Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? fórum

Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
123. Gixxi
2015. szept. 13. 10:48

Ma érdekes eset történt köztünk reggel.


Ugye előfordul hogy belenézek a telefonjába.

Kérdezte kedvesen,hogy "Nyuszi, te belenézel néha a telefonomba?"

erre persze ltegadtam,hogy "ÉÉÉÉn??? soha"

Na végül kiderült,hogy tudja hogy kamuzok, és tisztában van vele, hogy igenis átkutatom a telefonját, mert elbuktam azon,hogy a telefon palózza a megnyitott lapokat...

Elkezdett nevetni,hogy miért tagadom le, és akkor ki is hazudik kettőnk közül??

Nagfyon elszégyelltem magam...tiszta megalázó volt.

Mert tudtam,hogy igaza van


AZonnal nekitámadtam,hogy lehet hogy azért nem találok semmit a telójában,mert tudja hogy átkutatom és idejében kitörli...


Szóval azt gondolom,hogy valós lehet-e az,hogy tényleg csak ezért nem találok semmit,???


AZt mondta Őt nem érdekli, ha átnézem... mert nincs mit titkolnia, csak utána ha kérdezi ne tagadjam le.



AMugy tegnap este hívta a férfi kollégája,hogy plusz pénzért be megy-e este a műhelybe szerelni, végül bement és majdnem éjjel jött haza...megint megkérdőjeleztem,hogy hol volt stb... szóval ez nem javul :(

122. MentsVár (válaszként erre: 121. - 2e137fbcc7)
2015. szept. 12. 15:29

Ha önmagad nem tudod elhelyezni a rendszerben, akkor segítség kell.

Attól függ, hogy milyen jellegű a gond.

Tehát a segítség lehet egy baráti beszélgetéstől kezdve a legdurvább pszichiátriai bavatkozás.

121. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 120. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 12. 15:16

Igaz, de a jovobeli partnerei el tudnak menekulni, mig o ott marad sajat magaval...

Azert kene surgosen segitseget kerni, mert jelen kapcsolataban garantalt a szakitas, az pedig meg melyebbre taszitja.

Csak ismetelni tudom magam, ez a feltekenykedes csak a jeghegy csucsa. Ha valaki rogeszmesen, szinte varja, kiprovokalja a megcsalast, ott mas is van a hatterben. Es ezen egyetlen partner sem tud segiteni, hiszen nem lehet bizonyitani ami meg sem tortent.

120. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 118. - 2e137fbcc7)
2015. szept. 12. 13:34

Az még hagyján, hogy pokollá teszi a saját életét... de másokét is.

Bárki is lesz az életében, mindenkivel problémája lesz!

119. algea (válaszként erre: 107. - Gixxi)
2015. szept. 12. 12:19
:( Bárcsak tudnék segíteni, annyira sajnálom, tudom, hogy te is szenvedsz. Csak ismételni tudom, amit mások is sokszor írtak: szakember, szakember, szakember segítségét vedd igénybe! Ha heti három alkalom nem volt elég a múltkorinál, akkor keress mást. Ha belefér az életedbe a kineziológia, akkor esetleg próbáld meg azt a terápiát. Most már ne csak a kapcsolatért, önmagadért, hogy ne szenvedj feleslegesen! Ölelés.
2015. szept. 12. 11:10

A normalis ferfi a nyugalmat szereti, nem kell kinyalni a s*gget csak normalisan viselkedni. Kicsit olyan, mintha azt gondolnad, hogy ha sutsz-fozol, a kedveben jarsz, mar jogod van balhezni...hat nem. Amugy ezeket csak akkor tedd meg, ha kedved van hozza, ne kenyszerbol vagy felelembol, hogy megtartsd.

Irhatunk mi itt barmit, most abban az allapotban vagy, hogy a jotanacsokat eszre sem veszed.

A 2 honap pszichologus edeskeves, lehet, hogy inkabb terapia kellene neked. De egy kineziologus is sokat tudna segiteni, vagy csaladallitas...csak rajtad all, mikor akarod magad pozitiv energiakkal feltolteni...barmilyen furcsan hangzik, a negativ gondolatok is szulnek energiat, betoltenek urt, lefoglalnak, csak mellette rombolnak, elsosorban teged.

Valaki itt nagyon jol mondta, mindenki mas megszabadulhat a demonjaidtol, de te cipeled oket, mindegy hogy ki lesz a parod. A te problemad sokkal komplexebb, mint pusztan a feltekenyseg.

Segits magadon, mert igy pokol (lesz) az eleted.

117. unom (válaszként erre: 108. - Gixxi)
2015. szept. 12. 09:51
Sokkal többet teszel, megfosztod a nyugalomtól a hülyeségeddel. Tökmindegy, mit tesz, szerinted akkor is megcsal. Milyen lehet neki ebben a kapcsolatban? Ne süssél, és ne balhézzál, szerintem kiegyezne vele.
116. 2c5f60da64 (válaszként erre: 108. - Gixxi)
2015. szept. 12. 09:43

Szerintem egy kissé mártír szerepbe helyezed magad, írod, hogy a kedvére próbálsz tenni. Csinálj olyat, azt, ami Neked jó!


A nőnek nem kell teperni, egy egészséges párkapcsolat nem így működik :) mindkét fél önmaga marad benne, de egymásért is tesznek.


Ne legyél áldozat, aki azt várja, hogy sajnálják.


Ezt, amit leírtál, inkább a pároddal kellene megbeszélned, azaz kellett volna, már régen. Őszinte kommunikáció.

115. féknyom (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. szept. 12. 09:37

Hú baze, nem lehet könnyű veled.


Szia!

2015. szept. 12. 08:49

Az ember ne legyen hülye és ne üldözze a másikat.


De a megérzés gyakran igaz.

2015. szept. 12. 08:07

Szép napot Mindenkinek!



Gixxi!


Ha valaki nem azt írja, amit olvasni akarsz, akkor az nem jó ember???

2015. szept. 12. 08:00

Mi van itt??:)


Gixxie, kevés volt a pszichológus. Folytatni kellett volna! Amúgy meg gratulálok, nemrég még jó kapcsolatról beszéltél, most már egyre jobban szapulod...

111. MentsVár (válaszként erre: 107. - Gixxi)
2015. szept. 12. 00:46

Szia, semmi gond. OK?:)

Teljesen rendben van a világod - a világod, amit te teremtesz.

Azt kell megtapasztalnod, amit megtapasztalsz.

Na, ilyen okossággal már tele van a padlás, ugye?:)

Igen, tudom.

Te, mint mindenki, egy életfolyamat része.

A te életfolyamatodban a szóban forgó téma csúcsosodott ki most.

Nem ragozom a mentális hátterét (1000 oldal lenne), inkább gyakorlati tanácsot adok.

1) Azt kell eldöntened, hogy ki vagy te a kapcsolatban.

2) A partnereddel meg kell beszélned, hogy a kapcsolat hogyan áll.

Ha ezekből nem tudsz kihozni semmit, akkor egy harmadik féllel kell megbeszélned.

2015. szept. 11. 22:41
De gonoszak vagytok.
109. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 107. - Gixxi)
2015. szept. 11. 22:27

Szenvedj csak sajátmagadtól, önnön világodtól, amit magadban - magadnak teremtesz.

És szerezz be mielôbb egy kutyát is!

108. Gixxi (válaszként erre: 106. - Mézes-Krémes)
2015. szept. 11. 21:51

Mèzes-Krémes


Tudod nqgyon sokszor järok a kedvèben,sütök.főzök neki,romantikusan vagy szexin várom haza, a kedvére probálok tenni.

Ès?? Forditva mi a helyzet???

Nő vagyok. Lehet hogy beteg ès érzelmileg meg pszichèsen sèrült,de akkoris nő!

Ês hol van az megirva,hogy a nő teperjen,hogy megtartsa a pasit???

Forditva,meg mivan??? Semmi??

Hät azt gondolom,hogy fontos a törődês ês igaz,hogy èn balhèuok,de én akkoris többet adok... Ès ez nem fair.

Mi ez a férfias logika? Megszokjuk,hogy ott a nő ês akkor mår tenni sem kell èrte???

107. Gixxi (válaszként erre: 100. - Mézes-Krémes)
2015. szept. 11. 21:47

Köszönöm,hogy ennyien irtatok.

Tisztåban vagyok azzal,hogy vältoznom kell(ene),mert ez egyfajta pszichês betegsèg.


De ugyanakkor őrlődöm is,mert mostanäban a päromtól is megkapom,hogy beteg módon gondolkozom ès hogy rossz a felfogäsom stb. Plusz ugye Ti is irjåtok hogy ez nem normális gondolkodäsmód.

Dr ez sajnos csak ront a helyzeten.

Ês bär valo igaz,hogy a pätom eddig is vègtelen türelmes volt

,hogy elviselte ezt...de kicsit mêrges is vagyok rå,mert az hogy folyton leolt ês. Megaläz engem azzal,hogy ên ilyen beteg vagyok,az csak rontja az önèrtèkelèsemet ës a magamrol alkotott kêpemet.



Nagyon nehèz ez.

Mert sokszor azon kapom magam,hogy gyomoridegem van, ês szabályosan rettegek...mindig az jår a fejemben,hogy mår 1x tuti biztosan fèlrelèpett, ês akkor a kapcsolatunk mår amugyis halott.


Nagyon nehêz ezt szavakba önteni,amit érzek

Folyamatos feszültsêg ès fêlelem dolgozik bennem, fèltèkenysèggel ès bizonytalansåggal,fäjdalommal vegyitve

Ennek ellenére őrülten szeretem Őt.

És arra jöttem rä,hogy talän azért rettegek annyira a megcsalástol,mert tőle sokkal jobban fåjna,mint az exeimtől

Sajnos nagyon ragaszkodom ès kötődöm Hozzä, mär betegesen... Ès ez engem kiszolgaltatottä tesz.

Ês nekem ez a kiszolgältatottsåg èrzês megaläzo. Teljesen sebezhetőnek érzem magam,mert tudja a fêlelmeimet ès tudja hogy hol lehetne esetleg belèm rugni...

Fêlek.



A mai mondata,amire sokan reagältatok,hogy

,,ha mår megtörtènt mit foglalkozol vele..,, mèginkåbb megerősitette a megcsaläs gyanumat.

Nagyon rossz ugy èlni,hogy kètsègek közt vergődöm ès lehet ki kellene lèpnem,de nem megy mert szeretem


A szerelem jo dolog...de azèrt minden äron nem tudok szeretni.

Pl a megcsaläs nälam megbocsajthatatlan. Ezt tisztäztam vele az elejèn, azt mondta egyet èrt


Ès ên azt nem êrtem,hogyha Ő sosem csalt meg engem ès tudja Hogy ugrok a kètèrtelmű mondataira,akkor minek kellett ma ez a,, ha már megtörtènt...,, duma

Mert ez nem segitett,csak sokban rontott a szitun ès màr azt sem tudom mit gondoljak,vagy mit èrezzek.


Ennèl érthetőbben sajnos nem tudom leirni :(.

106. Mézes-Krémes (válaszként erre: 104. - Panna.33)
2015. szept. 11. 14:05

Hát igen. Nem kéne mást tennie, mint kedvességet, törődést adni, és elfogadni amikor együtt vannak. Ennyi. Amikor meg külön, akkor egyszerűen kösse le magát. Találkozzon a barátnőivel, olvasson, járjon tornára ő is... Kösse le magát, hiszen ő is egy önálló ember.

Eleve tök kiábrándító azt látni, hogy a másik ember képtelen lefoglalni magát, ha én nem vagyok vele.

105. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 99. - Gixxi)
2015. szept. 11. 14:05
Csoda 2 hónap alatt??
104. Panna.33 (válaszként erre: 99. - Gixxi)
2015. szept. 11. 14:01
Mert a türelme végét járja.
103. Mézes-Krémes (válaszként erre: 99. - Gixxi)
2015. szept. 11. 13:57
Ja és a másik! Ha már 1 éve tűri tőled ezeket, és csak most kezd elege lenni nagyon, akkor hidd el, hogy marhára szeret téged. Nem biztos, hogy egy ilyen embert kéne eldobni magadtól, aki minden vád ellenére is kitart melletted... Nem gondolod? Nem lenne egyszerűbb belátni, hogy vannak gondjaid? Leülni, és elmondani, hogy mennyire szereted őt, és megkérni, hogy segítsen ennek a leküzdésében? És elmenni orvoshoz, akár együtt is. Ha nem jó a doki, akkor másikhoz menni...
102. Mézes-Krémes (válaszként erre: 99. - Gixxi)
2015. szept. 11. 13:55

És ő mit mondott? A pszichologus? Akkor keress másikat, ha nem segített!


Azért mond ilyet, mert valószínűleg már nagyon-nagyon unja, hogy folyamatosan mentegetőznie kell. Így inkább már rád hagyja, és azt mondja, amit úgy tűnik, hogy hallani szeretnél. Én is tettem ilyet anno. Pedig tiszta voltam, mint a fehér hó. :)

101. unom (válaszként erre: 99. - Gixxi)
2015. szept. 11. 13:54
Mert tele van veled a hócipője, kibírhatatlan vagy. Előbb-utóbb a legbirkatürelműbb ember is besokall. A helyében más már rég otthagyott volna.
100. Mézes-Krémes (válaszként erre: 96. - Gixxi)
2015. szept. 11. 13:54

Gixxi, ha már fórumozol akkor legalább ne csak panaszkodj, hanem olvasd el amiket írunk neked, és reagálj rá, gondolkodj el csak egy picit!


Egy életed van, és Te döntöd el, hogy hogyan éled ezt. A párod elfog hagyni, ez szinte teljesen biztos, ha nem most, akkor idővel. És hidd el, nem másért, hanem azért, mert egy ilyen mentalitású emberrel hosszú távon értelmes ember képtelen együtt maradni!

Miért nem keresel segítséget? Hidd el, egy kapcsolatod sem lesz jobb a jövőben, és aki ebben a leginkább a szenvedő alany, az Te leszel, mert a pasasok lelépnek, és max egy rossz álom leszel nekik, de Te ebben a féltékeny rettegésben fogod az egész életedet leélni. Nem gondolkodtál még el ezen?

99. Gixxi (válaszként erre: 98. - Mézes-Krémes)
2015. szept. 11. 13:52

De ha \rtatlan ès mindigvêgig hűsèges volt hozzäm,akkor mièrt mond nekem ilyesmiket,amivel mèginkåbb felidegesit???


Jártam pszichologushoz 2honapig.. Hetente 3x semmit sem segitett

98. Mézes-Krémes (válaszként erre: 96. - Gixxi)
2015. szept. 11. 13:49
Hát igen, ha már ilyeneket mond neked, hidd el, hogy lassan a kapujában leszel annak, hogy nem lesz melletted. És majd csak a rémálmaiban fogsz felbukkanni. Miért nem mész el egy szakemberhez? Többször kérdeztük ezt tőled... Miért nem?! Erre válaszolj!
97. Mézes-Krémes (válaszként erre: 94. - Ancsika688)
2015. szept. 11. 13:48

Nem biztos ám. Én is bírtam kicsit több, mint egy évig...

Nálam ez úgy működött, hogy szerettem az illetőt nagyon, és jó darabig felmentettem, azt gondoltam, hogy nagyon sokat csalódott az életében, és fél attól a kötődéstől, ami kettőnk között van. Azt hittem, ha bizonyítom neki a megbízhatóságomat, akkor idővel majd megnyugszik.


Aztán szépen lassan a szerelem óhatatlanul is átfordult szánalommá és egyfajta undorrá iránta... Rájöttem, hogy miért kéne nekem bizonyítani bármit is?! Miért kell engem folyton bántani és korlátozni a személyes szabadságomban? Miért kell tudatosan eltűrnöm azt, hogy alázva vagyok? Na, és itt jött el az a pont, hogy rájöttem, ezt nem kell és nem is szabad csinálni magammal.

Szóval lehet, hogy a pasi is őszintén szereti ezt a csajt, de idővel úgyis kinyílik majd a szeme, és addig fut, ameddig a lába bírja.


Én szerencsére már messziről felismerem ezt a típusú embert, szóval nem volt hiába a tapasztalás. :)

96. Gixxi (válaszként erre: 91. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 11. 13:42

Mårmint hogy bännånak veled???


Azt mondta,hogy sosem csalt meg, de mèrgében már inkåbb mondja azt,amit hllani akarok, mert ha vèdi magät azt ugysem hiszem el

95. Mézes-Krémes (válaszként erre: 89. - Algea)
2015. szept. 11. 13:42
Igen, pont ilyen egy szakítás, jól gondolod. Túl vagyok egy ilyenen... :) Pont ezeket kaptam meg. Illetve hónapokig tartó zaklatás lett a vége a srác részéről, hol könyörögve, hol úgy, hogy mindennek elhordott, mert én szerinte bebizonyítottam neki, hogy igaza volt, és egy hűtlen céda vagyok. Naponta 10-20 e-mail, sms, telefon...
94. ancsika688 (válaszként erre: 91. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 11. 13:28
Itt a pasival is gond van,mert tűri az állandó vegzálást.
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook