindegy.

2015. szept. 8. 17:31
Mondd, hogy csak teszteled a jónépet, és ilyen fokú mánia nincs egy kapcsolatban...
2015. szept. 8. 17:27
Ez paranoia. Már rég otthagytalak volna.
2015. szept. 8. 17:26
Neked üldözési mániád van.
5. Sirga (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 8. 17:20
Sürgősen állítsd le Magad, ha nem akarod elveszíteni! Vagy még jobb: próbáld meg elhinni, hogy lehet Téged szeretni! Az előző pasik átvertek, de most nem velük vagy. Ne keress jeleket ott, ahol nincs! ÉLVEZD, hogy szeretnek, ne azon parázz, hogy "mi lesz, ha ...", mert elmegy Melletted az élet, a boldogság, amit akár meg is élhettél volna. Amit olvastam, az irigylésre méltó: féltheted, de ne mulaszd el érezni, hogy milyen jó! :)
4. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 8. 17:19

"ahogyan belenéz a szemembe látom a szerelmet"


Nem sokáig fogod ezzel a viselkedéssel.

Amitől félsz és rettegsz azt vonzod be.

Építsd magad,mert hatalmas bajban vagy.

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook