Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kezdő csivava gazdi vagyok, mikre figyeljek? fórum

Kezdő csivava gazdi vagyok, mikre figyeljek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
519. rusnyi (válaszként erre: 516. - Hexilein72)
2012. júl. 16. 17:57

Húú ez tök jó lesz!!sok minikutya láb alatt :D

Jaj ,de arik lehetnek.Tegnap nézegettem a Bubu régi képeit meg a Mayaét is.Manesz 9 hónaposan volt akkora mint most a Bubu és Bubesz pedig 4 hónaposan akkora volt ,mint most a Maya feje.Rakok is fel egy képet ami az első itt töltött napja volt érdemes megnéznetek hol aludt a kiskutya :D :D

518. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 515. - 2a69f78972)
2012. júl. 16. 13:20
Szia:) Már nagyon hiányoltalak a fórumról ám! Remélem mostmár többet nézel be hozzánk megint:)
517. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 516. - Hexilein72)
2012. júl. 16. 13:15
Én benne vagyok, hogy az én drágámnak pár perc boldogságot szerezzek:D de erre még bőven van időnk:) Igaz, Gyilki már most nagyon "kanos":)
516. hexilein72 (válaszként erre: 513. - Rusnyi)
2012. júl. 16. 08:46

Hehe Rusnyi, erre meg nem is gondoltam, de jo ötlet! Ugyis szeretnenk, ha Sphinx szülne egyszer, mar csak az egeszsege miatt is (ezt ajanljak mindenhol), na meg irto cuki lehet, ahogy 3-4 picurka csivi-kutya rohangasz a lakasban :)))

Csoki, ha van kedvetek egy ilyesmi akciohoz, megbeszelhetjük :)

515. 2a69f78972 (válaszként erre: 511. - CsokiCsillag:))
2012. júl. 15. 18:52

Rég jártam a Hoxán, de az első utam erre a fórumra vezetett!:)

Fantasztikusan gyönyörű a kutyusod és nagyon örülök a sok-sok jó hírnek!:)

Minden elképzelhető jót kívánok Neked és Gyilkinek meg a többi, kedves gazdinak is !:)

2012. júl. 13. 18:48
Már beszéltünk róla, hogy majd összehozunk egy csivitalit:D
513. rusnyi
2012. júl. 13. 18:24

Sphinx lányzó kutyus?Ha igen akkor majd összehozhatnátok őket családalapításra :D :D :D

Két pöttömnek pöttömjei lennének :D

512. rusnyi
2012. júl. 13. 18:22

Ó lányok én bevallom a rálépésen kívül volt dúrvább is :( Eleinte amikor nyílt az ajtó ezek nem mentek arrébb és biza a kicsi otthagyta a lábacskáját.Na azt a visítást!jaj.szerencsére nagyobb volt a hangja ,mint a gond mert semmi baja nem volt csak fájt neki és nagyon megijedt.Azóta hátrálnak ha nyílik az ajtó :D

Most ,hogy van ven Gyilkiről új kép tényleg hasonló a felépítés.Igazi alamfejű csivik.Lehet nem lesz nagyobb 2 kg-nál :D

2012. júl. 13. 17:09
Tettem fel 2 új képet:)
2012. júl. 13. 15:20
Voltam előbb az üzletben pelusért, és muszáj volt megvennem még egy kis kabátot meg egy pulcsit is, mert olyan édesek voltak:) Meg Gyilki délelőtt remegett, fázott szegénykém a 25 fokban:) Most már a kis pulcsijában rágja a papucskáját... ja, azt is most vettem:D Pedig csak pelusért mentem...
509. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 508. - Hexilein72)
2012. júl. 13. 13:22
Én is féltékeny vagyok:)
508. hexilein72 (válaszként erre: 507. - CsokiCsillag:))
2012. júl. 13. 13:20

Jajj szegeny picurka..... Ugyanigy volt nalunk is, amikor Benjamin ralepett a Sphinxre, szegenykem nyüszitett nagyon,de nem lett baja.


Jah, ezt is ismerem: amikor elhoztunk Sphinxet es az elsö par napon, amig egyedül kellett hagynunk melo/suli miatt ugye, akkor sirt eszeveszettül szegeny az elsö par percben, de aztan megnyugodott. Most mar nem sir, ha eljövünk otthonrol, megszokta a szentem.


Nalunk egyebkent engem szeret a legjobban, ez egyertelmü, pedig Olie a kutya, es kicsit feltekeny is a gyerköcöm ram, azt hiszem ;)

2012. júl. 13. 12:50
Jaj képzeljétek, tegnapelőtt mikor hazajöttem, fáradt is voltam meg éhes is, mondom gyorsan átöltözöm aztán Gyilkit kiviszem sétálni. Ahogy vettem fel a nadrágomat, Gyilki a lábam alá jött, és ahogy letettem a lábamat, ráléptem. Nincsenek lassú mozdulataim, mindent gyorsan csinálok, néha olyan vagyok, mint egy Duracell nyuszi, ezért még mososgatás közben is szinte naponta töröm a tányérokat, magyarul: kapkodok:( Na szóval... ráléptem Gyilkire, kb. 20 másodpercig folyamatosan nyüszített, nekem egy órának tűnt, és be is picilt. Rohantam vele az orvoshoz, de ("lekopogom") semmi baja nem lett, nem fájdította semmijét, csak megijedt szegénykém. Hát én is majdnem infarktot kaptam! Pedig mióta ő van, próbálok jobban a lábam elé/alá figyelni, de most nem sikerült, de legalább csak az ijedtség volt nagy.
506. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 505. - Hexilein72)
2012. júl. 13. 12:43

Igazad van, ezen már én is sokat gondolkodtam, hogy valóban volt-e már 3 hónapos...

A lényeg, hogy már jól van, és nő, mint a gomba:) Nagyon kis kényes, tegnap átmentünk az egyik ismerősünkhöz, Gyilki 5 perc után teljesen feloldódott, úgy játszott, mint itthon, aztán hülyeségből párommal kimentün az előszobába, és becsuktuk az ajtót, csak hogy Gyilki hogy fog reagálni. Na, azt a sírst hallottátok volna, hogy őt ott hagytuk, jaj mi lesz most:) Kíváncsi vagyok mi lesz jövő hét végétől, ha elmegyünk kirándulni, és nagyim ideköltözik addig a lakásba, hogy vigyázzon rá. Remélem azért nem fog belebetegedni, biztos, hogy szomorú lesz, hogy anya meg apa nem lesz itthon, csak egyen nekem szépen, csak attól félek, hogy nem fog enni, nehogy baj legyen.

Holnap én utazom Pestre pár napra, így csak apával lesznek ketten, de ettől nem félek, mert ha csak én vagyok itthon, akkor bújik meg minden, de ha párom hazajön, én már nem is vagyok érdekes, néha olyan mintha őt jobban szeretné:)

505. hexilein72 (válaszként erre: 503. - CsokiCsillag:))
2012. júl. 13. 11:15

Csoki, te biztos vagy benne, hogy Gyilkinek helyesen adtak meg a szül. idejet? Mert hogy öszinte legyek, a kis arca es a felepitese alapjan is nekem fiatalabbnak tünik...

Mi a maltai kutyinkkal voltunk ugy, hoyg 9 hetesnek vettük, de aztan kesöbb több jelböl is az derült ki, hogy max. 5 (!) hetes volt, de lehet, csak 4. Csak idösebbnek hazudtak, hogy mar elhozzuk es ne maradjon a nyakukon. Aztan meg rengeteg gondunk volt vele (2 nappal az elhozatala utan egyszerüen "eldölt" a kutya, klinikan volt, infuzioztak, 150 Eur-t fizettem erte, de nem is volt biztos, hogy megmarad...)

Nekem kicsit Gyilki is "gyanus", hogy tul koran adtak oda nektek es nem is annyi idös, amennyinek allitottak...

504. hexilein72 (válaszként erre: 502. - Rusnyi)
2012. júl. 13. 11:12

Igen, en is olyan 1,8-2 kilosra saccolom, de nem is banom, ha nem lesz nagyobb, olyan kis helyes zsebikutya marad :) En mar azt sem bannam, ha a mostani meretenel nem nöne nagyobbra, de azert bizti fog meg.


Szegeny kis kinti csivike, ugy sajnalom....

Rusnyi, te mivel foglalkozol egyebkent, hogy több hazhoz is jarsz? Talan masszazs vagy ilyesmi??

503. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 502. - Rusnyi)
2012. júl. 13. 10:41
Sphinx és Gyilki nagyon hasonló alkatúak, csak a fejük kicsit más. Viszont Gyilki 4 hónaposan kb. 70dkg volt csak.
502. rusnyi
2012. júl. 12. 17:16

Micsoda méretekkel dobálóztok!! :D :D kb 1 évesig nőhetnek .Gyilki szerintem lesz 2-3 kg között Sphinx

meg max 2 kg ha lesz ő más alkat is :D


A minap láttam a kinti csivit.Mereven ült a napon (fázott)és közben erősen nézte a tőle kb 1 méterre levő galambot.Látszott rajta nem tud mit kezdeni azzal a nagy griff madárral :D Ja a kutya majdnem akkora volt ,mint a galamb :D

501. hexilein72 (válaszként erre: 497. - Rusnyi)
2012. júl. 12. 09:29

Szegeny kiskutya.... En nem hagynam kint aludni, az biztos. Meg kicsit nagyobb kutyat sem szivesen, csak tenyleg nagytestüt, hazörzöt, de nem csivit...


Mi tegnap megint vasarolgattunk, Sphinx a taskamban, mint mindig. Mar tudja, hogy mikor vasarolni megyünk, akkor ö megy a taskaba, olyan cuki :)

500. hexilein72 (válaszként erre: 499. - CsokiCsillag:))
2012. júl. 12. 09:27

Gratula :)))

Sphinx most 1180g volt szombaton, akkor volt 4 honapos. Meg a konyhamnerlegen meretszkedünk :D

2012. júl. 11. 17:19

Gyilki 1,60kg!!!

Nem hittem volna, hogy valaha is lesz ennyi:)

498. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 497. - Rusnyi)
2012. júl. 10. 20:04
Hát ezen most én is kiakadtam:(
497. rusnyi
2012. júl. 10. 19:49

Köszi a Bubu nevében a bókokat :D A szőrpamacs ,azért van mert ott nem merem lenyírni a bajuszka miatt bár így is rövidebb.A yorki gének miatt túl szőrös.

Képzeljétek az egyik háznál ahogy melózom szoktam látni egy pici almafejű csivit.Olyasmi ,mint Sphinx.

Ki vagyok akadva ,hogy a kutya kint alszik az udvaron a semmi közepén :( :(

496. rusnyi (válaszként erre: 493. - CsokiCsillag:))
2012. júl. 10. 19:46
Volt egy ismerősöm két kutyával.Mesélte ,hogy a szomszédok rendszresen szétröhögték magukat amikor kikiabált Milka Csoki gyertek! :D :D
495. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 494. - Hexilein72)
2012. júl. 10. 11:29
Gyilki ugyanezt csinálja, hogy egyfolytában a képünket nyalja:)
2012. júl. 10. 11:20

Sziasztok!


Rusnyi, edes ez a kutya, olyxasn kis helyes az a szörpamacs a pofijan :) Ugye a Sphinx az rövidszörü...


Csokicsillag, haaat, sztem tenyleg szoljatok ra Gyilkire, ha sokat ugat, mert aztan gond lesz belöle a szomszedokkal es kesöbb, ha egyszer raszokott, mar nehez lesz leszoktatni rola. Pedig edi lehet, ahogy ugat :)

Sphinxnek is vekony a handja, de nem sikito, sztem tök aranyos, de azert jobb szeretem, ha nem ugat ;) Nekem ilyen ugatos-kutya-fobiam van, ugyanis sokat futok/kocogok es nekem nem szimpik azok a kutyak, akik folyton vicsorgatnak meg mint allat ugatnak, ha elfutok a kerites elött, holott mar vagy 10 eve "ismernek", mert mindig ott futkeraszok helyben ;) Na szoval nem szeretnem, ha Sphinx is ilyen lenne.


Nalunk most a legujabb, hogy Sphinx megprobal felmaszni a meregdraga bör kanapera, ha en ott fexem (szeretne odajönni hozzam). Mar parszor raszoltam, hogy nem szabad, mert ugye felugrani nem tud, csak maszni tudna ugy, hogy a körmet belemelyeszti a börbe, de azzal meg tönkreteszi a bört. Ha meg felrakom, akkor nem hagy beken, egyfolytaban a kepemet nyalogatja (kutyapuszi-hegyek), ja es mostanaban nem a helyen akar aludni, hanem rajtam :D

De mindegy, ma jön meg a nagyfiam a nyaralasbol, ugyhogy lesz megint kutyaszitter :D


Ja es Sphinx ma pont 4 honapos es 1180g :) Nagyon kivi vagyok, mekkora lesz belöle.

493. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 492. - Rusnyi)
2012. júl. 9. 22:44

Nagyon aranyosak az új képek:)

Ma mikor sétáltunk Gyilkivel, jött szembe egy nő egy yorkival meg egy shitzuval. Teljesen ledöbbent Gyilkitől, hogy milyen pici, milyen édes, agyonra csodálta, a kutyik meg szaglászták. Gyilki meg behúzott farokkal, hátrahúzott fülekkel állt, mint egy szobor:D Be volt tojva szegénykém:D

Kérdezte a másik gazdi, hogy mi a neve a kutyusnak. Mondtam, hogy Gyilkos, erre úgy elkezdett nevetni, hogy a könnyei folytak:)) De én is nevettem, mikor mondta a kis shitzunak, hogy "Gyere ide Gesztenye!" :D

492. rusnyi (válaszként erre: 491. - CsokiCsillag:))
2012. júl. 9. 19:47
Ez állati lehet!!Paplan alol!!:D :D Az enyim is visít idegesítő hangon.Ma megint nagyon alakított.Megyek ki mert csöngettek.örjöng mindkettő főleg a kicsi.Rohan kifelé a kapuhoz a seneke oldara húz és a kapu előtt bal kanyar és spuri vissza a házba :D majd szétröhögtem az agyam :D Rakok fel friss képeket :D
491. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 487. - Hexilein72)
2012. júl. 9. 17:03

Köszi, kiprobálom a figyelem elterelést is:)

A legrosszabb az, hogy én hétvégente mikor járk énekelni, és hajnalban jövök haza, úgy szoktam beosonni, hoy párom fel ne ébredjen, de mióta Gyilki elkezdett ugatni, ez lehetetlen. Ahogy nyitom az ajtót, már ugrik és minden erejével ugatni kezd párom mellett a paplan alatt:D

490. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 489. - Rusnyi)
2012. júl. 9. 17:00
Hát ez az, Gyilki is szinte "sikít":) Nagyon idegesítő hangja van, de közben meg olyan édes:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook