Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjnél vagyok, de más férfira vágyom fórum

Férjnél vagyok, de más férfira vágyom (beszélgetős fórum)


1 2
40. gabesz55 (válaszként erre: 36. - Nem Szendi)
2021. aug. 7. 19:07
Szia!Mi volt az amiért repültem,tudsz valamit?köszi
39. 7ec0fa26a1 (válaszként erre: 38. - PöttyösPanka)
2021. aug. 2. 15:19
Hát így én sem. Csak elképesztő ez a pálfordulás. Köszi a választ.
38. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - 7ec0fa26a1)
2021. aug. 2. 12:45
Szerintem ha a másik fél éretlenül viselkedik, nem tudsz mit tenni. Valószínűleg csak szexet akart tőled. Mivel ezt nem kapta meg, így már nem vagy érdekes neki. Nem beszélve arról, hogy megsértetted a kis férfiúi hiúságát. Szerintem nem kár érte. Én nem kedvelem azok társaságát, akik csak egy lyuknak akarnak látni engem.
37. 7ec0fa26a1 (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2021. júl. 26. 14:06

Nálam a kollégám utalt rá elég egyértelműen, hogy bejövök neki.(tudja a családi állapotomat, hogy férjnél vagyok)De mivel nem jött össze neki, mert "kikosaraztam", azóta elég rideg velem. Van köztünk egy fal pedig előtte nagyon jóban voltunk addig a bizonyos pontig. Nehéz megszokni a helyzetet. De ő így már nemhogy barátkozni nem akar, de néha hozzám

szólni sem. Ebben az esetben vajon tudok még valamit tenni? Vagy ez már marad így?

36. Nem Szendi (válaszként erre: 34. - Channa*)
2021. júl. 11. 21:59
35. beebanya (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 11. 19:14

Nekem is volt ilyen nemrég.... nehéz....főleg ha otthon gond van sokszor a másik még tök jó fej,kedves,aranyos


.

34. Channa* (válaszként erre: 34. - Nem Szendi)
2021. júl. 11. 18:35

Mindent értek! Megnéztem a profilodat:DDDD


Frusztrál, hogy nem kellesz úgy igazán senkinek?


Nem tudom, hogy hány éves vagy és miért választottad azt, hogy csak használjon valaki kénye-kedve és szabadideje szerint, de ha zavar, akkor változtass, és hidd el, attól nem fog megváltozni az életed, ha engem legyökerezel;)


Az életedről nem én tehetek, hanem te egyedül.;)

33. Channa* (válaszként erre: 28. - PöttyösPanka)
2021. júl. 11. 16:47
Tudod, akinek nem inge...Na de te rögtön felvetted:DDD
32. Channa* (válaszként erre: 27. - Nem Szendi)
2021. júl. 11. 16:42

Én nem is mentem hozzá olyan férfihoz, akiről kiderült valami stikli.


A te elképzelésed szerint " a holnap nem kiszámolható", összeköthetnénk az életünket az első csövessel, mert lehet, hogy egy királyfi lesz belőle:DDDDD

31. PöttyösPanka (válaszként erre: 29. - 7ec0fa26a1)
2021. júl. 10. 19:47
Mivel idejében észbe kaptam, így nem volt semmi dráma. Pont ez a lényeg. Nem mentem bele egy hátsimogatós, homlokpuszis dologba. Nekem ez már nem fér bele mióta házas vagyok.
30. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 9. 23:15
Lehet hogy ez a nős "jóember" egyáltalán nem lenne rád hatással ha a férjed nem terrorizálna. Szerintem inkább keress magadnak olyan független embert aki mellett tényleg nyugalomban élhetsz.
29. 7ec0fa26a1 (válaszként erre: 24. - PöttyösPanka)
2021. júl. 9. 22:46
Mikor "bölcs" voltál és kiszálltál, utána hogy teltek a közös munkanapok? Milyen volt a légkör köztetek?
28. PöttyösPanka (válaszként erre: 25. - Channa*)
2021. júl. 9. 16:20
Imádlak! Olyan fantáziád van, hogy regényt kellene írnod. Én biztosan megvenném! Apró információtöredékekből olyan részletgazdag fikciókat tudsz rittyenteni, hogy csak na! Abszolút nem korlátoz a valóság. Egy igazi Rejtő Jenő veszett el benned :)
27. Nem Szendi (válaszként erre: 25. - Channa*)
2021. júl. 9. 15:57

Te tudsz valamit!


"Gondolkodni akkor kell, mielőtt valakivel összekötjük az életünket, nem utólag."


Főleg annak fényében, hogy a holnap előre kiszámítható.


Komolyan Nobel-díjat érdemelsz a meglátásod közrebocsájtásáért. :)

2021. júl. 9. 09:35
A fórum címére válaszolva: nem szép dolog:)
2021. júl. 9. 09:30

Itt a hoxán azért van bőven sok olyan ember, akinek a gerincével gondok vannak...


Miért épp FI lenne más?


Állj be a sorba elférsz köztük.



Számomra továbbra is érthetetlen, hogy valaki miért házasodik olyannal, akivel nem tudja elképzelni a jövőjét? Olyan nincs, hogy majd később derül ki.


És ha mégis később derül ki, akkor miért nem válik és utána keres, és ha megtette, akkor miért nem olyat keres, ahol nem tesz tönkre egy másik családot?


Szerintem ne töltsön el senkit büszkeséggel az, hogy miatta otthagytak valakit, mert az nem jelenti azt, hogy jobb nő/pasi, mint a másik.


Ja, és remélem, hogy a megcsalt, elhagyott emberek élete sokkal boldogabb lesz azután, hogy megszabadult attól, aki gerinctelen volt vele.


Nem mentség, hogy azóta összeházasodtunk és boldogok vagyunk, stb., bár tudom, hogy sokakat az tesz boldoggá, hogy valakit kicsinált, valakivel kiszúrt, valaki alá sikerült tennie, és az önzőségéről se feledkezzünk meg az ilyennek, ami határtalan...


Gondolkodni akkor kell, mielőtt valakivel összekötjük az életünket, nem utólag.

24. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Sütikee)
2021. júl. 9. 09:11
Én voltam ilyen helyzetben, úgyhogy tudom, hogy milyen könnyen válik többé egy helyzet egy szimpatikus kollégával. Voltam benne kétszer úgy is, hogy a másiknak volt párja, én szingli voltam, és voltam úgy is, hogy mindketten házasok voltunk. Elsőre még könnyen belefut az ember egy ilyen csapdába. De másodikra azért már illik időben felismerni a jeleket. Első alkalommal szerencsére a férfi úgy döntött, hogy nem dobja a kapcsolatát. Harmadjára viszont már én voltam "bölcsebb", és kiszálltam időben. Másodjára? Nos, igenis belementem, és azóta már házasok vagyunk, és van egy gyönyörű kislányunk. De a férjemben volt annyi gerinc, hogy nem titkolóztunk hónapokig, hanem még mielőtt bármi biztos lett volna, és még mielőtt bármi történt volna köztünk, kilépett az akkori kapcsolatából. Remélem ennyi tapasztalat elég a véleményalkotáshoz. Persze valószínűleg hiába osztjuk meg itt a tapasztalatainak, mert a legtöbb ember saját kárán szeret tanulni.
23. Channa* (válaszként erre: 19. - Sütikee)
2021. júl. 9. 06:51

Én folyamatosan hasonló helyzetben vagyok, a különbség annyi, hogy én nem esek szerelembe;)

Inkább férfi kollégákkal vagyok jobb viszonyban, mint nőkkel, de ha vannak gondjaink a férjemmel, senki karjába nem ugrottam még sosem.


Szerintem, ha a FI-nek gondja van a férjével, akkor beszéljék meg és ha nem változik a helyzet, akkor váljon el és keressen mást akkor magának, egy olyat, aki független, és ne egy családot tegyen tönkre, mert neki nem épp rózsás az élete;)

2021. júl. 9. 06:44
Én se mentem el az "agresszió" mellett, de nem ezzel kapcsolatban kért ötleteket.;)
21. 7ec0fa26a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 20:34
Nem lehet könnyű így egy helyen dolgozni. Tudod kerülni valamennyire? Az lenne a legjobb megoldás és a férjedre fókuszálni.
20. Sütikee (válaszként erre: 20. - Borboleta)
2021. júl. 8. 18:55

Miért is kellett volna hallgatnom? Tudtommal ez egy nyilvános fórum, ahol véleményt, tanácsot kért FI!

Hol írtam azt, hogy nem válaszolt senki normálisan?

Annyit írtam, hogy gondolom, mindenki volt már ilyen helyzetben, szerintem ezzel semmi rosszat nem írtam! Mellesleg nem neked címeztem 😉

2021. júl. 8. 18:31
Úgy látszik, mindenki volt már ilyen helyzetben, hogy ennyire tudja osztani az észt!!!
18. Sütikee (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 16:36
Kérlek írj nekem privátban!
17. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 8. 15:49

Valamilyen határon már túlmentetek, ha ő is érzi, hogy kezd beléd szeretni. Eleinte flört, ami jól esik az ember zúzájának, sok közvetlenség, lelkizés, beavatás intim dolgokba.

Ha nem akarsz nagyobb kakit, sürgősen hagyjátok ezt abba. Legjobb, ha átkéred magad egy másik részlegre, napi találkozás legyen kizárva. Ugyanennyi energiát fektetve bele, próbálj inkább otthon javítani.

Ha így folytatódik, tönkremehet a másik házasság is, amiben további szenvedő alanyok vannak - tiéd már félig megtörtént.

Nem irigyellek....

16. Bichi (válaszként erre: 15. - Tulipán***)
2021. júl. 8. 15:34
Szerintem a pénz hajszolásának, a fáradtságnak ehhez semmi köze. Egy normális ember ettől sem válik olyan állattá, akitől fél a neje. Ha majd nem ez, akkor kihozza belőle más, és igen, előbb-utóbb elcsattan egy pofon, amit utána szán-bán, mert szereti. Csak nem értem miért kell ezt megvárni...
2021. júl. 8. 11:43
Szerintem meg nem kellene annyira hajszolnotok a pénzt, hanem egy nyugodt életet kialakítani és egymásra koncentrálni. Ő is dolgozzon kevesebbet és azokat a feladatokat oldjátok meg amik nem várhatnak (pl. ól építés, ha az sürgős). Ha nincs semmi sürgős, akkor meg szép lassan intézzétek a dolgaitokat, ne stresszeljetek feleslegesen.
2021. júl. 8. 11:32
Mikor elkezdődik nála a műsor, menekülök a közelből, félek tőle olyankor. Habár mindig elmondja, hogy engem sosem ütne meg, de tudom a gyerekkoromból, hogy ha kattan az agya valakinek, hamarabb lendül a keze, minthogy megnézné, kit vagy mit üt.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bichi)
2021. júl. 8. 11:30
Igen, ez is az eszembe jutott lehetőségként. Mármint a felmondás :) Ez lenne a legtisztább, és leggyorsabb, hogy elvágjam ezt az egész problémakört.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bichi)
2021. júl. 8. 11:27
36 éves vagyok, és nem lehet gyermekem.
11. 55Judit (válaszként erre: 7. - Channa*)
2021. júl. 8. 10:50

Nem hát.

Lentebb leírtam mit gondolok erről, de a lényeg az lehet, hogy ő nem volt tisztában azzal mivel jár a házasságkötés. Magyarán, nem volt még érett a házasságban való életre. Az is lehet, soha nem is lesz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook