Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírom tovább nincs senkim, akivel teljesen őszinte lehetnék. fórum

Nem bírom tovább nincs senkim, akivel teljesen őszinte lehetnék. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 1. 18:08
"
jan. 4. 09:11
nekem van szerencsere egy nagyon jo baratnom akivel minden titkomat megoszthatok.
dec. 7. 21:14

Nekem sincs.

Meg is tartom magamnak ezeket a dolgokat. Meg kell edződni, és magadban lerendezni.

dec. 6. 08:27

Sajnos!


Szinténzenész!

dec. 6. 08:26
ezzel nem hiszem,hogy egyedul vagy!sajnalom!
14. csemár (válaszként erre: 3. - Csemár)
dec. 6. 08:05

Nem?

Úgy is jó!

13. globus (válaszként erre: 10. - 55Judit)
dec. 2. 17:56
Igazad van. Sajnos.
12. c4da557d31 (válaszként erre: 11. - 55Judit)
dec. 2. 17:55

Egy kicsit néha azért lehet panaszkodni...

De utána újra tovább.

11. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 17:50
Sose lesz. Majd megedz az élet és bírni fogod. Többet kibírsz mint gondolnád.
10. 55Judit (válaszként erre: 8. - Apeeng)
dec. 2. 17:48

Sok esetben így van. vagy elmondasz magadról, a tetteidről valakinek bizalmasan egy addig féltve őrzött nagy titkodat, aztán ellened fordítja a hallottakat.


Valakihez bizalmasnak lenni annyit jelent, mint fegyvert adni a kezébe önmagunk ellen.

Ezt nagyon sok éve tudom már, és szem előtt tartom.

9. c4da557d31 (válaszként erre: 8. - Apeeng)
dec. 2. 17:40
Ez így van!
8. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 15:01

miben is kellene őszintének lenned? Ha nem jó helyre öntöd ki a lelked, annak következménye lehet?...

(annyit nem árt tudni, hogy az emberiség minden egyede füllent inkább, mint őszinte. és ennek oka van. Az igazmondás sokszor irigységgel, rosszindulattal találkozik...fiatalon ez még hülyeségnek tűnik, de az idősebbek már tudják, hogy bizony mondj igazat, betörik a fejed)

dec. 2. 14:30
Nekem is írhatsz nyugodtan,válaszolok...
dec. 2. 10:40
Nyiss egy titkos naplót itt a Hoxán, ahová leírhatod minden gondodat, problémádat és ahol teljesen őszinte lehetsz. Nekem sokat segített már az is, hogy kiírhattam magamból.
5. Bichi (válaszként erre: 4. - 6a526586cf)
dec. 2. 09:49
Csak jobban tudja, mint te.....
dec. 2. 07:14
Biztos hogy van.
3. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 07:08

Nekem írhatsz privit nyugodtan, elolvasom, válaszolok is rá.

Lehet, hogy segíteni nem tudok, de abban biztos lehetsz, hogy az őszinteségedet értékelni fogom.

dec. 2. 06:08
Ird le itt mi nyomja a lelked.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook