Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2049. miel77 (válaszként erre: 2048. - Brad)
2011. okt. 31. 21:52

Az eurospar az olyan mint az interspar itt nálunk? Hát elég durva azért, hogy tényleg nem esznek meg mást, és a szülők nem is törödnek vele... de mind1 ez már nem a Te problémád. Bár ha egészséges kaja lenne, akkor Te is ehetnéd legalább azt :D

Na majd csak összejön minden :)

2048. Brad (válaszként erre: 2044. - Miel77)
2011. okt. 31. 21:36

a hus vegülis anniyra nem draga, de ha azt veszem, hogy romlando es hanyszor tudok belöle enni, akkor sokba kerül... nem ugy, mint 2 kilo alma.

Meg szoknom kell a helyet es ügyeskedni.

Ma pl. rajöttem (vegre nappal jöttem haza), hogy tölünk 15 meterre van egy Zielpunkt, 20 meterre meg egy eurospar. Szoval majd kiötlöm hogyan is tudnek egeszsegesebben elni. :)

2047. Brad (válaszként erre: 2045. - 10846c73f8)
2011. okt. 31. 21:33

:) nem az en gyerekeim. Ausztiaban vagyok baby sitter es akikre vigyazom, azok a "gyerekeim". :)


Sajnos nem esznek meg mast. A szülök pedig nem törödnek ezzel.

A multkor mar kiakadtam es lementem, vettem nekik almat, banant, malnat es csinaltam gyümisalit.

A kisebbik ette 2 pofira, de a nagyobbik fintorgott es otthagyta.

En probalom, de...

2046. miel77 (válaszként erre: 2045. - 10846c73f8)
2011. okt. 31. 21:19
Tényleg nem tesz jót mindig ez a gyerekeknek, de ők nem is az Ő gyerekei! Szóval lehet a szülő ezt veszi meg otthonra? Vagy nem tudom.. ezt nem tárgyaltuk ki :)
2045. 10846c73f8 (válaszként erre: 2043. - Brad)
2011. okt. 31. 21:12

Semmi közöm hozzá és tényleg ne értsd félre, de a gyerekeid miért ilyen sz*rokon élnek? Ez nekik se tesz jót.


... és igen, nem olvastam végig a topicot, csak ezen akadt meg a szemem nagy hirtelen, úgy hogy elnézést, ha valamit félreértettem.

2044. miel77 (válaszként erre: 2043. - Brad)
2011. okt. 31. 21:09

uhh az fincsi :)

Jajj nem irigyellek kaja terén.. hát amiket felsoroltál nem túl egészséges cuccok azért, és ha mindig ezt eszed mostanság, akkor érthető hogy kicsit besokkolt a szervezeted, és így reagált :S

Hogy hogy olyan drága a husi? :S és a natúr joghurtok meg tejtermékek? azok is jó alternatíva. A cukor valóban lehet bűnős, én már ezer éve natúran teázom, pont ezen oknál fogva. először nekem is kellemetlen ízű volt, de mára már megszerettem, sőt szerintem így jön ki igazán a tea íze! Persze nem minden fajta jön be, meg kell találni a megfelelőt számodra :)

2043. Brad
2011. okt. 31. 17:21
uuugy ennek egy szaftos pörköltet kenyerrel :D
2042. miel77 (válaszként erre: 2041. - Brad)
2011. okt. 28. 18:19

Hmmm hát mitől lett ilyen vészes a helyzet? Biztos nem csak a képzeleted csal? Mérted centivel, hogy több lettél-e tényleg?

Lehet a rendszertelen életmód is az oka, vagy pl. iszol eleget a nap folyamán? Nem eszel sok rossz, úgymond gyors kaját, esetleg zsírosakat? Ezektől lehet hirtelen felszedni pár centit...

Vacsira salikat kellene enni főleg sült, sovány húsikkal, vagy próbáld ki a zabpelyhezést, az jó ch, sok rosttal :)

2041. Brad
2011. okt. 28. 16:50

Lányok!!!! Én ma elsirtam magam! Soha sem voltam meg ilyen köver!

Kiloban ugyanannyi vagyok, de oldalt markolni tudom a hajam es narancsbőr mindenhol!

Mit csinaljak???


;(((((((((((

2040. Brad (válaszként erre: 2038. - Miel77)
2011. okt. 24. 22:19

Fu, jobbulast! Engem is kerülget valami... de remelem elkerül.


Nekem sincs semmihez sem kedvem, de ha a seggemre es a combjaimra nezek, akkor megremülök :D


Köszi a filmajanlast! :)

2039. miel77 (válaszként erre: 2037. - Brad)
2011. okt. 24. 13:53
A barátság extrákkal c. filmet néztük, jó kis könnyed romantikus vígjáték, ez az esti borozás mellé jó kikapcsolódás film.
2038. miel77
2011. okt. 24. 13:52

ah esik már vagy 5 napja... hihetetlen, és még kicsit beteg is vagyok :S :S hülye náthás-megfázás!!


Nekem is kellene ilyen sok munka, aztán majd örülnék neki, ha végre itthon lehetek :)))


Halljátok én kb. 1 hónapja eszem ami épp van, vagy csinálok, meg a torna is kb. felére csökkent!! Borzasztó, pedig már egész jó úton voltam, de így megakadom... nah nem tudom mit csináljak, kedvem sincs diétázni!!

2037. Brad (válaszként erre: 2035. - Miel77)
2011. okt. 23. 19:21
ok! varom! ;)
2036. Brad (válaszként erre: 2031. - Miel77)
2011. okt. 23. 19:15

hat probalok szenhidrat mentesen elni, de a reggeli es az esti teamba muszaj egy kis cukrot raknom.

Kenyeret feketet eszem napi max. ketszer.

Ebedre meg egy tal tejes csokis müzlit.

Meg tizoraira valami gyümölcsöt....


Mindig rohanok, este meg mar a pokolba sem kivanom a keszülödest... valamit ki kell talalnom, mert ez igy nem allapot.

2035. miel77 (válaszként erre: 2033. - Brad)
2011. okt. 23. 19:13

Király, hajráá :) pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz, akkor minden jó lesz :) elsőre biztos nehéz egy új városban, környezetben... én néha pedig, pont azt érzem, olyan szívesen mennék külföldre, hátha ott jobb lenne. De persze a drágámat nem hagynám itt!!

Gyerekekhez meg mindig idő kell, de ha egyszer megtörik a jég, biztos megszeretnek, aztán ragaszkodnak majd hozzád. Akkor meg olyan aranyosak tudnak lenni.

Nah megyek nézünk egy újabb filmet, majd megírom ajánlom-e? :)

2034. Brad (válaszként erre: 2032. - Gubóka)
2011. okt. 23. 19:06

Viel Spaß! :)

Sokat tanultal?

2033. Brad (válaszként erre: 2032. - Gubóka)
2011. okt. 23. 18:56

penteken nagyon jol ereztem magam a gyerekekkel. lehet megtört a jeg... de majd meglatjuk. egyelöre pesszimistan allok az egeszhez, nehogy orra essem.


ugy nez ki, hogy megkapom a takaritonö munkajat, ugy hogy a csalad egesz haztartasat en fogom vinni es a gyerekekkel is en fogok foglalkozni.


Remelem majd kellöen meg is tamogatjak... nagyon kivancsi vagyok erre, mennyit fognak ajanlani. Ha 1000 euro alatt, akkor felmondok es keresek egy olyan csaladot, akiknel nincs kiadasom. (hisz elvileg az au-pairnek ez jar!)


a kedvem mar egy piszit jobb... kezdek belerazodni.

2032. Gubóka
2011. okt. 23. 18:39

sziasztok,


mindig feljovovk h irjak es sose lesz idom..jovovheten 3 zh es egy vizsga. fincsi mi?


brad olvastam aleveled, de meg arra se volt idom valaszolni...valtozott valamit a helyzet? jobb mar? remelem

2031. miel77
2011. okt. 22. 21:53

Csak nem hal meg a fórum, csak ritkábban vagyunk :( mondjuk én olyan túlságosan nem vagyok elfoglalva, mert még mindig nem dolgozom :'(


Narancsbőrre rengeteg krém van, de hogy melyik ha igázan azt nem tudom... állítólag az eveline krémek jók, meg az avoné is, de csak olvastam róla nem próbáltam..

Kaja ügyileg nem szabad cukros, fehér lisztes cuccokat enni asszem, de hogy mi kifejezetten ami eltüntetni? Talán a salátákat natúr sült husival vacsira szokták ajánlani.

2030. Brad (válaszként erre: 2029. - Brad)
2011. okt. 21. 22:35
mozogni egyaltalan nincs idöm, 1 honap mulva meg meg ennel is kevesebb lesz. a stressz az en trenerem. :(
2029. Brad
2011. okt. 21. 22:34

Bedöglött a forum? :(


Ha erre jar valaki, irja meg nekem reszletesen, hogy a seggemen levö narancsbör ellen mit tehetek?

Milyen kajat egyek es tudtok-e ra valami csodakenyöcsöt?

2028. Brad (válaszként erre: 2027. - Miel77)
2011. okt. 18. 13:15

Sziooo :)


Total el vagyok havazva... De. suli, aztan rohanok a kölkert a suliban, majd jatek estig.


Szerintem, ha veszel fagyasztott elöre szeletelt krumplit es azt a rendes sütöben sütöd, ugyan olyan finom... en mindig igy csinlom... Probald ki!

2027. miel77
2011. okt. 18. 09:37

Sziasztok!


Mizujs veletek? Nekem sikerült az első vizsgám az új suliban :)) itt már lehet előrehozott vizsgát tenni a szorgalmi időszakban is, tök jóó :)


Viszont más jó nem nagyon történt, tegnap még az acti fry-om is meghalt, leégett a motor... ahhh most nem tudok finom sült krumplit csinálni :'( :'( nagyon szomorú vagyok!!!

2026. miel77
2011. okt. 12. 08:58

hát én el vagyok kicsit veszve...

meló semmi, nem jött össze egyik sem... a pultozásnál 14 órás műszak? és mindig egyre rosszabb feltételeket mondott a csóka.. de mind1 is mert engem akart felvenni,csak bnőmet végül.

Helyette most tanulhatok, meg napi szinten bújom a hirdetéseket, de sok minden van sajnos :'(


A kajálásra sem figyeltem mostanság, a sport is csökkent mert heti 3 nap mennem kellett suliba, aztán az idő is kevesebb lett.


Brad Veled mizu? Megtaláltad a takarításos meló helyszínét? Sajnos itthon még annyi melót sem lehet kapni, mint kint úgy látszik :'(

Szóval meg kell becsülni, amíg diákok vagyunk és gondtalan az életünk :)

2025. Gubóka (válaszként erre: 2024. - Brad)
2011. okt. 12. 07:20

irtam neked multkor privit, megkaptad?


ne aggodj, jobb lesz majd hidd el. nekem is volt iylen nagyon szar volt..

2024. Brad (válaszként erre: 2023. - Gubóka)
2011. okt. 11. 20:06

Jaaaaaaaaaaa es meg mindig ugyan olyan szaaaaaaaar


:((((((((((

2023. Gubóka
2011. okt. 11. 19:10

nah mi a helyzet lanyok?


mindneki melozik tanul ezerrel?

2022. Brad
2011. okt. 7. 12:50

Miel, ezt Neked küldöm: "Mért jó szegedi lánnyal szexelni? Mert, nem azt mondja, hogy mégeccer, hanem mégöccör !;D"



:)))

2011. okt. 4. 23:52

Sziasztok!


Csatlakoznék én is a témához :) 18 hónapos a kislányom, amikor 4 hós volt kezdtem el odafigyelni, hogy mit eszek (update táblázattal) leadtam 13 kilót fél év alatt. Nem mozogtam semmit. A nyáron viszont visszajött 3 kiló és már nem bírok rá se nézni a hamlettra :D Most egy új dolgot akarok kipróbálni, egy fogyókúrás tablettát. Van egy ismerősöm még fősuliról, aki világ életébe a kilókkal küzdött és most lefogyott, de nagyon. Hááát komolyan nem jut eszembe a neve ennek a tablettának...na mindegy. A lényeg, hogy elmesélte a lényegét. A gyomrot ez a bogyó bevonja valami olajos réteggel, amitől nem kapcsol be az éhség érzet, persze nem egész nap, de ha éhes is leszel, akkor is csak keveset bírsz enni. Enyhe vízhajtó hatású. Úgy gondoltam, hogy új lappal kezdek és kipróbálom...nem akarom visszaszedni a kilókat, de az éhséget meg nem bírom.

2020. Brad (válaszként erre: 2019. - Miel77)
2011. okt. 4. 22:37

hat a tököm ki van. nagyon nehez ez...


majd meselek.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook