Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 1-től ki tart velem? Fogyjunk közösen. fórum

Március 1-től ki tart velem? Fogyjunk közösen. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. márc. 9. 08:06

Ma van egy kis főzelékem,de csinálok ebédre egy palacsintát.

Zabpehelybe reszelek almát,nyirfa cukor és 1 tojás,csipet só.

1 csepp olivás tefonloban kisütöm /2 db lesz/picit megszorom dióval,nyirfa cukorral.

Tegnap Nordig Walkingozni,igaz csak 1/2 órát,tornáztam picit.

Sajna a csipőmet operálták és fogják a másikat szeptemberben igy elég nehéz.

Természetesen közben dolgozom,igy olyan ételeket probálok ami gyorsan elkészithető.

Az ünnepek alatt is két nap 12 órát dolgozom,ha van jó ötletetek mit főzek ami gyors,olcso és eltudom vinni .

178. vica cica (válaszként erre: 175. - Vica cica)
2011. márc. 9. 07:55

Norbi és paleo keverék,saját tapasztalatom,izlésemre probálom,hogy végleges legyen.

Reggel 1 baánt ettem.

Tegnap halat és párolt zöldséget ebédeltem/nem szeretem a párolt ételeket/

Este kis sajt,kis sováby sonka

177. Vick84 (válaszként erre: 174. - MaggieMe)
2011. márc. 9. 01:06

Hehe...ebéd nem volt, reggelire is csak kávé, meg energia ital és cigaretta...fő az egészség :)))


Az utóbbi két hétben csak vacsiztam, de tudom, hogy nem jó ez így.Változtatok rajta, de végre újra 59 lettem :)


Ha éhes vagyok egyébként cukormentes cukorkákat tömök magamba :) Pl orbit drops, vagy a tic tac (a maracujás isteni!!) :)Lehet Neked jó lenne a keserű íz ellen.


De kitartás! Ha jól látom 7-én kezdted, az első 1-2 nap, mkinek húzós!

176. MaggieMe (válaszként erre: 175. - Vica cica)
2011. márc. 8. 22:43
szia, te melyik diétát csinálod? :-)
2011. márc. 8. 22:24

Én nem vagyok éhes,de álandoan a kaján jár az eszem!

Halat ettem délben párolt zöldséggel.este kis sajt,kis sonka.

174. MaggieMe (válaszként erre: 173. - Vick84)
2011. márc. 8. 21:13

ebéd után? :-)

én is folyamatosan éhes vagyok, és állandósult a keserű íz a számban, így persze állandóan édeset ennék....

173. Vick84
2011. márc. 8. 13:33
Én szép csendben fogyózom....pontosabban szép csendben tenném, ha a hasam nem korogna hangosan :) Éhes vagyok :D
2011. márc. 8. 12:07
sziasztok bocsika régen voltam már de dolgozok igy nagyon elvagyok veszve.a sulyom stagnál
2011. márc. 8. 11:59

hahó fogyózók hol vagytok?

elkezdtem tegnap a 90 napost :-(

már kezd átállni az agyam...

2011. márc. 7. 14:44
Ma rettentő finomat ettem! Mindenkinek ajánlom figyelmébe és extra diétás : ) Apum kezdte, én meg befejeztem. Olivaolajra rápakoltunk sárgarépát,cukkinit,búzacsírát, valami felismerhetetlen zöld akármit, californiai paprikát és tofut és mindezt nyakon öntöttük szója szósszal! Hát valami eszméletlen jó lett : ) Meg tudtam volna belőle enni még kétszer annyit mint amennyit megettem. Illetve még egy kis currys barnarízst társítottam hozzá, mert még régebben csináltam hogy majd megeszem, és most pont jól jött ehhez a menühöz. Ma alakformálóedzés 5től : )
169. MaggieMe (válaszként erre: 168. - Vénusz567)
2011. márc. 6. 20:41

Szia!

Láttalak,majdnem egyformák a paramétereink:-)

csak én 168 cm vagyok, és kisebbek a céljaim:-)

Köszönöm a jókívánságokat, kicsit irigykedem, én még nem vagyok biztos benne hogy lesz energiám csinálni...azért is regisztráltam, hátha együtt könnyebben megy! Neked is sok sikert!

168. vénusz567 (válaszként erre: 167. - MaggieMe)
2011. márc. 6. 20:08

Szia!!!

én is a 90 napost csinálom, én már a 6. napnál tartok. elég jol bírom.

Sok sikert és kitartást neked is!!!

2011. márc. 6. 17:07

Sziasztok!

Én holnap kezdem a diétát, a 90 napost.3 éve 78-ról 62 kg-ra fogytam vele. Nem is jött vissza csak most, megint 72 kg vagyok.:-(

Tehát a cél a 62 megint! :-)

A "karikázást" én is elkezdeném, de nem találtam megfelelő eszközt hozzá, esetleg tud valaki segíteni hol lehet venni?

2011. márc. 6. 14:37
Sziasztok.Én még csak a mai nap kezdtem el.Hát ez az első nap elég kemény,de remélem,hogy lesz bennem elég kitartás,és meg tudom csinálni.Egy kicsit feszült vagyok,gondolom,hogy ez majd elmúlik pár nap alatt.A gyomrom valószínűleg hatalmasra van tágulva,remélem,hogy pár nap alatt beszűkül egy kicsit.A mozgás is elég nehezen megy,és állandóan éhesnek érzem magam.Megpróbálok minél több folyadékot inni,ez valamelyest segít kordában tartani az étvágyamat.A szénhidrát bevitelt próbálom csökkenteni,és az adagokat kicsinyíteni.Hát,elég nehéz...Próbálta valaki közületek az Atkins diétát?Mi a tapasztalatotok róla?
2011. márc. 6. 14:13

Nagyon ügyesek vagytok!


ki hogy,milyen modszerrel fogy?

persze ha nem titok?

164. micimaci87 (válaszként erre: 162. - 2a121f40c1)
2011. márc. 6. 13:25
gratulálok, ügyes vagy!!!!
2011. márc. 6. 13:25
sziasztok...ritkán jelentkezem, mert rengeteg a dolgom... megjött a Mikulás, hátha csak ezért vagyok 69:(...na mindegy....amit csináltam e hét alatt, hogy kevesebbet ettem és kétszer voltam szaladni!...lassan s biztosan május végéig kíváncsi leszek mi lesz ebből...Sok erőt és kitartást mindenkinek!!!
2011. márc. 5. 14:42
Fogalmam sincs hogy csináltam, de most ezalatt a hét alatt -3kg. Megdöbbentő! De szerintem mindössze azért,mert rengeteg víz volt bennem..nem szándékom hipergyorsan lefogyni, csak szépen, hogy ne legyen elnyűtt bőröm : S Ma irány a spinning, 1 óra..holnap 1,5 : ) Szuperjó! A gatyáim viszont még mindig nem jók...nagyon nem.De ez még csak az 1. hét : ) Kitartás. Hétfőn mérlegelek, hátha a spinningtől megvan a 4. kg : )
161. Vick84 (válaszként erre: 160. - Betsabé)
2011. márc. 4. 21:26

Teljesen jó amit írsz!


Tavaly január 3.-án elkezdtem fogyózni, aztán márciusra eljutottam oda, hogy már nem azt mondtam, hogy diétázom, hanem "életmódot váltottam". Elkezdtem rendszeresen mozogni is.19 kiló ment le május végére. Ezt meg is tartottam karácsonyig, akkor jött rám 3 kiló, amitől már megszabadultam.


Szeretnék még leadni 6kg-t. Kb 6-8 hét alatt. Ezt a pár hetet nagyon meg akarom húzni,mert ezek az utolsó kilók elég nehezen akarnak lemenni...szóval ennyi időre nagyjából ki akarom iktatni a "bűnös" dolgokat, v maximum hetente vagy kéthetente engedélyezem magamnak mértékkel azt amit nagyon kívánok.


Ma pl ilyen napom volt, ettem egy kis édeset, és minimális pékárut.

Picit csaltam :) Valójában nem is március elsején kezdtem fogyózni, hanem 02.21-én...azóta lement 3 kg, szóval ezért már jutalom járt:)

160. Betsabé (válaszként erre: 159. - Vick84)
2011. márc. 4. 15:25

Én is lecsökkentettem a gabonabevitelemet, de teljesen nem iktattam ki, és így is fogyok.

A fogyi után úgyis visszakerülne az étrendbe, ugyanúgy mint a csoki, vagy süti.


Én most azt próbálom megtanulni, hogy ezekből(a hízlaló ételekből) mennyit ehetek ahhoz, hogy a napi kalória és ch mennyiségem normális maradjon. Pl. én ezeket szoktam enni heti 3-4-szer: 2-3 dkg kenyér reggel, vagy ebéd végén 1-2 kocka csoki, vagy 30-40g süti. Persze attól függően, hogy mi az ebéd. De a lényeg, hogy semmiről sem mondok le, viszont a mennyiségeket nagyon kontrollálom. Ezzel próbálok életmódot váltani, és remélem, hogy tartós lesz.

Annyit ehhez még hozzátennék, hogy teljes kiőrlésű liszttel sütöm a kenyeret, és rántás helyett mindent habarok tk. liszttel, stb. Szóval próbálok zsír-, cukor- és lisztmentesen főzni, amennyire lehet.

159. Vick84
2011. márc. 3. 21:40
Én ha kalóriát számolok is jóformán kiiktatom a kenyeret (teljes kiőrlésűt, és barnát is) mert ha azt is eszem lassabban fogyok :(
2011. márc. 3. 14:23

Én is kalóriaszámolással fogyózom 10 napja. Ebben tényleg az a jó, hogy bármit ehetek, csak tudni kell, miből mennyit.

Pár hét múlva kiderül, hogy tényleg hatásos-e.

157. Vick84
2011. márc. 3. 09:38
Az én reggelim dupla presszó édesítővel, és nem sokkal utánna egy light energia ital...ha diétázom, ha nem... :)
156. Anatita81 (válaszként erre: 153. - Mkjudit)
2011. márc. 3. 09:24

Norbi szerint is reggel lehet a legtöbbet enni, én is akkor fogyasztom el a napi szénhidrátomat.


Bár a testkontroll pont az ellenkezőjét mondja, amivel szintén sikerült fogynom anno.

155. mkjudit (válaszként erre: 152. - Lizabella)
2011. márc. 3. 09:18
Én is kalóriát számolok,nekem ez nagyon bejött,egyáltalán nem éhezek,kezdetben kicsit macerás míg megszokod,hogy mi hány kcal,de aztán nincs vele semmi gond és tényleg fogysz.
154. Anatita81 (válaszként erre: 148. - 5181a192ee)
2011. márc. 3. 09:18

Gratulálok!


De tudnod kell, hogy kísértésbe vittél! Én is ráálltam, szintén -1kg! :D

Hát igen, a többől könnyen lemegy az első egypár (magamról beszélek!).


Tegnap a férjem hazaállított 3x3 Knoppers-szel, azt hittem, megüt a guta! Ha ezt megállom, hogy ne egyem meg, akkor bármit. :S

153. mkjudit (válaszként erre: 151. - Cullinan)
2011. márc. 3. 09:15
Én is reggeleire eszem mindig a legtöbbet.De ha a nap további részében nem eszed túl a kalóriaszükségletedet,akkor szerintem nincs baj a reggelivel.
152. lizabella (válaszként erre: 151. - Cullinan)
2011. márc. 3. 09:13

Attól még fogyhatsz,csak akkor állj rá a kalória számlálásra. Én is azt csinálom. Van egy lány aki úgy fogyott 98-ról 60-ra. Nekem ő tök jó példa.

Az azért jó mert ehetsz majdnem mindent csak ne lépd túl a napi 1000-1200 kalóriát.

2011. márc. 3. 09:09

Szép havas napokat:((

Én is harmadik nap próbálom visszafogni az evést, de sajnos nincs rendszer az étkezésemben, annyi hogy nem eszem kenyeret, édeset.

Tegnap vacsira nagyon kivántam az édeségget, és a következőt csináltam:

Lereszeltem egy almát, tettem bele egy evőkanál zabkorpát, egy kávéskanál mézet, és megszórtam sok fahéjjal!

Isteni volt, aztán a barátok közt alatt karikáztam, ennyi volt a mozgás.

Az a baj, hogy a reggelit nem tudom fékezni, két szelet lekváros piritós volt ma is a kávéhoz:((

igy nem lesz fogyás:(

150. 5181a192ee (válaszként erre: 149. - Lizabella)
2011. márc. 3. 09:02
Sok sikert hozza :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook