Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
2010. aug. 12. 09:40

Sziasztok Csajszlik!

Hát jól eltüntem, ez a nyár csak rohanásból áll.

És sajnos nem a tengerparton futkorászom.:-(

Mi sem voltunk még az idén nyaralni, talán majd október elején "őszülni", itt belföldön, ha minden gyümölcs lekerült a fákról. Most ezzel vagyunk nagyon elfoglalva, délelőtt vagyok a kemény 4 órás melómban, délután kert, ide-oda rohanás. Az a gáz, hogy míg korábban fél 6 felé értem haza jobban rendben volt a lakás, nagyobb kedvvel főztem, mint most, mikor már 13-kor otthon vagyok. Ellustultam, vagy nem tudom?!

Na meg lelkileg sem vagyok valami stabil mostanság. Idegesít ez a munkahely, most keresgélek, van pár lehetőség, de hogy behívnak e interjúra, majd kiderül, most ezen kattogok agyilag. Jó lenne már babát is vállalni, stb. stb.

Ja visszamentem a dokinénihez, az EKG-m nagyon rendben volt, úgyhogy gyógyultnak nyilvánított. Az extrákra meg a Magne- B6-ot mondta továbbra is. Úgyhogy a furcsa érzéseimmel együtt kell élnem ezután.Kisebb extráim folyamatosan vannak, és Natalia egyszer írtad, hogy a menzi előtt halmozódnak nálad, hát nálam is.

Néha akkor veszem észre, mikor lehajolok. De dokinéni felvilágosított, hogy a stressz, idegi dolgok nagyon előidézik. Úgyhogy lazítani kell(ene).

Sajnos megint azt vettem észre, hogy szorongok, és nem bírom legyőzni. Nem érzem magam depisnek, csak állandó félsz van bennem, hogy mi lesz ezután. Pedig ez nem tesz jót a szívnek, meg vagyok róla győződve, hogy ez miatt alakult ki a zavarom is. De hiába mondom magamban, hogy vigyázz, ne félj, mert baj lesz belőle, nem megy.

Tudtok valamit javasolni?!

2010. aug. 11. 11:22

Szia, én vagyok.

Nem megyek nyaralni, csak meló , meló , meló.


Mostanában nem tudok aludni, hajnali 2h-kor felkelek, mintha reggel mennék dolgozni. Nem tudom kipihenni magam. Egyébként mostanában jól vagyok, hogy nincs hőség.

2010. aug. 4. 13:14
Lányok!! Kihalt ez a fórum? Vagy mindenki nyaral???
2010. júl. 20. 07:38
Buda :-)
350. NataliaWeiss (válaszként erre: 349. - Vámpír)
2010. júl. 19. 15:53
Én Győr:)
2010. júl. 18. 14:08
Na majd egy hétvégi napon összehozhatnánk. Írjátok le ki honnan való. Hol lenne érdemes összefutni, hogy mindenkinek jó legyen :-)
348. NataliaWeiss (válaszként erre: 346. - Vámpír)
2010. júl. 18. 12:17
Szia Vámpír!!! Jó ötlet a tali, én is szívesen találkoznék.:)))
347. lisa65 (válaszként erre: 345. - Vámpír)
2010. júl. 18. 06:59
Úgy hogy szivbeteg vagyok, születésem óta. Többször műtüttek, de eddig soha nem volt ilyen problémám. Viszont májusban szivritmuszavarjaim voltak és vannak a mai napig is és miután akkor kérdezte az orvos, hogy dagad e a bokám, ezért gondoltam ez összefügghet vele.
2010. júl. 18. 06:42

Lányok,

tegnap nem tudtam kimozdulni a szobából, annyira meleg volt. Légkondi ment de elég sokszor kikapcsoltam, mert az sem esett jól. Ma már van egy kis légmozgás itt Budán, remélem esni is fog. Nem akarok a négy fal között lenni.

Egy érdekes kérdés:

Szeretnétek egyszer találkozni? Tudom nem egy helyen lakunk, de csak megoldható :-) Nekem nagyon kedves és aranyos csajsziknak tűntök.

345. Vámpír (válaszként erre: 344. - Lisa65)
2010. júl. 18. 06:40

Szia,


Ez hogy jön a szívhez?

344. lisa65
2010. júl. 15. 18:48
Sziasztok lányok! Ha mind a két bokám be van dagadva az nagyon nagy baj?
2010. júl. 14. 09:56

Szijjasztok!

Ki hogy van? Lehet még emlékeztek rám, az ablatióról beszélgettünk anno...én szerencsére még roham nélkül vészeltem át az eddigi meleget, remélem így is marad...ti hogy vagytok???

2010. júl. 14. 09:34
Ti hogy vagytok?
341. NataliaWeiss (válaszként erre: 338. - 0ce3aa1a07)
2010. júl. 14. 09:33

Sziasztok Lányok!

Először is Vámpírnak gratulálok és most már irány a pihenés:)) le a könyvekkel és a tanulással:) Ebben a melegben jól is tetted, hogy nem mentél a bankettra. Biztos megértették.

Ez a meleg elviselhetetlen:( Tegnapelőtt éjjel megint rosszul voltam, tegnap többször volt ritmuszavarom, megint nem tudtam hanyat feküdni sem az ágyban, mert amint vízszintesbe kerültem, újra ugrált össze-vissza:(

Botopaan! A lakásfelújítás kicsinyenként halad. A festéssel múlt héten elkészültünk, nagyon szép Kawasaki zöld:D:D:D lett hófehér díszlécekkel. Nagyon jól mutat. Most megint pihenő van. A fürdő következik, arra erősen gyúrni kell:( idegileg is:D de az is meglesz hamarosan.

340. Vámpír (válaszként erre: 338. - 0ce3aa1a07)
2010. júl. 14. 07:23
A lakásról fényképet küldenél hogy sikerült a felújítás?
339. Vámpír (válaszként erre: 337. - 0ce3aa1a07)
2010. júl. 14. 07:22

Majd szorítok, hogy ne legyen semmi baj.

Tegnap volt a bankettem, hát szégyen módra nem mentem el. Itt Bp-en a belvárosban 40 fok volt, nem bírtam, igy nem mentem. :-( Itthon meg télen csináltattam egy légkondit és itthon érztem jól, biztonságban magam. Remélem nem haragudtak meg a többiek.

338. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 330. - NataliaWeiss)
2010. júl. 13. 07:49

Szia Natalia! Hogy halad a lakásfelújítás, vagy már túl is vagytok rajta? Gondolom klassz lett, ahogy anno írogattunk, van érzéketek a lakberendezéshez, a csinosítgatáshoz.

Egészségügyileg mi a helyzet?

2010. júl. 13. 07:47

Szia Vámpír!


Hát szívből gratulálok! Ügyes vagy, nagyon! Mostmár nyugodtan élvezheted a nyarat!

Lehet lazítani!

Én most jól vagyok, néha vannak extráim, igaz egyik másik olyan, mintha hosszabb ideig tartana.

Izzadok, de hősiesen tűröm a forróságot! :-)

Jövő héten tervezem, hogy visszamegyek kontrollra, de félek, nehogy találjanak megint valamit, mert ugye nem vagyok panaszmentes.

2010. júl. 12. 15:20

Sziasztok, megvan a bizonyítványom :-) Hurrááááááá!


Hogy vagytok Csajok ebben a melegben?

335. Vámpír (válaszként erre: 333. - 0ce3aa1a07)
2010. júl. 9. 12:21

Sziasztok,

a gyakorlati vizsgáim jól sikerültek, hétfőn szóbeli és vége.

Most irodavezetőként dolgozom egy tervező irodában, csak nincs munkánk. Addig dolgozom itt amig csak lehet, addig munka mellett csinálom.

334. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 330. - NataliaWeiss)
2010. júl. 6. 11:38

Szia!

Köszönöm, hogy ilyen megértőek vagytok. Sajna ezen a mindig magamat figyelem dolgon össze is kaptunk szombaton a férjemmel. Mert tényleg "mániámmá" vált, és teljesen meg is értem, hogy kiakadt tőlem, hogyha furán érzem magam, akkor mindig mondom neki, hogy hallgasd már meg a szívem, na meg ugye akkor csak panaszkodom. És besokalt a drágám, hogy jó lesz, hogyha abbahagyom az állandó nyavalygást stb. stb. Azóta nem mondok neki semmit! De azért odavágtam neki, hogy te meg mindig a hátadat maszíroztatod, neked meg ez a rögeszméd. Azóta egyikünk sem szól a másiknak ilyen témában. Nem volt ez nagy összeveszés, csak kiakadás. Igaza van végül, mert ha állandóan magamat figyelem, azzal csak magamba sulykolom, hogy nem vagyok egészséges. De aki nem élte át ezt az egészet, nem sejti, hogy milyen rossz is ez valójában.

333. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 329. - Vámpír)
2010. júl. 6. 11:33

Szia!

Gratula a jó vizsgához! Hogy sikerült a gyakorlati? Ha jól olvasom, akkor a héten már túl is leszel az egészen!? És ezután hogyan tovább? Ezzel fogsz foglalkozni főállásban?

Ha valahol nagyon szorul a meleg én sem bírom, egyből észreveszem magamon, hogy kezdek bágyadozni. Na meg engem ez az eső előtti idő, amikor készülödik, az tikkaszt ki, de rendesen.

332. NataliaWeiss (válaszként erre: 331. - Vámpír)
2010. júl. 6. 08:35
Sajnos Budapesten nincs:(
2010. júl. 5. 18:53

Mindenképp írni fogok.

Most csak az a gáz, hogy nincs körömmodellem a vizsgára.

Van Budapesti ismerősőtök aki eljönne nekem szerdán? 07.07m

2010. júl. 5. 13:38

Sziasztok! Olvaslak titket, én is csak ritkábban írok, most minden összecsapott a fejem felett. Folytatódik a lakásfelújítás, közben dömping van a melóban. Ez a meleg engem is megvisel nagyon. Bogopan! írd ki nyugodtan magadból. Szerintem ezzel mindannyian így vagyunk, én is folyton erre gondolok és olyan rossz:( Miért nem tudunk egészségesek lenni, mindig azt kell lesni, hogy mikor üt be a mennykő:(

Vámpír! Gragulálok a vizsgáidhoz!!!! Ha a nagy vizsgán is túl leszel, akkor okvetlen írj, hogy mi is örülhessünk:)))

2010. júl. 3. 07:01

sziasztok.

Én is igy érzem magam. Nekem is januárban volt első katéterem. Évente egyszer volt nagy rohamom. Most azóta sok kicsi. Párom mondja jobb sok kicsi mint egy nagy. Hát nem osztom a véleményét. Régebben többet sportoltam és lazábban éltem. Most meg egyedül ki sem merek menni a lakásból, hogy az úton a melegben rosszul leszek. Nem bírom a meleget, itthon meg légkondi megy, amikor szükség van rá.

Már örülök, hogy a suli kezd vége lenni, mert 1 szobában ülünk 20-an semmi levegő és a két ablak közül csak az egyiket lehet kinyitni, mert a másik tele van virággal. Mikor szóltunk, hogy ájuldoznak már a modellek is kinyitották, de duzzodtak, na persze másnap visszakerültek a virágok. Azóta is csak egy ablak van nyitva.

Tegnap a vizsgáim jól sikerültek (szóbeli) Tudnátok mennyi felesleges dolgot tanulunk. Ma holnap gyakorlati vizsga és még ezután az igazi OKJ-s jövő héten utána vége :-) Juhééééééj.

Mindenkinek kitartást ebben a melegben.

328. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 325. - NataliaWeiss)
2010. júl. 2. 13:13

Alul leírtam a tüneteim, én ilyeneket érzek. A második katéteres abláció után itt vette észre a dokinénim a kontrollon, hogy van ez nekem.

Ez állítólag apró billentyűhiba, amikor nem zár rendesen a kéthegyű billentyű kinek több kevesebb vért visszaenged. Vannak fokozatai, ami a végén műtétbe is torkolhat. Több fórumon olvasgattam, hogy sok emberkének van, különösebben állítólag nem kell vele foglalkozni. Panaszokat okozhat, hirtelen beindul a szíved, szóval azokat amiket írtam, én legalábbis ezeket érzem, és a prolapsusra vetítem ki, hogy ez okozza.

Nagyon vissza kellene már mennem a dokinénihez, mert minden nap van valami bajom.De az igazat megvallva, félek, hogy talál még valami mást is. Párom azt mondja, hogy az agyamban érzem ezeket,hogy állandóan ezzel foglalkozom, és hogy lépjek már túl rajta. De ha állandóan érzem, hogy valami mocorog. Arra meg már nem is merek gondolni, hogy újra visszajön a ritmuszavarom. Így azzal nyugtatom magam, hogy ez a prolapsustól van. Csak olyan gáz, hogy januárban volt az ablációm, most július van, és ilyen furán érzem magam, mi lesz még 30-40-50 év múlva, ha megérem egyáltalán. Nem tudom, hogy képes leszek-e valaha ezen lelkileg túllépni. Egyszerűen nincs olyan nap, óra, hogy ne kattogna rajta az agyam, hogy nem vagyok egészséges. Pedig ez a legnagyobb baj, hogy nem tudom kikapcsolni az agyam ebben a témában. Időnként elkeseredem, hogy miért nem lehet minden olyan, mint régen 4 évvel ezelőtt. Közben meg tudom, hogy lazítanom kellene, nem stresszelni minden hülyeségen, de az időnkénti szorongásaimtól nem tudok szabadulni.Sokszor már úgy ébredek. Tiszta dilinyának érzem magam, egy lelki roncsnak. Közben meg ha józan ésszel belegondolok, vagy egy kívülálló szemszögéből nézem magam, semmi komoly problémám nincs, és mégis ilyen lelki zavaraim vannak. Szerintem a ritmuszavarom is ennek tudható be, nem vagyok lelkileg egyensúlyban.

Bocsi már, hogy így lelkizek, de olyan jó nektek leírni, kiírni magamból.

327. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 320. - Makrai.lilla)
2010. júl. 2. 13:01
Szia! Most tértem vissza a fórumra, szabi miatt, olvasom, hogy neked is van mitralis p.? Neked vannak más panaszaid is, mint az össze-vissza ütés? Gondolok itt extrákra, szívszorításra, nyílalásra, gyengeségérzésre, szédülésre, olyanra, mikor úgy érzed, hogy nem 100%-os a szíved, állandó "szívérzetre"?
326. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 314. - NataliaWeiss)
2010. júl. 2. 12:57

Szia! Vége a meggyszedésnek! :-) És sikerült eladni is! Azért teljesen leblokkoltam, mikor olvastam, hogy 7-800 Ft kg-ja, nekünk 200-250 Ft-ért ment el, és ez a tavalyi évhez képest majdhogynem 3x-sa, nálunk eleinte 400 Ft volt az üzletekben, mostanra már láttam 200-ért is.

Na mindegy a lényeg, hogy vége a szüretnek!

Majd kis időkihagyással jön a barack!

2010. jún. 29. 22:46

Sziasztok Lányok! Hogy vagytok?

Ez a mitralis prolapsus mit takar? Mit éreztek ilyenkor? Hogy ver? Részletesen leírná, akinek van?

❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook