Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


218. Panka77
2007. aug. 28. 12:35

Szia!

Tudna nekem valaki tanácsot adni? Döntöttem, veszek egy Leg Magic -et, de még szeretném azt tudni, hogy a hasra van-e valami hatása? Sajna azt is meg kellene dolgoztatnom.... Ha van tapasztalata valakinek írjon légyszi!

Köszi

217. petrikek (válaszként erre: 216. - HDR)
2007. aug. 28. 12:03
Szia! Milyen felhasználótól vetted a vaterán?
216. HDR
2007. aug. 28. 11:26
Én ma kaptam meg, amit a vaterán rendeltem...10perce van kibontva és azt kell mondjam kirááálly :D tényleg nem bir az ember csak 2-3percet belőle s fááájjj :D uh biztos hatni fog :D
215. kingike88 (válaszként erre: 200. - 3510818237)
2007. aug. 28. 10:12
Szia! Nem tudom, hogy Pesten mennyit kell rá várni, de mi Egerben rendeltük meg és 3 hetet sem kellett várni. Persze, akinek Pest van közel vagy Peste lakik onnan szeretné megrendelni, mert nem kell postaköltséget fizetni, de lehet kell várni 2-3 hónapot. Én csak azért írtam le, hogy mi Egerben vettük meg, mert gyorsabb volt, nem kellett hónapokat rá várni.
214. kingike88 (válaszként erre: 212. - Zsu-zsa)
2007. aug. 28. 10:08

Szerintem is próbáld meg elengedett kézzel, a kéz például lehet a csípőn vagy hátul is.

Én naponta kétszer(reggel+este)csinálom a 4*1 perces gyakorlatokat és még néha délben is, ha van kedvem hozzá. Nagyon jó, már most érzem, hogy feszülnek az izmaim és ha nem csinálom már szinte hiányzik a magic-ezés. :) Remélem 2 hónap múlva én is büszkélkedhetek -19 cm-rel.

213. vendég05 (válaszként erre: 212. - Zsu-zsa)
2007. aug. 28. 07:56
Szerintem próbáld elengedett kézzel csinálni, és akkor kiegyenesedsz, nekem pl. hátul a kezem...
212. zsu-zsa
2007. aug. 28. 07:51
Az szerintetetek nagy baj, ha nem tudom olyan egyenes háttal csinálni eleinte mint ahogy a cd-én és a tévében látható?
211. zsu-zsa (válaszként erre: 210. - Pancsa81)
2007. aug. 28. 07:43

Szia Pancsa!

Én is Antal Monikától rendeltem meg mailen keresztül, korrektul leszállította futárral 2 napon belül. Igaz, hogy számlát nem adott, de ez nem nagyon érdekel. A mellékelt cd viszont nem magyar nyelvű. A dobozra made in China van írva, de gondolom a TV shopos sem az USA-ban készül. Az összeszereléssel nem voltak gondjaim, a készülék nem nyikorog, tökéletesen működik.

210. pancsa81 (válaszként erre: 202. - Dddjjj)
2007. aug. 27. 20:43

Sia DDDjjj!

Azt szeretném megkérdezni, hogy te kitől rendeltél, én épp egy antal Mónika nevezetű hölgyre találtam, akinek több magicje van, csak bizalmatlan vagyok, de a top shop 2több mint 2 hónapja várat és türelmetlen vagyok!

Köszi válaszod.

209. vendég05 (válaszként erre: 207. - Petrikek)
2007. aug. 27. 19:54
A szobában sétálok...nem izgalmas....
208. petrikek (válaszként erre: 202. - Dddjjj)
2007. aug. 27. 19:33
Ez a fotózás jó ötlet. Bár én rendszeresen tornázok, (így a kitartással remélem nem lesz baj)a fenekem bizony nem tud ellenállni annak a fránya gravitációnak. Lehet én is lefényképeztetem magam apával...
207. petrikek (válaszként erre: 206. - Vendég05)
2007. aug. 27. 19:31
Sétálsz? Hol? Otthon a szobában? Vagy ez egy szakkifejezése a gépnek?
206. vendég05 (válaszként erre: 202. - Dddjjj)
2007. aug. 27. 19:28

Szia!


Azért ne rémüljetek meg, én pl. egyáltalán nem kapaszkodok, sőt kitaláltam egy olyat is amitől hátul feljődött ki az izom..(annál kapaszkodok, előre hajolok, majdnem vízszintes a törzsem..és úgy húzom össze a lábam...de ezt csak aki már megszokta...) 1 percig csinálom aztán sétálok aztán folyt. köv. másik gyakorlattal... De pl.a DVD-t nem csinálom csak napi 4 perc magic, és így is 19 cm ment le, pedig nem voltam nagy 174cm/65 kiló...

Szóval jó a gép...

2007. aug. 27. 19:28

Na megrendeltem....

Kíváncsi vagyok....

204. dddjjj (válaszként erre: 203. - Susie_123)
2007. aug. 27. 18:23
a 15 perces edzésprogramot csinálom, bőven elég, mert majd leesek utána a gépről. az eredmények pedig az édességmentes nyár miatt történtek, a konkrét karcsúsodás (izmosodás) ezután jön, remélem egy hónap alatt lesz eredmény. addig is minden nap csinálni fogom és szept. végén mérlegelek cm és kg-ok terén.mindenképpen beszámolok. szerintem vmilyen étrendkiegészítő nem árt, én továbbra is szedem a bio cla-t, azelőtt meg kipróbáltam a bio slim-et. ezek szedése óta nem kívánom a csokit. hihetetlen, de igaz.
203. Susie_123 (válaszként erre: 202. - Dddjjj)
2007. aug. 27. 17:36

Szia!


Még arra lennék kiváncsi, hogy egy nap mennyit edzel a gépen?


Valamint, írtad, hogy tavasszal határoztad el a karcsúsodást. Az elért eredményeket csak a gép használata óta érted el?


Köszi

202. dddjjj
2007. aug. 27. 16:37

sziasztok mindenki.


új vagyok, de régóta olvaslak titeket. megosztom a történetem.

a pasim ráébresztett, hogy növekedik a popsim és a combom, és narancsbőrös is kezdek lenni.. tehát bepánikoltam, és először elmentem barátnőkkel közösen hipoxi (vákumos bicaj) kezelésre. na, ez annyit ért, mint halottnak a csók, mert kicsi feleslegnél szinte semmi nem látszik, aki dagibb, az boldogan fejezi be az edzéseket, mert látványosabb a hatás. nem vagyok kövér, 165 cm vagyok és 57 kg voltam, de a csípőm tényleg nagy volt.. szóval sok vizet ittam, meg nem ettem ezután csokit. ja, és szedtem pirulákat bio cla, amik étrend-kiegészítők, nem gyógyszerek. ettől nem is kívántam az édességet. aztán láttam a tvben a legmagicet és rákattantam, hogy akarok ilyet én is. akartam rendelni, mondták, hogy majd soká lesz csak, én meg itt a honlapon egy hirdetésre rákerestem és egy hölgytől rendeltem egyet. ez szürke, tényleg hangos, a görgők nem siklanak olyan hű de könnyen, de mindegy. aláteszek szőnyeget, és tompább a hangja. nem ez számít. a dvd mellékletben kb 15 perces torna, 1 perc a gépen, 1 perc nyújtás, 1 perc a gépen, 1 perc félgugolás..stb. mindig kicsit másképp kell mozogni a gépen, hol teljes széltében kicsúsztatni a lábakat, hol csak befelé húzogatni, nem teljesen kiengedni, hol csak kifele tologatni a sínen és nem beengedni középig, szóval irtó nehéz!! elsőre végigcsináltam a dvd-t, kivéve a fekvőtámaszt az egyik sor után, mert azt nem bírja a csuklóm, hát másnap lépni (!!!) alig bírtam. a lépcsőket nem is említem. nagyon kemény. szakadt rólam a víz az edzés alatt.. megpróbáltam másnap, de annyira remegtek a lábaim, hogy nem tudtam csinálni. pihentem pár napot. azóta újra csinálom, és irtóra kikészít. a 15 perc edzés fele gyakorlatilag a gépen történik, a többi talajon, vagy guggolás, vagy egyebek. (ja, a has közben folyton megfeszül, mert olyan nehéz csinálni mindezt, hogy kapaszkodsz a gép karjába és feszíted magad, mert próbálod tehermentesíteni a csúszkákat a lábad alatt, ettől a hasad meg végig kemény!!)

ha ezt a feladatsort becsülettel minden nap megcsinálja az ember, nincsenek kétségeim a hatással kapcsolatban. csak CSINÁLNI KELL. én úgy látom, sokan vágyakoznak, de kevésbé kitartóak. én elkezdtem még tavasszal fotóztatni magam a palimmal (elöl-oldalt-hátul) hogy mi lesz. oké, annyi mínusz centi nincsen, mivel igazán nem fogyózni csak formálódni akarok, de pl laposabb a fenekem (nagyon gömbölyű volt és széles), kevésbé mélyek a narancsbőr foltjaim, és rámjönnek régebbi nadrágok. most 53 kg vagyok, és csípőből 2 cm ment le és a combkerületemből is 2 cm május óta. az igaz, hogy nem eszem édességet, mert nem is kívánom, pedig nagyon édesszájú voltam, és a több folyadék ivása segített nekem elindítani a fogyást. nem diétázom egyáltalán, és nem is sportolok mást a legmagic-en kívül. (a legmagicet csak 2 hete csinálom). azt hiszem, a KITARTÁS a legfontosabb, nem a gép zaja meg ilyenek. mérni fogom a centiket és kilókat továbbra is, beszámolok majd nektek, bár én nem súlyt akarok veszíteni, csak combon karcsúsodni.

sok sikert aki már rászánta magát és csinálja, én már a magam elhatározásától is boldog vagyok, hogy hónapok óta ennyire akarom a karcsúságot és nagyon de nagyon apránként van is látszatja.

ó és még valami: ami a tvben úgy tűnik, hogy kapaszkodás nélkül kis csúszkákat csinálnak a lányok a háttérben mosolyogva, azt felejtsétek el, mert olyan nehéz, hogy örülsz, ha nem roppan össze a kezed alatt a markolat a kapaszkodástól! sziasztok.

2007. aug. 27. 16:11

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy ez a gép a csípőt és a külső combot is fogyasztja?

köszi

200. 3510818237 (válaszként erre: 199. - Vendég05)
2007. aug. 27. 15:53

Szia!

Jövő hétfőn kapok fizut és hazafelé megveszem és még aznap ki is fogom próbálni.

Már nagyon izgatott vagyok. Remélem a boltban lesz belőle és akkor nem kell a rendeléssel bajlódni és hamar hozzájutok.

Itt Pesten Én két boltot is tudok!

Neked meg gratulálok a centikhez.

199. vendég05 (válaszként erre: 198. - 3510818237)
2007. aug. 27. 15:37

Szia!


Nyugodtan megrendelheted addig, 2X is kapsz fizut mire kijön :D Én interneten rendeltem a topshopban.

198. 3510818237 (válaszként erre: 197. - Vendég05)
2007. aug. 27. 13:45

Szia!

Huhh ez tényleg jó! Már csak a fizut kell megvárni. Remélem nekem is beválik.

Minden nap fogom használni és remélem, hogy nekem is olyan eredményes lesz, mint neked!

Új ruhatár és jókedv vár akkor rám! :-D

197. vendég05 (válaszként erre: 196. - 3510818237)
2007. aug. 27. 13:29

Szia!


Derék 3cm, csípő 6cm, csípő és derék és a csípő felénél 3 cm, comb 2-2, azóta még 1-1 cm, és a lábszár felénél 1,5-1,5... égész pontosan 51 nap alatt :)

2007. aug. 27. 11:37

Vendég05!

Csak még egy kérdés!

A 19 cm még miből jött össze? Mely testrészedi lettek vékonyabbak a leg magic által?

Üdv: kagota83

195. vendég05 (válaszként erre: 194. - 3510818237)
2007. aug. 27. 09:57

Szia!


Azt tudnod kell, hogy vékonynak tartanak, de nem vagyok az a csontsovány típus...én azért kezdtem el mert a combomból akartam picit fogyni, ott a 3-3 cm össze is jött..

Zavart, hogy mikor ülök a combom alja gödröcskés, fodros volt, amit narancsbőrnek hívnak..na az megfeszesedett és már csak kicsit látszik..., de használom a wichy lipo metric krémet is!! De az össz 19 cm engem is meglepett..

2007. aug. 27. 09:07

Vendég05!

19 cm 2 hónap alatt??? Az nem semmi... Akkor mostmár nem fogok vacilálni, hogy megvegyem e vagy sem!


És még egy kérdésem lenne, hogy a narancsbőrt illetően milyen eredményei vannak? Halványítja vagy eltünteti?


Köszi előre is a választ!

193. petrikek (válaszként erre: 190. - Vendég05)
2007. aug. 27. 05:54
Köszi, így már értem. Lehet én is belevágok.
192. wow.enik (válaszként erre: 186. - 58b5f1a919)
2007. aug. 26. 19:37

Szia!

Azt szabad tudni hogy mennyit karcsúsodtál az 5hónap alatt? És hogy a cellulitiszt eltünteti vagy csak halványítja?

Előre is KÖSZI

2007. aug. 26. 13:43

sziasztok!


Köszi mindenkinek a válaszát. Egy kicsit lekeserített, de látok benne igazságot, mármint hogy ezt sem szeretné kimondottan a térdem. Gondolom az sem számít, hogy csak pár percet csinálom egyfolytában ugye?

Szóval neketek egyeltalán nem fáj tőle? Ildi910 mi az a klingelés (bocsika de nem nagyon értem az ilyen szakszavakat:)

Hát ami a garnciát illeti, el is felejtettem:)Kösz...két hét alatt kijönne a térdfájás? Ja peresze ahoz használni is kell:)

Igaz én nem tv-s rendelésen gondolkozm, hanem lecsapni egy eladóra vagy megnézni nagyobb áruházakban, ott meg nem lehet csak asszem 3 napig minden magyarázat nélkül visszavinni. Egyébként találtam a közelben egy topshopos mintaboltot, lehet a héten benézek és akkor kipróbálom, csak van egy mintadarab...

Gratulálok a mínuszokhoz, nagyszerű érzés lehet:)

Kösz mégegyszer!

Jó pihit!

190. vendég05 (válaszként erre: 189. - Petrikek)
2007. aug. 26. 13:38

Van hozzá egy DVD, amin úgy vannak a gyakorlatok, hogy 1 percig a leg magic-en csinálja, a köv. 1 perc a talajon pl. kilépés, utána 1 perc leg magic..és így tovább 15 percig..mindíg mást csinál a talajon és a leg magicen is....

a gépen úgy tud mást csinálni, hogy pl. összezárva tartja 1-6 és 7-8-ra engedi ki, vagy csak a szélén csinál kicsiket...de mindegyik máshova megy...

189. petrikek (válaszként erre: 187. - Vendég05)
2007. aug. 26. 09:59
Akkor ha jól értem, akkor van hozzá egy DVD is, amin torna van? Vagy olyan gyakorlatok vannak rajta, amit a géppel lehet végezni? Mert a reklámban úgy néz ki, mintha csak egyféleképpen lehetne használni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook