Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


2011. máj. 24. 08:36

Sziasztok Sorstársak!


Én 166 cm vagyok és 54 kilo, szeretnék vagy 2-3 kilot leadni, mert úgy érezném jól magam, de egy éve hiába próbálkozok. A vacsikat kihagyom általában, kenyeret se sűrven eszek, de mégsem akar mozdulni... :(

8. Gubóka (válaszként erre: 6. - 1d1983f461)
2011. máj. 24. 08:36

nagyon igazad van...a kocogás tökéletes erre, mert leviszi a zsirocskat és szepen feszesit. tapasztalat :))


engem is inkabb neznek 55-60kgnak mint 66nak :DD és ez a futasnak koszonheto!

7. Brad (válaszként erre: 3. - Angyal 79)
2011. máj. 24. 08:34

Hogy tudom kiszámolni?


A fogyáshoz annyira vagyok hülye, hogy a diétán és a sporton kívül más nem jut eszembe róla. :)


Az ideális testsúlyomat is úgy számoltam ki, hogy egyszer böngészés közben kiszúrta a szemem a link :)


Na jó, hazudok, mert nézegettem ezeket a étvágycsökkentőket, de feleslegesnek tartok több ezer forintot kidobni azért, hogy vagy beválik, vagy nem...

2011. máj. 24. 08:32
Valóban nehéz, bár én sokat fogytam, de az a módszer mostani utolsó kg-ra már nem jó. Kísérleteztem és nekem az vált be, hogy minimális szénhidrát bevitelem és délután 4 után már nem nagyon eszem. Ha éhes vagyok ki tejsavóporos turmixot iszom vagy vizet és ezzel úgy néz ki hosszú stagnálás után megindult a dolog. DE! Ne félj a sporttól. Kocogástól esetleg aerobiktól nem fogsz izmot növelni, de segít abban, hogy szépen alakulj. Egy feszes mondjuk 60 kg-os test tud jobban kinézni, mint egy lötty 55 kg-os, hidd el!
5. Gubóka (válaszként erre: 3. - Angyal 79)
2011. máj. 24. 08:31
nem szabad kihagyni étkezést, mert akkor a szervezet a bevitt tápanyagot rögtön zsirként raktározza el. szabad csak módjával és 6után semmit
2011. máj. 24. 08:30

Szia!


Én is igy vagyok a dologgal, 174 cm vagyok és 66-67 kg. Én nagyon sokat edzek (heti 9szer) igy van benne böven kardio és és erosites igy fomalodok, csak ez sokkal lassabb mint amikor nagy súlyból kell lefogyni.


énis iylen 2-3kgtol szeretnék már csak megszabadulni de nagyon neház. Sokkal jobban oda kell figyelni a mozgásra és az étrendre. Én a nyarat tűztem ki célnak, úghhogy nem kapkodom el :)


Amúgy én is sportos alkat vagyok, de nekem az tetszik ha valakinek szép feszes sportos teste van

2011. máj. 24. 08:29

Zsír, azaz háj van egyeltalán rajtad?

Ha nincs, nincs miből fogyni csak izomból.

Zsírégető tartományodat számold ki és úgy próbálj tornázni.Ha meg tudod állni akkor hagyd ki a vacsit.

2011. máj. 24. 08:28

Szia!

ismerős a helyzet, én is ezzel szenvedek most, csak én 160 cm vagyok, és 54 kg... fénysúlyom mindigis 46-47 kg volt, csak összejött minden, aztán hopp, 54 lett... :/

szinte már nem tudom, mit csináljak, eléggé el vagyok kenődve emiatt... na de csak összejön vmi :)

1. Brad
2011. máj. 24. 08:24

Sziasztok,

kevésből hogyan lehet keveset leadni?

158 vagyok, 50 (+-50 dkg) körüli testsúllyal. Voltam már 45-46 kiló is, és szeretnék ismét annyi lenni. Úgy éreztem jól magam, de ha nem is annyi, akkor legalább 47 kiló.

Sok fórum szól diétákról, hatalmas fogyásokról. Próbáltam őket, de nekem nem használnak. Szerintem azok nagy testsúllyal rendelkezőkre lettek kitalálva.

A 45 kilót anno nem fogyókúrával értem el, hanem az "ideg levitte". Ahogy kezdett minden rendbe jönni körülöttem feljött ez a plusz 5 kiló, ami nem mozdul semerre. Számolgattam, állítólag ez a normális, de én szeretnék legalább 3 kilót leadni.

Sportolással sem megy le, izmot szedek fel, és nem vékonyodom egyáltalán. Izompacni meg nem akarok lenni...(dinnyehordó. Így is izmos testalkat vagyok.

Van valakinek tippje, hogy a kevésből keveset hogyan lehetne? Esetleg ugyan így van ezzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook