Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


98. nono80 (válaszként erre: 97. - Linina)
2007. júl. 4. 21:06
wawwwwwwwww!Ügyi vagy!Most már neki kell állnom dugiban spórolni rá!
97. Linina
2007. júl. 4. 21:01
sziasztok! nekem nagyon bevált a leg magic, ha oldalazva tárogatsz akkor hátul és elöl is edzi a combot,nekem látványosan tünik el a narancsből,nagyon komoly,most ugyan kicsit szünetelek a sok munka miatt, de minimum kétszer edzek egy héten
96. Marylu93 (válaszként erre: 87. - LeeBaa)
2007. júl. 3. 18:57

Szia Leebaa!


van már eredmény?

95. Kisbambi (válaszként erre: 94. - LeeBaa)
2007. júl. 2. 17:32
Szia! ÁÁÁ ügyes voltál:)
94. LeeBaa (válaszként erre: 92. - Kisbambi)
2007. júl. 2. 14:52

Szia!


Az expessz netes oldalán találtam egy hirdetést, hogy 20eFt-ért eladó. Egy idősebb nő vette a lányának de neki nem kellett.


Csak szemfüles voltam :)

93. nono80 (válaszként erre: 91. - Mamika101)
2007. júl. 2. 11:18
Az az!A tapasztalatokat(azt a keveset)Itt olvashatod az előtted szólóknál!:-)
92. Kisbambi (válaszként erre: 87. - LeeBaa)
2007. júl. 2. 09:39
LeeBaa! Hol vetted? Úgy hangzik,mintha valahol vetted volna boltban? Nem csak rendelni lehet?
2007. júl. 1. 18:37

Sziasztok!

A Leg Magic az a testedző gép,amin állva kell edzeni?

A Tv állandóan ezt reklámozza?21.990 ft az ára?

Ha jó Én is rendelek.

Üdv.Anna

2007. jún. 30. 20:27
Sziasztok! Én is most készülök Leg Magicet rendelni. De nekem furi, hogy a tv-s bemutatókban Leg Magic-ként szerepel, a neten amit nézek (topshop, teleshop) ott meg Leg Master van a gép elejére írva. Gondolom ugyanolyan jellegű mindkettő, de mégis furi. Nektek mi van a gépre írva, akinek már megérkezett?
89. 96a3d2f8b6 (válaszként erre: 88. - Szpk)
2007. jún. 30. 15:45
Szia!Easy Shaper ügyében küldtem e-mailt a megadott e-nailcímre!
88. szpk
2007. jún. 29. 12:55
Sziasztok! Én használtan keresek leg magic-et ha esetleg tudotok írjatok a szpalkata@axelero.hu címre. Ab king Pro, vagy Easy Shaper is érdekel.
87. LeeBaa
2007. jún. 26. 12:33

Sziasztok!


Vasárnap én is vettem egyet. Illetve hát kaptam a páromtól.

Szóval két napja csinálom, de a belső combom totál kész van. Lemértem magamat mielött elkezdtem. Majd két-három hét múlva újra előveszem a mérőszalagot...

Kitartás mindenkinek!

86. korompoc (válaszként erre: 82. - Jucus2004)
2007. jún. 26. 09:54

Kedves Jucus, köszönöm a biztatást! Nagyon nagy, erős izmaim vannak a combokon, ezek a spinninggel még tovább erősödtek; és mivel van rajtam súlyfelesleg is, amit nem fogok leéhezni magamról, mert az ételmegvonás nem kenyerem, ráadásul egész családom kis gombóc alkat, igazán sosem fognak lekarcsúsodni. Valószínűleg tényleg az első időben az újfajta terhelés miatt picit "bedurrannak" az izmok - de folytatom, mert célom az erős test, a jó állóképesség.

Más: Az Ab king pro-t is befogtam; a hasizmom se kutya, a sok éves hasprés, Callanetics és Pilates, fit ball megtette a hatását. 5 nap után "leolvadt+ a melleim alól a vékonyka zsírréteg, kezd látszani a felső kocka. Pedig csak a 3. fokozatot nyűvöm még, nem mentem a horizontális alá. Talán kedvet csinálok másnak is :)

2007. jún. 26. 08:55
Én még nem próbáltam a gépet de ha tényleg ennyire megdolgoztat akkor nincs miért aggódni.Kitartás a formás combok felé jó úton haladtok.Tényleg sokat kell várni rá a megrendeléstől számítva?
84. Linina
2007. jún. 25. 20:34
talán mégsem nyugodtam meg teljesen:S :)
83. Linina
2007. jún. 25. 20:23
sziasztok! most szálltam le a gépről,húú ez nagyon dúrva:),ha oldalazva tárogatsz akkor a comb első és hársó részét is keményen megdolgoztatja:),kicsit megijedtem attól amit Korompoc írt, de aztán jucus2004 megnyugtatott, csak nem lesznek hatalmas combjaim nem?????
2007. jún. 25. 16:55

Kedves Korompoc!!

Én régebben sokat jártam edzőterembe és tudok kicsit biztati.Ne aggódj ha ráerősödtél picit a combodra.Ez teljesen normális hogy az első időben(főleg ha van rajtad némi felesleg)úgy tűnik "vastagodtál" ugyanis hozzá kell szoknia a szervezetnek az edzéshez és először a zsírt kell elégetni majd fokozatosan alakulnak az izmok is.Ez egy ilyen nehéz és olykor keserves folyamat de lesz eredmény csak kitartás!!Nem álom!Ha elfogadsz egy jó tanácsot azt javaslom mérd le magad cm-rel a fontos testrészeken,jegyezd fel de legközelebb csak 10nap után mérd újra nehogy a kedvedet veszítsd ha jól dolgozol 10nap után biztos lesz eredmény és ez akkor majd hatalmas lendületet ad.Jó edzést!

81. nono80 (válaszként erre: 80. - Korompoc)
2007. jún. 25. 13:46
hát az meg hogy lehet?:-( ezt valami hozzá értő személy elmagyarázhatná,hogy miért vastagszik a helyett,hogy vékonyodna!
80. korompoc (válaszként erre: 79. - Enolka)
2007. jún. 25. 13:28
Kitartás, enolka!!! 5 nap alatt a dupláját tudom már megcsinálni annak, amivel kezdtem - és ha az nekem sikerült, Neked is fog! :) Viszont rossz hír: 1,5 cm ráerősödött a combjaimra. Hajjajj... a karcsú comb csupán álom? :s
79. enolka
2007. jún. 25. 10:09

Megjött!!! Még szombaton kihozták, a teleshoptól rendeltem. De nagyon durva. Még az egy percet is alig bírtam végigcsinálni, most meg felállni alig bírok az íróasztal mellől:))

Nagyon hatásos, tényleg érzed hogy megdolgoztatja az izmokat. Nekem a belső combom "durrant" be tőle rendesen.

Ajánlani tudom mindenkinek, mert tényleg érzed hogy hat!

78. Linina
2007. jún. 24. 22:10
Sziasztok! 3-4 napja használom a gépet és nagyon dúrva,alig tudok leszálni róla,többféleképpen is lehet használni és a hatsócombot is nagyon megdolgopztatja, nekünk már régebről volt ab king pro-nk, az is nagyon jó,hát szenvedtünk azon is rendesen de a leg magic után az ab king pro egy felüdülés:),majd írók még az eredményekről:)
77. LeeBaa (válaszként erre: 75. - Enolka)
2007. jún. 24. 13:48

szia!


És te melyik cégtől rendelted ahol ennyit kell várni?

76. fallerke (válaszként erre: 53. - Seniko8)
2007. jún. 23. 08:26

szia nem akarod eladni a leg magicodat?

Írj:fallerke@freemail.hu

75. enolka
2007. jún. 22. 14:36
Jaj de jó már akinek van és használja. Nekem többszöri telefonos érdeklődésemre tegnap átadták a futárcégnek, úgyhogy hétfőn hozzák ha minden igaz. Röpke másfél hónapot kellett várnom:( De már azt mondtam nekik legutóbb, hogy nyaralni megyek, és vagy most a héten, vagy a jövőhéten küldjék ki, mert utána nem tudom átvenni. Ez bejött, egyből küldik:) Úgy várom már hogy fájjanak az izmaim ettől a géptől:)
74. nono80 (válaszként erre: 73. - Korompoc)
2007. jún. 22. 12:28

Na ez nem hangzik rosszul!És akkor már nem is kell olyan sokat várni!Most már azért néhány hónapja piacon van a gép,talán nincs akkora roham érte!

Lassan ráveszem magym,hogy megrendelem,de annyi minden másra kellene a pénz!:-(

2007. jún. 22. 08:56

Sziasztok! 3 hét alatt megjött a Top Shopból a gép (nem reklám :D). 4 hetet mondtak, de ragaszkodtam a 3 héthez - első kérésre mondta a hölgy a telefon túloldalán, hogy igyekeznek teljesíteni. Kicsomagolás és összeszerelés kb. 10 perc. Első nap csak próbálgattam, meg a lányom is "táncikált" rajta. Az első benyomás: eléggé igénybe veszi a térdek belső oldalát; ahogyan mozgatom a súlyomat, már érzem, hogy a térdem melletti zsírpárnácskának lőttek - nemsokára ;)

A mellékelt DVD edzésprogramja nagyon komolyan megmozgatja az alsótestet. 13 egyperces gyakorlat, váltogatva edzi a combot és a feneket a gépen és a talajon. Tegnap kezdtem, nagyon erős izomzatú lábaim vannak, meg is lep, hogy van gyakorlat, amiből csak 20 mp ment anélkül, hogy le kellett szállnom a Leg Magicről vagy picit meg kellett állnom izomlazításra. Azért az egész alsótestet ilyen kötötten mozgatni kemény meló. Érzem a combjaimat, de még nincs izomlázam.

72. Linina (válaszként erre: 71. - Nono80)
2007. jún. 21. 18:00
igen vidéki.ő is ugyanonn szerzi,szerintem, teljesen ugyanaz a gép és ugyanannyiba is kerül.Igen szerintem hamarabb tudja szállítani,sőt biztos.a barátnőm csak 3-4 hetet várt rá, bár lehet, hogy csak szerencséje volt,de szerintem ezen a számon minden infót megkapsz.:)
71. nono80 (válaszként erre: 70. - Linina)
2007. jún. 20. 21:37
Vidéki forgalmazó?!És ő honnan szerzi,hogy hamarabb tudja szállítani mint más?És eredeti vagy másolat?És ugyanannyiért?Na ennyi kérdés elég asszem!:-))))
70. Linina
2007. jún. 20. 16:15

sziasztok! barátnőm rátalált egy vidéki forgalmazóra aki hamarabb tud szerezni leg magicet. telszám:0620 955 68 32.

Én kipróbáltam a leg magicet, nagyon brutális:),1 perc után lefordul róla az ember:),szerintem nagyon jó

69. e69562b821 (válaszként erre: 68. - Nono80)
2007. jún. 16. 15:30
Szia! Másfél hónapot vártam rá. A telefonos csaj azt mondta, hogy 3 hét, de közben kifogyott a raktárból, várni kellett, amíg az újabb szállítmányt megküldik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook