Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? fórum

Megcsalás, női megérzés...vagy csak paranoia? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
183. real mccoy (válaszként erre: 182. - Ht keksz)
2015. okt. 19. 19:00
Hazudott az alatt a két hónap alatt folyamatosan. Utána azt történ úgy november végéig levelezgetett a pasival facen. Aztán egyszer elszólta magát megkértem tüntesse el az életéből. Ő barát akart maradni állítólag. Ő velem szeretne élni de mindig van egy kifogás amiért még mindig nem tudunk összeköltözni. Ha együtt vagyunk mindent megtesz azért hogy a kapcsolat tökéletesnek tűnjön.Neki kéne költöznie de mint mondtam mindig van valami ami éppen akkor nem stimmel. Kb. ennyi!
2015. okt. 19. 18:37

"mindig azt kapom egy éve történt miért nem lehet elfelejteni? "

És mi történt azután, hogy ez megtörtént?

Mit mond, ő mit szeretne, hogyan éltek most?Ki kivel lakik?

Milyen a viszonyod a pároddal?

Ha együtt szeretnétek élni, kin múlik?

Hú, mennyi kérdésem van..

2015. okt. 19. 16:34
Nem! Ő keresi inkább a kapcsolatot mindenféle módon. Ha nem elérhető mindig talál magyarázatot rá. Amúgy nem ellenőrizgetem. De volt rá pár példa, hogy hívtam és le volt halkítva a telefon azért nem vette fel. Úgy másfél órát. Aztán felhívott és ártatlanul közölte bocsi úgy maradt munka után.
180. a360345bdd (válaszként erre: 179. - Real mccoy)
2015. okt. 19. 16:23

Amikor engem akart percenként ellenőrizni a féltékeny pasi, én is kikapcsoltam a telefont órákra, és kimaradtam egy-egy éjszakára. Nem, nem csaltam meg, de csakazértis idegeltem!


Ez a dacos makacskodás jellemző rá?

2015. okt. 19. 16:19
Jó kérdés! Mi számít oknak? Az hogy néha elérhetetlen pár órácskára az az?
178. a360345bdd (válaszként erre: 175. - Real mccoy)
2015. okt. 19. 16:03
az egy év alatt történt bármi, ami gyanakvásra ad okot?
177. real mccoy (válaszként erre: 176. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 19. 16:00
Hmmm!
176. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 175. - Real mccoy)
2015. okt. 19. 15:56
Ha valamire azt mondom, hogy fátylat rá, azt többé nem szabad elôhozni.
2015. okt. 19. 15:42

Sziasztok!


Hát nem tudom, hogy jó helyre írok e? De elkeseredésemben már mindent megpróbálnék. Férfi lévén a női megérzésekhez nem nagyon értek. De ami velem történt az se mindennapos.


Így gondoltam talán éppen ott kell keresnem a választ ahol a nők vannak javarészt.


A történetem nem túl bonyolult főleg ami ahogy kezdődött. Párkapcsolatban éltem 15 évig. Amit tudtam megtettem a családért. A párom a rengeteg munkára (értendő itt céges és vállalkozásban végzett) féltékenységgel válaszolt. Pedig nem volt oka rá. Lassan de biztosan elhidegültünk egymástól. Folyamatosan nyomozott utánam hívogatott belenézett a telefonba de találni nem talált semmit. Nem is volt mit találni. Az ágyban egyre többször utasított vissza a végén gyakorlatilag a házasélet eme része meg is szűnt teljesen.Szóba került a válás és megmondom nem nagyon tartott vissza semmi mint a két gyerek. Tettem több kísérletet a kapcsolat megmentésére de aztán feladtam. Így az interneten próbáltam kompenzálni azt amit nem kaptam meg a kapcsolatban. Barátokat kerestem beszélgettünk. Közben teltek a napok hónapok. Gyerek reggel iskolába, délután úszásra este bevásárlás stb. stb. Javarészt én láttam el a gyerekeket a párom inkább a tanulással segített be. Persze a házimunkát megosztottuk mint elötte is ezzel nem volt probléma. Csak ha munka adódott akkor lángolt fel ismét a viszály. Aztán megismerkedtem agy Hölggyel beszélgettünk kiderült azonosak a problémáink. A beszélgetésekből lassan vonzalom lett. Igaz csak olvastuk egymást. De ahogy múlt az idő egyre jobban elmélyült ez a virtuális kapcsolat. Annyira hogy hónapokkal a megismerkedésünk után találkozó lett a vége. Gyakorlatilag akkor már külön éltem a családomtól mivel a párom talált magának egy nem kicsapongva dolgozó új párt.


Az első találkozó után ismételt találkák következtek. Egészen addig míg szerelem nem lett belőle. Aztán kiderült az egész. A Hölgy élettársa rájött mi folyik a háttérben, ultimátumot kapott. Vagy elfelejt vagy megy.


Hát ő a megy mellett döntött. Elmentek ügyvédhez és annak rendje módja szerint lepapírozták a külön válást. Csak hogy és itt jön a történet lényege! A Hölgy nem költözött el azonnal még kb. két hónapot a régi lakásban lakott. Hát eközben valahogy rendbe jöttek a dolgok legalább is ami az ágyat illeti mert mint az később kiderült szinte napi szinten volt együtt a régi párjával. Ezt az elköltözése napján tudtam meg mikor barátunk ígérete ellenére mindent kitálalt nekem. Mondanom se kell veszekedés, könyörgés lett a vége. Jöttek a megváltozom ígéretek. Talán változik is ezt nem tudhatom mivel a már előzőleg betervezett összeköltözés azóta se valósult meg. Mikor úgy döntöttem kiadom az útját összetört. Könyörgött, fenyegetett. Megbeszéltük megpróbáljuk újra. Azt mondta nélkülem nem tudja elképzelni az életét és inkább véget vet neki ha elhagyom mint hogy nélkülem éljen. De nincs bizalom, súlyos teher az a két hónap. És most itt állok tehetetlenül nem tudom eldönteni tényleg komolyan gondolja e azt hogy velem és csak velem folytatja. Vagy az egész egy nagy átvágás? Sajnos gyakran eszembe jut amit tett ha szóba hozom mindig azt kapom egy éve történt miért nem lehet elfelejteni? De nem tudom lehet e az ilyet egyáltalán elfelejteni? Sokat áldozott azért hogy eljöjjön de mégis míg ott volt nem állt ellen a kísértésnek.


Hát Hölgyeim mint Nőnek mi véleményük erről az egészről?

174. algea
2015. okt. 12. 13:42

Nemrégen egy kedves ismerősöm számára derült ki, hogy a férjének 3 éve barátnője van. Semmit, de semmit nem sejtett meg belőle! Naivan elhitte, hogy miért nincs annyi pénz, minden más mesét is stb. Megrendített a dolog, de már soha nem mondanám azt, hogy én bezzeg biztosan észrevenném a jeleket! Mert ez túlságosan összetett dolog, bárki bármit mond, a kapcsolat jellege, intenzitása megváltizik legtöbb esetben a gyerekek születése után, és ember legyen a talpán, aki maga is holtfáradtan meg tudja mondani, hogy a szintén holtfáradt férje a munkahelyén fáradt ki ennyire, vagy valahol máshol....


Mégis azt gondolom, az olvasottak alapján, mert csak erre lehet hagyatkozni ismeretlenül és látatlanban, hogy a fórumindítónál nem erről van szó.....

2015. okt. 12. 10:35
MentsVár neked annyit, hogy akkor is így gondolkodsz, ha veled teszik ezt, és te kerülsz a megalázott szerepébe? Egy párkapcsolat nem csak a szexről, sokkal inkább a meghittségről szól. Sajnálni tudom csak az ilyen lelki nyomorékokat mint te!
172. ruajunma (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. okt. 12. 10:31
Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy írok, régóta olvaslak benneteket, de most vagyok még csak olyan lelki állapotban, hogy leírjam nagyjából a történetemet. Gixxi, egy nőnek mindig jók a megérzései. Hasonló helyzetben voltam, mint te csak nála durvított a helyzeten, hogy van két gyerekem is. Először ennek tudtam be, hogy nem vonzódik hozzám már, a telefon bevitelét a wc-be meg a sok munkájának. Nekem jó anyósom van, 12 éves korom óta ismerem, támogat, szeret, és végül is ő tett pontot az egész vívódás végére. Tudtomon kívül magánnyomozót fogadott, és kiderült, hogy a kedves férjem két társkereső oldalon is fent volt, és naponta minimum két idegen nővel feküdt le. Értelmet kapott a nemi betegségem, és az elhidegülés is. Meg fogtok vetni ezért, de elégtétellel tölt el a mai napig, ahogy próbálja magát visszasírni ez a szemét, mert persze a társkeresős szajháinak nem kellett, hiszen mindegyik férjnél volt, és családban élt. Csak az én férjem veszített el minket. Próbálok nm általánosítani, de mindenki gyanús, akárki akármit mond, aki a telóját a wc-re viszi, ide vagy oda okos telefonok kora.
171. MentsVár (válaszként erre: 165. - B00d33e65c)
2015. okt. 11. 17:39
Én meg remélem, nem csalódok a Nőben.
170. 032b6d3bda (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. okt. 11. 16:58
Amikor bizonyítani akarta, hogy nem lépett félre, megengedted neki?
2015. okt. 11. 16:13

A megcsalás az a világ legtermészetesebb dolga.

Nem bonyolult,

minimális ész kell a titokban tartásához,

jó,

sokszor segíti a házas viszonyt.

(Rájössz, hogy tényleg csak az első 10 alkalom volt fenomenális.)

168. Gliese
2015. szept. 14. 13:04
Fogadj fel egy magánnyomozót! :)
167. Mézes-Krémes (válaszként erre: 143. - Gixxi)
2015. szept. 14. 12:32

Hát nem semmi stílusban reagáltál, pedig csak Te harcoltad ki magadnak az őszinte kritikát. Mit vártál? Azt írják majd, hogy helyes elméleteid vannak, és esetleg még segítenek is a nyomozgatásaidban?

Miért nyitottad a fórumot? Mert úgy tűnik megerősítést vártál erre a sok beteges agymenésre.

166. Mézes-Krémes (válaszként erre: 108. - Gixxi)
2015. szept. 14. 09:15

Csak most tudtam reagálni. Hát jó sokat írtál, jó, hogy így kiadod magadból.

Viszont egyet nem értek. Milyen férfias logikára gondolsz? Nem kapsz vissza hasonlókat, amiket írtál? Korábban azt írtad, hogy alapvetően nagyon jó a kapcsolatotok, és neked már eleve ez is gyanús.


Egy kapcsolatot vagy szerelmet nem kialakítani nehéz, hanem aztán megtartani azt, és ez a férfire is, nőre is igaz. Ha ennyire betegesen féltékeny vagy, és ezt elismered, akkor gondold picit végig, hogy mennyire tudod ezt megtartani? Ha veled csinálnák ezt, amit Te a pároddal, akkor Te az ő helyében ennyi idő után mennyire mennél szívesen haza hozzá? Mit éreznél? Gondoltál már ebbe bele?

165. b00d33e65c (válaszként erre: 161. - Unom)
2015. szept. 13. 18:25

Reméljük nem csalódunk a pasikban!!


/A lányom épp a szépség és a szörnyeteget nézi,eszembe jutott,hogy ők is ilyenek csak a csaj a szörnyeteg! :D /

164. unom (válaszként erre: 163. - 31bc25d879)
2015. szept. 13. 18:22
Nyomkövető se lenne rossz szerintem.
163. 31bc25d879 (válaszként erre: 144. - Gixxi)
2015. szept. 13. 18:21

Te figyi!


Manapság már tényleg sokaknak van kettő, sőt három vagy több telója.


Magán, céges, tartalék, régi, új, titkos szeretős, és még sorolhatnám.


Sőt, lehet kettő vagy több titkos szeretős is, hogy ők se tudjanak egymásról. Csak azt kell megjegyeznie, hogy melyik készülék, szám melyik nőhöz tartozik. Ezek általában kártyás telefonok, az életben nem tudod lenyomozni. Ha nem kell neki kidobja a kukába, megsemmisíti.


Ezen ki ne bukj már, tök életszerű amit írok.


Egyébként meg az elején még sokunk írta, hogy nyugi, nem csal meg. Mondjuk én már akkor is dög voltam és ha jól emlékszem megmondtam a tutit.


Szóval keress másik telót, nézd az e-mailjeit, mit olvas a neten, face, rúzsfolt, parfüm illat és efféle apróságok, edzésre megye-e, ott volt-e ahol, hazaér-e időben...


Minden jót neked:)

162. rosszmájú laci (válaszként erre: 161. - Unom)
2015. szept. 13. 18:20
De csak egy darabig!:)
161. unom (válaszként erre: 158. - B00d33e65c)
2015. szept. 13. 18:19
Ha ebből házasság lesz, akkor a pasik tényleg idióták. Nem is kicsit.
160. 3d787b167a (válaszként erre: 158. - B00d33e65c)
2015. szept. 13. 18:19
Nem vagyok rosszindulatú, de ebből nem lesz nász.....
159. vacsa (válaszként erre: 158. - B00d33e65c)
2015. szept. 13. 18:13
Kész van az - sajnos - már most is :(
158. b00d33e65c (válaszként erre: 157. - Vacsa)
2015. szept. 13. 18:09
Most gondoljatok bele..Ha elveszi kész is a házi sárkány!!
157. vacsa
2015. szept. 13. 17:43

Remélem a barátod is nyomoz egy picikét és akkor megtalálja a fórumaidat. Aztán irtó gyorsan becsomagol és soha többé nem látod.


Nem gúnyból, halálosan komolyan mondom hogy beteg vagy. Tönkrevered a kapcsolatodat, megérdemled hogy elhagyjon a srác. Senki sem viseli el hosszú távon amit művelsz.

156. fincsi5 (válaszként erre: 147. - 3d787b167a)
2015. szept. 13. 17:41
Köszi, jó volt! Annyira tetszik...:))))))
155. 3d787b167a (válaszként erre: 153. - B00d33e65c)
2015. szept. 13. 17:31
:DDDD
154. 3d787b167a (válaszként erre: 152. - Unom)
2015. szept. 13. 17:30

Szomorú ez, nagyon szomorú....



Degradálódnak sokan elég gyors ütemben.



-----



Olyan csuda szuper ez a nap kérem, miért kell beleböfögni ilyen ótvar stílust. :/

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook