Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? fórum

Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2007. szept. 16. 10:25
Én már hallottam hogy fogott az átok, de igazából nem hiszek benne.
5. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Korall44)
2007. szept. 16. 10:20

Tudsz arról, hogy valaki azt kívánta volna, hogy így járjatok? Valami rosszakaró kívánhatott ilyet és be is jött neki. De azért én sem hiszek az átokban. Rosszul sikerült kapcsolatok, emberi gyarlóságok és szerencsétlen véletlenek lehetnek.


Azért írtam ide mert egyszer velünk is történt valami amire én is azt mondtam, hogy mától fogva hiszek az átokban. (Persze nem komolyan mondom.)

Munkahelyi brigád, mentünk egyszer egy helyre talajmintákat venni. Ideges volt a sofürünk ,mert a felesége otthon volt betegen és szeretett volna minél hamarabb hazajutni ezért gyorsan hajtott. Még a munka előtt. A munkaterület közelében egy tanyából kirohant egy bolond borjúnagyságú kutya ugatni bennünket. Mi nem lassítottunk és elütöttük a kutyát. Cserbenhagytuk. :( Hozzáfogtunk dolgozni. Jött előszőr a kutyatulaj felesége, hogy mi milyen szemét emberek vagyunk, így meg úgy! Mi utasok mit szólhattunk volna, néztük a földet. Nem sokára jött az ember, hozott egy ásót. Elhívta a sofőrünket, messziről nem hallottuk a diskurzusukat, lehet jobb is! Kezébe nyomta az ásót, elmagyarázta hova temesse a közben kiszenvedett kutyát. Jó(?) sofőrkollégánk egész délelőtt ásott és temetett! Mi meg dolgoztunk. Közben megjöttek a nagy gyerekeik is, azok meg dobáltak bennünket. Mi meg elviseltük.

Mindnyájan végeztünk a munkával délután, mentünk volna haza, de nem indult az autó! Semmilyen próbálkozás nem segített.

Mit volt mit tenni, otthagytuk at autót, elgyalogoltunk kb 5 km-re a legközelebbi ismerősünkhöz aki kölcsönadta az autóját, hogy hazamenjönk. Már sötétben értünk haza. Tél volt.

Szerencsére az otthagyott autónkat már nem rongálták meg, amibe másnap már könnyedén életet lehelt a sofőrünk.

2007. szept. 16. 09:58

Nem hiszek az átkokban, rontásokban. Csak babona.

Abban hiszek, hogy ha valaki hisz abban, hogy ő meg van átkozva akkor egy önsorsrontásként a negatív gondolkodásával csupa bajt hoz magára.illetve a jót is rosszként éli meg.


Rossz időszakok mindenkinek vannak az életében, ahogy most nálad is :(

Sajnálom ami történt :(!

2007. szept. 16. 09:46
A férjem 25 év után hagyott el, a lányaimat szintén elhagyták. Szerintetek ez lehet valamilyen átok?
2007. szept. 16. 09:45
Lehet szerintem,de az a baj vele hogy visszaszáll,ezért nem szabad átkozódni
2007. szept. 16. 09:44
Lehet-e, hogy egy átok valóra válik?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook