Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


496. Lara66 (válaszként erre: 488. - 08246b2968)
2015. szept. 21. 15:44
Nekem is a nődokim javasolta, és mivel előtte a BMC-ben már kijártam 2 évet mindennemű beavatkozás, kezelés nélkül, ezért olyan helyet ajánlott, ahol nem kell annyit várni. Sajna belecsúsztam a nyári szabadságolásba, de amint visszaért mindenki augusztusban a helyére, máris felgyorsultak az események. Most volt az első inszemem, ha pedig nem sikerül (reméljük nem így lesz), akkor nem hagyunk ki, megyünk tovább. A lombikot nem tudom, még nem tartunk ott, remélem nem is lesz rá szükség, az inszemes szurikat is nehezen bírom :(
495. Lara66
2015. szept. 21. 15:40

Sziasztok.


Én egyszer egy egész órát vártam semen vizsgálatra minta leadással az intézetben... elfelejtettek. Ennek ellenére kiváló lett a férjem eredménye, pedig nagyon aggódtam, mert elvileg soron kívül kellett volna a mintával beengedniük (otthoni leadás, egy óra alatt az intézetbe kell érni a mintával... intézet a 20. kerületben, mi a 3.ban... majdnem egy óra átmenni a városon).

Szerencsére tényleg minden jól alakult.


Ezen kívül egy fél negatív tapasztalatom sincs, mindenki borzasztó kedves, nyugodt és segítőkész. Főleg az tűnt fel, hogy nagyon nyugodt mindenki - korábban a BMC-be jártam, ahol nem csináltak velem semmit, se kezelés, se semmi, félrediagnosztizáltak és mindenek előtt borzasztó türelmetlen, feszült volt mindenki, ami a várakozókra is szerintem nagyon ráragadt, legalábbis rám biztosan. És mindenkiből olyan felsőbbrendűség áradt, nekem sajnos ott nagyon sok negatív tapasztalatom volt, nagyon örülök, hogy váltottam (előbb kellett volna), bár jóval messzebb van, de megéri. Sajnálom Kisélet2015, hogy negatív tapasztalatod volt, nagyon rosszul tud esni, én tudom, hidd el.


Első inszeminációm volt nemrég, nagyon izgulok, szerdán tesztelek először! :)

2015. szept. 12. 08:58

Szia meluss73!


Vervetel eredmennyel kapcsolatban erdeklodtem.

Kerdore vont h miert telefonalok, nem erti miert kerdezoskodok,mindezt olyan hangnembe amit ha hallani szeretnek elmegyek egy sztk rendelesre...

Vegul ram rakta a telefont...semmit nem tudtam meg..

493. meluss73 (válaszként erre: 491. - Kisélet2015)
2015. szept. 11. 13:31

Szia,

mivel hajtott el? Alapvetően nagyon kedvesek.

492. 791008
2015. szept. 9. 12:27

Szerintem a Forgács intézetben nagyon aranyos mindenki.Én ahány alkalommal telefonáltam valamiért mindig normálisan türelmesen kezeltek. Forgács tanárúr is és Sipos doki is nagyon aranyos segítőkész. Pedig aztán nem önerős programban veszek részt.

Ugye az ember azt gondolná hogy aki erőteljesen jattol azzal jobban bánnak jpbban odafigyelnek, de nem. Én csak jót tudok eddig mondani róluk.

2015. szept. 8. 09:14

Sziasztok!


Volt mar valakinek koztetek negativ tapasztalata az intezetben levo asszisztensekkel kapcsolatosan?

Engem ma telefonban elhajtott az egyik mint azt a bizonyost...

Nem tudom hogyan kezeljem ezt most!?

2015. szept. 5. 06:55

a vegeredmeny nem a fizetosen vagy az allamin mulik, biztos nehez kifizetni de meg eri a probat. en 1x voltam szgedi kaaliba koszonom tobbe nem megyek koezelebb lenne de nem a hozza allasuk a modoruk, mar az ajtonal, gep szalag modszer. en mas hol probaltam allamit nem magyaroszagon 2x lombik es kb 7 fagyis beultetes teljesen mas mint az otthoni kezelesek de kb 4 eve mar nem akarunk ide jarni.

forgacs az egyik ismerosunk donor petesejtbol lett terhes !!!1 amit itt nem tudtak neki meg csinalni csak szaivatak evekeig igy az o elbeszelese alapjan probalkozunk a forgacsal hat ha tudnak segiteni nekunk.

jelzem nem velem van a gond en ugy mond "tokeletes" vagyok leleteim is nagyon jok csak nem mindegy a hozzaallas ez ebbol lett elegunk!!!!

majd meg latjuk mi lesz

2015. szept. 2. 22:45
lányok, nem akarok ellenreklámot a Forgácsnak, meg tudom, h akiknek ott sikerült, azoknak ez az intézet a no.1., de akinek sürgős, v nehéz kifizetni a pénzes verziót, az miért nem megy államiba, TB támogatottan? mi a SOTE ARO-n voltunk, nulla várakozási idő, minden vizsgálat ingyenes, csak a szurikért kell fizetni (azért mindenhol), és baromi jó a statisztikájuk...(onnan is Murber dokit javaslom)
2015. szept. 1. 07:01

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni ti mi alapján választottátok a Forgács intézetet? Nekem a nődokim a Forgácsot vagy a Dévait javasolta. Úgy emlékszem azt mondta a Forgácsban többet kell várni - már kb 3 hónapja beszélgettünk róla, ezért nem emlékszem pontosan ). Mi eddig egy inszem-en voltunk, múlt hónapban nem tudtunk menni mert csak egy pete érett meg, egyébként a párommal van probléma. Most megyünk ismét inszem-re, de közbe bejelentkeznénk valamelyik intézetbe. Ahogy olvasom a Forgácsba a támogatott lombikra ennyire sokat kell várni?


Köszönöm a válaszokat.

487. meluss73 (válaszként erre: 486. - Kinga211)
2015. aug. 27. 15:40

-igen én is 2016 októberre kaptam

de meglátjuk két hónap múlva hogy állok hormonilag

2015. aug. 27. 10:04

Sziasztok!


Köszönöm a gyors válaszotokat!


So_lya igen elmondta a Tanárúr is, hogy minden konzultációs alkalom fizetős.


791008 oep-esek szeretnénk lenni, de mondta a Tanárúr, hogy ezzel jövő októberre van időpont, fizetőssel, meg lehet hogy 1-2 hónapon belül meg tudnánk csinálni, de ezen még gondolkodunk!


Köszönöm szépen!

485. 791008
2015. aug. 25. 17:22

Sziasztok!

Az intézetbe ha délután vagytok hivatalosak akkor minden alkalom 15ezer ft. Ha reggel kell menni vérvétel ultrahang ekkor nem kell fizetni. Nagyon rendesek, mind az orvosok mind a nővérek. Odafigyelnek az emberre maximálisan.

Oep-esek vagytok vagy fizetősek?

484. So_lya (válaszként erre: 483. - Kinga211)
2015. aug. 25. 14:11

Szia Kinga211!


Látom, hogy tegnap voltatok, de azert irok még :-)

Nekunk az első konzultációért kellett fizetni (15e), utána 2 vérvétel következett (ami benne volt ebben az összegben). Utána voltam átjárhatóságin es most megyunk új konzultációra, ami megint 15ezer Ft lesz. Úgyhogy szerintem minden konzultációért kell fizetni.

2015. aug. 24. 14:43
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy a 2. konzultációért is kell fizetni? Voltunk már egyen és akkor úgy emlékszünk mintha azt mondta a Tanárúr, hogy csak az elsőért kell fizetni. Ma megyünk a Tanárúrhoz megbeszélni akkor hogy hogyan legyen. A hölgy aki adta az időpontot azt mondta, hogy kell fizetni!
2015. aug. 21. 17:36

sziasztok van egy csoport a facebookon hasonlo gondoal kuzok zart forum senki nem latja amit irsz!!!

[link]

481. meluss73 (válaszként erre: 479. - 791008)
2015. aug. 20. 07:26

Én nem adtam. Nem tudom, hogy kellene e, de valahol azt érzem nem... Így is jelentősanyagi teher ez mindenkinek.

Érdekel azért más véleménye is.

480. meluss73 (válaszként erre: 478. - Edina000)
2015. aug. 20. 07:24
Sajnos nem. Most van az első lombikunk.:-)
479. 791008
2015. aug. 19. 18:11
Sziasztok! Új vagyok ezen az oldalon. Volna egy kérdésem azokhoz a résztvevőkhöz akik a Forgács Intézetben voltak lombikon, vagy kezdtek programot. Én most kezdtem a stimulációt. Tb támogatásos beültetés lesz. Azt szeretném kérdezni hogy a sejtleszívás után szoktak adni pénzt a dokina? És a beültetés után? és ha igen akkor mennyit? Köszönöm a válaszokat.
478. Edina000 (válaszként erre: 461. - 201003)
2015. aug. 19. 15:45
Ha nálad minden rendben, akkor elég az inszem!
2015. aug. 17. 09:24
gyongyszemecske én úgy tudom készpénzzel, legalábbis az inszemnél úgy volt
2015. aug. 16. 14:36
sziasztok .eszembe jutott valami nem tudom a fizetes hogy tortenik otthon bankkartyaval vagy kesz penzel az intezetben? ja es ha vasarlok barmit kartyarol akkor vesznek le penzt a kezelesert vagy egyszerubb mindent minden hol kesz penzben fizetni.
2015. aug. 9. 19:47
Sziasztok jart mar valaki Dr. Albert Istvan andrologusnal? Tapasztalatokra, velemenykre lennek kivancsi.
474. aszta (válaszként erre: 467. - Moni(ka))
2015. aug. 8. 13:04

Én a helyedben kifizetném, azt írod ez elmegy az összeg egyszer. Azt csinálnám, hogy megkérném minél előbb a Tanár úrat, hogy vegyen fel várólistára, hogy azért legyen helyed, csak épp ne legyen rá szükséged :-) Ha meg mégsem sikerülne, de így nem szabad hozzáállni, akkor is van egy tartalék időpontod.

Ha van egészségpénztári kártyád, kérj számlát, mert akkor spórolsz, mert adóbevalláskor visszakapod az x %-át. Ha a beültetésen felül lenne plusz embrió, akkor annak a beültetése 100 E Ft + a gyógyszer, de az már csak 20-30 E Ft. Remélem segítettem.

473. gyongyszemecske (válaszként erre: 471. - Kisélet2015)
2015. aug. 8. 07:11
koszonom
2015. aug. 5. 21:48
Sziasztok! Első inszeminációra készülünk!Le írnátok a menetét! Elméletileg augusztus 14-e környékén fog meg jönni a 3-dik napon kell elkezdenem a clostit és utána,hogyan tovább? Előre is köszi!
471. Kisélet2015 (válaszként erre: 470. - Gyongyszemecske)
2015. aug. 4. 08:57

Szia nekem ciklus 3 napjan csinaltak az anti mullert,verbol.

Pesten a Podmaniczky utcaban 5000.- ft volt ugy emlekszem.5 napon belul mailre kuldik az eredmenyt.

Nekem Sipos doki adott hozzajuk beutalot.

szep napot!

2015. aug. 3. 18:56

Sziasztok az lenne a kerdesem anti muller testet verbol csinaljak es az fugg a ciklus napjaitol?

Azt kerhetem a korzeti orvostol vagy privatilag az mennyibe kerul??

Koszonom

469. Moni(ka) (válaszként erre: 468. - Kisélet2015)
2015. júl. 24. 20:03
Szia, nekem is pont ez a bajom. Tegnap jött meg. Hetfon pedig mi vérvételre megyunk eloszor. Remelem nem lesz túl késő. De kb mondtam a dokinak mikor fog jönni es azt mondta hogy egy ket napot nem nagyon számít.
2015. júl. 24. 07:45

Sziasztok egy kis segitsegre lenne szuksegem!

Masodik inszemre keszulunk az intezetbe a ciklusom eleg rosszul erkezett (tegnap) es csak hetfon tudok az intezetbe uh.ra menni.

Valaki volt mar ilyen helyzetbe?

A napok szama miatt kerdezem.

Igy a clostyt hetfon tudom elkezdeni ami az 5.nap.

Remelem nem lesz keso...eddig 2.napon kezdtem.

Koszonom elore is a valaszotokat szep napot minden babara vagyonak!!! :)

2015. júl. 23. 23:08

Sziasztok!

Nem tudom titeket vissza olvasni mert nagyon sok van. Nehány információkra van szükségem. Hetfon megyunk először vérvételre a párommal. Tanár úr azt javaslata hogy fizessük ki mert 37 eves leszek nem sokára es repül az ido, ne várjuk meg egy evet, mert ennyit kell várni amig jönn a sorom ahhoz hogy támogatót legyen. Ki, mennyit várt? Az lenne a kérdésem. Nem nagyon akarom kifizetni. Es ha nem sikerul elsőre? Fel miliő elmegy. Mert 350.000 Ft plusz kb 100.000 a gyógyszerek. Nem tudom mit tegyek. En ugy gondolom ha 5 evet vártok akkor várhatóm meg egyet. Vagy ki tudja lehet hamarabb jönn a sorom. Legyszi írjatok meg milyen tapasztalatok van meg. Nem sok mindent tudom a lombi baby programról. A tanár úr azt monta semmi akadály, itt lesz baby biztos, a leleteim nagyon jók, csak éppen nem átjárhatók a petevezetekem.

Koszi nektek előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook