Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
3785. mujoka
2020. jún. 2. 16:19

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni hogy kell elindulni a diéta útján mit lehet enni és mit nem? 5 - 10 kg szeretnék fogyni.

Elore is köszönöm a segítséget

3784. libikóka
2020. jún. 2. 15:08
Bocsánat :)) nem KÖvetelek semmit!!! csak szerényen KÖvetlek:)))))))
3783. libikóka (válaszként erre: 3782. - Szamocav)
2020. jún. 2. 15:06

:)) Köszi:))))Igen ,,,most beindult (rám fért) lelkileg és testileg(főleg):)))) Sokat segítettek :))


Mindenkinek KÖszönöm :))


Mert lényegében ha az egészet vesszük,,12 hét -ből ,6 hét álló volt!Meg sem fordult a fejemben hogy feladjam,egyrészt mert mert rég nem voltam ilyen jól,másfelől meg nem vagyok éhes ,így nem is kérdés hogy ez marad még jó darabig !


Megértek az eperkéim:))) Nem mondom hogy nem ettem 1 kis tejszines epret(JAJ de jó volt)Beleszámoltam,,csak az volt kicsit megállós hogy ne egésznap csipegessem hanem vacsira egyem ,,,,űdítő változatosság volt a sokat emlegetett tojásrántotta +sajt kombóhoz képest( persze ez életmentő kaja )


Úgyhogy SZamóca ,Követelek :)) TOljuk csak:))))

3782. szamocav (válaszként erre: 3781. - Libikóka)
2020. jún. 2. 12:54

Óriási nagy gratula! És nem csak az eredményedért, hanem a szülinapodra is! 🎂

Úgy látom ez most beindult nálad! Csak így tovább! A kitartás meghozza a gyümölcsét!

Én ma vagyok 5 ketó hónapos, viszont nem tudok adatokkal szolgálni, mert reggel nem pattantam mérlegre, lévén elaludtam, és eszembe se jutott, hogy ma van 2-a a tegnapi szabadnap miatt 🤣

3781. libikóka
2020. jún. 2. 09:06

Na akkor a ma reggel:)))))))))))))))))))))))))))))))))



Jóóóól alakul:))Máj 25:75,7,,,,,,máj 27:75,4,,,,,,,,,,,


ééééssss ma:))) 74,6:)):))))


Múlt hétem elfelejtettem összefoglalni ! 28 -án múltam 3 keto "hónapos",alig kimondott nagy vágy volt hogy szülinapra meglegyen a 75:))) és pár nappal utána most már kevesebb is:))

3780. libikóka (válaszként erre: 3775. - Szamocav)
2020. jún. 2. 08:41
HŰŰ:))) Talán még sosem fogalmaztad meg mi lenne az álom:))))Legalábbis azt hiszem ,(próbálom fejben tartani az olvasottakat) És Most már nem is igen illik rá hogy ÁLOM,,,,,,,mert ez VALÓSÁG :)))))))))Meg épp eszembe jutott hogy a hátad miatt is érdekelt vagy ,mekkorát nézhetnek a dokik:)) Bízom hogy elkerül a műtét felhője is fejed fölül:))
3779. libikóka (válaszként erre: 3778. - Gumicsirke)
2020. jún. 2. 08:25
Hali Gumicsirke:)) Na csak megindult:))))))) Örülök:)) és Grati:))
3778. Gumicsirke (válaszként erre: 3777. - Szamocav)
2020. jún. 1. 15:45

Hátőőő, nem igazán van teljes alakos fotóm, mert ugye nem igazán szeretem, ha fényképeznek :D de majd csinálok valamikor :D egyébként a hasam és a derekam már tök oké, a csípőm és a combom gázos..


Persze, az úszás tök jó lesz.. ha egy héten egyszer vagy kétszer meg tudod oldani, már azzal is tök sokat teszel az egészségedért.


Vééégre megindult egyébként lefelé a mérleg, ma 52,1-et mértem :))) Öröm és bódottá.

3777. szamocav (válaszként erre: 3776. - Gumicsirke)
2020. máj. 31. 21:27

Kíváncsi lennék ám rád! A 4-essel kezdődő az nálam kb 12 évesen el is múlt, pedig akkor egy gramm felesleg sem volt rajtam!

A sport.. nekem is nagyon el kell kezdeni, mert azért a mozgás az nagyon jól formálja az alakot. Szeretnék formába jönni, mire lefogyok 😃 csak azt nem tudom, hogy ugyan mégis honnan lopjak időt. Nyolc óra munka, 3 gyerek otthoni tanítása, meg a házimunka mellett 😅 de azt megfogadtam, ha újra kinyit az uszoda, oda barmi történjék is heti 2x fogok járni! A csemetéknek is nagyon jót tesz! Bár kíváncsi vagyok hogy fogom bírni a gerincem miatt. Egyik oldalról jól elkaszált ez az autóbaleset, másik oldalról köszönhetek is neki sokat...

Abban igazad van, hogy a legnehezebb résznél jársz! Az utolsó kilók a legnehezebbek mindig. De menni fog, csak ki kell várnod 😃

3776. Gumicsirke (válaszként erre: 3775. - Szamocav)
2020. máj. 31. 21:03

Haha, én is rántottát ettem vagy 2 hónapon keresztül reggelire, de nem ettem már vagy 1 hónapja..

Mondjuk egyelőre még nem vagyok rosszul tőle, ha ránézek, de ezt szerettem volna megelőzni :D


Huhh, sok sikert a kitűzött célodhoz :))


Nekem a 4-essel kezdődő lenne óriási eredmény, már kevesebb, mint 2,5 kiló... de hát az már annyira a vége a dolognak, hogy nyilván azért is lassú..


Ja, ráadásul egy szavam sem lehet, mert pár hete sajnos nincs időm sportolni, így egy métert sem mozogtam, pedig régebben azért minimum heti 2-3 alkalommal edzettem, biztos az is gyorsítaná kicsit a dolgot. Bár tegnap sétáltam egy kilométert a jyskben és a pepcoban és olyan jó dolgokat vettem :D

3775. szamocav (válaszként erre: 3774. - Gumicsirke)
2020. máj. 31. 20:25

Ó, ezeket én is ismerem! A megunhatatlan sajtos rántotta... idejét nem tudom mikor ettem utóljára 😅

Nekem is ez tetszik a ketóban, hogy a stagnálás sem zavar már! Most saját hibás, hogy kevesebb lesz, ami lement, mert bizony az utóbbi időben stresszettem. Hogy mennyi az majd kedden kiderül, addig már rá sem állok a mérlegre 😅 Ha most nem megy le, akkor később. És hiszek benne! Hogy mennyire!? Kedden lesz 5 hónapja, hogy elkezdtem a diétát, de most először látom a célomat. Mert most bizony kitűztem a következő nagy célt is. Most a következő kicsi először az, hogy becsússzak a 6-tal kezdődőre, de abban már biztos vagyok, hogy a következő nagy cél a 62,6! Mert ugye január 2-án 92,6 kg-val kezdtem a diétát 🙈

3774. Gumicsirke (válaszként erre: 3773. - Szamocav)
2020. máj. 31. 18:31

Hát, ma kevesebb voltam egyébként, meg tegnap is, lötyög már rajtam a nadrágom, ami 3 hónapja még bevágott :D


Érdekes módon annyira bízom abban, hogy működik ez a diéta, hogy kevésbé nagy a késztetés, hogy stagnálásnál abbahagyjam. Persze azért lehetne gyorsabb :DD


Óh, ez is jól hangzik :D

Én valamelyik nap diós keto túrógombócot ettem túróból, az is elég jól esett :)

Már egy ideje mindig a tepertő, bacon, kolbász, sajt kombót uzsiztam és azt hittem, sosem unom meg, de azért a 2-3. hét végére már nehezebben csúszott :D

3773. szamocav (válaszként erre: 3772. - Gumicsirke)
2020. máj. 31. 16:17

Szia Gumicsirke! Lassan meg fog indulni! Óhatatlanul is, hiszen a ketó étrend mellékhatása a fogyás 😃

Az aktuális kedvenced hiába nem a gasztronómia csúcsa, de isteni! És ami egy nagy plusz, hogy nem tart sokáig megcsinálni! Én is eszek sokszor ilyet!

Mostanában pedig a fűszeres túróra cuppantam rá. Mikor mi, de leginkább a medvehagyma a kedvencem benne. A túrót szeretjük, mert ketó, és veszettül laktat 😃 mostanában ha intenzív ízre vágyom, akkor ilyeneket nasizok 😃

3772. Gumicsirke (válaszként erre: 3734. - Libikóka)
2020. máj. 29. 20:17

Köszi a biztatást, igyekszem :) az tény, hogy szívesebben eszem tepertőt és bacont a fogyás érdekében, mint brokkolit salátával :D


Az új kedvencem épp: virsli felkarikázva, mellé egy kis kockázott bacon, sajtkrém, a tetejére sajt és mikróban ráolvasztom a tetejére. Na nem a konyhaművészet csúcsa, de elég finom :D

2020. máj. 29. 20:15

Sziasztok, örülök, hogy ti ilyen jól haladtok :)


Én sajnos azóta is egy helyben toporgok, szóval nem vagyok túl motivált :( Tartom a diétát ettől függetlenül, mert bízom benne, hogy lassan megindul a dolog, de legalább néhány dekácska azért lemehetne :D

3770. Vicanna (válaszként erre: 3766. - Libikóka)
2020. máj. 29. 09:20

Libikoka! Én sose vagyok szomjas... szó szerint. Mostanában veszekszik velem egy "igyál igyál igyál" app, úgyhogy iszom, de ha nem akkor se szomjas vagyok, inkább a szám íze lesz fura. Akkor meg már azért nem akarok inni. 😲

Szóval igazad van, mindenki az követ, amit gondol! 😂😂😂

3769. Vicanna (válaszként erre: 3768. - Libikóka)
2020. máj. 29. 09:15

Kell bizony a sikerélmény mindenkinek! Az őzike nagyon ínyenc, ha pont keto zöldségre vágyik! 😂 Rajta legyen a szemed, különben mehetsz maszkban a piacra! 😝

Nálam a mozgás az ki fog merülni az ugrálok örömben/szétvet az ideg variációban....az izmok megfeszülése mindenképp garantált! 😂😂😂😂

3768. libikóka
2020. máj. 28. 19:26
Már csak egy kicsi és itt a hosszú hétvége:)) Illetve nekem már holnaptól. Nagyon igyekszem odatenni magam hogy héftőn amikor mérek ,ne üssön meg a guta!Ápolgatom kicsit a palántáimat amik a következő ketó hónapok zöldségeit adják:))feltéve ha nem zabálja fel őket az őzike,kis hívatlan vendégem:)))Legyetek nagyon jól ,Fogyjatok:)) Pusza:))
3767. libikóka
2020. máj. 28. 16:46
Azt még hozzátenném hogy mindent,olvashatunk/ nézhetünk és mindennek az ellenkezőjét is !!Ahogy a ketogén életmódról is:)) ugye? Tehát nem szentírás ,hanem érdekesség ,megfontolandó és alkalmazható ha úgy érezzük:)))
3766. libikóka
2020. máj. 28. 16:36
Találtam 1 érdekes videót (DR Hummel Zoltán) egyébként 10 éve keto életmódot folytat.A videó a vízfogyasztásról szól ,nem tudnám érthetően elmagyarázni amit ő de lényeg hogy csak akkor igyunk ha szomjasak vagyunk ,tehát nem kell tolni a 2- 3 l vizeket ha valakinek nincs rá igénye.Különösen akkor nem ha valaki (mint mi)zsírégető üzemmódon van.HA érdekel nézzétek meg mert sok érdekesség van még:)) Én a magam részéről megkönnyebbültem hogy nem kell aggódnom ha nem iszom:))(sokat)
3765. Vicanna (válaszként erre: 3764. - Szamocav)
2020. máj. 28. 09:06

Reggeli roham közben gyersan:

A boszorkany konnyebb, mint egy kacsa! (Monty pyton....)

3764. szamocav
2020. máj. 27. 22:18

Ma kaptam:


Honnan ismerni fel a boszorkányt?


1520: nem lehet vízbe fojtani

2020: két hónap karantén után sem szedett fel egy kilót sem..

🤔🤫🤭

3763. szamocav (válaszként erre: 3761. - Libikóka)
2020. máj. 27. 21:57

Nekem is az tetszik itt, hogy mindenki bátran nyilatkozik 😃 hidd el nem csak a népek járnak jól velem, hanem én is a népekkel 😃

Valójában nem csak empatikus tudok lenni 😉 időnként fenékbe billentős is 😃

Viszont remek kis társaságunkban erre nincs szükség. 😃 itt mindenki saját magát billenti fartájon, ha szükséges 🤣🤣

3762. libikóka (válaszként erre: 3761. - Libikóka)
2020. máj. 27. 20:43
Na meg MI is:)))))
3761. libikóka (válaszként erre: 3760. - Szamocav)
2020. máj. 27. 20:39
Érdekes ez mert veletek itt olyan könnyű dumálgatni,amúgy inkább a hallagtóság v.ok:))Meg hát olvasván a hétvégi írásokat már értem hogy nem csak "egyszerűen empatikus " vagy(bár ez is drága kincs) hanem több is))JÓL Járnak veled a népek:)
3760. szamocav (válaszként erre: 3759. - Libikóka)
2020. máj. 27. 20:28
Az jó is! Én ma nagyon nagyon csevegős hangulatban vagyok 🤣 szívesen lelkizek is 😃
3759. libikóka (válaszként erre: 3756. - Szamocav)
2020. máj. 27. 20:10
Mondassz ilyeneket:))))))))!!!Ma úgyis lelkizős napom van:)) nagyon bírom:))))
3758. Vicanna (válaszként erre: 3755. - Libikóka)
2020. máj. 27. 20:03
Úgy úgy, és neked is! 😀
3757. Vicanna (válaszként erre: 3756. - Szamocav)
2020. máj. 27. 20:02
Igeeeen!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂
3756. szamocav (válaszként erre: 3754. - Libikóka)
2020. máj. 27. 19:39

Meg hát tudjuk, hogy is van ez...

Ráálltam a mérlegre, és rájöttem: akinek aranyból a szíve, acélból az idegei, vasból az akarata az könnyű nem lehet 😃

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook