Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


128. ildi22
2007. aug. 1. 09:31

Sziasztok!


Köszönöm a sok e-mailt! Már nincsen meg a gépem, elvitték! Ezért a múltkori hozzászólásom tárgytalan! Mindenkinek akinek van, és aki még csak most veszi meg a gépet sok sikert kívánok hozzá!!

127. Uluru
2007. júl. 31. 14:58
Képzeljétek! A tettek mezejére léptem, és megrendeltem a Leg magic-et! Szeptember közepére ígérik. Most már csak várni kell rá...
2007. júl. 31. 12:12
Én meg úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Lesz, ami lesz. :D sok sikert mindenkinek!
2007. júl. 30. 22:27

Sziasztok!

Új vagyok a fórumozók között. Végigolvastam a beírásokat és hát mit ne mondjak meggyőztetek.... hétvégén megveszem. :-) már nagyon várom. Budapesten hol van ilyen üzlet? nem nagyon szeretek rendelgeti...

Köszi

2007. júl. 30. 16:47

sziasztok!


én is leg magicet szeretnék kérni a születésnapomra, de én kicsit tartok tőle, hogy vastagabb lesz a combom, mint most. a felsőtesetemmel semmi gond, csak a combomat érzem kicsit erősnek, vastagnak. két éve röplabdázok, de csak a külső combizmom kidolgozott a belső nem. nem tudom mit csináljak. mi van, ha a combom vastagabb lesz? légyszi segítsetek!

123. ildi22
2007. júl. 30. 09:12

Sziasztok!


2007. májusában vásárolt Leg Magic-emet eladnám.

Kipróbáltam, de nagyobb volt a lelkesedésem, amikor megvettem, mint hogy használjam. Minden megvan hozzá DVD lemez, leírás stb. Akit érdekel az a iszikla@mvm.hu e-mail címre írhat.

2007. júl. 29. 10:36

Sziasztok!

Nekem lenne egy eladó Leg Magic-em, vagyis Leg Master-om, de ugyanaz a kettő.:)Véletlen folyamán nekem két darab van belőle, és szeretnék az egyiktől megválni,de hamar.Új, 3 napos, 1 év garancia van rá.Ha vkit érdekel,írjon az email címemre:april21@freemail.hu


Üdv:Kata

121. Böbi24 (válaszként erre: 115. - Kriszfla)
2007. júl. 29. 00:11

Szia! Menniért adnád el. Engem érdekelne, ha még nem adtál túl rajta.

Szia

vivien0@citromail.hu

2007. júl. 26. 16:34
Sziasztok! Muszáj volt nekem is regisztrálni, nagyon rá vagyok állva én is a témára..:) Ma voltam topshop mintaboltban, Zalaegerszegen. Nincs Leg Magic :( Augusztus közepén lesz állítólag 100 db, viszont én voltam a 151., akit felírt a hölgy a várólistára. Így hát nincs mit tenni, várunk. Kipróbáltam én is, szerintem nagyon brutál. Kb. 10et tárogattam rajt, de annyi elég is volt,nagyon keményen megy a térd melletti zsírpárnácskákra. De nem értem, hogy lehet ezt oldalról csinálni?? Én a külső combom nem igazán éreztem, a belsőt viszont nagyon. Kipróbáltam még az Ab King Pro-t is, hát saját erőből egyet se tudtam csinálni :), szerintem nekem a hasamban nincs semmi, nemhogy izom:).
119. vinyi
2007. júl. 21. 17:21
Szia, mennyi ideig érvényes a garanciája?
118. vinyi
2007. júl. 21. 17:21
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a Leg Magic-nek a külső és belső combra egyaránt van hatása?
117. Éva2000 (válaszként erre: 88. - Szpk)
2007. júl. 21. 13:22
Szia! Nekem van easy shaperem, csak elkezdtem összeszerelni, nem is használtam.Ha még érdekel, jelentkezz!
2007. júl. 21. 07:17
Sziasztok! Lassan eltelt két hét. Érdeklődnék, hogy még mindig hatásosnak tartjátok a gépet? Vannak eredmények?
2007. júl. 20. 04:27

Sziasztok!

Szerintem hasra nem, de a lábat rendesen igénybe veszi. Nekem van egy, de a korábbi térdsérülésem miatt (ínszalag húzódás), nekem túlságosan kimerítő, ezért eladnám. Ha valakinek kell, keressen meg. kriszfla@gmail.com (Egy hetet használtam. Még a doboza is megvan.)

114. Anita1978 (válaszként erre: 97. - Linina)
2007. júl. 17. 15:23

Szia!


Hadd kérdezzem meg hasra is jó a gép? Azt reklámozzák, de nehezen hiszem.

2007. júl. 13. 22:08

Sziasztok!

Tudna nekem valaki friss infót arról hogy még mindig olyan sok a kiszállítási idő? Úgy hallottam több hónap is lehet, vagy az régen volt?

Ma rendeltem én is a neten, de lehet elkapkodtam mert állítolag van viszonteladó boltjuk Baumaxban, Praktikerben (meg hasonló helyeken) ti tudtok ilyenről? Megköszönném ha valaki válaszolna!

112. Detti20 (válaszként erre: 105. - B7c4c03040)
2007. júl. 9. 14:10

Dorci88-as üzenetre válasz:

Vidéken kapható még pár darab,ha érdekel vegyük fel a kapcsolatot.kridet@t-online.hu

2007. júl. 9. 06:00
nem tudnak ellenállni - bocs
110. petrikek (válaszként erre: 109. - A4677db1dc)
2007. júl. 9. 05:59
Hú, hát ez nagyon jól hangzik, köszönöm. Én is rendszeresen sportolok, de a fenekem és a combjaim bizony nem tud ellenállni a gravitációnak. Lehet, hogy veszek egy ilyen "szerkezetet".
2007. júl. 8. 16:56

Szia !

Én korábban rendszeresen sportoltam .A lábizmaim mindig erősek voltak , tehát van már egy kialakult izomzatom , de olyan nehéz még az az 1 perc is , hogy hihetetlen . Direkt kiprópáltam , hogy bírom - e 2 percig . Egyszerűen nem ment . Összecsuklottak a lábaim hiába erőlködtem . A férjemnek nagyon izmosak és erősek a lábai . Ő is kipróbálta , kb 2.5 percig bírta . Azt mondta , hogy elég jó .

2007. júl. 8. 13:44
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy előtte mennyit, mit edzettetek? Semmit, vagy az egyébként rendszeresen tornázó embert is így megkínozza?
2007. júl. 8. 08:42

Sziasztok !

Én tegnap kaptam meg a leg magicet és rögtön ki is próbáltam.Egy percet bírtam ki rajta egyfolytában .Utána abba kellett hagyni mert egyszerűen nem bírtam összehúzni rajta a lábam.Ma reggelre pedig rendes izomlázam volt . Szinte hihetetlen , hogy mennyire intenzív , ilyen minimális használat után .

106. nono80 (válaszként erre: 105. - B7c4c03040)
2007. júl. 7. 21:17
Szia!Olvasd el a 69. hozzászólást!
2007. júl. 7. 20:36

Sziasztok! Én ma voltam TopShop üzletben, hogy megvegyem a LegMagic-et, de azt mondták, hogy csak októberben érkezik legközelebb. Ha valakinek esetleg még sem kéne, vagy tud valakit, akinek nem kell, kérem szóljon nekem!

Köszönöm.

104. edicske
2007. júl. 6. 14:24

Sziasztok!

A kérdésem a következő: Ti akik már hónapok óta használjátok a gépet a combotok formálódott? fogyott? narancsbőr?

Írjatok légyszi a postaládámba!

Előre is köszönöm!

Edicske

103. vendég05 (válaszként erre: 97. - Linina)
2007. júl. 5. 07:41
Mi az, hogy oldalazva?? Rendesen ráállsz és a törzsed elfordítod?
102. vendég05 (válaszként erre: 101. - Marylu93)
2007. júl. 5. 07:40
Sziasztok! Nekem 6 napja van minden nap csinálom lelekesen, szerintem kimondottan hasra nem való, csak ezért ne vegyétek meg... akkor javaslom a hulla-hopp-ot, az kevésbé kínszenvedés és nagyon hatásos...
2007. júl. 5. 06:41
fú ez jól hangzik! az engem is érdekelne, hogy hasra milyen... már tudom mit kérek szülinapomra :)
2007. júl. 4. 22:51
Sziasztok, azzal kapcs. tudna valaki infózni, hogy valóban jó-e a gép HASRA??? Mert a reklámban ezzel is biztatnak... Gondolkozom, hogy vegyek-e, de én csak a hasam miatt vennék, mert utálom a hasizmozást, nagyon rabszolgás.:(( :D Combom-fenekem teljesen rendben van, ha csak arra jó, akkor nem veszek. Köszi!:) A.
99. Kisbambi (válaszként erre: 97. - Linina)
2007. júl. 4. 22:01
Szia Linina! Neked mi van a gépedre írva, Leg Master vagy Leg Magic? Tök jó, hogy neked így bevált. Hajrá továbbra is:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook