Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


286. fgaby
2014. aug. 25. 16:25
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék, hogy mik a tapasztalatok az intézettel kapcsolatban, bármi érdekel, a várólista nem utolsó sorban. Sajnos a mai nappal mi is a lombikra várók táborát erősítjük és jól jönne egy kis segítség! Túl vagyunk 3 inszemináción, mindketten egészségesek vagyunk.
285. Angyalka1983 (válaszként erre: 284. - Kislivus)
2014. aug. 22. 09:24
Szia! Sztem hívd fel őket és kérdezd meg Forgács vagy Sipos dokit, h mi a véleményük....mielőtt elmész konzultációra.
2014. aug. 20. 02:30

sziasztok,


van-e valakinek tapasztalata arról, hogy a Forgács Intézetben 0,1 alatti AMH-val és 13,1-es FSH-val "szóba állnak-e velem"? TÖbb helyen olvastam, hogy pl a bp-i Kaáliban és a BMC-ben ilyenkor kb le sem ültetnek, annyit mondanak, hogy petesejt-donor, viszlát....


Mert 15.000.- az első konzultáció, és ha "csak ennyi " lesz, az kicsit sok... :-(


köszi,


Lívia

2014. aug. 7. 11:32
Van, aki forgácsos és megszült már? Dobna ey privit?
282. Viki78 (válaszként erre: 281. - Ágica2014)
2014. aug. 5. 12:58

Szia,


Júliban szabin voltak, most már vannak, szerintem igen.

Sok sikert!


Üdv.,

V.

2014. júl. 26. 08:30

Sziasztok!


Próbáltam a héten jelentkezni a Forgács intézetbe, de szabin vannak.

Nem tudjátok, foglalkoznak 45 év feletti nőkkel is?

280. zsbb:)
2014. júl. 4. 21:25

Sziasztok!

Tudnátok segíteni,hogy a Forgácsban kb.milyen áron mozog a fizetős lombik(tb-s létezik még?),illetve Sípos Doktor magánrendelése érdekelne.


Szívesen fogadnám a segítséget privátban!

Köszönöm

279. Viki78 (válaszként erre: 277. - Tamo87)
2014. jún. 5. 14:42

Szia,

Ha azt mondták, hogy áprilisba kezdenek, akkor az a stimulációt jelenti.

De az is pikk-pakk.

Én úgy gondolom, nem több mint az inszem, stimulálnak, pé leszívják az érett petéket, talán az nap vagy másnap termékenyítik és 5 nap várakozás után vissza is kapod. És még szerencsésebb is vagy, mert látják, hogy mennyire indult meg az osztódás. Ott olyan profik, hogy látják is, hogy ebből lesz vagy berakják de nem éld bele magad. Ha sok megindult akkor a többiek mennek eszkimónak ;)


Sok sikert remélem elsőre sikerül!!!!!!!

Majd írj!

278. tamo87 (válaszként erre: 276. - Viki78)
2014. jún. 3. 11:07
És sajnálom, hogy most nem sikerült nektek. :-( Szurkolok a továbbiakhoz!!! Mielőbbi babázást!
277. tamo87 (válaszként erre: 276. - Viki78)
2014. jún. 3. 11:05
Szia. Köszönöm szépen. :-) Mi meg jövő május végére tervezzük az esküvőt, de ugye a beültetés az áprilisban lesz. Így akkor előre kell majd hozni kicsit. Még annyit, hagy kérdezzek, tudom,hogy neked inszemed volt, de hátha tudsz segíteni, hogy pl. nálam az április az már a beültetés hónapját jelenti, vagy akkor kezdik a stimulációt? Köszi
276. Viki78 (válaszként erre: 275. - Tamo87)
2014. jún. 3. 09:03

Szia,


Egy formanyomtatványt kell kitölteni, azt kell aláírnia a férfinek is, nekem férjem van és a nevemből adódik is, h az szóval akinél nem így van gondolom oda írják, h élettárs, de, h kérjenek róla hivatalos papírt, h bejegyzett e , azt nem tudom, (bár én nem hiszem)

Az inszemináció előtt kaptuk ezt a papírt és vinni kellett az inszeminációra, kitöltve.

275. tamo87
2014. jún. 2. 15:05
Sziasztok. Most olvasgattam, hogy a lombiknak feltétele a házasság, vagy a bejegyzett élettársi kapcsolat. A vizsgálatokon már túl vagyunk és jövő áprilisra kaptunk időpontot. Eddig senki nem kért semmit, hogy igazoljuk a kapcsolatunkat. Tőletek kértek valamit ez ügyben, és ha igen, akkor melyik szakaszban?
274. duzsika (válaszként erre: 273. - Viki78)
2014. márc. 26. 16:24
Viki nagyon jól kezeled a helyzetet! Meglátod, meg is lesz a gyümölcse! Nagyon sok minden fejben dől el! Szóval legközelebb, hamarosan tényleg csak szülni mész majd kórházba! :)
273. Viki78 (válaszként erre: 272. - Duzsika)
2014. márc. 26. 09:33
Megnézte a doki de semmi. Tegnap voltam a kórházba :(. Túléltem, hát nem 1 leányálom de kilehet bírni. Most annak örülök, hogy nem véreztem és nem is vérzek, remélem a jövőhéten a kontrollon azt mondja, hogy minden rendben és 1-2 hónap után neki futunk még1x. Mellettem pont 1 forgácsos csaj volt ;) dumálgattunk, az jó volt. Remélem legközelebb csak szülni megyek kórházba!
272. duzsika (válaszként erre: 271. - Viki78)
2014. márc. 24. 20:15
Hú Viki! Mi volt???
271. Viki78 (válaszként erre: 270. - Duzsika)
2014. márc. 24. 13:04
Szia, Ma még este megnézi a doki, de gondolom nem változott semmi, szóval aha, holnap soteII. Majd írok ;)
270. duzsika (válaszként erre: 268. - Viki78)
2014. márc. 23. 16:48
Viki, mi újság veletek? Megnézett a másik doki? Mész akkor kedden? :(
269. duzsika (válaszként erre: 268. - Viki78)
2014. márc. 17. 19:26

Aaaa, Viki, nagyon sajnálom! :(

Francba!

Viszont tudod hogy teherbe tudsz esni! Hamarosan itt lesz az a kis picúr, aki marad is!!!

Kitartás!

268. Viki78 (válaszként erre: 266. - Duzsika)
2014. márc. 17. 19:19
Na gatya, sehol senki. Rendes volt a doki, kértem,h ne holnap hanem jövőhét kedden legyen, mondta,h semmi bajom nem lesz tőle legyen akkor. Szerdán még megnézetem 1 régi dokival, férj kedvéért de már tuti. Már elfogadtam, inkább most, mint 12.hét után vagy beteg legyen.
267. Viki78 (válaszként erre: 266. - Duzsika)
2014. márc. 17. 09:40
Köszönöm, olyan aranyos vagy, hogy szorítasz. Most már szerintem mindenki hozzászólását olvastam aki valaha ilyen témában írt és nincs nagyon remény, de este minden kiderül. Írok!
266. duzsika (válaszként erre: 263. - Viki78)
2014. márc. 17. 07:50
Viki nagyon drukkolok!!! Írj majd hogy mi volt!
265. CsillagTM (válaszként erre: 259. - Angyalka1983)
2014. márc. 14. 22:50
az endót csak laparoszkópiával lehet minden kétséget kizáróan igazolni, ahogy már más is írta. sajnos...
264. duzsika (válaszként erre: 263. - Viki78)
2014. márc. 14. 22:22

Mindenképp próbálj a legjobbra gondolni! Amíg nem tudod hogy mi a helyzet, kár idegesíteni magad! Persze tudom mennyire nehéz!

A múltkor azt hiszem pont itt a Hoxán olvastam, hogy valamelyik lány hasonló helyzetbe került, és végül mégis baba lett!! Illetve az Inofolicos fórumon egy másik Viki ikrekkel lett várandós, és azt mondták csak az egyiknek van szívhangja, a másik elhalt. Erre a következő Uh-on a másik kicsi szíve is dobogott!!! Nagyon szorítok Nektek!

263. Viki78 (válaszként erre: 262. - Duzsika)
2014. márc. 14. 14:18

Hát nem tudom mennyire reménykedjek, olvasok ilyet is olyat is, pl. pont az egyik volt osztálytársam akinek 7+3napnál üres petezsák volt és 1,5 hét múlva meg minden rendben, most 24 hetes. Persze lehet, hogy Ő a kivétel, de jó lenne ha én is az lennék. Meg nem tudom mi legyen hétfő után, ajdunk neki még 1 hetet vagy tök felesleges, vagy ha lát szikhólyagot és embriót akkor 1 hét múlva lehet, hogy lesz szívhang is, csak későn érő típus a drágám ;), félek nem tudom ...

Annyit mondott, hogy Ő ma többet várt, csüt. levették a vért a Forgiba a műtéthez, de nagyon rendes volt a Zsuzsika, mondta, hogy ez még nem 100% szóval úgy veszi, hogy ha mégis kiskönyv lesz belőle akkor azok a vizsgálatok is benne vannak :)

Azért próbálok reménykedni, majd írok.

262. duzsika (válaszként erre: 260. - Viki78)
2014. márc. 13. 21:54

Azért kíméletes volt a Sipos doki?

Gondolom nem bíztatott túl jó dolgokkal... :(

Azért mindig vannak váratlan jó fordulatok, szerencsés esetek!! Hátha most is ez lesz!!!

261. duzsika (válaszként erre: 259. - Angyalka1983)
2014. márc. 13. 21:53

Erős bélfájdalmak miatt merült fel a gyanú, és tegnap sajnos Fülöp doktor igazolta is, kézi vizsgálat során. UH-n nem látszik, de kézi vizsgálatnál nagyon egyértelmű volt, majdnem leugrottam az ágyról. Illetve minden jellemző tünetem megvan. Nagyon éles, késszerű fájdalom a végbélnél (ilyenkor le sem tudok ülni), illetve bizonyos pozícióknál fájdalmas az együttlét.

Hivatalosan az endometriózist csak laparoszkópia során tudják igazolni, illetve pontosítani.

260. Viki78 (válaszként erre: 258. - Duzsika)
2014. márc. 13. 16:18

Remélem jókat mond neked a Sipos, nekem nem mondott :(.

Megnéztem a papírt amit adtak, H és Sz 14-19-ig ott vannak, nem is értem, hogy miért nem veszik fel csak szerdán 16 órakor???


Reménykedek valami csodába, de hétfőn írok.

259. Angyalka1983 (válaszként erre: 255. - Duzsika)
2014. márc. 13. 13:13
Szia! Köszi, h írtál. Kérdezhetek? Hogy találták az endometriózist? Műtöttek? Nekem nincs bizonyítva, csak gyanú van rá. Érdekelne NEked hogy derült ki.Köszi előre is.
258. duzsika (válaszként erre: 257. - Viki78)
2014. márc. 13. 09:57

Viki jajjj neee!!!! Szívből sajnálom! :(

De még hátha tényleg van remény!

Azért legalább az kiderült hogy teherbe tudsz esni, nincs akadálya! Tudom milyen rosszul hangzik ez most, de bármilyen ici-pici pozitív gondolatba bele kell kapaszkodni!!!


Nálam pedig sajnos tegnap endometriózist találtak. :( Szóval én sem állok fényesen. Két hét múlva megyek Sipos dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond.


Viki, azért gondolok rád, és szívből szorítok!

257. Viki78
2014. márc. 13. 09:34

Sajnos úgy néz ki, hogy én is búcsúzom egy időre, nem lesz beszámoló, a tegnapi (7 hetes) uh-n nem találták az embriót, adnak még neki esélyt hétfőig, hogy megmutassa magát, de tegnap már missed ab nevet kapott :(

Hátfőn már 7+5nap lesz, ha semmi, akkor kedden kórház. Persze éreztem végig, hogy túl szép, hogy igaz legyen és sajnos a tapasztalat azt mutatta eddig, hogy nagyon sok mindent előre megéreztem, most azt hittem nem így lesz, tévedtem.

De már a lottó számokat érezném így meg 1x.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook