Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk közösen! fórum

Fogyjunk közösen! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
109. Kolli1987 (válaszként erre: 108. - Ibolya19710123)
2012. ápr. 12. 19:43

Szia!


Igen réen voltam, mert most lent vagyok vidéken és nem votl időm rá. Aztán két napig nem volt szüleimnél net kábel szakadás miatt.

108. ibolya19710123 (válaszként erre: 107. - Kolli1987)
2012. ápr. 12. 19:27

Szia!

Rég láttalak a fórumon. Nekem is jól teltek az ünnepek, + 1,5 kg. Na de mindegy már visszaálltam a rendes étkezésre. Sőt kedd óta a kalóriát is számolom, megpróbálok 1200 körül enni. a futást is folytatom, napi 60 perc. Remélem nyárra lesz eredmény.

2012. ápr. 12. 17:45

Sziasztok!


Ki hogy van? Hogy teltek az ünnepek? Az enyém nagyon jól. :) Igaz a kajával kicsit megszaladtam, de minden nap volt sport. :) kerékpározás futás. Már egy hete minden nap járok futni, mert most van gyerek felügyeletem így van egy fél órám amikor csak magamra tudok figyelni. :) Egész jól megy.

106. acibaci
2012. ápr. 12. 17:17
Sziasztok....meg mindig total stresszben vagyok...ramolas-pakolas-semmit sem talaok stb :( szerintem a het vegen talan leszek olyan allapotban,hogy aktivan betudok kapcsolodni közetek!! Utolag is kivanok nektek szep nyuszit :)
105. monycc
2012. ápr. 8. 10:35
Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok nektek!
2012. ápr. 6. 20:21

Sziasztok!


Hát igen a húsvét. Én is ettől tartok nagyon. :S

Mert nem akarok mindent elrontani. Mert most nem vagyok éhes és múltkor amikor volt egy kis kilengésem akkor majd egy hétig tartott mire teljesen vissza tudtam állni. Köszönöm szépen a gartulációkat nagyon jól esik. Igyekszem is folytatni továb ba fogyást. :)

103. acibaci
2012. ápr. 5. 16:06

Sziasztok,

Na vegre tul vagyok a költözködesen es a sok stressz miatt keptelen voltam meg a "startra" amire egyaltalan nem vagyok büszke:(

Be is kell meg vasarolgatnom a kezdeshez,es rögtön husvet utan indul a programom mivel a hetvegen videkre megyünk az anyosomekhoz(ott aztan lehetetlen nem-t mondani!!)Attol független igyekszem nem esztelen modon tulkajalni magam :)! NORMALIS DIGITALIS MERLEGET IS VENNEM KELL!!

102. monycc
2012. ápr. 3. 18:40

Sziasztok!

Remélem mindenkivel rendben van minden és pozitív élmény van fogyi terén:))

Kolli....hatalmas gratula neked:)))igazán szép eredmény:)

Én sajna stagnálok:(4kg-nál megálltam:(de igyexem agyban eldönteni és bíztatni magam, h most nm szabad feladni...el is dugtam a mérleget, csak árpilis végén lesz előszedve.

101. manitam (válaszként erre: 100. - Kolli1987)
2012. ápr. 3. 13:08
Hát ez óriási!! Nagyon gratulálok neked!! Én elkezdtem kocogni..még nem tudok sok eredményt felmutatni..
2012. márc. 31. 07:42

Sziasztok!


Képzeljétek márciusban lement 3.5kg. :D :D

Büszke vagyok magamra mert januárhoz képest -8kg-al vagyok kevesebb. Tavaly agusztushoz képest meg 10 kg-al. :)

2012. márc. 30. 14:32

Szia!


Mindjárt beengedlek és akkor olvashatod. Össze vissza vannak. Java részt még a minden napjaimról szól meg van olyan is ami ugyan nem diétás de fini. :)

98. acibaci (válaszként erre: 97. - Kolli1987)
2012. márc. 30. 13:45
bejelentkeztem a naplodba,köszi a meghivast :) de hol vannak a receptjeid?en meg kezdö vagyok a kereseben :)sorry :)
97. Kolli1987 (válaszként erre: 96. - Acibaci)
2012. márc. 30. 10:39

Köszönöm szépen. :) Tudod nem szokásom ha tudom valakinek a korát és ő jóval idősebb automatikusan letegezni. :)

levélben elküldök neked pár oldalt ami szerint én szoktam nézni a kalória tartalmát illetve az update pontokat. Én sem nagyon veszek update termékeket csak a pudingot mert azt úgy gondolom, hogy jó árban van. Igaziból csak a zöldségeket nézem illetve nem eszek rizst tésztát, fehérlisztes dolgokat. A többit igyekszem saját kútfőből megoldani. Ha gondolod jelentkezz nyugottan a naplómba ot vvan 1-2 updates recept amibe semmi extra nincsen de finom és laktató is.

96. acibaci (válaszként erre: 95. - Kolli1987)
2012. márc. 30. 09:33
Köszönöm szepen :) A segitseget es jotanacsot szivesen el is fogadok mindenkitöl...az update az szerintem is nagyon jo dolog csak nekem sajnos tul draga :( ezert inkabb magam "gyürköznek" neki sajat fözessel.Ezert is lenne nagyon szügsegem a pontertekekre (weightwachers)a kaloria kiszamitasa miatt,miutan magam is kitudnam szamitani,hogy miböl mennyit stb..A BMI kiszamitasa utan!Elnezest ,de nem Magyar billentyüzetet hasznalok es ezert neha eleg vicces dolgokat krealok az irasnal :)Szerintem egyebkent nyugodtan tegezödhetünk :)Terveim szerint en hetfötöl inditanam a dietat(jelenleg eppen költözködesben vagyok :(
2012. márc. 30. 08:22
Acibaci üdvözlöm itt a fórumon. :) kkor jó helyen tetszik játrni. Én Szerdán fogom tölteni a 25-öt és van egy gyönyörű 16 hónapos lányom. :) Szülés után szeretném formába hozni magam ami egyre jobban megy a ruháimon már látszik is. :) De pontos eredményt csak holnap fogok tudni mondani, hiszen akkor fogok mérlegre állni. Esetleg tudnám javasolni az update rendszert. Ottindent lehet enni csak tudni kell mit mikor. Ha tetszik gondolni akkor szívesen segítek ebben. :)
2012. márc. 30. 08:09
Sziasztok,jo reggelt mindenkinek.En uj vagyok itt a mai napon talaltam erre az oldalra,es nagyon szeretnek ill muszaly lefogynom egeszsegügyi okokbol kifolyolag :( Magamrol röviden annyit,hogy az iden betöltöm ha minden jol megy a 60.evemet mozgas serült vagyok mivel mindket terdemben protezis van,reuma megbetegedesem miatt ami miatt sajnos nemtudok sportolni :( Szügsegem lenne nagyon a jotanacsokra,ötletekre receptekre stb...es arra is,hogy hol tudnam a weightwatchers.hu pontertek tablazatot beszerezi...Szivesen aktivan reszt vennek ebben a forumban :)
93. anni?
2012. márc. 30. 07:57

Szia!

Megfáztam de takarosan, meg dolgoztam is a héten , utána csak feküdni volt erőm.Most igaz, hogy kettővel kevesebb vagyok de biztos jön vissza belőle ha meggyógyulok.Jelenleg sem ízeket ,sem illatokat nem érzek.Remélem nem marad így.Bár könnyen menne a fogyi ilyen állapotban, de azért csak szeretném visszakapni ezeket az érzékszerveimet 100%-ban.

2012. márc. 27. 10:59

Sziasztok!


Hogy vagytok? Hogy haladtok a fogyival? Nagyon elcsöndesült a fórum.

2012. márc. 20. 17:29
Na igen én is mindig az idővel küzdök. Mert ugye a torna nem maradhat ki a napomból. Már nem sok időm van, hogy elérje a bomba formám. :)
90. anni? (válaszként erre: 89. - Kolli1987)
2012. márc. 20. 17:25
No nekem meg elmaradt.Mire elintéztem a befizetni valókat, meg letornáztam az "adagomat" már az ebédet kellett készítenem, és mehettem is a lánykámért.No majd legkésőbb pénteken biztos elkezdem.
2012. márc. 19. 19:39

Anni én azon már túl vagyok az ablakpucoláson. :)

Már csak a konyha negyed része és a fürdő meg a wc van még hátra. Hétvégére teljesen rendbe akarom tenni a lakást, mert Párom is itthon lesz és inkább csavarognék hármasban. :)

88. anni? (válaszként erre: 87. - Kolli1987)
2012. márc. 19. 19:13
Szia Köszi a gratulációt.Nekem az este telt szuperül.Feljön rám most már kényelmesen egy nacim ami így tavasszal pont jól jön.Nagyon jó sikerélmény.Én holnap vágok bele a nagytakarításba.Ablakpucolás és társai.Hát nem a kedvenc sportom, de legalább kész lesz.
2012. márc. 19. 18:52

Anni gratulálok neked ügyes vagy. :)

Kinek hogy telt a mai napja? Az enyém takarítással. De nem baj legalább utána rendben lesz a lakás és csak a lányommal tölthetem az időmet. :) :)

86. anni?
2012. márc. 19. 16:55
Sziasztok.Másfél kiló egy hét alatt.Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a fogyással.Szupi. Gratula mindenkinek minden leadott deka után.
85. Kolli1987 (válaszként erre: 84. - Ibolya19710123)
2012. márc. 16. 15:57

Gratula a fogyásodhoz. :) Minden eredménynek örülni kell. Majd lesz jobb is. De ne feledd ha mozogsz akkor az elején előfordulhat, hogy nem megy le lejebb a súlyod. Az izom nehezebb mint a zsír. :)

Meg kell a szervezetnek idő mire átáll a váltáshoz. :)

84. ibolya19710123 (válaszként erre: 78. - Anni?)
2012. márc. 16. 15:01

Stiasztok!

Egy hét alatt lement 9o deka. Nem sok minden, de én ennek is örülök. Próbáltam Norbi szerint enni,, meg futottam is 5 alkalommal. szerintem lesz ez majd még több is, hajrá mindenkinek!

2012. márc. 16. 10:46

Sziasztok!


Anni nem egy nagy szám megfőztem a céklát héjában egy kis sóval borssal őrölt köménnyel és megpucoltam és fedaraboltam. Ennyi. De ez nagyon fini így nem is kell semmi több bele. Álítólag a cékla nagyon jó a hasi zsír ellen. :)

82. anni?
2012. márc. 16. 08:06

Tűrhető ha nagyon éhes vagyok akkor eszem még uzsira is valamit.Nem olyan szenvedős ez.Nagyon elvagyok vele.Hú lassan eltelik egy hét.

Hogy csinálod a céklát köretnek meg? Én csak savinak ismerem.

2012. márc. 15. 19:30
Anni gratula. Milyen volt ez a 4 napi szigorított Norbi program?
2012. márc. 15. 19:29

Sziasztok!


Én ma egy csöppet bűnöztem. De összeségébe véve nem nagyon mert u1-es dolgokkal tettem. reggeli átlagos volt. Délbe csináltam egy kis rántott gusít, tojással és zabkorpával készítettem. Két szeletett ettem belőle csirke volt egy felső és alsó combit. Köret jó volt mert cékla volt. Aztán ettem 1 u1-es pudingot, aztán még megkóstoltam azt a gyümölcsös krémemet amit csináltam ( kefirből erdei gyümölcs darabokkal édesítő szerrel volt készitve nem volt benne cukor tésztás alap. aztán most a cukrászdába csinálnag diabaetikus sütit egy szénhirátcsökkentet lisztből na abból is vettünk nekem egy szeletet és hát megettem.

Szóval a mai napi kajám ez volt. Talán nem volt igazán gáz, mert arra figyeltem, hogy ne tömény cukor és szénhidrát legyen.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook