Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
3725. Gumicsirke (válaszként erre: 3723. - Vicanna)
2020. máj. 24. 12:41
Én úgy csináltam, hogy egy kis mascarpone-ba daráltam diót, tettem bele egy kis édesítőt és vanília aromát :) Elég finom lett, de hát a mascarpone miatt nagyon tömény, szóval pár kanál is elég volt belőle :)
3724. Vicanna (válaszként erre: 3719. - Ancsikancsesz)
2020. máj. 24. 12:33

ugyan már, ki nem?!

Víz visszatartás: utána olvastam, álítólag több ch=több víz, merthogy a szénhidrát molekulákhoz kapcsolódik a víz molekula(?). Ez így túl egyszerűnek hangzik, biztos bonyolultabb ennél az élettana, de ebből kiindulva a ketónak cca. vízhajtónak kellene lennie.

Ez lehet az első hetek pár kg-ja? Vízsúly?!

Mindenesetre, Szamocav: a te eseted kirívó lehet!

3723. Vicanna (válaszként erre: 3722. - Gumicsirke)
2020. máj. 24. 12:26
Milyen diós mascarpone?! ooooh...
2020. máj. 23. 15:59
Itt a fórumon olvastam ezt a diós mascarponet, már nem emlékszem sajnos, hogy ki írta, de ezer hálám érte, ma megkóstoltam és nagyon finom :))
2020. máj. 23. 13:25

Én is tartok vissza sokszor, bár még nem figyeltem meg egyébként, hogy mitől függ, a ch-tól egész biztos, de a ciklusommal nem igazán találtam összefüggést pl, pedig biztos, hogy van :D


Egyébként nem vagyok szakértő a témában (sem:D), de szerintem ha vizet tartasz vissza is sokat kell inni, sőt, ha sokat iszol, úgy tudom, hogy a szervezeted egy idő után kevesebbet tart majd vissza.

3720. szamocav (válaszként erre: 3719. - Ancsikancsesz)
2020. máj. 23. 11:32

Én is szoktam összevissza pötyögni 😃

A vízvisszatartás egy érdekes állatfajta 😅 én azt vettem észre, hogy alapban is tartok vissza, de minnél több ch-t viszek be annál több vizet tartok vissza!

Ezt a felhőkenyeret asszem én is kipróbálom 😃

Most a hétvégén sok energiára lesz szükségem, mert lomtalanítunk 😃

3719. Ancsikancsesz (válaszként erre: 3718. - Ancsikancsesz)
2020. máj. 22. 21:00
Jaj!Már megint össze-vissza írtam... Bocsi!
2020. máj. 22. 10:32

Jól van, akkor itt majdnem mind egy cipőben járunk. Én sem iszom eleget... Viszont szoktam szedni vízhajtót. Nem gyógyszert, hanem azt amit a tv-ben mutogatnak. Nem mindennap, csak ha eszembe jut. Aznap mindig sokkal többet pipilek és érezhetően apadok.

A felhőkenyér majdnem ugyanaz mint amit én is szoktam csak én túróval. A héten is volt fokhagymával tejföllel vacsira. Szerintem is meg lehet bolondítani ezzel azzal még...

Nekem azt mindta egydzet egy masszőr, hogy mivel vozet tartok meg ezért nem is kell annyit innom. Hát mittudomén mi az igazság.

Az meg nagyon jó, hogy van egy mindjárt pszihológus is közöttünk. 😁

3717. Gumicsirke (válaszként erre: 3699. - Libikóka)
2020. máj. 21. 23:20

Bocsánat, most látom, hogy nem válaszoltam :)


Én néha ezt szoktam kenyér helyett enni.


[link]

3716. Vicanna (válaszként erre: 3714. - Szamocav)
2020. máj. 21. 17:52

Detto

👏👏👏👏👏👏👏

3715. szamocav (válaszként erre: 3712. - Vicanna)
2020. máj. 21. 17:24
Nagyanyai örökség. Szerencsére azt is megtanultam már gyerekként a nagymamámtól, hogy mi segíthet. Minden nyáron sokat jártunk a mezőre, mert a zsurlófű tea az segít, így szedtük.
3714. szamocav (válaszként erre: 3711. - Vicanna)
2020. máj. 21. 17:04

Ó, szóval szakmász? 😃 extra örülök én is!

Igazából én úgy gondolom, hogy a difijeimmel együtt vagyok én 😃

Nem vagyok tökéletes, és minek ezt palástolni? Úgyis mindenki látja 🤣🤣 ez az egyetlen módja, hogy hiteles legyek saját magamnak is 😀

3713. Vicanna (válaszként erre: 3708. - Gumicsirke)
2020. máj. 21. 16:32
Hűha, ez igen. Szerintem belehalnék 3 literbe...😲
3712. Vicanna (válaszként erre: 3709. - Szamocav)
2020. máj. 21. 16:30
Apropó víz...ez azért nem semmi. Nincs bennem irigység. Ilyet még nem is hallottam 😲 ! Akkor a teljesítményed még nagyobb fogyás terén! 👏👏👏👏
3711. Vicanna (válaszként erre: 3709. - Szamocav)
2020. máj. 21. 15:56

Ugyan már! Egy hölgy nem lehet öreg, max.érett! És Rád még ez sem igaz...🤗🤗🤗

Extra nagyon örülök, hogy összefutottunk egyébként, mert megdől végre az axiómám, miszerint én vagyok az egyetlen normális pszi a közelemben. 😂😂😂 Végre kolléga, aki meri vállalni a difijeit is és nem próbál folyton szakemberként szerepelni! Közel 20 év után elmondhatom: ritkaság!!!

2020. máj. 21. 15:28
Hazafelé veszek MCT olajat, annyira ajánlották.. kíváncsi vagyok. Majd megkenem vele a szalonnámat :D
3709. szamocav (válaszként erre: 3705. - Vicanna)
2020. máj. 21. 14:17

Öreg: lélekben, tapasztalatokban.

Igen, ha nagy leszek, pszichomókus leszek... hogy mikor? Idén vagy jövőre attól függően, hogy mikor jelentkezek be vizsgázni, ami meg attól függ, hogy mennyi időm lesz tanulni. A legnagyobbam megkapta az óra rendet: jún 2-től mehet szerdánként 6 órát suliba és ennyi. Szóval maradok házi tanító is...emiatt a saját tanulmányaim fognak tolódni egy kicsit.

Okos app jó dolog, főleg, ha szófogadó vagy 😃 nekem sokat nem tudott segíteni, mert hiába picsogott, az ivós projekt mindig háttérbe szorult, mindig jött az ezt még gyorsan befejezem projekt és beelőzte 😃

Az én tevegéneim azt tudják, hogy reggeltől estig 2(!) Kg vizet tartalékolnak el. Aztán alvásra deaktiválódnak, reggelre megint az alap kilónál vagyok. És ez a körforgás játszódik nap nap után. Aztán jönnek a hormonzavaros napok, akkor 4 kg vizet tartok vissza éjjel nappal non-stop. Aztán 3-4 nap után megválok tőlük.

3708. Gumicsirke (válaszként erre: 3705. - Vicanna)
2020. máj. 21. 14:09

Hát ez ismerős, ha nem figyelek oda, nekem bőven elég napi 2 deci, az is általában kávé:D

De mióta ketózok, napi 2,5-3 liter lefolyik:) persze nem kávé, leginkább zöld tea :)

3707. Gumicsirke (válaszként erre: 3702. - Szamocav)
2020. máj. 21. 14:08

Igen, tudom, ez nekem problémás sajnos, egyszer lefogytam 43 kilóra és még akkor sem láttam magam vékonynak, de most azért szerintem elégedett lennék egy 46-47 kilóval, anno az volt a versenysúlyom:D


Ráadásul ilyen rajzfilmfigurás alakom van, a vállam már csontos, a derekam is egész vékony, de a csípőm széles és a combom vastag.. tragikus, ezen asszem, csak egy sok tagú plasztikai sebész csoport segíthetne:D


Az tök izgi egyébként, ha pszichológiát tanulsz, én is azt szerettem volna anno :(

3706. szamocav (válaszként erre: 3698. - Libikóka)
2020. máj. 21. 13:52

Látod Libikóka? Ebben a csapatban ez is tök jó! Még stagnálni is együtt stagnálunk! 🤣

Pihenni? Az mi az?

3705. Vicanna (válaszként erre: 3702. - Szamocav)
2020. máj. 21. 13:27

Öreg!?!?! 🤔

Mikor leszel pszichomókus? Azt tanulod? Izgiiiii! 😁

Engem is meggyanúsítottak már tevegénekkel, de a nemivás miatt: ha nem figyelek rá, gyakorlatilag a levegőből vonom ki a vizet, merthogy egyáltalán nem iszom. 😲😲😲😲 Cserébe nem is hiányzik... Most nem igy van, okos app figyelmeztet óránként, hogy igyak, úgyhogy napi cca.2 liter lefolyik...🚾

3704. szamocav (válaszként erre: 3700. - Vicanna)
2020. máj. 21. 12:15
Na nekem is pont ilyen napom van 😃
3703. szamocav
2020. máj. 21. 12:15
Jaj bekeveredtem Vicanna nem nagy vízvisszatartó! Akkor te vagy Vicanna mázlista 😁
3702. szamocav (válaszként erre: 3695. - Gumicsirke)
2020. máj. 21. 12:14

Én öregebb vagyok ahhoz, hogy csodálkozzak azon, hogy diétázol. Sőt mi több, még meg is értem a miérteket. Neked az 5 kg az több, mint nekem a sacc 35-37. Mert neked a lelked is terheli. Ezzel egyébként érdemes foglalkozni. (Bocs megszólalt bennem a leendő pszichoterapeuta)

Viszont, hogy nem vagy vízvisszatartó, az mázli! Én a tökéletes ellentéted vagyok, én a világ összes vizét visszatartom. Férj már komolyan gondolkodik rajta, hogy van egy rész teve is bennem, iszok, zsírrá alakítom stb... 😅

Gondolom madárcsontú vagy. 13 cm-s csuklóval máshogy nem lehet! 😃 Nekem nagyon erős a csontozatom, bár 20 kg-val több vagyok mint te, de az nem magyarázat arra, hogy én még a 16 cm csuklókerületet sem értem el. És őszintén, ha majd elmúlok, és csak a csont marad, akkor sem érem el a 13 cm-t 🤣

De nem is lehet mindenki légiesen karcsú 😃

3701. Vicanna (válaszként erre: 3698. - Libikóka)
2020. máj. 21. 11:32

Köszönöm!

Nem vagyok egy víz visszatartó, meg aztán mér'? Ha egyszer aligos a szénhidrát....🤔

Meglássuk, majd otthon lehet csíkrapisilni 😁

A lila vonalnak majd megint lehet örülni, mint anno: terhes? Nem terhes? Ki terhes? 😂😂😂

3700. Vicanna (válaszként erre: 3696. - Gumicsirke)
2020. máj. 21. 11:29

Amit találok és belefér! 😂😂😂

Sok a dolog, nem érek rá ilyenekkel foglalkozni...😂😂😂😂😂😂

3699. libikóka (válaszként erre: 3696. - Gumicsirke)
2020. máj. 21. 10:00
Még nemtom:)))Ma olyan, ki mit talál övé,,, nap van:))))JÓ ez a felhőkenyér ,, ill mi az??
3698. libikóka
2020. máj. 21. 09:44

Hali MINDEnki:)))

Azt nem kell mondani hogy most én is az állóháborús csopiba taratozom,Olyannyira h. ma reggel 77 legkevesebb(76,1) ! Azt látom kezeimen hogy vizes lehetek .


Szamóca én is harcolok a ivással kb 1,5 l + kávék ,nem megy több! Örülök h van 1 kis szünid:))) talán jut idő pihizni is:)) JÓ h. itt:))


Ancsikacsesz:))lehet hogy most tényleg csak annyit tehetünk hogy várunk,és esszük amit kell:)) És neked is megy a drukk:))


Vicanna:)) neked is csak azt irhatom amit te nekem ,Drukkolok hogy kikeveredj,lehet hogy te is vizet tartassz vissza ????? vagy mi?lásd minél hamarabb rózsaszínben a világot:)))))))))))))))))


Mindenkinek drukk és kitartás :)) Hétvégre lelépek,mindig ezektől a kertezős hétvégéktől várom a megválltást ,mert ilyenkor kevés kaja sok mozgás, bár ez momentán nem látszik bevállni de f...gom sincs mit tehenék( nénk) többet:))) PUSZA Nektek:))))) Hétfőn itt:))

3697. Vicanna
2020. máj. 21. 09:05

Sziasztok Eltűntek! 😝

Jó újra hallani rólatok, akkor is, ha a hírek keserédesek....

Szeretném (szeretné a fene...) tovább borzolni a kedélyeket: nem elég, hogy elvesztettem rózsaszínű ragyogásom, de ma reggel 86 kg voltam 😲😲😲

Pedig bőven benne voltam a 20ch-ban. Azért azt nem gondolnám, hogy mindez a tornától van. Ha rájövök, mi történt, megírom! 😁😁😁

Legyetek jók, mennem kell, de még visszatérek! 😂

2020. máj. 21. 09:02

Mit esztek ma?

Én a reggeli kolbászos baconös sajtos felhőkenyéren túl vagyok, ebédre meg most a Gastroyaltól rendeltem sertéspaprikást zöldségfelfújttal. Az egész 594 kalória és 13 ch, de szerintem nem is fogom tudni megenni mind :D

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook