Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Két hét alatt 9 kilót leadni fórum

Két hét alatt 9 kilót leadni (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
513. dj.cica (válaszként erre: 512. - 0f4d8711e7)
2008. okt. 15. 22:57

szia! hát sajnálom hogy nem sikerült.:(

én ma elég jól birtam délután teletömtem gyümivel a pocimat,az egyik rokonom kapott ilyen gyümi böségkosarat.Volt benne minden végig ettem az étlapot,amugy egésznap alig ettem.én meg holnap délután vizsgázom forgalomból a jogsi utolso pillére most megyek harmadszor remélem sikerülni fog.Ugyhogy tuti az ifdegtől nem eszek holnap se sokat.

2008. okt. 15. 12:40

Sziasztok! Tegnap az idegtől nem tudtam már enni semmit! Sajnos úgy tűnik, hogy nincs meg a 2-es. De olyan szörnyű, mert nagyon kemény volt a tesztsor! A nappalisokkal is ezt iratta és ott 200-195 elbukott!Szóval nekem ne mondja senki, hogy ott csak öt emberke készült /igaz nekik is csupán kettes lett/. Na de ez nem mentség a jegyre.

A diétát így az ideg miatt is elég jól tudom tartani. Igaz nem ezt.

Én annyit fűznék Dorothy kérdéséhez, hogy szerintem a világon nincs olyan diéta, aminek eredményét egy évig képes lennél tartani, ha nem változtatsz életmódott. Hiszen a korábbi miatt lett a "kis" plusz!

Kitartás csajok!!!!

Rita

511. Dorothy0713 (válaszként erre: 510. - Dj.cica)
2008. okt. 15. 09:06

Szia! Mégsem ma kezdtem, mert közbejött valami, úgy néz ki Pestre kell mennem, és emiatt nem tudnám az ebédet sem megcsinálni + késő délután érnék vissza , addigra meg sztem megpusztulnék az éhségtől. Úgyhogy én csak holnap kezdem, de nagyon eltökélt vagyok..

Valaki kezdi velem holnap? Kiváncsi vagyok a Hold fogyihatására is..

510. dj.cica (válaszként erre: 508. - Dorothy0713)
2008. okt. 14. 22:58
szia! ritkán vagyok gép elött délután .Csak ilyen későn sikerül leülnöm.Annyit írok a diétához hogy a reális eredmény 5 kilo körül van de van akinek sikerült több is.Hát a megtartás ha szorol szora betartod ,igaz én változtattam rajta "akkor megtarthatod kb fél évig is.Nem jött vissza nekem addig,de utána mivel összevissza ettem nem figyeltem oda,mert ugye azért ne zabáljon az ember akkor visszajött.igen ki lehet cserélni az ennivalot én pl csirkemellett ettem.Sonkát olyat ami nem zsíros.pl én csirkemellsonkát.Ja és a titka a sok zöldség evése.Igaz éhes leszel az első pár napba,de ha iszol folyadékot jobb töle.utána már nem is kivánsz több ételt.Ha elkezded sok sikert a diétádhoz.Várjuk a beszámolot.:)
509. dj.cica (válaszként erre: 507. - 0f4d8711e7)
2008. okt. 14. 22:53
szia:D remélem sikerült a vizsgád:)oksa holnap van a diéta első napja kemény lesz de betartom:)
2008. okt. 14. 13:09

Sziasztok!

A Dj Cica által leírt diéta eléggé felkeltette érdeklődésemet, utána is néztem és szerintem holnap bele is vágok. De lenne pár kérdésem attól, aki már próbálta.

1. Ez a 9 kiló komoly? Még a 62 kilómmal is le tudnék adni ennyit?

2. A sertéssültet lehet csirkemellel helyettesíteni?

3. A sonka milyen legyen? Gépsonka egészben, főlve? Vagy egy kevésbé zsíros húsvéti kötözött sonkára kell itt gondolni?

4. Az, hogy a diéta befejezte után 1 évig azt ehetek amit akarok és nem hízom, hát, elég jól hangzik. Ez bizonyított és így ki lehet jelenteni?

Remélem még ma válaszoltok, és akkor el tudom kezdeni holnap.

Köszike!

507. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 506. - Dj.cica)
2008. okt. 14. 08:48
Feltétlenül írd meg és én is beszámolok!Tegnap ettem este 2 kocka csokit, mert már annyira ideges vagyok!Ma írok pszichológia zh-t.Már vagy 7 éve nem vizsgáztam és mos tiszta ideg vagyok! Kellett egy kis boldogság hormon!:-P
506. dj.cica (válaszként erre: 505. - 0f4d8711e7)
2008. okt. 13. 23:51
szia:)!most már jól vagyok elöször a hátam fázott meg erös gyogyszert kaptam rá utána meg meg se gyoghyultam jött a nátha,azért is maradt abba a diétám akkor.Most meg ugy érzem menni fog holnap gyümizek egyet még aztán belehuzok mindig megírom hogy telt a napom hogy megy az egész mennyi ment le egy hét után.remélem te is írsz:)Kriszti
505. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 504. - Dj.cica)
2008. okt. 13. 09:36

Sziaaa!Igen nagyon jól vagyok, máramennyire lehet a ma reggeli mérlegelés után. :(( Kíváncsi vagyok - természetesen - a beszámolódra! Én megpróbálom ezt a diétát! És tornázni is fogok! Nem is figyeltem, hogy milyen kedvező most a hold állása! Akkor most minden adott a sikeres fogyihoz! ;-) 3 hétig betegeskedtél, szegény, de akkor mostmár jól vagy!!??

Rita

504. dj.cica (válaszként erre: 503. - 0f4d8711e7)
2008. okt. 13. 09:26
szia Rita:) nekem is megvan ez a program de tapasztalotokról sajna még nem tudok beszélni:( én is most 3 hét betegség után szeretnék ismét diétázni eddig mindig abba kellett hagynom mert közbejött valami de most nem hagyom.Holnap gyüminapot tartok (telihold lesz)és fogyo hold jön utána elméletileg akkor lehet jól fogyni majd meglátjuk:) szívesen beszámolok neked a diétám fejleményeiről ha te is írsz.remélem jól vagy rég hallottam rólad
2008. okt. 13. 08:46
Sziasztok!Nagyobb kihagyás után újra itt vagyok és elkezdem a fogyit, mert amit eddig leadtam abból most visszajött. Kipróbálom a Rubint Réka napi 20 perces programját. Remélem, hogy ez is olyan hatékony lesz, mint az add önmagad. Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a programmal kapcsolatban?
502. dj.cica (válaszként erre: 501. - Sirga)
2008. szept. 18. 22:25
hát az elején biztos nem abból de ha tornázol mellette rendszeresen akkor szerintem zsír is megy le.
501. Sirga
2008. szept. 18. 09:59
Ez a 9 kiló miből megy le? Mert, hogy nem mind zsírból, az tuti! Abból max. 1-2.
500. dj.cica
2008. szept. 18. 09:08

"Max-Planck Táplálkozás Tudományi Intézet diétája


1. nap:

r. : kávé cukor nélkül - mármilyen mennyiségben

e. : 2 főtt tojás, spenót - enyhén sózva

v. : 1 nagy szelet sertéssült grillezve, zöldsaláta és bármilyen gyümölcs


2. nap:

r. : feketekávé cukor nélkül és 1 zsemle

e. : 1 nagy szelet sertéssült grillezve, zöldsaláta, gyümölcs

v. : főtt sonka korlátlan mennyiségben (ez nem tudnám megenni zöldség nélkül. . . . )


3. nap:

r. : feketekávé cukor nélkül és 1 zsemle

e. : 2 főtt tojás, saláta, paradicsom

v. : főtt sonka és zöldsaláta


4. nap:

r. : feketekávé cukor nélkül és 1 zsemle

e. : 1 főtt tojás, főtt vagy nyers sárgarépa, svájci sajt (szerintem nem feltétlen muszály svájci sajtot enni, de ez csak a szerény véleményem)

v. : 1 szelet sertéssült és zöldsaláta


5. nap:

r. : sárgarépa citrommal és feketekávé cukor nélkül

e. : párolt hal és paradicsom

v. : 1 szelet sertéssült és zöldsaláta


6. nap:

r. :feketekávé cukor nélkül és 1 zsemle

e. : grillcsirke

v. : 2 főtt tojás és sárgarépa


7. nap:

r. : citromos tea cukor nélkül

e. : gyümölcs tetszés szerint

v. : választás szerint, amit a fentiekből szeretsz


Ezután elölről kell kezdeni a diétát még egy hétig, aztán újra normálisan lehet étkezni. Ha szigorúan betartja az utasításokat, akkor két hét alatt 9 kilót adhat le.

A diéta következtében egy anyagcsere változás lép fel és ennek következtében 3 évig nem fog hízni.


Az egész diéta alatt sok ásványvizet kell fogyasztani.


2) az Élelmezéstudományi Intézet diétája.


Alapszabályok:

* semmi cukor

* kevés olaj / zsiradék

* semmi alkohol

* semmi limonádé

* csak vizet vagy ásványvizet szabad inni

* kevés sőó


Aki pontosan betartja a szabályokat (nem követ el bűnt, a legkisebb kivétel is katasztrófa) 2 hét alatt 9 kg-ot fogyhat. Nem szabad az ebédet a vacsorával összecserélni. A szervezetben az anyagcsere változása áll be, és 1 évig nem hízunk tőle.

Szerdán vagy hétfőn kell kezdeni. "

499. 9a55b7563a (válaszként erre: 498. - Dj.cica)
2008. szept. 17. 15:54
Aranyos vagy köszi szépen :-))))))) Akkor várom :-)
498. dj.cica (válaszként erre: 497. - 9a55b7563a)
2008. szept. 16. 23:33
szia megkeresem a leírását a diétának és majd bemásolom ide neked két hétig kell csinálni,a mozgás jó hozzá ha már megvan gyorsabban megy akkor :)
2008. szept. 16. 22:51
Mi ez Lányok? MIt kell,nem kell enni? Én is le akarok fogyni, pont ennyit...mozogni már mozgok .-.)))))
496. dj.cica
2008. szept. 15. 08:25
én elkezdtem remélem te is:D sok sikert hozzá.
495. dj.cica
2008. szept. 14. 22:36
szia holnap akkor kezdjük?
494. dj.cica (válaszként erre: 493. - Lya2)
2008. szept. 11. 23:04
oké jelentkezzünk mindennap akko:) lehet reggel majd írok mindig de lehet hogy csak délután vagy este lesz belöle majd melátom de probálok sürün benézni:)
493. Lya2
2008. szept. 11. 14:57

Szia!

Oké akkor hétfőn KEZDJÜK! Hétvégén bevásárolok, ma már megvettem a spenótot. :))

És egy kérés! Jövö héten jelentkezzünk MINDEN NAP, kell a bíztatás! Oké?

492. dj.cica (válaszként erre: 491. - Lya2)
2008. szept. 10. 23:14
szia!hát nekem se jött össze hiába kezdtem neki.Piros betüs napok vannak nálam,ilyenkor az édeset kívánom ugyhogy löttek a diétának a hétre de jövöhéten belevághatunk szerintem akkor már végre elkezdeném,eddig mindig valami közbejött.pedig akarom csak egyedül nagyon nehéz.akkor jó lesz a hétfő?
491. Lya2
2008. szept. 10. 08:21

Hahó!

Bocsánat, de mamiztunk->fogyó elmaradt...de készen állok. Mikor kezdjük?

Nekem is könnyebb ha nem egyedül csinálom. :))

490. dj.cica
2008. szept. 8. 00:11
szia akkor kezdjük:)?
489. dj.cica (válaszként erre: 488. - Lya2)
2008. szept. 5. 22:46
szia Lya:D már azt hittem eltüntél te is.Hát én a héten már megalapoztam a diétámat -2 kilonál tartok,igaz letértem az eredetiről ,de akkor veled folytatom hétfötöl.de akkor biztassuk egymást meg számoljunk be a napjainkról.JÓ?
488. Lya2
2008. szept. 5. 07:39

Sziasztok! Jövő hét hétfőn elkezdi velem valaki? A holnaptár szerint aktuális lesz a fogyókúra :))


Kriszta??? Kedjük?

487. izabel
2008. aug. 26. 23:24

na most kicsit felpörgött az életem , megy a költözködés, meg mindjárt kezdődik a félév... szóval van teendő, ugyhogy ez miatt meg szegtem a diétát, de a fogyokurát nem adtam fel, most jó darabig kizárom az életemből a cukrot, a rizst, a krumplit, meg a lisztből készült dolgokat

kiváncsi vagyok hogy ezzel hogy fogok haladni

egyébként meg a vasárnapi, azt ehetsz amit akarsz után egy kiló kapsiból visszajött :(

486. dj.cica (válaszként erre: 485. - Izabel)
2008. aug. 24. 22:28
ez igen csak így tovább:) és tornázol is vagy csak a diéta? ügyes vagy:)
485. izabel
2008. aug. 24. 15:05
az első hét nap után -3kg-nál tartok :) :)
484. dj.cica (válaszként erre: 482. - Jázminka)
2008. aug. 23. 22:50
szia nagyon ügyes voltál .És mellette tornáztál is vagy csak ugy?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook