Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? fórum

Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. febr. 11. 17:58
Ha hiszel benne, biztos.
35. direne
2008. febr. 11. 15:12

Vigyázni kell az átkokkal, mert visszaszáll! Ha én nagyon dühös vagyok valakire, csak annyit mondok: nem kívánok semmi rosszat, de ezt az élet úgyis lerendezi! És lőn.

És, arra különösen kell vigyázni, hogy a gyereknek mit mondunk, ha rettentően dühösek vagyunk rá...Ők nagyon nagyon védtelenek.

2008. jan. 28. 12:15
Sajna igen...csak aki átkoz, az valószínűleg nincs tisztában azzal, mit gyűjt be saját magának...
33. 274c9996b8 (válaszként erre: 30. - 58f68708d1)
2007. nov. 18. 15:19
A szeretet erejevel , sugarzasaval mindent megtudsz allitani ! De , nem szabad figyelmen kivul hagyni az "arnyek!" entropi is allando muködesben van ! Közel sem van mindeg ugy hogy a "JO"epitö jellegu erök vannak fölenyben . Az egyetlen amit tehet az ember hogy megprobal ugy elni , hogy tudatossan senkinek ne okozzon kart , fajdalmat . ( de , meg ez sem garancia mindeg.)
2007. nov. 17. 22:55
Szerintem az átkok beválnak,különösen,ha egy roma átkoz.Én hiszek benne.De abban is,hogy az átok visszaszáll.Léteznek olyan emberek,akik képesek az átkot leszedni az emberről.Ezeket mind megtapasztaltam!
31. 58f68708d1 (válaszként erre: 29. - 274c9996b8)
2007. nov. 17. 21:43
mellesleg nem zártam ki a tényt,h átok van.lásd 9es hszem.-))
30. 58f68708d1 (válaszként erre: 29. - 274c9996b8)
2007. nov. 17. 21:41
persze aki konyít hozzá némi neműleg annak ez nem jelent gondot.de!aki úgy szórja az átkát mint más cseréli az alsóneműjét,azt azért meg lehet "állítani"pozitív-lepergő magatartással.ha nem adsz rá,nem fog megtörténni.ha rágod magad rajta,bevonzod.én így gondolom.vélemény nem ítélet.-))
29. 274c9996b8 (válaszként erre: 28. - 58f68708d1)
2007. nov. 17. 18:40
Tevedsz ! Egyalltalan NEM kell allandoan a gondolataidba a negativ es a rossz ! Ha 1 olyan szemely aki ezzel foglalkozik ill van a dologra "ratermettsege!?" siman megtud atkozni pl tegedet , barmilyen pozitiv es eletvidam is vagy ! Aztan csak azt veszed eszre hogy a baj a nyomodba .... es keptelen vagy lerazni !
2007. nov. 17. 17:08
nem győzöm ismételni magam..ha "állandóan "a gondolatába van valakinek h...akkor sajnos BEVONZZA a bajt-átkot-rontást miegymást ki h nevezi.ugyanez fordítva is igaz.vagyis a jót is be lehet vonzani.-))
27. 274c9996b8 (válaszként erre: 24. - Edb6c38cef)
2007. nov. 1. 18:49

Igen ! Ez nagyon veszelyes amit ez a nö csinalt/csinal ! Mert azert anyit tudok hogyha artatlan embert tamadunk meg /vagy megatkozunk !/ az igy vagy ugy , de visszaszall ,arra akitöl kiindult !

Az mar egesszen mas tema , amikor vedekezni probalunk , meg nem erdemelt tamadasok ellen ! De , mondjuk en földön jaro ember vagyok , az O - Szövetseg törvenyei tetszenek es elfogadhatonak tartom öket ; szemet , szemert ....fogat fogert .....stb...DDD

2007. nov. 1. 14:08
Igen, valora valnak. Igaz en elvbol nem atkozodok, nem kivanok rosszat senkinek, de tudom, hogy aki valaha is bantott, azokat mindig megverte az elet/Isten. Mar a nagymamamnal es anyamnal is mukodott ez.
2007. nov. 1. 13:57

Nos talán van benne valami.

Én a volt férjemet megátkoztam hogy a közös lányunkon kívül ne legyen gyermeke.Nos a válásunk óta eltelt 8 év,azóta is azzal kis...-al van akivel megcsalt.Gyerek nem jön.Nekem azóta született 2 gyönyörű egészséges kisfiam akiket szerettünk volna és terveztük is hogy legyenek.

Szóval én hiszek az átkokban.

De nem vagyok boszorkány:)

2007. nov. 1. 13:44

Férjemnek afférja volt az alkalmazottjával (bér, mi más). Nem tudtak megegyezni, de a kollega maradt a férjemnél, mert nem talált jobbat. És lőn: férjemet kirabolták, 1 millió értékű gépet loptak el tőle. Jegelve lett a bér téma, majd alkalmazott rá két hónapra újra előhozta. Megint huzavona, kiegyeztek egy kisebb mérvű emelésben, mint amit kollega akart. Másnap: elromlott a tévé, a műholdas követő, összeomlott a számítógépem.

Később tudtam meg, hogy kollega felesége előszeretettel átkozódik, és addig nem száll le valakiről, amíg nem jut eredményre. Na, eddig oké is.

Most meg: kollega is, felesége is daganatos beteg. No comment!

2007. nov. 1. 12:50
Lehetseges , miert ne ? A szent Bibliank o-szövetsegi resze tele van ATKOKKAL ! Hogy , ha nem tartod be ezt a törvenyt , vagy azt ! ? Akkor .......((((..... Szemelyessen megprobalok ugy elni , hogy tudatossan ne bantsak meg senkit , ne okozzak kart ! Biztos ami biztos !
2007. nov. 1. 09:51

úgy, mint átok, nem hiszek benne. De abban hiszek, hogy bizonyos emberi viselkedéseknek előbb utóbb következményei vannak. A saját életemből egy példa: az exem családjában is volt egy ilyen legenda, hogy meg vannak átkozva, mert nem tudnak tartós (sirig tartó) párkapcsolatot kialakitanak. Mikor összekerültünk, akkor nem gondolkoztam ezen, hogy ez miért lehet. 22 évi házasság után kezdtem látni, hogy azért mert nem lehet egy életen keresztül kibirni valaki egoizmusát, és zsarnokoskodását. És ez következett be az apja, a nagyapja, a bátyja párkapcsolatában is. Ilyen volt a természetük, és persze, hogy a végeredmény ugyanaz lett, mindenféle átok nélkül. Nagyon fiatal voltam, mikor hozzámentem, és valahogy akkor még tudtam tolerálni,és ő pedig nem véletlenül választott olyan feleséget, ahol jócskán nagy a korkülönbség. De utánna rájöttem, hogy nincs még egy életem, amit majd boldog, szeretetteljes párkapcsolatban élek le.

Szerintem a bizonyos "átkok" mögött az emberi viselkedés húzódik meg. Ez az én véleményem.

2007. nov. 1. 09:34
Nagyon félek az átoktól!Érdekes dolog de a lényeg hogy nem szabad átkozódni és a azt mondják visszaszáll a feladójára.......
2007. nov. 1. 08:41
Nevetséges a gondolat is.
2007. nov. 1. 06:02
Remélem, nem. Egyszer megátkoztak, levélben, konkrétan leírva - azóta is rettegek, hogy bekövetkezik...
18. LoLiNa
2007. nov. 1. 05:12
lehetséges. gondolom nem csak úgy kitalálták
17. emagdi (válaszként erre: 7. - 09d65bf33d)
2007. okt. 31. 18:10
hű! veszélyes veled megismerkedni!
2007. okt. 31. 18:05
Uram, "bozsemoj" bárcsak úgy lenne!
2007. okt. 31. 18:00
igen ha hiszel benne
2007. szept. 30. 19:53
Ha hiszel benne, megtörténhet. Mindent tett és gondolat, amit másoknak nyújtassz egyszer visszaszáll rád.
13. ilona.maci@citromail.hu (válaszként erre: 7. - 09d65bf33d)
2007. szept. 19. 08:52
annyira egyetértek Veled,bár nem ismerlek:( az én életem is szólt,szól efféle dolgogról,néha már annyira "bejön",hogy hinnem kell benne:)néha elbizonytalanodom,nem merek véleményt nyilvánítani sem,főleg,hogy mások hallják...lehet,hogy ez gáz""?
12. 58f68708d1 (válaszként erre: 11. - Rozália)
2007. szept. 17. 17:04
ha félsz tőle,bevonzod.ne gondolj rá,ne foglalkozz vele amíg nem muszály.
2007. szept. 17. 11:55
Engem egyszer megátkoztak, még mindig tartok tőle, hogy valóra válik.
2007. szept. 16. 12:22
sajna lehet.
9. 09d65bf33d (válaszként erre: 8. - 80ASIQ)
2007. szept. 16. 11:44
Na igen, én is örültem, de volt, akit (exemet) sajnáltam is, mert nagyon megjárta. Lehet azért, mert más is nagyon haragudott rá.
8. 80ASIQ (válaszként erre: 7. - 09d65bf33d)
2007. szept. 16. 11:02

Azt tudom, hogyha megharagudnék valakire és megátkoznám és az be is jönne, akkor én bizony örülnék! (Rossz vagyok?)

A helyzet az, hogy pillanatnyilag nincs olyan amber akinek úgy istenigazából rosszat kívánnék.

2007. szept. 16. 10:37

Nem tudom, hogy véletlenül történtek-e bizonyos dolgok az életemben, de amikor valaki nagyon szemét volt velem, és abban a pillanatban azt kívántam neki, hogy kapja vissza az életől, de kamatostól, az eddig három esetben is bejött. Két feljebbvalómat kirúgták, akik anno szemétkedtek velem, de nem is akárhogy, hanem nyilvános megalázások közepette. Egy exemet pedig (bár azért ilyet nem kívántam neki), nagyon súlyos balaset ért.Volt szemét "barátnőmet" is üldözi a sors.Még egyvalaki nem kapta meg a magáét, de remélem még ebben az életeben megtörténk az is. Nem kívánok én senkinek semmi különöset, csak azt, hogy kerüljön olyan helyzetbe, amilyenbe ő jutattott engem. Ennyi.

Remélem nem az én átkaimnak köszönhetőkmindezek a dolgok, hanem csak a sors igazságossága mutatkozik meg bennük. Volt egy időszak az életemben (sőt három is), hogy én i elátkozottnak éreztem magam, és azon godolkodta, valyon ki átkozhatott el, kit bánotta meg annyira, vagy ki irigykedik rám annyira, hogy ilyet kívánjon nekem. De aztán rájöttem, hogy ezek csak az élet próbatételei voltak, amiket túl kellett élni,érzelmileg túl kellett rajta tenni magam(ez volt a legnehezebb).

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook