Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? fórum

Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2011. márc. 4. 13:08
tiszta pszhihológia:elmész egy rontás levevőhöz aki nagyon érti az emberek lelki világát és olyanokat mond ami rád jellemző,így kezdesz hinni az emberi képesség természetfelettiségébe,de gondoljatok bele ha fogna az átok mennyi nyomorék,nyomorult ember lenne hiszen kevés olyan van akinek nincs haragosa így ha pl átrepül a szomszéd kertbe egy labda és az visszaszól hogy törne ki a lábad akkor kitörne nem?már ha az átkozás ennyire igaz lenne:)
95. e07aa834c4 (válaszként erre: 91. - 274c9996b8)
2011. márc. 4. 13:03
drága Sólyom:)millió puszi ezzel vetekednék mert szerintem senki földi halandónak nincs hatalma más emberi életek ilyen formáju befolyására.Vannak szerencsétlen emberek és vannak szerencsések,ha valakinek valami nem jön össze könnyebb másra hárítani az okát mint azon rágódni mekkora szerencsétlen saját maga.
94. e07aa834c4 (válaszként erre: 92. - MelisUK)
2011. márc. 4. 13:00

fájt a hasa.Egyébként sok ilyen hülyeség van,pl a barátnőm teljesen besértődött mert babalátogatáskor nem köpködtem meg a kicsinyét és ez valami olyansmit jelent hogy elapad a teje meg megigézem s sírós baba lesz,erre én hatalmasakat krákogtam és megkérdeztem hova köpjek:D tiszta méreg volt:D

Régen meg csak akkor lehetett babalátogatókat fogadni ha előtte apuka és anyuka a gyereket 3x körbehordozta egy kereszt körül.hehe annyi ilyen hülyeség van.

93. MelisUK (válaszként erre: 7. - 09d65bf33d)
2011. márc. 4. 12:59
Ha szimplán ennyi lenne az átok, ilyen egyszerű lenne, akkor nem is élnének már rossz emberek a világon. :)
2011. márc. 4. 12:54
Apumat megátkozta egy cigányasszony, mikor még pici baba volt. Onnantól kezdve éjjel-nappal egyfolytában sírt nagyon-nagyon sokáig...
2011. márc. 4. 12:34
Akar gondolkodol rajta , akar kineveted az atok beteljesul , ha "megfelelö" ember csinalta ! Egyebkent a megatkozott ember ritkan tud rola hogy , megatkoztak.
2011. márc. 4. 12:06
Persze,ha állandóan foglalkoztat a gondolat,akkor úgy irányítod az életed,hogy bekövetkezzen.Ha azt jósolják,hogy lesz egy autóbaleseted akkor már eleve úgy ülsz be az autóba,hogy lehet,hogy most...,eleve figyelmetlenebb vagy,és tényleg bekövetkezhet.
2011. márc. 4. 11:11
Van ilyen, de ne éld bele magad :)
2011. márc. 3. 22:03

ha hiszel benne,lehetséges... de ha nem foglalkozol vele,akkor nem. minél többet agyalsz rajta, és már mindent az átoknak tudsz be.... akkor igen..

le kell tojni..és nem foglalkozni vele.. akkor fel sem tűnik... és idővel elfelejted.. és nem lesz gond:)

2011. márc. 3. 21:53
Lehetseges , s mi több biztos !
2011. márc. 3. 14:50
egyszer egy anyósjelölt kinek otthagytam a részeges fiát...levelet írt,hogy elmegy egy román vajákos cigányasszonyhoz s ugy megátkoztat hogy egész életembe szerencsétlen nyomorult nő leszek,hogy sose fogok nevetni,ha valaki elvesz az ütni s verni fog egész életembe,hogy gyerekeim se lesznek soha...na erre visszaválaszoltam amit kíván azt kapja vissza:)A fia:azóta is iszik,de olyan feleséget kapott aki még többet iszik van két gyönyörű gyermekük akik rettegnek főképp az anyjuktól.A felesége részegen discóba aki elkapja azzal van és ahogy halottam otthon komoly verekedések vannak náluk.Sajnálom főképp a gyermekeket.Mivel a nő gyerekkori jópajtásom volt őt meg azért sajnálom hogy így lezülött és a férjét meg azért sajnálom hogy azóta se tudott felhagyni az ivással.Nem tudom volt anyós jelöltel mi van de ha arra gondol hogy mit kapott tuti visszasír:)
85. Mari20
2011. márc. 3. 12:12

szia drága


lehet, de vigyázz mert minden amit kivánsz, vissza kapod

.

ha viszont úgy érzed, hogy téged / rád küldték

mondogasd sürün ( amikor eszedbe jut)


minden negativ energia visszaszáll arra aki küldte.



legyen szép napod

MAri

84. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Korall44)
2011. márc. 3. 09:28

Nem létezik,az átok mindig visszaszáll.

Történhetnek nergatív dolgok az ember életében,de soha nem az átok miatt.

2011. márc. 3. 09:25
persze
2011. jan. 22. 16:15
Bizony létezik. Anyukám nagyon jó ember, viszont volt egy haragosa munkahelyén,aki irigyelte. Levelet írt anyámnak,rendesen fekete fonalas tűvel átszúrva érthetetlen nyelvel leírva egy szöveg. Ezután nem sokkal anyu trombózist kapott,a lábában volt az alvadás,de mára már meggyógyult. Viszont az átkozódó azóta teljesen lesérült a lábára. Szóval vissza szált.Nekem is bejöttek a jó,illetve rossz kívánságok,átkozódni nem szoktam,csak annyit kérek,hogy érezze azt,amit én éreztem,de ezt a sors úgy is benyújtja.
2008. szept. 17. 06:16
én úgy gondolom, hogy nem szabad vele foglalkozni, mert önbeteljesítQ jóslat is lehet belöle. Tapasztalatból mondom.
2008. aug. 30. 23:06
Nem!Az átok nem jó dolog,és aki átkot szór visszakapja!!!!
79. kisvirág42 (válaszként erre: 76. - 1ae576ac59)
2008. aug. 18. 15:08
Szerintem is van, akár hiszünk benne akár nem
78. supin (válaszként erre: 39. - Tracsi)
2008. aug. 1. 17:53
Ki az aki csak jó??? Minden ember mást talál jónak!!
2008. aug. 1. 17:37
Ha őszintén mondod, akkor igen.
76. 1ae576ac59 (válaszként erre: 75. - Castellina)
2008. aug. 1. 16:15
nem hit kérdés, annál jóval több. Ha nem hiszel benne akkor is müködik.Bár ne müködne.
2008. júl. 29. 00:15
ha hiszel benne, akkor igen
74. mirsian (válaszként erre: 71. - Emrus)
2008. júl. 28. 11:41
létezik védő varázslat és igy nem szál vissza az átok.kérdezzétek meg a jósnőket ha jártok.
73. a74de3d08a (válaszként erre: 39. - Tracsi)
2008. júl. 28. 10:45

>>A jó emberek nem kerülhetnek olyan helyzetbe hogy átkot kapjanak.


Már hogy ne kerülhetnének....

Simán. Lehetsz te akármilyen rendes, meg jó, ha egy idiótával hoz össze a sors....

2008. júl. 28. 08:40
én alapból nem hiszek ilyenben. ugyhogy szerintem nem
71. emrus (válaszként erre: 66. - Mirsian)
2008. júl. 28. 08:39

Hát erre csak annyit, hogy volt egy barátnőm, akinek a lányának nem sikerült semmi és a jósnő megállapította, hogy 4000.-ért, hogy átok ül rajta. További 4000.-ért vállalta, hogy leveszi róla. Leültette egy székre letakarta, kinyitotta az ajtót és elkezdett rikogatni, kiabálni és kész volt. A lány ma is ugyanolyan peches mint addíg volt, semmi nem változott. És ugyan ez a jósnő, megjósolta a barátnőmnrk, hogy az apukája még abban az évben meg fog halni, természetes további 4000.-ért (12 000), ennek 4 éve és még mindíg vidáman bicajozik. Viszont a barátnőm lelkivilágába sikerült belemászni, egész évben rettegett.

Abban eggyetértek, hogy az átok visszaszáll arra aki küldte.

2008. júl. 28. 06:03
az tuti,és visszaszáll az átok arra aki inditja
69. lily3
2008. júl. 27. 20:36
Bocsi kétszer írtam ,mert azt hittem nem ment el.
68. lily3 (válaszként erre: 66. - Mirsian)
2008. júl. 27. 20:35

Van rajtunk biztos, de lehet csak a férjemen mert őt gyűlöli nagyon.Elmegyek jósnőhöz,kíváncsi vagyok mit mond.Köszi.


Honnan lehet tudni,hogy egy jósnő jó-e?

67. lily3 (válaszként erre: 66. - Mirsian)
2008. júl. 27. 20:32
Van rajtunk biztos,de lehet csak a férjemen,mert őt gyűlöli nagyon.Elmegyek jósnőhöz,kíváncsi vagyok mit mond.Köszi.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook