Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2079. Brad
2012. máj. 11. 11:48
Na mi van csajok? :)))
2078. szilisári (válaszként erre: 2077. - Miel77)
2012. febr. 28. 23:21

Szia :-)


Csak gyorsan rád akartam köszönni mielőtt bedőlök az ágyba. Remélem minden oké!

2077. miel77 (válaszként erre: 2076. - Brad)
2012. febr. 14. 08:25

Most pont kalocsán vagyok :)) egyébként azt utálom semmit nem segítenek, de nem tudtam elmenni az dőpontomra, ezért telóztam, hogy csütörtökönként ált nem vagyok ott, közli a nő hogy ő csak csüt.ön van... jó mondom bakker. Azt mondja hívjam majd vissza és megkérdi hogy átmehetek-e valakihez. Amikor visszahívtam persze semmit nem intézett, közölte menjek be valamelyik csütön nem ad időpontot! K@pja be :)))) de ugye ilyenkor várhatsz ott órákat... aztán küldött egy levelet, hogy a héten csütön menjek be, kül törlik a regisztrációmat!!!

Késsz, de a héten sem vagyok szegeden!! Nah most akkor mi van??

2076. Brad (válaszként erre: 2075. - Miel77)
2012. febr. 13. 22:49

jah tudom... en is megjartam mar a munkaügyit... ketszer is. Egyszer pesten, mint palyakezdö, aztan meg Kalocsan, mint munkanelküli. Utaltam... es akkor mar itt voltam kint ausztriaban.


Hat nezd, ha tudok vmiben segiteni, akkor szolj! Itt azert eleg sok munka van, lehet valogatni. Es valahova eleg az angol is!!!

2075. miel77 (válaszként erre: 2074. - Brad)
2012. febr. 13. 22:41
Neki jó munkája van itthon, szereti is, amíg ez van, nekem meg suli nem nagyon akar mozdulni, nekem már megfordult a fejemben... itthon már lassan állásajánlatok sincsenek :( borzasztó a helyzet.... áááá :S munkaügyi központ is minek van? Nem segít az semmit, szóval nyugodtan törölhetik akár a regisztrációmat is, felesleges bemenni 3 havonta.. :(
2074. Brad (válaszként erre: 2073. - Miel77)
2012. febr. 13. 22:38

pasid nem tud segiteni munkat keresni? nem szeretnetek külföldre menni dolgozni?


En szoritok, hogy felvegyenek! ;)

2073. miel77 (válaszként erre: 2072. - Brad)
2012. febr. 13. 22:34

Most ingázom szülői otthon meg otthon-otthon közt, mert nincs munkám, ezért itthon besegíthetek hétköznap, nem mondom hogy annyira fényes :(

Eddig sehova nem vettek fel, pedig olyan jó lenne!!!

Suli megyeget, egy tárgy nem lett meg, majd ráhajtok köv félévben.

Pasival minden okééé :))) ez legalább nem okoz problémát :D

2072. Brad (válaszként erre: 2071. - Miel77)
2012. febr. 13. 22:27

hat igen. ez tenyleg pozitiv lenne, de szamomra most az a legfontosabb, hogy egyedül megalljak a talpamon.


Na de mind1 is... majd lesz valahogy. :)


Veled mi a helyzet? Munka? Suli? Pasi? :)

2071. miel77 (válaszként erre: 2070. - Brad)
2012. febr. 13. 22:21
hmm sajnálom :( biztos rossz lehet így hirtelen. Hátha beajánl valahova majd. Itthon sem túl jó a helyzet munkaügyileg sajnos :( annyi a pozitív hogy családoddal, barátoddal lehetnél.
2070. Brad (válaszként erre: 2069. - Miel77)
2012. febr. 13. 22:16

hat azert az elözö perfekt deutsch volt es ismerte a csalad minden rezdüleset. En azert sok hibat vetek es a gyerekekkel sem vagyok tul joban. Illetve nem talaltuk meg a közös hangot...

-ezert nem banom.


Ha volna olyan csalad, ahol nem annyira gaz, hogy nem vagyok perfekt es sokkal kisebbek a gyerekek (akikkel együtt fejldik a nemetem), akkor nagyon szivesen.


Amugy meg nem gondolkozom semmiben. Meg el sem hiszem. Nagyon varatlanul ert...


Kicsit felek... hogy haza kell mennem dolgozni...vagy hogy talalok-e egyaltalan vmi masik melot...

2069. miel77 (válaszként erre: 2068. - Brad)
2012. febr. 13. 22:04

És az előző ennyire jó volt, hogy simán visszamehet vagy miért?

És milyen melót keresel? Újra baby sitter? Vagy nézelődsz más irányba is?

Akkor mégsem sajnálod annyira.. :) csak legyen valami hamar, szorítok!

2068. Brad (válaszként erre: 2067. - Miel77)
2012. febr. 13. 21:58

azt mondta a rabszolgatartom, hogy mert vissza akar jönni az elözö baby sitter.


de rendes, segit masik munkat talalni es fizetik a marciusi honapom, holott nem kell dolgoznom...


Igazabol piszit megkönnyebültem.

2067. miel77 (válaszként erre: 2066. - Brad)
2012. febr. 13. 21:55
hmmm :(((((((((( hogy hogy? Mi történt?
2066. Brad
2012. febr. 13. 21:54
Kirugtak. :(
2065. Brad
2012. jan. 10. 21:27

Hat sziasztok,


en most ezerrel alberletet keresek, mert meghalok itt. erre ma felhivott egy magyar csaj, akinek nagyon jo lakasa van, hogy ha akarok lakjak nala, de csak majustol ervenyes... fenebe...


a csaladnal most megemelkedett az oraszamom. 32 ora/het. de. takaritok, du. a kölkökkel vagyok. nem annyira jo, de ez van es meg mindig kevesebbet es kevesbe megterhelöbb munkat vegzek itt 3-szor annyi penzert, mint otthon...


szoval panaszra igazan nincs okom.


7köznap dolgozom, 7vegen utazom. becs-györ-solt-bp-györ-becs :D erre varjatok gombot :D

de meghalnek, ha nem mehetnek... valahogy az eletem resze lett a 7vegi utazas. mar 11 eve müvelem eme gyönyörü müfajt :)


Nektek meg egy kalappal csajok!!!!!! :)) ne feljetek! ;)


Ja, amugy nem fogyok es nem is hizok...

2064. Gubóka
2012. jan. 10. 20:14

sziasztok!


jol eltuntem en is.. nalam nagyon vizsgaidoszak van, kilog a belem áááh


remelem nalatok minen ok. ket het mulva a vizsgaknak és akkor jovok majd rendszeresen :)

2063. miel77 (válaszként erre: 2062. - Brad)
2012. jan. 9. 22:57

:)))))

Én épp most fejeztem be a deriválás átnézését, nem mondom eléggé kínai ez a matek :S :S

de annyira hülyén jött ki, hogy januárra hagytam direkt a 2 legnehezebb vizsgát, a többit megcsináltam még dec-ben, hogy majd 2-2 hét marad rá, erre elvileg nem lesz több vizsga szombat után matekból, előtte 2 nappal meg mikró vizsga... :S hát kiváncsi leszek mi lesz ebbőL? Matekból sztem nem sok... :S főleg,hogy kb másfél nap alatt tanuljam meg majd a koliban!! Hát....

Mind1 próbálok a másikra koncentrálni, legalább az legyen meg.


Jó rég üzemelt már ez a fórum, nem is tom mi történt azóta, sikeresen nem fogyok még mindig ha a fórum témájánál maradunk :)))

Nah de majd vizsgák után :)


Milyen Bécs?? Megszoktál már? Jó ott élni? :)

Szép estét :) megyek, sok a tanulni való!!

2062. Brad (válaszként erre: 2061. - Miel77)
2012. jan. 9. 21:06

BUJEK MINDEKINET! :)


kezdjetek TI a meselest! ;)

2061. miel77
2012. jan. 9. 20:52

Haliiihóóó :)

írok már ide pár sort akkor :)

BUÉK mindenkinek!!!! Jár még errefele valaki? Mizujs emberkék? :)))))))))

2060. blablabla45 (válaszként erre: 2057. - Brad)
2011. nov. 14. 19:59
szijó:) köszii kérdésed :D nagyon jó tetszik eddig még minden..élvezem a fősulis életet :)) bár még z elején vok..lehet vizsgaidőszakba kicsit másképp látom majd :)
2059. miel77 (válaszként erre: 2057. - Brad)
2011. nov. 14. 12:34
miért akarsz 90 napos diétát csinálni?? Az brutál,én régen csináltam. Meg az pár kiló leadásához annyira nem jóó szerintem... a délig a gyümi nekem nem nagyon jön be... akkor már a dukan diéta jobb volt. Én most az update életmóddal ismerkedem :)
2058. Brad
2011. nov. 14. 09:10
Mondjuk lehet ez igy karacsony elött hülyeseg... :p
2057. Brad
2011. nov. 14. 09:09

Szia blabla!!!


Na milyen a suli? Hogy tetszik? :)


Csajok! Lenne kedvetek közösen nyomni egy 90 napos dietat??? :)

2011. nov. 11. 19:24
sziasztok! énis itt vagyok! :) sztem se nagyon csináld ezt a napi egy szendvicset...teljesen tönkre teszed vele a gyomrod..ha nem is vagy éhes legalább legyen az h napi 5x egy keveset...énis csináltam hasonló dolgot mint te...azóta rossz a gyomrom..felborult a hormon háztartásom ami azóta sem állt vissza pedig ez már kb 2éve volt...bogyó nélkül nem jön meg:/ szóval ezzel csak óvatosan!! ;)
2055. Brad (válaszként erre: 2053. - Gubóka)
2011. nov. 11. 18:25

virus=laz+köhöges+takony+torokfajas???


Jobbulast! :) Küldök nemi pozitiv energiat :)


En most megyek Györbe! Jippiii vegre feltöltödöm. :)

2054. Brad (válaszként erre: 2053. - Gubóka)
2011. nov. 11. 11:59

hat, igazabol ez magatol alakult ki. Kicsit több, mint 2 hete folyton csak bögök... nem tudom miert. Total be vagyok fasulva es ugy erzem senki nem ert meg. A szendvics is csak azert kell, hogy eletben maradjak. :) Ez most igy hülyen hangzik, de nem vagyok ehes. Inkabb csak elkezd fajni a hasam, ha mar jelzi, hogy kene ennem.

A hatam es nyakam annyira faj, hogy el sem tudom mondani. Az ejszakakat total görcsölve alszom vegig. Gyanitom, hogy befeszitek ejjel es ettöl faj a hatam es a nyakam. Meg izzadok ok nelkül, mint egy lo... Ezt sem ertem.


Ennek en zöldseget, de az ugy nagyon draga... Inkabb csak akkor eszem szendvicset is, amikor a gyerekkel megyek peksegbe es ott azt ehetek amit akarok. Teljeskiörlesü kifli, valami kecskesajtszerü cucc, salata, paradicsom, füszerek. Ez a kedvencem...


Amugy meg ha itthon vagyok, fekete kenyeret elfelezek, es vajjal es teaval eszem...

2053. Gubóka (válaszként erre: 2052. - Brad)
2011. nov. 11. 11:46

szia!


en beteg vagyok kb 2 hete virussal kuzkodok. de ezt ne csinald amit cisnalsz, h egy szendvicset eszel. nem attol fogsz fogyni h ehezel, es rengeteget artassz magadnak.


ha fogyni akarsz haromorankent kell enni keveset h mindig mozgasban legyen az anyagcseret sok zodlseget keves szenhidratot.


amit te csinalsz az minosegi és emnnyisegi ehez is, ki fog hullan ia hajad fogad mindened tonkre megy majd ha ezt csinalod.. a masik meg h ha ehez minden amit beviszel a szervezetedbe zsirkent koti meg mert vedekezik az ehezes ellen.


és ezzel izombol fogsz fogyni. lefogsz adni sokat, de nem leszel elegedett magaddal mert nem lesz szep alakod plottyedt leszel. es meg tovabb akarsz majd fogyni. egyel ugy ahogy modntam, és mozogj kardiot heti 3szor. egyket honap mulva latszani fog az eredmeny. és sokkal kevesebbett kell majd ugy foigynod hidd el, mert sokkal szebb lesz az alakod.


neharagudj a kemeny szavakert, csak ez nagyon nagy butasag amit csinalsz, nem szeretnem ha bajod lenne miatta :(

2052. Brad
2011. nov. 11. 11:04

a forum megdöglött. Ezt hivatalosan is kejelenthetem...


Mi van veletek? Hol vagytok? Vagy mar nem fogyoztok, mert lefogytatok? :)


En most total drasztikus lepest tettem. Lenyegeben nem eszem semmit... Napi 1 szendvics a megengedett. Van nalam mindig egy csoki, ha veletlenül megtörtenne a baj. (ehsegerzet vagy szedüles)

Sokat iszom, teat fökent mert jot tesz az immunrendszeremnek, mara mar kevesebb cukorral, mint azelött.

Este 6 utan mar semmit nem szabad ennem. A szendvicset is ugy eszem, hogy ket reszletben. (de. es du.)


Sportolni nem sportolok sajnos, viszont nem mozgolepcsözöm, hanem mindig felfutok a sima lepcsön. :))) Neha mokas vagyok amikor hatalmas lendülettel rohanok es a vegen mint akit agyonvagtak. :)))


Na csajok, Ti is meseljetek! Mi van veletek????????

2051. 10846c73f8 (válaszként erre: 2050. - Brad)
2011. okt. 31. 22:23
Értem, akkor főleg elnézést a számonkérésért :D
2050. Brad (válaszként erre: 2049. - Miel77)
2011. okt. 31. 22:01

:)

spar --> eurospar --> interspar

kicsi --> közepes --> naaagy


:))


A multkor a kicsiböl sikerült erthetöen kiszednem, hogy milyen gyümölcsöket szeret. :) felirtam! :)

A nagyobbik kepzeld, ugy eszi a pizzat, hogy lekotor rola mindent es csak a tesztat eszi. :D

A pennet meg csak parmezannal, szosz nelkül.

Ja es este fel 9-kor meg palacsintat kell nekik sütnöm.

Ennyi... mast nem esznek. Ja de, lazac halrudacskat magaban. :D de csak 3 db-ot bir megenni, mert olyan kis girnyo. :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook