Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1869. blablabla45 (válaszként erre: 1868. - Brad)
2011. aug. 25. 17:08
Az ám aaafödi :DDD
1868. Brad
2011. aug. 25. 17:00

nah vettem occso halrudat meg olcso sültkrumplit a hoferban. kisütöttem. a krumli jo, de a halat vagy tul sütöttem, vagy ilyen... szetfolyt :D

Viszont a tartarom istenkiralysag lett :)


Na blabla, akkor Te is AAaafödi vagy. jovan. miel, meg en is... :)

Guboka meg a nagyfalubu gyütt :)))



Eskü delibabot lattam a lakasban a folyoson... rohadt meleg van.

1867. blablabla45 (válaszként erre: 1866. - Miel77)
2011. aug. 25. 16:38

igen igen Jugyus lettem :D

Huu én tavaly óta nézegetem csak a szakokat szal nem tom megmondani h mióta van :)

Gimibe Kistelekre jártam..te hova jártál?

1866. miel77 (válaszként erre: 1865. - Blablabla45)
2011. aug. 25. 16:34

Akkor juhász gyulára fogsz járni? Jugyu :))) én a BTK-ra jártam, töri-pedagógiára, lehet majd tanítanak ped. szakról is páran akkor :)

Óvodapedagógus állást mostanában meg tavaly sokat láttam, ez vmi új, régen csak sima óvónőképző volt nem? Akkor szegedre jártál gimibe is?

1865. blablabla45 (válaszként erre: 1856. - Brad)
2011. aug. 25. 16:29

huu jó lehet azért ott kint :) itt sajnos nem sok esély van már..:/ egyik ismim is kint van baby sitterkedni..ő angliába de nagyon szereti :)


Hát én most kezdem a fősulit..óvopedagógus szakra Szegeden..hu már várom de azért félek is :) múlt héten vtam gólyatáborba ahol megismertem néhány csoporttársamat..szal így azért már biztos könnyebb lesz :D aztán majd látom h h tudok vele elhelyezkedni...addig még van 3év..hátha javul a helyzet :D


Van egy barátom, akivel 2hónapja vagyunk együtt :)

Nem tom ti hogy vtok vele..de ebben a melegben elég nehezen veszem rá magam h mozogjak :D de azért igyekszek :D

am szedek énis fog.gátlót..cypromixet. Ti mit szedtek?

1864. miel77
2011. aug. 25. 16:23

na csajok meg volt a fantasztikus pótvizsgám, a beugrón még átmentem aztán olyan tételt húztam, amihez fogalmam sincs mi tartozott :))) mindig szerencsés tétel húzó voltam... na szóval ennyi :)) beiratkozhatom újra, ha akarok :))


Nahh egyébként pont az ilyen dolgok miatt nem szedek gyógyszert. Meg anyukám is szedte és hasonló dolgai voltak, aztán ciszta lett a vége... meg egyik barátnőm is szedte vagy 5 évig a bogyit, kezdett neki össze vissza megjönni, aztán kimaradt és műtét lett belőle... :(( szóval annyi rossz tapasztalatot mondtak a környezetemben a bogyóról, hogy ki sem mertem próbálni. Pedig biztos jóó, mert sok embernek semmi baja vele.

egyébként meg a 10 perccel szex előtt feltett dolgok csak 60 %-ban védenek, ott a legnagyobb esély a babára! Van ismerős aki emellett maradt terhes! nah nem negatívkodni akarok, rem nálatok minden rendben van, majd a nődoki megmondja. Lehet csak a meleg miatt megzizzent a szervezet, nem?

1863. Gubóka
2011. aug. 25. 15:31
nekem a koztes minimalis de masfel ket hetig is eltarrt...ameddig nem jon meg rendesen és az nem mulik el, de iylenkor persze az sokkal kevesebb... szal nekem is irany a nogyogyasz..de most erted mivel tudsz cvedekezni ami ennyire biztonsagos? semmivel..en nem vagyok hajlando 10perccel szex elott kenegetni magam, vagy gogyszert bevenni benyoni :Da huvelyguru meg gyulladas veszelyes nagyon azzal nem akarok probalkozni
1862. Brad (válaszként erre: 1860. - Gubóka)
2011. aug. 25. 15:28

nekem meg regen volt egy problemam, hogy egymas utan ketszer jött meg. Megjött rendesen, aztan letelt a 7 nap, bevettem az elsö bogyot es megint megjött.

Aztan tartottam 4 honap gyogyszermentes szünetet, es aztan megint elkezdtem szedni. Kb. fel evig volt jo a mensim, es most megint ott tartok, hogy ketszer jön meg.

Az elsö normalisan ahogy kell, a masodik csak pici verzes kb 2 napig tart.

Ha nekem is lesz egy kis idöm, es otthon leszek, akkor azonnal elmegyek egy nögyogyaszhoz.

1861. Gubóka
2011. aug. 25. 15:24

de otthon nem fogok mar igy enni :)


és a rohej h nem hizom sztem..most nezegettem magam és sztem nincs valtozas negativ iranyba. mi lenne ha nem ennek ennyit... :D

1860. Gubóka (válaszként erre: 1858. - Brad)
2011. aug. 25. 15:24

en egyszer 7et megettem !!! :DDDDDDD vajjal bazz...


mondjuk nekem vszeg most valom bajom van :(( megint meg van..pedig nincs itt az ideje, sztem ezert zabalok ennyit, mert fel van borulva a hormonhaztartasom... :S otthon megyek is azonnal a nogyogyaszatra majd.. ketszer egymas utan ez van, és iylenkor a szönyeget is megennem.


mondjuk nalam mas, mert alapbol tobbet esze mint Te szerintem :) meg fixen biciklizek napi minimum 10kmt emelkedon vegig, 8 ora fizikai munka (egyszer sem ulok le kozben) plusz napi1 ora edzes. emelle kell a kaloria meg a szenhidrat is

1859. Brad
2011. aug. 25. 15:22

de most azon agyalok, hogy elmegyek a Lidlibe es veszek halrudacskakat (amit sütöben lehet kisütni), meg sült krumplit (szinten sütöben süthetöt)


Az durva?

1858. Brad (válaszként erre: 1857. - Gubóka)
2011. aug. 25. 15:21

Guboka!!! A perec gyilkos!!! Iszonyat pattanasos vagyok töle... (vagy nem tom mitöl)

Total rakattantam, mint a Big Mac-re! Nem tudok lejönni a szerröl!

En napi 1-et engedek meg magamnak, azt is csak reggelire.... (na jo, ma kettöt megettem, mert reggel volt es hüvös... jol esett)


:)))

1857. Gubóka
2011. aug. 25. 15:18

a kajalas nekem se megy.. Brad van ez a perec, na en melo utan ha hazaerek napi 3at megeszek kb....:DDDD ah jo nem minden nap :) mondjuk en 4kor vacsorazok utanna smemi mar, mert reghgel 5kor reggeli 11kor ebed, es iylenkor jol belakok aztan este edzes, utanna mar nem kivanom az etelt.


félek a merlegelestol, mi van hizok itt csak nem latom :) bar a ruhakon nem veszem eszre, sőt. csak azok a kritikus pontok :)


blabla én 174,5 cm és 64kg voltam mikor kijottem (nemetorszag) itt nincs merleg, de jovoheten merlegelek otthon! az lesz az igazsag pillanata!! :D


huu vagy lehet tudopk majd szombaton, megyunk vasarolni es az egyik aruhazban vannak merlegek, siman raallok en :D

1856. Brad (válaszként erre: 1855. - Blablabla45)
2011. aug. 25. 14:46

En nemetet tanulok :)))

Amugy informatikus könyvtaros-rajz szakos tanari diplomam van. Kitörölhetnem vele a seggem, de kemeny a fedölapja...


Több mint 1 eve megismerkedtem egy pasassal a neten. Mint kiderült Ausztriaban lakik, ugy hogy nehany honapnyi ismeretseg utan kiköltöztem hozza, mert egyreszt elegem lett Magyarorszagbol, masreszt bezartak az akkori munkahelyemet (Schlecker/ boltvezetö voltam), harmadreszt meg belezugtam a pasasba.

Mivel nem tudok nemetül, viszont dolgoznom kell, hogy legyen pezem, ezert barmit elvallaltam. ´Jelen pillanatban vagyok: baby-sitter, takaritonö, es kutyakozmetikus. :))))


Most pedig 3 heten belül a pasim elköltözik Györbe en meg Becsbe. Szombaton megyünk megnezni egy lakast nekem... izgulok. Allasom mar van, szinten baby-sitterkedni fogok.


Rolam ennyit... Es Te??? Mit tanulsz? Honna vagy? Mit csinalsz? .... es meg meselj ami eszedbe jut. :)

2011. aug. 25. 11:56

Fuu hát ebben a melegben énse nagyon kívánom a kaját..ilyenkor jó a gyümölcsnap :D

biztos jó lesz a Balcsin :DD én idén már nem megyek semerre..

Mit tanultok amúgy? szeptembertől nekem is suli...

1854. miel77 (válaszként erre: 1853. - Brad)
2011. aug. 25. 09:27

nahh én pont a fordítottját érzem már, szívesen dolgoznék valamit, csak nem kellene tanulnom... ma lesz a pótvizsgám :) de annyira nem motivált semmi, hogy tutti megbukok, de annyira nem izgat az okj, hogy felvettek fősulira. Nem is értem, vhogy semmi kedvem most tanulni, túl sok volt már :((


Jó meleg lesz hétvégén, szóval tutti jó lesz a Balcsin :))) nekünk meg megint elcsúszott a nyaralás, mentünk volna most péntektől... de úgy néz ki, talán szeptember közepén lesz valami csak...

1853. Brad
2011. aug. 25. 09:24

En tegnap siman ettem egy szendvicset meg este 10-kor. Nappal meg semmit, ebben a dög melegben....

Most nem sajnalom magamtol...


Vasarnap 1 Balaton! :) Egy kis vitorlason :)) Tök jo lesz, vegre "nyaralok"... :)


Na megyek a grofnöhöz takaritani. Most valahogy annyira nincs kedvem. Szivesen maradnek itthon tanulni... :)

1852. miel77 (válaszként erre: 1851. - Blablabla45)
2011. aug. 25. 09:19
na hát ez az, 6 kor eszek és lefeküdnék este 8kor akkor semmi gond nem lenne!!! De ha este 11 fele bújok ágyba, az már 5 óra!!!
1851. blablabla45 (válaszként erre: 1850. - Miel77)
2011. aug. 24. 23:05
énis igyekszek 6után nem enni..:D hááát..elég nehéz..:D főleg h ilyenkor még álmos se vok azt fent vok sokáig :D de nem baj küzdök énis :)
1850. miel77
2011. aug. 24. 22:30

Ha 5 cm-vel magasabb lennék, tutti nem kéne fogyiznom :)) de hát ez van :(

Most épp küzdök, mindenki esküszik az este 6 után nem eszünk módszerre, hát én ettől komolyan feldobom a talpam :)) szóval most próbálok ráállni arra, hogy akkor egy kis zöldség, gyümi vagy fehérje estefele... hát kopog a szemem!! Hihetetlen, én képes vagyok mindig éhes lenni, főleg edzés után :(((

2011. aug. 24. 20:23
na igen.. jobb lenne pár cm-vel magasabbnak lenni :)
1848. Brad (válaszként erre: 1847. - Blablabla45)
2011. aug. 24. 20:18

49 kilo vagyok...


en is voltam mar 44 kilo, de azt ereztem, hogy nem egeszseges. Talan meg a 45 sem az... Nalunk pici lanyoknal meg sokat szamit 1-2-3 kilo... Vigyazni kell nagyon, nehogy atess a lo masik oldalara...

2011. aug. 24. 20:15
:) köszii..és Te most mennyinél tartasz? :)
1846. Brad (válaszként erre: 1845. - Blablabla45)
2011. aug. 24. 20:14

nekem is 46 a cel :)


üdv a klubban :)

2011. aug. 24. 20:12
158cm vok és most vagyok 48kg..hát olyan 46 lenne a cél :) amúgy 52kg vtam és abból adtam le ezt..hát próbálok odafigyelni h mit eszek :D meg 5x eszek egy nap...és minden héten igyekszek egy gyümi napot tartani :) emellett tornázok..általában rékára..hát úgy kb ennyi :D amúgy kb egy éve 44kgra fogytam le..abból meg mondjuk orvos lett...mert nem akart megjönni..és ez azóta sem állt helyre emiatt gyógyszert kell szednem..és ekkor jött fel az a pár kg! na hát röviden ennyi :)
1844. Brad (válaszként erre: 1843. - Blablabla45)
2011. aug. 24. 20:01

ez igy van :)


Hany kilorol indulsz velünk? Milyen magas vagy? Milyen modszerrel probalkozol? :)

2011. aug. 24. 19:56
Sziasztok. Remélem nem gond h írok:) csak mikor megláttam h ,,kevésből fogyni" gondoltam itt a helyem :) olvasgattam előbbi hozzászólásokat..nekem már sikerült vmennyit fogynom..de még mindig nem érzem magam elég jól... bár a csajok többsége sosincs megelégedve magával :DD
1842. Brad
2011. aug. 24. 18:56

huuuu csajok.

nalatok is iszonyat meleg van? itt meg lehet dögölni...

feleg a terasz is... mezitlab kimenni ra eletveszely....

1841. Brad (válaszként erre: 1839. - Gubóka)
2011. aug. 24. 18:55

de biztos van neki :D Ram vetiti ki a köverseget.

180 magas es 84 kilo... kövernek kepzeli magat (na jo, a hasa nagy).

Biztos is jobban erzi magat, ha cseszegethet ezzel... hülye...

1840. Gubóka
2011. aug. 24. 15:33

fogyassal nem tudom h allok, mert nincs itt merleg, de sztem fogytam/izmosodtam, nagyon félek mit fog mutatani jövöhten a merleg mikor hazamegyek.


de a baratom azt mondta h kerekebb a fenekem, és h felette a hatso csipő reszen levo zsirocska sokkal kevesebb. mindig az volt a kritikus :) emiatt most a hasam tunik nagyobbnak röhej..


amugy ket het alatt közel 260kmt tettem a biciklibe :D és ma megjott a fitness szalagom!! ebayrol rendeltem, 5euro volt hazhoz szallitassal, kettő szualagot kaptam egy kezdo meg halado szinthez valot. szerintem kezdek a kezdövel, tuti azzal is böven elég lesz elsőre..

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook