Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? fórum

Lehetséges, hogy egy átok valóra válik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
66. mirsian (válaszként erre: 61. - Lily3)
2008. júl. 27. 19:46
ha ismersz jó jósnőt akkor menny el és ő le tudja venni az átkot ha van rajtad.
2008. júl. 27. 17:56
IGEN!
2008. júl. 27. 16:50
Úgy tarják,visszaszáll!Csak óvatosan az átokkal!
63. supin
2008. júl. 26. 16:04
Igen. Lehetséges!
2008. júl. 26. 15:01

Hogy , ha figyelmessen olvasgatjuk a regi utleirasokat , nagy vadaszok , felfedezök könyveit mindeg feltunik a varazslat,magia stb kulönbözö helyzetekben !/az erthetetlennek tunö kulönös,megmagyarazhatatlan törtenesek! ?/

Es , hat közel sem "csak!"primitiv közössegekben muködik ! Muködik ez akarhol , csak az aki csinalja ersen hozza ! Viszont a primitiv közössegekben aparol , fiura szall-nak a szakmak mind a mai napig ! Ilyenforman a szakmara "alkalmassag!" TANULAS,kivalasztas mar kisgyermek korban eldöl ! Ilyenforman az a kis primitiv magustanitvany , akik a ven magus totyogo kora ota tanit,nevel valamit tud is , mire felnö !/nem csak handabandazik!/Persze az efalyta adottsag veleszuletett is lehet !

Olvasd Michael Harner könyveit, aki mint antropologus kutato muködött.

61. lily3
2008. júl. 26. 13:24
Soha nem foglalkoztam az átok kérdéssel,hogy tényleg igaz lehet-e vagy sem.De már magam sem tudom.Azt mondják egy volt barátom elátkozott,mert nem hozzá mentem feleségül.(Nevetségesen hangzik)Azt kívánja semmi sem sikerüljön a férjemnek,nincstelenek legyünk,menjen rá a házasságom...Sajnos 1 éve pont, sorozatosan csak baj történik velünk.Az ismerösöm mondta neki,hogy:"Vedd le Erikáékról az átkot!"Válasz:"Nem veszem."Szenvedjen ahogy én szenvedtem"Már komolyan azon gondolkodom valakivel levetetem ezt az átkot,vagy mit.Megbolondultam?
2008. júl. 26. 12:58

Korall44 eredeti kérdésére: a megoldás inkább az lehet, hogy ennyi szemét férfi futkos. Vagy az, hogy a lányaid tőletek tanulták a családmodellt.

Primitív közösségekben az átok egyébként akár ölni is képes (pszichoszomatikus reakciók), de szeretném hinni, hogy a mi társadalmunkban az emberek nagy része érettebb annál, hogy ilyesmit komolyan vegyen. Engem már vagy százszor megátkoztak (foglalkozási ártalom).

59. 274c9996b8 (válaszként erre: 58. - Lily3)
2008. júl. 26. 12:18

kb , ahogy en tudom , ezek a guruk/tanitok a hinduizmus/budhizmus kulönbözö agazataikat hirdetik ! Jo penzeket keresnek vele .

Viszont tenyleg vannak afrikai/tavolkeleti magusok/varazslok akit nyugateuropaban muködnek es NAGY penzekert szinte mindenre kepessek ? !

58. lily3 (válaszként erre: 57. - 274c9996b8)
2008. júl. 25. 21:19
Köszi!Akkor ez egy nagy marhaság,amit nekem mondtak.
2008. júl. 25. 19:03
A guru tanitot jelent !
56. lily3
2008. júl. 25. 18:59
Barátnőm állitja,hogy léteznek ú.n. guruk akik képesek az átkot rátenni a másik emberre.Én mondtam neki hogy ez hülyeség.Erre ő ,hogy engem is elátkozott a volt barátom,mert guru.Mi az hogy guru?
2008. júl. 2. 19:41

Jah, igen és még egy dolog, ami ennél sokkal szomorúbb:(:(

Nagynéném két fiát vesztette el. Egyik fiú 12éves volt, elment egy idősebb fiúval horgászni, karamboloztak és meghalt:(. A másik fia 22éves volt, elment a barátaival buliba,elindult hazafele és elütötték:(.

Ezek után elment egy jósnőhöz, aki azt mondta neki, hogy egyszer nem vettek fel egy roma asszonyt amikor stopolt és ő átkozta el őket:(.

Hozzáteszem, a harmadik, mára egyetlen fia 2szer törte össze az autóját.

Na ez szerintem valóban nem véletlen:(:(:(

2008. júl. 2. 19:38

Én nagyon sokáig nem hittem ezekben a dolgokban, mielőtt nem találkoztam a párommal.

Neki gyerekkora óta minden tárgya elromlik. Amikor összekerültünk nem hittem eki, mondom aham hülyéskedsz. Aztán: egyre több dolog romlott el az autóban, vett egy urh rádiót tönkrement, vett egy teljesen új számítógépet 4szer volt szervízben, lecserélte a telefonját, kb 2hét és elromlott a kamerája, az autót becseréltük egy kereskedésben, nagyon sok dolog elromlott rajta mióta itt van. Ezek mind a szemem előtt történtek.És mióta vele vagyok sokkal szerencsétlenebb vagyok én is. Előtte nem sok mindenen kellett izgulnom, de mióta vele vagyok semmi nem sikerül.

Elég furcsa dolgok ezek.....:S:S:S

53. 38113ab761 (válaszként erre: 49. - Korall44)
2008. jún. 23. 07:12

Ha te nem átkozol akkor semmi...Arra száll vissza, aki neked okoz ilyeneket. Ha sejted, hogy valaki valahol megátkozott, akkor próbálj utána járni.

Van arra mód, hogy "levegyék" rólad...

Én nem "hiszem", hanem tudom, hogy van ilyen, mert tapasztaltam a közvetlen környezetemben. Az átkos hatást és a levételt is.

52. Dreamy
2008. jún. 21. 17:31
Szerintem is csak akkor teljesülhet, ha hiszel benne. Akkor viszont az összes apró "balesetet", vagy összetűzést - pl.: a családdal, barátokkal - az átoknak tudod be. Ez megkeserítheti az életed, folyton amiatt fogsz izgulni, hogy mi lesz a következő "csapás", aztán lehet, hogy 10 év múlva emiatt fogsz diliházba kerülni...
51. pikusz (válaszként erre: 49. - Korall44)
2008. jún. 21. 07:56

Hiszek az átokban, mert sajnos létezik. De az átok, nem egyenlő az átkozódással. A pillanatnyi dühből fakadó, majd a lehiggadás utáni.."nem gondoltam komolyan" stb. ez nem mérvadó.

Az igazi átok..amikor valaki tudatosan napokig csak a megátkozandó személlyel foglalkozik, és módszeresen, az az rituálisan megátkozza.

Volt szerencsém benne.., a drága jó édesanyám,,, tette ezt velem anno.

Sikerült neki.. de ugyanakkor ő is vsszakapta...

50. korall44 (válaszként erre: 38. - Supin)
2008. jún. 20. 20:17
Én úgy élek. Szerintem jó ember vagyok, soha senkit nem átkoznék meg.
49. korall44 (válaszként erre: 46. - Direne)
2008. jún. 20. 20:14
Mi száll vissza, ha én nem átkoztam meg senkit, de úgy érzem/az egész életben/, hogy engem valaki, valahol, valamikor megátkozott. Az is lehet, hogy én még nem is éltem akkor. Ez lehetséges? Ki hisz benne?
2008. máj. 31. 22:03
aki hisz benne annak ervenyes aki nem hisz benne azon nem fog...szerintem..
2008. ápr. 25. 07:18
Nem csak akkor, ha "hisz" benne az ember... Legfeljebb fogalma sincs, mi baja. Sajnos tapasztaltam már a környékemben "átkos hatást", elég gáz tud lenni.
46. direne
2008. márc. 16. 21:27
Ja...és visszaszáll!
45. direne
2008. márc. 16. 21:26
Igen, ha azon a "rezonancián" védtelen vagy.
2008. márc. 9. 16:09
Igen.
2008. márc. 8. 19:34
Csak ha hiszel benne...
2008. márc. 8. 13:22
Igen, lehetséges, de az is lehet, hogy az egész csupán a véletlen műve, szerintem nem kell ilyen dolgokkal foglalkozni. Lehetőleg pozitívan kell mindenhez hozzáállni, akinek segítségre van szüksége, segíteni kell rajta. Aki az átkokat szórja annak segítségre van szüksége
2008. márc. 6. 17:59
Szerintem ha hiszünk benne akkor valóra válik,én egyszer valakire nagyon dühös voltam és ki is mondtam h.mit kívánok neki,2 nap múlva beteljesült,de már sajnálom mert csak hirtelen dühböl mondtam és igen tartok töle h.visszaszáll.
2008. márc. 6. 17:55
Szerintem ,visszaszáll arra aki átkoz !
39. Tracsi (válaszként erre: 3. - Korall44)
2008. márc. 6. 17:49
Szerintem minden ember a saját sorsának kovácsa. A jó emberek nem kerülhetnek olyan helyzetbe hogy átkot kapjanak. Igaz a gonosz embereknek mindegy hogy jó vagy rossz embert átkoz! A lényeg hogy pozitív hozzáállással szerintem minden elkerülhető! Még egy átok is! És különben is az angyalok vigyáznak ránk!!! :-))) A válás, elhagyás, (gyakorlatból tudom) két emberen múlik! Magunk határozzuk el hogy teszünk-e az ellen hogy ne hagyjanak el. Ha nem akkor talán nekünk is jobb egyedül!
38. supin
2008. febr. 12. 09:55
Lehetséges,hogy van átok. De ígyekezz ugy élni h.ne okozz másoknak rosszzat
2008. febr. 12. 05:00
Ugyan már,ha ez igaz lenne a fél világ már elpatkolt volna,babona az egész.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook