Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? fórum

Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
93. 3d787b167a (válaszként erre: 82. - Gixxi)
2015. szept. 11. 13:20

Vazze!



Menj el dokihoz, aztán kezeltesd magad!



Neked valami nagyon az agyadra ment.

92. Gliese (válaszként erre: 89. - Algea)
2015. szept. 11. 13:16
Mondjuk én ebben az esetben sem mondanék olyat, hogy megcsaltam, már csak azért se, hogy ne növeljem szegény paranoiáját.
91. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 82. - Gixxi)
2015. szept. 11. 13:15
Ha velem így bánnának, úgy elmennék, hogy a lábam sem érné a földet!
90. Gliese (válaszként erre: 89. - Algea)
2015. szept. 11. 13:12
Hát igen. De a pasi még nem akart szakítani, akkor már már midegy volna, de így csak szítja a tüzet. Nyilvánvaló, hogy a kérdező pszichológusra szorul.
89. algea (válaszként erre: 88. - Gliese)
2015. szept. 11. 13:06

Persze, igazad van. Mondjuk van egy pont,a mikor már úgy tűnik, hogy a beteg agy csak akkor tud lecsillapodni - és még örül is, mert okos volt, és ő tudta, és megmondta -, ha azt hallja, amit hallani akar. Normális körülmények - emberek - között eleve nem fordulna meg a fejemben, hogy ne az igazat mondjam. Azért képzelj el egy szakítást egy ilyen emberrel:

- Nem szeretném folytatni ezt tovább, inkább váljanak el az útjaink.

- Miért? Van más?

- Nem, de nem bírom ezt az állandó féltékenykedést.

- Hazudsz! Tudom, hogy van más!

- Nincs, soha nem is volt!

- Te *****, tudom, mindig is tudtam, hogy megcsalsz, most legalább kiderült!

- ????


És így tovább a végtelenségig....:)

88. Gliese
2015. szept. 11. 13:00
Én nem tenném. Ha már nem bírnám szakítanék, de soha nem állítanám magamról, hogy megcsaló vagyok.
87. algea (válaszként erre: 86. - Mézes-Krémes)
2015. szept. 11. 12:56
Én is ezt tenném már ebben a helyzetben, pedig nagyon nem stílusom, de az állandó magyarázkodás, a becsületességem bizonygatása még kevésbé az:(
86. Mézes-Krémes (válaszként erre: 84. - Panna.33)
2015. szept. 11. 12:45
Igen, igen. Én is tettem ilyet... Annyira elegem lett a magyarázkodásból, hogy egy kérdőre vonó sms-re azt írtam, hogy pasizok éppen, így nem érek rá neki üzengetni! :D
85. d7c1719ff7 (válaszként erre: 70. - Gixxi)
2015. szept. 11. 12:27
tedd félre kis időre a féltékenykedést mutasd azt hogy bízol benne mert előfordul ez elől menekül edzeni viszont ha ennek ellenére eljár olyan sűrűn akkor nő van a dologban és balfék
84. Panna.33 (válaszként erre: 83. - Gliese)
2015. szept. 11. 11:51

Ha engem valaki napi szintem ilyen baromságokkal bombázna, asszem én is megpróbálnám erről az oldalról leállítani.

Aztán a következő alkalommal közölném vele, hogy igen, megcsaltam, lehet szakítani. Még akkor is, ha ez nem lenne igaz.

83. Gliese (válaszként erre: 82. - Gixxi)
2015. szept. 11. 11:46
Elég hülye a pasid ha még ilyenekkel hergel,amikor tudja milyen vagy.
82. Gixxi
2015. szept. 11. 11:22

Ma reggel ismét a megcsalás ès a féltèkenysèg volt a vita.tèma


Ilyetszol. ,,de ha meg is történt volna,mit foglalkozol vele? Itt vagyunk egymäsnak es ez a lényeg,,

.az ällam majd leesett.

Most az a baja,hogy èn ezen a dumán fennakadtam.

Ez magyarul burkoltan azt jelenti,hogy megcsalt megis,csak ëpp règen???? De nem szämit mert velem maradt.??


De könörgöm,akkor nem azért vagyunk együtt,mert szeretem ès megbocsajtottam neki,habem mert pl. Nem derült ki... A 2 nem u.a.


Erre ő azt mondta,hogy neeem, ő akkorsem csalt meg soha, ës ő ezt arra èrtette,hogyha nincs bizonyitèkom nincs mibek kiderülnie....



Nem tusok elszakadni ettől a mondatátol.

Miaz,hogy. ,,mit foglalkozok vele,ha megtörtènt,,


Most akkor komolyan igazam van ês tênlyeg megcsalt,csak pl. Nem tekibti fontosnak,mert régen törtènt vagy megbänta vagy stb???


Kësz,ez totålisab padlora tett :,(

81. algea (válaszként erre: 56. - Gixxi)
2015. szept. 11. 09:41

Szakíts vele még ma. Te a jelenlegi állapotodban kínszenvedést jelentesz bármelyik férfinak. Ha megcsal a jelenlegi párod, akkor jobb véget vetni ennek. Ha nem csal meg, akkor milliószor többe és jobbat érdemel annál, amit most nyújtasz neki.


Visszataszítónak tartom, hogy azért kívánod, hogy igazad legyen, hogy az arcába mondhasd, hogy te tudtad és megmondtad. Minden csak rólad szól, igaz? Hogy neked nem kell változnod, még akkor sem, ha beismered, hogy beteges gondolataid vannak, a fontos, hogy neked igazad legyen (könyörgöm, miben fog vigasztalni a tudat, hogy igazad volt, amikor majd egyedül ücsörögsz minden este a kanapén?).


Nem te élsz hazugságban, hanem a párod. Azt hiszi, van egy barátnője, de akinek ilyen gondolatai vannak teljesen megalapozatlanul róla, aki arra vágyik, hogy más férfiak okozta sérelmeken őrajta álljon bosszút azzal, hogy az arcába vághat valamit, az mindennek nevezhető, csak barátnőnek nem. Te az ellensége vagy, megkeseríted az életét.


(Önmagadnak is, de az a te dolgod.)

80. nefaria (válaszként erre: 56. - Gixxi)
2015. szept. 11. 09:10

Én anno jártam a párommal kondiba, aztán abbahagytam, mert utáltam azt a sportot. Ő elment továbbra is nélkülem. Aztán ő is abbahagyta (azóta már közös sportunk van). Pont tegnap mondta, hogy az új sportunk (sziklamászás) adott neki egy csomó új barátot. Én meg kérdeztem, hogy pl anno a kondiban tudott-e beszélgetni másokkal, ismerkedni, barátkozni (a szó barátkozós értemében véve!). Azt mondta, hogy nem, az nem erről szól, mindenki nyomja a súlyokat, stb stb, nézegeti magát a tükörben meg mittomén, nem szoktak nagyon beszélgetni, ő legalábbis nem talált ott egy olyan srácot sem, akivel szeretett volna barátkozni (tényleg ne értsétek félre :) ). Szóval én nem igazán hiszem, hogy ezért járna oda a párod.


Kérdezted az okot, hogy miért van ez benned. Erre te is tudod a választ, a korábbi csalódásaid miatt. (ettől még persze a pasid megcsalhat, de a beteges féltékenységed nem miatta van, hanem a saját labilis érzelmi világod miatt).


ÉBREDJ FEL.


De én befejeztem itt a kommentelést, mert te nem hallod meg, amit mondanak neked. sok sikert a továbbiakhoz.

2015. szept. 11. 09:08
Woody Allen mondása: Bármilyen egyszerû probléma megodhatatlanná fejleszthetô, ha eleget töprengünk rajta! Éljen a sárkány elsárkányosodása!
78. Mézes-Krémes (válaszként erre: 74. - 3d787b167a)
2015. szept. 11. 08:42
Ennél minden csak jobb lehet... :D
77. Mézes-Krémes (válaszként erre: 70. - Gixxi)
2015. szept. 11. 08:42

Ne haragudj, de más nő inkább örülne annak, hogy nem egy elhízott hájtömeg ül mellette a kanapén, sörrel és irányítóval a kezében, hanem elmegy edzeni, és ad magára is, meg az egészségére is.

Egyébként minden felnőtt embernek erre joga van, és nem is értem miért hiszed azt, hogy ezt a jogot bárkitől is elvehetnéd!


Neked tényleg nem pasira van szükséged, hanem egy háziállatra, esetleg.


Nos igen, lehet, hogy tényleg a terembe menekül előled. Igazából ha van némi önértékelése, akkor ezt teszi, én is ezt tenném... Tényleg érezzed nagyon kellemetlenül magadat, mert ezt csak magadnak köszönheted. És köszönd meg, hogy egyáltalán hozzád megy haza ennyi idő után. Hidd el, a pasik nagyobb része már rég feléd se nézne... És helyesen tennék.

76. Mézes-Krémes (válaszként erre: 65. - Andi6020)
2015. szept. 11. 08:38
Hát nem szoktam ilyet írni másokra, de basszus, ez már nekem is SOKK!
75. Mézes-Krémes (válaszként erre: 56. - Gixxi)
2015. szept. 11. 08:36

Ember, nem fogod fel agyilag azt, amit már egy csomó ember írt le neked? Nagyon komolyan BETEG AZ AGYAD!

Basszus, én is járok tornázni, hetente 3x EGYEDÜL a párom nélkül, és igen, megtehetem, mert önálló, felnőtt SZABAD ember vagyok, ahogy a párod is az. És miért ne mehetne kondizni nélküled, vagy bárhová is egy felnőtt ember, válaszolj erre?!

Komolyan, nem is értem, más nő a két kezét tenné össze egy jó párkapcsolatért, és egy ilyen ember mellett pedig kitartanak! Döbbenet! A párodnak, ha van esze, akkor mielőbb veszi a sátorfáját...


Bocs a stílusért, de a normális hangnem nem megy el az agyadig. Bár valószínűleg ez sem fog. :)

74. 3d787b167a (válaszként erre: 70. - Gixxi)
2015. szept. 11. 07:15

Annyira jól csinálod!


Simát lapátra kerülsz!

Gratulálok!

Eléred! Ezt akartad, nem?



Milyen egy önző ember vagy te!

Remélem, nálad csak jobbat talál majd.

2015. szept. 11. 07:11
Amúgy meg jó sok eszed van, az is baj, ha akkor edz, amikor dolgozol, meg az is, ha akkor, amikor nem dolgozol.
72. andi6020 (válaszként erre: 70. - Gixxi)
2015. szept. 11. 07:10

Menekül, mert van életösztöne. Legyen is kellemetlen neked.

Nyugi, nemsoká megszűnik minden vele kapcsolatos problémád. Ha esze van, lelép a francba.

71. Panna.33 (válaszként erre: 70. - Gixxi)
2015. szept. 11. 06:18

Hisztis liba vagy, ha azon megsértődsz, hogy edzeni merészel. Biztos ráadásul csak duzzogsz, el sem mondod, hogy min.


Gratulálok, hamarosan szingli leszel.

70. Gixxi
2015. szept. 11. 04:13

Amin most vègleg kiakadtam az az,hogy én szombaton nem dolgozom, ő dolgozim d.u.15.00ig ès most kitalälta,hogy utána megy edzeni..

Direkt akkor,amikor itthon vahyok ês együtt lehetnénk,pedig tudja,hogy jövöhét hètvègén melozok.

Nekem ez nagyon rosszul esik.


És akkor még megkèrdezi,hogy mibajom.

Hát biztosan nem fogom térden csuszni,hogy foglalkozzon velem... Mèg nekem kellemetlen,hogy menekül előlem

69. Idhikai (válaszként erre: 56. - Gixxi)
2015. szept. 10. 21:33
Ezt a baromságot, én három évig heti 5-szor jártam... ééééés... valószínű voltak ott pasik is, de egyre se emlékszem, mert nem azért jár az ember edzőterembe,
68. 76c87e32e1 (válaszként erre: 56. - Gixxi)
2015. szept. 10. 21:26
Szerintem úgy érzed, hogy túl kevés vagy hozzá, vagy nem szeret annyira, mint szeretnéd (ami igaz is lehet), és ezért erőlteted ezt a biztosan átvág dolgot. Ha féltékeny lennél rá, komolyan ezt gondolnád, lemennél vele körülnézni az edzőterembe. :)
67. Tuksika (válaszként erre: 56. - Gixxi)
2015. szept. 10. 20:24
Magadnak változz meg!! Ne miatta, vagy akárki más miatt... Hanem a saját lelki békéd érdekében. Mert amíg ennyire parás vagy, minden rosszat rávetítesz, az azért elég igazságtalan vele szemben. Na és ha kiderül, hogy megcsal? Valószínűleg nem tenne ilyet, ha melletted abszolút nyugalomban érezné magát...
66. fincsi5 (válaszként erre: 65. - Andi6020)
2015. szept. 10. 17:15
De vigyázat; a macska éjjel megy vadászni. D
65. andi6020 (válaszként erre: 56. - Gixxi)
2015. szept. 10. 17:12

Te konkrétan hülye vagy.


Vegyél egy macskát. Különben tök egyedül maradsz.

64. Panna.33 (válaszként erre: 56. - Gixxi)
2015. szept. 10. 16:50
remélem troll vagy.
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook