Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Komoly párkapcsolatom van, mégis másik férfira vágyom... fórum

Komoly párkapcsolatom van, mégis másik férfira vágyom... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
26. 66429b468f (válaszként erre: 16. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 15:38
Mert a nôket vonzzák "rosszfiúk"..., mint ahogy fordítva is így van.
25. kisj (válaszként erre: 16. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 15:37
Remélem, hogy 1-2 év múlva -de nem 1-2 gyerekkel!!!!- tisztába jössz saját magaddal.
24. 66429b468f (válaszként erre: 22. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 15:36

Ezt a férfi is mondhatja!

Mi van akkor, ha a társ szeretne néhány más pncit is megismerni??

23. kisj (válaszként erre: 19. - D7ba7bf7ff)
2013. dec. 7. 15:35
Fordítsd le kérlek, mert nem értem
22. 6de01dec61 (válaszként erre: 21. - 8c40921157)
2013. dec. 7. 15:34

Igen, lehet a tökéletes túlzás:)

Igazából oké minden, de az "oké" hosszú távon lehet unalmas..

21. 8c40921157 (válaszként erre: 20. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 15:33

Na, ugye? Nem is olyan tökéletes a jelenlegi kapcsolatod???

Erről beszélünk mi is.

20. 6de01dec61 (válaszként erre: 15. - D7ba7bf7ff)
2013. dec. 7. 15:30
Az első eshetőséget érzem igaznak...
19. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 18. - Kisj)
2013. dec. 7. 15:30
Pont arról amit belétápláltak az elvárások.
18. kisj (válaszként erre: 15. - D7ba7bf7ff)
2013. dec. 7. 15:28
Milyen "hűséghez való hozzá állásról" lehet szó egy 20 éves, első kapcsolatos lánynál?
17. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 15:27
Mindig a hozzád méltó helyzeteket kell keresni. Ami igazán, őszintén TE VAGY. Ez a képlet. És ebbe nem szólhat bele semmilyen társadalmi elvárás, szabály.
2013. dec. 7. 15:27

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Pár dologra reagálva, nem történt köztünk semmi.

Tisztában is vagyok vele, hogy az ő részéről ez csak flört, ha ráhajtanék pedig valószínűleg egy éjszaka össze is jönne, de nem hiszem hogy tovább kellenék neki. Ezért is tartom furcsának, hogy ezeknek tudatában is vonz.

15. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 15:25
Ez a fickó vagy azért jött mert a kapcsolatod baromi unalmas, vagy azért mert azt hitted hogy túl jól működik. Döntsd el melyik. Az első lehetőség felpezsdít és kiszakít a megszokottból, a második lehetőség pedig megmutatja, hogy vannak még benned mélyen eltemetett szexuális ambíciók, amelyek megkérdőjelezik a hűséghez való hozzáállásod. Ugyanakkor szabad teret engednek, hogy megéljed a vágyaidat, felrúgd a korlátaidat és tisztázd magad érzelmi téren.
14. kisj (válaszként erre: 13. - Kisj)
2013. dec. 7. 15:15
Sipric = sipirc
13. kisj
2013. dec. 7. 15:14

Kicsit beleolvastam az előzőleg indított fórumaidba.


Le ne ragadj itt, hiszen túl fiatal és tapasztalatlan vagy.

Sipric ismerkedni és szerelmeskedni, de mással.

12. Krisz42 (válaszként erre: 9. - 8c40921157)
2013. dec. 7. 15:06

Én biztos nem szedlek szét:)

Szerintem se szereted a mostani párod.A jövőt nem kell tervezni,csak rövid távon:)Ha mással is ki szeretnéd próbálni,akkor olyan nincs,h csak a kiváncsiság hajt,mert nem hajtana,ha most minden jó lenne a szex terén.Egyébként teljesen mindegy,h milyen lesz vele az ágyban-ha eljutsz vele odáig-,akkor se kellene a mostani kapcsolatodban maradnod.Egyébként a tapasztalatgyűjtés se mindig segít,ha pl.mindig olyanokkal akadsz össze,akik nem a legjobbak.Viszont az tény,h neked ez a kapcsolat ilyen téren kevés,nincs szerelem,szenvedély,úgyhogy tényleg nem ártana szakítani.

2013. dec. 7. 15:05
Ez teljesen normális dolog, de csak abban az esetben, ha nem használod a "komoly párkapcsolatom van" és a "tökéletesen megvagyunk" kifejezéseket.
10. kisj (válaszként erre: 8. - 2104cc91e8)
2013. dec. 7. 15:01

Miért ne "tenné tönkre", hiszen már most nem megfelelő neki ez a kapcsolat?

(megjegyzem, hogy ez teljesen normális reakció ilyen idős korban főleg akkor , amikor a nagy és "igazi" elsőnél tart az ember lánya )

9. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 14:58

Felvállalom a véleményemet, annak ellenére, hogy miattad engem itt szétszednek a többiek. De...


Mivel még nem élted ki magad (nem mondom, hogy húsz, harminc pasid legyen), ez várható tőled, hogy előbb utóbb az az érzés vesz hatalmába, hogy jó lenne más pasit is kipróbálni.


A kíváncsiság visz előre mindent.

Felfedezni olyan érzéseket, érzelmeket, élvezeteket mással, ami potenciálisan más, mint amit most kapsz otthon. Igazából az első kapcsolattal nem is szabadna hosszútávon tervezni, pont azért, mert körül kell nézni. Az embernek változnak a szokásai a környezeti hatások miatt. Ezzel a férfi ideál is megváltozhat.


És ahogy fogalmaztál: "egy év már elég hosszú fellángolásnak" Igen, ez pontosan így van.

Lehet, hogy csak a kíváncsiság hajt, ami teljesen érthető. De lehet, hogy sejted, hogy amilyen a jelenlegi kapcsolatod, az már neked kevés. Már most kevés.


Egyébként nincs kizárva, hogy csak rajongsz a pasiért, és csalódni fogsz, ha összebújtok, közben meg szakítottál a jelenlegi pasiddal. Ez benne van a pakliban, sajnos. De ha nem ő, valaki más úgyis az utadba kerül, akivel mindenképp ki fogod akarni próbálni a szexet. Szóval korrekt lenne, ha szakítanál a jelenlegi pasiddal, és csak utána lépnél. De! És ha az új pasi csak flörtöl, és nem is gondolja komolyan? Két szék közé esel! De ennyi idő után már nem szereted szerelemmel a párodat, ha másról álmodozol ennyi ideje.

2013. dec. 7. 14:56

Még az is megeshet, ha kipróbálod, hogy esetleg

sokkal jobb lesz mint a jelenlegi pároddal, de

az "iszonyatos"-nak nem kellesz többre,

tönkretennéd ezért a jól működő kapcsolatodat??

2013. dec. 7. 14:52
Ezzel én is így vagyok vagyis hasonló..de nekem nem ő volt az első kapcsolatom a mostani.És én fiatalabbhoz vonzódom.Igazából csak a kaland miatt vagy a kíváncsiság miatt nemtudom, de érdekesnek találom őt és ezért vágyom rá...:P
2013. dec. 7. 14:48

Amennyiben 89-es születésû vagy...

Ugye nem akarsz sorba állni a pasinál???

El fog múlni mindkettô; a jelenlegi társad és a másik iránti érdeklôdés is.

Lehet, megkapod az illetôt néhány fordulóra, de nagy bánat lesz a vége.

5. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 14:46

Az én véleményem szerint (majd kapok a pofámra...:) teljesen normális, hogy kíváncsi vagy más férfiakra is, miután a párod az első kapcsolatod. Szerintem fejben nagyon jól el tudod rendezni a dolgokat, szereted a párodat, a másik fickó iránt meg testi vágyat érzel.

(Én nem hagynám ki, de ezt csak nagyon halkan, kettőnk között...:-)) viszont ha megteszed, eszedbe ne jusson elmondani a párodnak, kár lenne ezzel bántani.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2013. dec. 7. 14:45

Ő is vonzódik hozzád, vagy csak viszonzatlanul epekedsz?

Ha igen, hagyd magad, majd kiábrándulsz gyorsan. Vagy nem, de akkor legalább megkaptad amit szerettél volna.

3. kisj
2013. dec. 7. 14:45

Nehogy már leragadjál az első kapcsolatodnál.

Kell az, hogy több férfit is "megismerj".

2013. dec. 7. 14:44
Történt is már valami köztetek?
2013. dec. 7. 14:40

Sziasztok!

A helyzetem a következő: 4 éve vagyok együtt a párommal, ő az első kapcsolatom, tökéletesen megvagyunk, szeretjük egymást, el tudom vele képzelni a jövőm... Egy évvel ezelőtt azonban megismertem egy nálam 10 évvel idősebb férfit (ő az egyik munkatársam): iszonyatosan sármos, az a tipikus hódító, minden nővel flörtöl és sikere is van, pedig nem ő a szőke kék szemű herceg. Csak iszonyatos jó kisugárzása van. Nem tudom kiverni a fejemből őt, igazából mint kielemeztem azt magamban, szexuálisan vonz, de úgy nagyon... A párom nem hagynám el, szeretem őt, de ez a férfi... mostanában már az álmaimban is megjelenik, hogy egymásnak esünk.

Mit gondoltok ez mennyire normális, egy év már elég hosszú fellángolásnak..

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook