Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyra -5 kiló fórum

Karácsonyra -5 kiló (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
75. Netanya (válaszként erre: 67. - Tapsifül)
2009. dec. 4. 18:10
Csak egy picit beleolvastam. Basszus, te nem vagy normális. Ennyit fogytál? Te egy ISTEN vagy! Mi a nyavalya ösztönöz ennyire? Végem van, nem is szólok már semmit.
2009. dec. 4. 15:33
Sziasztok!Remélem ma már mindenkinek kevesebbet mutat a mérleg:)Ha a holdállást nézzük,akkor most kis segítséget kapunk,mert fogyóhold van(ilyenkor a fogyókúra is hatásossabb-állítólag...)Szóval kitartás!:)
73. timi,,
2009. dec. 4. 06:14

Nagyon szép eredmény Tapsifül!!!Lányok nekünk már csak 20 napunk van karácsonyig..

Amugy a holdállás is nagyba befolyásolja az étkezést,,én is ettem mint a ..........:(

Szóval jobban kéne figyelni,,mert igy nem lesz jó.

72. tedin (válaszként erre: 71. - Tapsifül)
2009. dec. 3. 21:18
Ez igen Tapsifül!!! Gratula Neked a szép eredményért!!!
2009. dec. 3. 20:55
Minden másnap tornáztam Norbi Aerobzónára.Sok zöldséget ,gyümölcsöt ettem,minimális szénhidrátot naponta (1-2 db abonett),krumplit,tésztát,rizst,egyáltalán nem fogyasztottam.Délben levest vagy főzeléket ettem.Délután kevés gyümölcsöt,este semmit.Ha néha nagyon megkívántam valamit,akkor néhány falatot megengedtem magamnak,de csak reggel.Az utólsó néhány kiló már nem volt betervezve,de mégis lement.Nagyon nehéz már ilyenkor megtalálni az arany középutat.Most már vannak engedmények a kajákban,de nagyon oda figyelek.Szénhidrát,néhány falat csak a reggeli órákban van megengedve .Cukor helyett most is édesítőt használok,és áttértem a teljes kiőrlésű lisztekre.Este próbálok nem enni.Hetente most is 2-3 torna .Ha egy jó tanácsot elfogadtok,akkor tartós siker csak teljes életmódváltással lehetséges.Ha még valamire kíváncsiak vagytok,érdezzetek válaszolok.
2009. dec. 3. 19:42

Sziasztok!


Tapsifül!Engem is érdekelne a"Nagy fogyásod"!Ez írtóra sok amit leadtál!!!Gratulálok!Én meg 3 kg-tól nem tudok megszabadulni...Ez nagyon ciki rám nézve...:S:D


Lányok!Lehet a"nagy evészetekhez"hozzájárult az is,h.tegnap volt telihold...Van akire ez is hatással van...

69. timi,, (válaszként erre: 67. - Tapsifül)
2009. dec. 3. 19:29
Szia!Nagyon ügyes vagy,gratula neked.Minden elismerésem a tied.Kicsit bővebben leirnád a dolgot!
68. tedin
2009. dec. 3. 19:18

Sziasztok!!!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, lehet hogy már késő..., mégis megpróbálom! Az 5 kiló sztem nem fog összejönni, de a 3 kiló az reális lenne karácsonyig (gyakori mozgással, amihez nagy löket kell, ugyanis lusta disznó vagyok!!!)

2009. dec. 3. 19:01
Sziasztok! Olvastalak benneteket,mindenkinek kitartást kívánok a fogyáshoz,én április óta 42 kg-ot fogytam /108-ról,66-ra/.Én reggel ettem meg a minimális szénhidrátomat,délben könnyű ebéd,délután és este már csak 1-2 szem gyümölcs,és persze torna.
66. timi,,
2009. dec. 3. 18:44

Szia!

Holnapra én is gyümit tervezek,,remélem sikerül is majd!Esetleg reggel lesz valami pogácsa...

2009. dec. 3. 18:38

Sziasztok!


Látom, mindenkinek nehéz napjai vannak. Soha nem gondoltam, hogy a stressz evési kényszert szül. Lehet, hogy soha nem stresszeltem eddig? Nagyon pocsék lett a munkahelyem. Főnök váltás volt. Hát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Holnapra sok gyümölcsöt és gyümölcslevet terveztem. Nagyon igyekszem betartani.

Igyekezzetek ti is.


Pusza

64. timi,,
2009. dec. 2. 12:47
Jó lenne tényleg ha sikerülne,,mert rajtam is ilyen van.De jó lenne bekeményiteni,,mert már nincs sok hátra!!
2009. dec. 2. 08:41
A tegnap estém sem úgy alakult, ahogyan szerettem volna:S Chips:S Édesség:S Én nem tudom mi van velem, de kb elborult az agyam:D Ha így folytatom, még az 1 kiló sem lesz meg:S Na de mától tényleg bekeményítek:D (Hányszor mondtam már ezt:S) Csak gyümölcs és zöldség és leves, hal. Semmi pékáru, semmi édesség, semmi sós dolog.... Most már tényleg nincs sok hátra, nagyon szeretném ha sikerülne:)
62. timi,,
2009. dec. 1. 18:36
Én is pár nap gyümölcsöt gondolok,sztem holnaptól csinálom.Mert nagyon elszálltam a kilóval.
2009. dec. 1. 15:05

Sziasztok!

Visszatértem:D De inkább nem írnám le, hogy miket ettem a napokban, a lényeg, hogy össze-vissza:S

Lehet holnaptól megcsinálok egy 3 napos diétát,hogy kicsit beinduljon a fogyás: valamilyen grapefruit diétára gondoltam, még keresgélek még a neten.

Legalább ma tornáztam, de még szeretnék:) Eddig:20 perc RR comb, 20 perc felkar és még szeretnék taposni egy kicsit:)

Hajrá lányok, mert így még a 3kiló mínusz sem lesz meg karácsonyra:S

60. krisztacska28 (válaszként erre: 57. - Timi,,)
2009. dec. 1. 11:21
Előfordulnak az ilyen napok...:DA lényeg,h ne legyen MINDEN nap ilyen...:DÚgyh kitartás a továbbiakra!
59. timi,, (válaszként erre: 58. - Netanya)
2009. dec. 1. 06:16
Akkor biztos ez egy ilyen nap volt!De azért valaki még tart itt velünk?
2009. nov. 30. 19:02
Szerintem én meg is ettem!
57. timi,,
2009. nov. 29. 20:52

Sziasztok!

Ma elbuktam a dolgot,,még a vasszeget is megettem volna.

2009. nov. 29. 07:23

Sziasztok!

Olvastam mindent! Az akaraterőtök per pillanat kb annyi, mint az enyém. Három évvel ezelőtt fogytam 12 kilót a 90 napossal. Eddig 7 kilót sikerült visszazabálnom. Az 5 kiló 1 hónap alatt nem reális. Ezzel vigasztalom magamat. Azért igyekszem ám!


Puszika: Éva

55. timi,,
2009. nov. 29. 06:46
Mindenki lefogyott?vagy hova tüntetek?Én tegnap ettem este kicsit,mert ugy éreztem hogy éhenhalok,,aztán muszály volt.Mert napközben nem ettem csak délben elöször.Hát nem szerencsés dolog,,de majd alakitok rajta!
54. kristof2003 (válaszként erre: 5. - Béka603)
2009. nov. 28. 09:14

Szia Béka603!


Segítség gyanánt egy cukor gyógyszerre gondoltam. Nekem sajnos PCO-m van, amitől túlsúlyos is vagyok. Ezzel a gyógyszerrel lehet kicsit karbantartani az inzulin szintet. A cukrom szerencsére jó, csak inzulin nem. Most szedem kedd óta, kevesebbet is kívánok enni, bár még nem érzek semmit, hogy csökkent volna a súlyom, de 1 számmal kisebbn nacit vettem tegnap:) Bár nem a legkényelmesebb:( De majd jó lesz karácsonyra:)

Tegnap vacsira egy kis salátamix és téliszalámi volt 1 zsömlével. De egész nap alig ettem. Sztem ez még nálam okés. De még kell kicsit csökkenteni.

53. timi,,
2009. nov. 27. 20:07
Hogy este ne egyek az még oké,,,,de a sport nem nagyon.Ti mit csináltok?
2009. nov. 27. 19:30

Sziasztok!Ma melóztam és csak nemrégen értem haza...:(

Nem is tudom milyen tippet lehetne adni,ahhoz,h karácsonyig lemenjen az a fránya 5kg...Sport szerintem mindenképpen kell...Meg este ne együnk...Nekem ehhez nagy akaraterő kell,mert én mindig estére éhezek meg...

51. timi,,
2009. nov. 27. 19:19
Tanács jó lenne nekem is!!Mert 4 hét van,,és nekünk még a kilók itt vannak.
50. Netanya (válaszként erre: 40. - Timi,,)
2009. nov. 27. 18:00

Irigyellek, hogy nem nasizol semmit. Én szeretem a pocikámat, este az ágyban rágicsálok. Egy szörnyeteg vagyok. Most egy picit észhez térek és tényleg jó lenne az az 5 kiló.


Van valakinek ötlete és tanácsa? Receptje? minden érdekel.

49. timi,,
2009. nov. 27. 06:41

Jó reggelt!!Én is igy vagyok vele,,reggel vagy délelött egyek ehetőt,,estét azt már birom.De ha engem is elkap az ehetnék,akkor mindegy mit eszek,csak rágjak reggeltől estig!:(

Tegnap estétől elkezdtem szedni a szűztea kapszulát is!

48. panini (válaszként erre: 47. - Krisztacska28)
2009. nov. 26. 20:50

Tényleg, most olvastam a naplódat te a 90 naposról váltottál át?

Abba én is belekezdtem, de nekem nem jött be, hogy reggelire mindig csak gyümölcsöt kellett enni. Az estét még kibirom, legalább reggel egyek már valami ehetőt :DD

47. krisztacska28 (válaszként erre: 44. - Panini)
2009. nov. 26. 20:43

Csak annyiban volt nehezzebb,h.elmaradt a torna...És persze úgy éreztem magam,mint aki csak hízik,hízik...Aztán rá kellett jönnöm,h.csak vízet tartott vissza a szervezetem,mert mensi előtt álltam(de kinek jutott ez eszébe akkor...)


Egy idő után ha keveset eszek,én is "ki szoktam éhezni"...Ilyenkor viszont jönnek azok a napok,amikor felfalok mindent,ami itthon van,és ezt"leöblítem"még egy rendelt pizzával...:STudom ez már"beteges"...Azért szerettem a 90 napost,mert ott nem éheztem abszolút...De hát fogyni akarok,és azzal nem ment,ezért váltottam...

46. panini (válaszként erre: 45. - Timi,,)
2009. nov. 26. 20:39

majd tartjuk egymásban a lelket!! :)

ha érzed, hogy ilyen van gyere ide és beszélgess inkább velünk :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook