Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


188. 7130b15964 (válaszként erre: 182. - Nikuscicus)
2007. aug. 25. 22:49
Miért ne tudnád kipróbálni? Tudtommal visszavásárlási garanciával adják el a termékeket vagy ezt nem?
187. vendég05 (válaszként erre: 184. - Petrikek)
2007. aug. 25. 21:46
Jól érted..csak formálódtam...ja és néha kenem egy kis wichy lipometric-kel a combom, amikor eszembejut..amúgy derekamból is ment le és attól lefelé...látszódnak olyan izmok, amit soha nem hittem volna..nekem nagyon bejött! Elég látványos többen kérdezték, hogy mit csinálok, hogy kisebb a combom és a fenekem..bele sem merek gondolni mi lenne, ha normálisan étkeznék és a DVD-t végigcsinálnám :D (Ez Leg Magic, topshopból)
2007. aug. 25. 16:19
már 5 hőnapja használom, nincs térdre káros hatása, mert ha legyengülsz, nem is tudod tovább folytatni a gyakorlatot. én 2-3-szor 50-70 kilengésre használom naponta. alakformálásra, a cellulitisz ellen hatásos.
185. 60a1b835aa (válaszként erre: 182. - Nikuscicus)
2007. aug. 25. 15:51
ez gáz. Sajnos ha a stepper így megerőlteti a térded akkor ez is megfogja :-( Ittméginkább megfeszülnek a térdszalagok mint a stepperen, mert itt még csak nem is hajlítasz... Sztem nem ér annyit, hogy tropára tedd a lábad!!!
184. petrikek (válaszként erre: 183. - Vendég05)
2007. aug. 25. 15:10

Szia!

Jól értem, hogy nem fogytál csak formálódtál? És mindet deréktól lefelé?

183. vendég05 (válaszként erre: 179. - 3510818237)
2007. aug. 25. 14:48

Szia!


Én 2 hónapja használom minden nap csak a 4 féle variációt ami a DVD-n van összesen 4X1 perc, össz-vissz 19 cm ment le..bár kell vallanom, hogy ugynúgy eszem mindent amit csak akarok semmi diéta..édesség hegyek :))) 65kg vagyok és ez nem is változott..ja és nem tornázom mellé, pedig a DVD-n vannak jók, csak lusta vagyok..

2007. aug. 25. 13:48

Hali!


Szeretném kérdezni, hogy a térdet mennyire terheli le? Tavaly kisírtam egy steppert, de 10 perces edzés után már nagyon fáj, bár nem azonnal, de akkor is szar. Úgyhogy ruhafogas efektus...sajnálom pedig tök jó volt, nem csak le-fől, hanem kicsit oldalra is ment a taposója.

Szóval szemezek én is vele. De nagyon elbizanytalanodtam, mert ugye nem csak egy fajta van...és nekem nincsen lehetőségem kipróbálni, és naná hogy mindenki mást mond:)

Esetleg van valakinek megunt darabja?

Köszi!

Szép napot mindenkinek:)

2007. aug. 25. 12:11

Sziasztok!

Én is megrendeltem a Leg Magic gépet.

Nekem csípőből és külső combból kellene fogyni.

Szerintetek jó arra is?

Köszi

180. wow.enik (válaszként erre: 178. - Fnz)
2007. aug. 24. 18:46
Jah oks, akkor csak félreértettem amit írtál.
2007. aug. 24. 14:15

Helló!

Elolvastam az összes hozzászólást.

Nekem majd fizetéskor lesz ilyenem, de úgy nagyjából 3 hónapja szemezek vele a TVShop alatt....ha nem több.

Annyit szeretnék még kérni azoktól, akik használják, hogy írjanak adatokat, hogy mennyit fogytak és honnan centiben és kilóban egyaránt érdekelne!

Érdekelne, hogy biztos, hogy hatásos e???

Én most 70 kg vagyok és szeretnék 60 kg lenni újból, mint mikor megismertem a páromat.

Köszönöm a hozzászólásokat előre is!

Á

178. fnz (válaszként erre: 177. - Wow.enik)
2007. aug. 24. 11:05

azért is gondoltam hogy topshopos jobb, mert amikor megnéztük a tvproductnál, előttünk 2-en is kipróbálták a tvproductnál és a szájukat húzva kimentek a boltból (nekem sem tetszett + az alkalmazott hozzáállása sem tetszett).

a topshopnál is előttünk próbálták ki páran és utána mentek megrendelni.

177. wow.enik (válaszként erre: 175. - Fnz)
2007. aug. 24. 10:59
Nekem a topshopos nagyon bevált. Voltam a tvproductnál is és ott is viszik mint a cukrot. Szóval szerintem izlések és pofonok...
176. fnz
2007. aug. 24. 08:45
felhívtam még annó több baumaxot is és csak a nagyobbakban árulják pesten
175. fnz (válaszként erre: 166. - Főtündér)
2007. aug. 24. 08:43

nekem meg pont az volt a bajom, hogy kisebb, nem olyan ívelt a része, ezért kisebb erőt kell kifejteni és ráadásul AKADT (nagyobb erőt kell kifejteni)!!! szerintem pont ez a tvproduct-os a gagyi és nem a topshopos. valószínűleg azért is lehet náluk azonnal kapni, mert sokan megnézték és gondolom ezen a véleményen vannak mások is és ezért nem veszik meg!


egyébként tényleg lehet a baumaxban kapni. tegnap délután vettünk és a raklapon volt még legalább 10 db.

2007. aug. 24. 07:57
Nagyon jó a leg magic, de olyan izomlázat tud csinálni. :) Szerintem is érdemes megvenni, mert nagyon jó! :)
2007. aug. 23. 19:54

Sziasztok!

Én ma kaptam meg a leg magicet.Hihetetlen de csak 1hetet kellett rá várnom, igaz nem pesti top shopnál rendeltem meg hanem Székesfehérváron. Nagyon szeretem ezt a gépet, remélem kitartok mellette és kiváncsian várom hogy hogyan formálódnak a lábaim. Szerintem érdemes ezt megvásárolni. Sok sikert mindenkinek! :)

172. 60a1b835aa (válaszként erre: 171. - Sirga)
2007. aug. 23. 16:26

igen, csak már nincs nekik.

Az újság bedobását követően a 3.napon mentem volna érte és közölték már elfogyott...

171. Sirga
2007. aug. 23. 15:27
Sziasztok! Tegnap benéztem ide - igazából én is kacérkodtam a Leg Magic-vásárlás gondolatával. Csak azt szeretném közhírré tenni, hogy a Baumax reklámújságjában több TopShop-termék is van, köztük a Leg Magic is. Így nem kéne annyit várni, mint a TVShopnál... Sziasztok!
2007. aug. 23. 10:58
Mi Egerben rendeltük meg és mivel közel lakunk Egerhez, így kocsival mentünk el érte. Így a postaköltséget is megspóroltuk. Amúgy az egri üzlet is ugyanolyan Top-Shop-os, mint pl. a budapesti, csak itt nem kell olyan sokat várni rá.
169. petrikek (válaszként erre: 168. - Kingike88)
2007. aug. 23. 09:30

Szia!

Hol rendelted?

2007. aug. 23. 09:18
Sziasztok! Nekünk tegnap érkezett meg a Leg Magic, nem sokat kellett rá várni, kb. 3 hetet. Rögtön ki is próbáltuk és nagyon jó. Azt hittem majd reggelre fel sem bírok kelni az izomláztól, de nem így volt. Már most érzem, hogy mennyire feszül a belső combizmom és hát remélem pár hét múlva pár centivel karcsúbb is leszek. Szerintem 22.000 Ft-ért nem annyira drága, bár ez mindenkinek a pénztárcájától függ. De végülis ha azt nézzük egyszer kell kifizetni és türelmesnek kell lenni, nem abbahagyni 2 hét után, mert akkor tuti nem lesz eredmény.
167. NOA
2007. aug. 22. 10:54
2007. aug. 21. 19:21

Sziasztok!


Megosztom veletek a mai tapasztalatomat, nehogy pórul járjatok:-D megrendeltem a topshopnál a leg magicet, szeptember végére ígérték, de pár napja megláttam a story hátulján a tvproduct hirdetését, gondoltam elmegyek megnézni, hátha ott lehet hamarabb is kapni, mert se a topshopnál se a wsteleshopnál nem lehet kapni, csak előjegyeztetni. a tvproductnál lévő kisebb egy picit, nem olyan széles, sokkal helyesebb:-D, nőcisebb, szép lila,nem hangos, és szerintem sokkal jobb, kipróbáltam a boltban, nem akadt, nem nyikorgott, tök jó volt. a másik két boltban egy másik típus van, nagyobb, eszméletlenül csattog, csúnya szürke, az egyik boltban lévő tökre csúszott, a másik meg akadt...szóval én lemondom a rendelésem, és veszek egyet a tvproductnál, hál istennek, hogy időben került a kezembe az újság, mert megbántam volna, ha a másikat veszem, főleg azért mert hangos...és ezt a kis helyesebbet lehet is kapni a boltban, legalább is itt a bp-iekben, nem kell előjegyeztetni. egyébként mind a 3-ra leg master van írva, tehát nem az eredeti, amit az USA-ban árulnak, de a tvproductos nekem tök jó minőségűnek tűnt, a másik kettö meg tök gagyi utánzatnak. remélem sokaknak segítettem, hogy ne bánják meg a vásárlást és ne táskatartó és ruhafogas legyen a megvásárolt gépből:-DDDDDDDja, és nem vagyok tvproduct ügynök, mielőtt ez jönne...de náluk több dolgot is olcsóbban lehet venni, mint a másik kettőnél, csak más van ráírva, ők a tv-ben nem hidetnek, csak újságban, nézzétek meg a neten őket.aki kétkedik, menjen el, nézze meg, próbálja ki, engem ez győzött meg. na csumi

165. mmm01
2007. aug. 21. 14:24

sziasztok!

Én is azon gondolkodom nagyon erősen, hogy vegyek egyet magamnak otthonra. Az ára szinte mindenhol ugyanannyi, 22000körül mozog. Annyit hallottam róla, hogy hangos. Ez igaz? Nekem nagyon kéne valami, ami alul mozgat meg. Ha nem ez, akkor valami más gép! Ha valaki tud valamit ajánlani, írjon!

Köszi!

164. fnz (válaszként erre: 155. - Szuszika)
2007. aug. 16. 22:02

hali!


ma megnéztük a tvproducts-os leg mastert. hát mit mondjak, első ránézésre is lehetett látni, hogy gagyi utánzat. kipróbáltuk és akadt, vagyis nem az ívelt rész miatt ment nehezen, hanem a görgők miatt. ráadásul olyan volt, mintha nem is lett volna benne az az ívelt rész, mint a leg magicnál. úgyhogy ott hagytuk és várjuk a top shop sms-ét, mert megrendeltük ott már a múlt héten.

163. Trim
2007. aug. 16. 16:11

Sziasztok!

Én tegnap vettem Leg Magic-et. Ha utánajár az ember, akkor viszonteladóknál lehet találni pár darabot, de azok is gyorsan elfogynak. Még sajnos nem volt időm kipróbálni csak egy percre, de nagyon kíváncsi vagyok már a hatására. Úgy tűnt, hogy tényleg hat az izmokra... kíváncsian várom az eredményeket. Majd én is beszámolok, ha már lesz miről. :)

162. ruzsi
2007. aug. 15. 16:04

sziasztok nekem van easy shaperem de nem használom miért nem ? azt magam sem tudom mejd lehet rá veszem magam

viszont van egy jó öreg ab swingem na nekem ő nagyon bevált amikor ugy látom hogy a hasam nagyobb mint szokott rá szoktam ülni és nyomok rajta 5 percet általában naponta de ha nem megy akkor 2 naponta és tudom közhelyes de csodát tesz arról nem is bszélve hogy a böröm a hasamon nem lötyög meg ilyenek hanem feszes és ez fontos én nem vagyok egy fittnes lady 160 cm és 67 kiló vagyok de jól érzem igy magam de ha valaki jó gépet akkor ab swing igaz főleg csak a hasat formálja de a láb is kap egy kis mozgást

161. Szuszika (válaszként erre: 158. - Neirda88)
2007. aug. 15. 16:03

Szia Neirda!

Engem pont ez csábított benne, hogy nem kell vele órákig bajlódni, arra se időm, se türelmem nem lenne. Én nem bírnám ki, hogy csak ott üljek és tekerjek az örökkévalóságig, halálra unnám magam.

Ha kiszámolom, a napi 8x2 perc=16 perc, heti hat edzésnappal ( egy napot ajánlott pihenni), 96 perc egy héten, azaz heti másfél órás edzést jelent. A közérzetem ettől is jó, úgyhogy ezért választottam ezt.

160. HDR
2007. aug. 15. 13:23

Sziasztok!


Én netről rendeltem 2 napja a vaterán, egy csajnak volt 50db állitolag eredeti 1 év garival. Elküldtem a megrendelőlapot, kaptam hivatkozási számot is meg minden, remélem nem kamu s ha minden igaz 28-án szállitják. Remélem jó lesz :)

159. TÉvi
2007. aug. 15. 10:11
Tegnap vásároltam az egyik debreceni áruházba Leg Magicet.Top shopos termékeket is forgalmaznak.Aki nem akar sokat várni nézzen szét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook