Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


158. Neirda88 (válaszként erre: 157. - Szuszika)
2007. aug. 15. 07:18

Szia Szuszika!

Örülök hogy írtál!Sajnos kár hogy ezeket írtad de legalább már tudom mire számítsak!örültem volna ha több ideig lehet rajta tornázni mert így lehet a biciklinél maradok!De a barátnőm szeptemberbe kapja meg a leg magic-et és most mindenképp kipróbálom előtte,mielőtt megveszem!Köszike hogy írtál!

157. Szuszika (válaszként erre: 156. - Neirda88)
2007. aug. 14. 16:12

Szia Neirda!

Én örülök, ha pár percet rajta tudok lenni egyszerre. :-) Aztán egy kis izomlazítás, pihi, és újra egy-két perc. Nekem a 2 óra folyamatos Magic-ezés majdnem lehetetlennek tűnik.

Egyáltalán nem olyan könnyű, mint a tévében. Amikor először rápattantam, és kipróbáltam, én is azt hittem, de az első nyitás után csak egyesével, araszolva tudtam összezárni a lábaimat, és erősen kapaszkodtam. :-)))) Gyönyörű látvány lehettem. :-)Azóta persze már jobban megy.


Nagyon erősen megdolgozza az izmokat, amikor leszállok róla úgy érzem, mintha égnének. Naponta többször is használom, olyan 6-8 alkalommal, ahogy időm van rá.

2007. aug. 14. 15:47

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy a Leg Magic használta már valaki egyhuzamban fél vagy egy órán át!Lehetséges ez vagy az ember csak 10 percet bír rajta!Szobabiciklim van azon szoktam 1 vagy 2 órát edzeni a leg magic-el is lehetséges ez? Valamint tényleg olyan könnyen lehet huzogatni rajta a lábam mint ahogyan azt a tv-kben mutatják vagy azért erőfeszítés kell hozzá? Aki használta kérem írjon!

155. Szuszika (válaszként erre: 154. - Jucus14)
2007. aug. 13. 20:18

Nekem a Leg Master van, a Magic-ről nem tudok nyilatkozni. Amikor hazahoztam, akkor vettem észre, hogy kínai gyártmány, szerintem nem az eredeti, pedig a TVShop boltban vettem, személyesen, nem netről rendelve. A lábrész görgői kicsit nehézkesek, és kicsit csattognak is. Az áruk egyforma.

Ettől függetlenül használható, a funkcióját betölti a Master is.

154. Jucus14
2007. aug. 13. 19:22

Sziasztok.

Nekem is tetszik a gép, de lenne egy kérdésem.

Mi a különbség a két gép között a szinén kívűl?

Van árban is különbség?

153. kkralik
2007. aug. 13. 08:27

Sziasztok!


A gépet eladtam, de mindenkinek sikeres további keresést kívánok, megéri.

2007. aug. 13. 07:43

Sziasztok!

Én is új vagyok itt, de már régóta olvasgatlak benneteket. Úgy gondoltam, megírom nektek a tapasztalataimat a géppel kapcsolatban.

Egy hónapig naponta többször használtam a gépet, ez alatt az idő alatt derék+has+fenék méretben összesen -5 cm lett az eredmény. Furcsa módon a combom körmérete nem változott. Drasztikusan nem fogyózok, csak odafigyelek, hogy mit, és mennyit eszek. Aztán kénytelen voltam kihagyni majdnem egy hónapot. Most újra nekifogtam, és előtte persze méricskéltem, az eredmény újabb -4 cm, pedig az odafigyelés az ennivalóra nem annyira ment. A combom mérete még mindig változatlan. Egyelőre ennyi, majd a következő mérésnél újra beszámolok.

2007. aug. 12. 21:08

Sziasztok!

Még új vagyok itt,és olvasva a hozzászólásokat szeretném a segítségeteket kérni.Szeretnék én is Leg Magicot vásárolni.Ha valaki tud eladót, írjon: t.timikee@vipmail.hu Előre is köszönöm!

150. 60a1b835aa (válaszként erre: 149. - Kkralik)
2007. aug. 12. 14:43

szia!

írtam mailt :-)

Üdv!

149. kkralik
2007. aug. 10. 11:03

Sziasztok!

Az enyémet kb. három hetet használtam, sajnos a lábam (korábban műtét előtt állt) nem bírta, pedig amúgy, nagyon jó a gép.

Erre ugyan, az van írva kívülről, hogy Leg master, de a papírjain, már úgy van, hogy Leg Magic/Leg Master.

Úgyhogy szerintem ugyanaz a kettő. Csak annyi, hogy lila a műanyag részek színe. Sajnálom, hogy meg kell váljak tőle.

Elérhetőségem:

06 30 625 3553

kkralik@freemail.hu


Üdvözlettel:


Králik kati

148. Uluru
2007. aug. 9. 14:26
Írjátok be a keresőbe a Leg magic kifejzést, és egy csomó apróhirdetést találtok, amiben ezt árulják. Most én is ezzel próbálkozom, hátha gyorsabb...
147. 2099b0c8cb (válaszként erre: 122. - Napszarvas)
2007. aug. 9. 14:07
Nekem kellene a Leg macic,ha még eladó.De ha valakinek van még eladó edzőgépe,írjon email címemre: triso@freemail.hu
146. Bea70
2007. aug. 8. 21:12
Ez azért összetett dolog, mivel "állandóan" fogyózom, kb 3 hét alatt diétával+ (10.nap a súlykontrollal+ 1/2 óra torna) 6 kg és 2 cm minusz. A torna naponta 10 perc bicikli, 20 perc az easy shaperral (másik topshop termék) és a Leg Magic. Ez most jól működik, folytatom.Szia
145. 60a1b835aa (válaszként erre: 144. - Bea70)
2007. aug. 8. 21:02
cm-ben tudsz eredényekről beszámolni így 4 hét után (vagy kg-ban esetleg)?
144. Bea70
2007. aug. 8. 21:00
Nekem kb:4 hete van meg, tényleg érzem a belső comb és a csípő edzését ha használom, tök jól feszűl. Majdnem minden nap használom és biciklizem, de 2 hét nem elég semmire, van hozzá egy DVD, azon vannak a gyakorlatok, de én csak a gépet használom. Elég dúrva az elején, de ha rendszeresen használjuk biztos jó eredménnyel építhető be a mindennapi edzésbe. Majd még írok a tapasztalataimról idővel.
2007. aug. 8. 16:30

Sziasztok!

Már eladtam a gépet.Úgy tudom, hogy a miskolci üzletben még van eladó,de az leg master névre hallgat.Amúgy ugyanaz a kettő,csak a szine más.

Mindenkinek kitartást a gép használatához.Amúgy sztem nem rossz gép,tényleg megdolgozza az izmokat, nagyon fárasztó tud lenni.Igaz én csak kipróbáltam,nem használtam hetekig.


Üdv mindenkinek!


Kata

142. 60a1b835aa (válaszként erre: 138. - Petrikek)
2007. aug. 8. 13:21

Nekem az a benyomásom, hogy sokaknak megtetszik, megveszik, de mivel nehéz, meg nem elég 2 hétig használni csupán, abbahagyják... Így nincsenek nagyon eredmények...


Ez olyan mint a ruharáterítésre használt szobabiciklik... :-(

2007. aug. 8. 12:26

Sziasztok!


Ha valakinek van eladó LEG Magic-je, az írjon nekem e-mailt a bzsuzsi@freemail.hu címre!

Köszi!

2007. aug. 8. 09:05
Mostanában egyre felkapottabb a Leg Magic. A tudásbázisban szerepel ugyanez a téma, de mivel tapasztalatokat alig írtatok, így megpróbálom itt. kinek milyen tapasztalatai vannak? Megvennétek-e újra ezt a gépet, ajánlanátok-e másoknak?
2007. aug. 8. 09:00

valaki légyszíves tapasztalatot is írjon! Mindenki csak venni akar, tapasztalatról senki sem tud beszámolni?

Én is kacérkodom a gondolattal, s megerősítésre várok!

138. petrikek (válaszként erre: 136. - 60a1b835aa)
2007. aug. 7. 17:50
Engem is ez érdekelne, de olyan nagy a csend...
137. edinus
2007. aug. 7. 17:36

Sziasztok!

Szívesen megszabadítanék valakit feleslegessé vált leg magicétől.

Jelentkezetek!

Köszi Edinus

2007. aug. 6. 13:51

Sziasztok!


A kezdeti nagy lelkesedés után nagyon leállt az eredmények közlése.

Akik már több hete (hónapja) használják megírnák hogy milyen eredményt értek el? Persze az is érdekelne, hogy naponta mennyit edzettek hozzá! :-)

Köszi!

135. Mikolai Erika (válaszként erre: 122. - Napszarvas)
2007. aug. 5. 23:05

Kedves Kata!

Még van eladó Leg Magic-ed? Engem érdekelne.

Légyszíves ird meg.

Várom válaszodat.

Erika

134. vinyi
2007. aug. 5. 22:04
Sziasztok! Aki már használta egy ideig a leg magicet, meg tudná mondani, hogy hasra tényleg nem nagyon van hatása? Külső és belső combot ugyanúgy formálja azért? Meg olyat is hallottam, hogy ez csak kiegészítő módszer. Önmagában van hatása?
2007. aug. 5. 15:28

sziasztok!

Megrendeltem a Leg magic-et, nekem is minimum 1 hónapos határidőt mondtak... kicsit elszomorodtam. Ha van valakinek eladó majdnem új Leg magic-je, irjon légyszi, mert megvásárolnám.

Köszönöm!!!

2007. aug. 4. 16:45
Megrendeltem egy az egyik szegedi boltjukban, 4 hét várakozást mondott az eladó. Remélem nem lesz több. Már nagyon felbátorodtam, hogy használni fogom! Sok sikert és kitartást mindenkinek!!
131. edicske
2007. aug. 2. 15:52
Holnap lesz a napja hogy meg fogom rendelni!!!!!
2007. aug. 1. 16:00

Sziasztok!


Ha valakinek nincs már meg a lelkesedése, szívesen megvásárolnám tőle a leg magic-et, uis másfél hónap mire lehet kapni. Már nagyon szeretnék szép combokat, feneket!!!!

129. ildi22 (válaszként erre: 128. - Ildi22)
2007. aug. 1. 09:34
válasz a 124.ildi22 hozzászóláshoz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook